Forum > Visi Kiti Klausimai

JSB fenomenas

<< < (2/5) > >>

paularta:
tai  gerai ka  dar  liko  senu zapasu expressu  .....o  2020  metu   galima  per trefkes pleskinti  jei  bus  tokie matmenu skirtumai

Nafgon:
Chebra tai kokias kulkas JSB išbandyt ant mp512? Ten tų rūšių krūva tai dabar ką reiktų 10 skirtingų dežučių pirkt ir žėt kas limpa?

Aidas:

--- Citata iš: Nafgon  2020.05.24-21:57:02 ---Chebra tai kokias kulkas JSB išbandyt ant mp512? Ten tų rūšių krūva tai dabar ką reiktų 10 skirtingų dežučių pirkt ir žėt kas limpa?

--- Baigti citatą ---
10 dėžučių čia tik pradžia  ;D
Kaip sakoma mano pačios geriausios kulkos yra JSB, ir mano pačios blogiausios yra JSB  8)  ;D

paularta:
Pabandziau  su Atamanu jsb exact  expresus 2015 metu  is Jono   kurias gaves   ir  2020 metu  kur neseniai nupirkes  ...nematau skirtumo ...is 50 m i 4 cm kilzona  eina  praktiskai  vienuodai  visos is abeju  dezuciu  .Kiek suviu is eiles tiek pataikimu,,,,pasidare net neidomu plakti  .Kalba eina apie uzdara patalpa be vejo.....Maziau reikia su alavinem ir auksinem  kitaiskom  vamzdzius drozti tai tada ir jsb  visos geros bus.Teisintis man cia nereikia.Nes tuoj prasides -eto byl ne ja i vintovka byla ne moja i patronov tuda takich ne vstavlial
 :D

Aidas:
Artūrai, turiu tau dovanų ;)  Express-ų special for you 19 ir 20 metų  ;D Atduosiu už dyką su sąlyga, kad Marijampolėje šaudysi būtent jomis  ;D

Beje gal kam Exactų reikia atiduodu dovanų. Turiu po kelias dėžutes matricos numeriai:
 7 - 19 metų,
43 - 19 metų,
52 - 20 metų,
46 - 20 metų,
Tik niekur nesiuntinėsiu jei kam reikia galima pasiimti Kaune arba galiu atvežti į varžybas Marijampolėje.

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

[*] Ankstesnis puslapis

Eiti į pilną versiją