+- +-

Nuorodos



+-Narystė

Welcome, Guest.
Please login or register.
 
 
 
Forgot your password?

Varžybos


REGISTRUOTIS 
»

  

+-Statistika

Members
Total Members: 1308
Latest: Keithodora
New This Month: 1
New This Week: 1
New Today: 1
Stats
Total Posts: 182066
Total Topics: 5330
Most Online Today: 251
Most Online Ever: 566
(2023.01.14-11:40:47)
Users Online
Members: 1
Guests: 140
Total: 141

Autorius Tema: Darbiniai slėgiai po reduktoriaus (PCP)  (Skaityta 9640 kartus)

zalias7

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2620
  • Karma: +51/-20
    • Žiūrėti profilį
Re: Darbiniai slėgiai po reduktoriaus (PCP)
« Atsakymas #15 Įrašytas: 2007.07.02-23:40:26 »
Na tada tasu reiks zaist ne tik su kaupikliu , bet ir spaudimais, mazesnis kaupiklis didesnis spaudimas. Prie crosmano viduriu labai nelindau, mano crosmanas skirtas vaikams ir manishkis 8 metu daugiau kaip 5 kartus sunkiai uspumpuoja o ir 180m/s manau, kad jam per akis :)

A paskaiciuot reikalinga turi kaupiklio gan sunku, jis gi susisieks su pagrindiniu rezervuaru, reikia ivertint skyliu dydzius ir per pritekancio oro kieki/greiti ir t.t. brrr.. :) ash geriau "mietodom nauchnogo tika" :)

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Darbiniai slėgiai po reduktoriaus (PCP)
« Atsakymas #16 Įrašytas: 2007.07.03-03:17:12 »
o kaip realizuotas reduktoriaus reguliavimas ? samadelke ar kas is gatavu ? bet kiek esu domejasis tai visi sautuvai su reguliuojamu galingumu reguliuoja ne reduktoriu o udarnika. man atrodo zymiai paprasciau. na aisku ne crosmano atveju. as irgi sukau sukau galva kaip ten reguliavima ikist bet tada tektu nemazai padirbet, bet manau kad imanoma padarius nauja  spyruokles kamsti is 2 daliu su varztu. tik ar to reikia ?
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

Hablicelis

  • Svečias
Re: Darbiniai slėgiai po reduktoriaus (PCP)
« Atsakymas #17 Įrašytas: 2007.07.03-09:37:44 »
Dar nežinau Berazumijau, balionas dar ne pas mane. Reduktorius gamyklinis, tik kaip suprantu - manometras ne pats rimčiausias.
Va taip atrodo mano pirminė vizija:

Ten, kur pažymėta raudonai - būtų galima statyt rimtesnį 50 - 100 bar intervalo manometrą taip, kad jis neišsikištų, nes išėmus pompą, toj vietoj liks tuštuma (dabar ten plastmasės gabalas, prilaikantis pompą).
Turiu norą atidirbti 2 reduktoriaus padėtis - privalomąją (greitis ~ 150 su CP 10,5) ir efektyviąją (greitis ~ 250 su ta pačia kulka).

Kam to reikia - turbūt puikiausiai supranti pats.
Kadangi pompą mesiu lauk (pasidėsiu kur juodai dienai), tai visą tą jos dalį, kuri slepiasi dėžutėje su kaupikliu ir vožtuvu, gausiu konstruot iš naujo. Pažystu gerą tekintoją, kuris padarys taip, kaip man reikės, taip pat yra projektuotojas, kuris padarys cad'inius brėžinėlius pagal mano eskizus. Tai vat dabar ir bandau įsivaizduoti, kaip kas ten turės atrodyti, bet reikia dar ir balioną į rankas gaut, kad matyt gyvai.
Kol kas pagal mano įsivaidavimą reikalas bus daromas iš kansaflexinio PR20-4 vamzdžio ir alkūnių, bet jei šneku nesąmones, tai susimildami, netylėkite.

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Darbiniai slėgiai po reduktoriaus (PCP)
« Atsakymas #18 Įrašytas: 2007.07.03-10:19:00 »
mintis tikrai nebloga. o is kur cia ta nuotrauka ? kiek perknisau ineta tai ant tiek padoriai padaryto nemaciau nors kitokiu variantu kokiu tik nori buvau rades. o beja cia co2 ar o2 balionas ? ir is kur toki lietuvoj gaut o2 ? pas peintbolistus labai jau dideli. beto maciau varianta kur nieko daug neperdarinejant tik ismetus pompa ora paduot tiesiai i kaupikli pragrezus jame skylute ir isukus perejima i zarnele. ir kaip reduktoriu padaryt 2 padeciu va kur klausimas ? o kas toj lentelej y asyj ? negi tokie mazi slegiai ?
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

liova

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2047
  • Karma: +39/-2
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Darbiniai slėgiai po reduktoriaus (PCP)
« Atsakymas #19 Įrašytas: 2007.07.03-10:31:41 »
I tavo klausima - kokio turio kaupiklio reikia - galimi 3 atsakymo budai:

1. teorinis. Kadangi tu nepateiki nei reduktoriaus dinaminiu pralaidumo charakteristiku, nei darbinio voztuvo charakteristiku - pastarasis variantas netgi teoriskai nelabai imanomas.

2. praktinis, is patirties. Deja, Lietuva negarseja i PCP perdarytais Crosmanais...

3. bandymu ir klaidu metodas (метод научного тыкания). Bandyti teks tau paciam :)

O kad jau perdarinesi visa voztuvo sistema - tai nepatingek padaryti ir spyruokles prispaudimo reguliavimo. Patikek, tau to reikes, jei noresi gerai sureguliuoti.
Kas del kaupiklio ( = uz reduktoriaus esancios erdves) turio - pastaraji geriau daryti didesni. Reduktorius geriau dirbs. Kiek tas yr skaiciais - nezinau. Speju, kad 10 - 15 kubiku tiks. Nepamirsk, kad PCP voztuvas uzsidaro kulkai dar neisejus is vmazdzio.

Hablicelis

  • Svečias
Re: Darbiniai slėgiai po reduktoriaus (PCP)
« Atsakymas #20 Įrašytas: 2007.07.03-10:37:23 »
Nuotrauka peintu xaltūrinta 8);D
Balionas peintbolinis, oro (apsidrausk didelei sumai ir pabandyk ant suslėgto deguonies - galiausiai šeima džiaugsis :question:) 5 cm diametro iš 33,75 cm ilgio (su reduktorium). Lietuvoj bijau, kad niekur - jis net iš už atlanto... :(
Reduktorių 2 padėčių mano įsitikinimu tik eksperimentiškai su chroniuku ir įbrėžomis žyminčiomis kiek ir kuria kryptimi sukt varžtą, jei jis reguliuojasi... Svajoju aišku, bet gal kaip nors ir gausis kas nors...
Beja, gal gali surast tą info kur su grežiojimu? Būtų įdomu akim permest.

Hablicelis

  • Svečias
Re: Darbiniai slėgiai po reduktoriaus (PCP)
« Atsakymas #21 Įrašytas: 2007.07.03-10:43:11 »
Tas pasakymas perdarinėsi - labai skambus. Iš tiesų, tai veikiausiai bandysiu kartot tai, kas dabar yra veikiančio, nes nieko daugiau iš arti nieko nesu matęs. Vienok mintis nebloga pastatyt varžtą, kad spyruoklės suspaudimą pareguliuoti. Reiks pagalvot kaip tą galima padaryti.
Citata
liova rašė:
<..>
O kad jau perdarinesi visa voztuvo sistema - tai nepatingek padaryti ir spyruokles prispaudimo reguliavimo. Patikek, tau to reikes, jei noresi gerai sureguliuoti.
Kas del kaupiklio ( = uz reduktoriaus esancios erdves) turio - pastaraji geriau daryti didesni. Reduktorius geriau dirbs. Kiek tas yr skaiciais - nezinau. Speju, kad 10 - 15 kubiku tiks. Nepamirsk, kad PCP voztuvas uzsidaro kulkai dar neisejus is vmazdzio.

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Darbiniai slėgiai po reduktoriaus (PCP)
« Atsakymas #22 Įrašytas: 2007.07.03-11:27:33 »
jauciu kad tas puslapis uzsilenke :( nuoroda va cia - http://www.airgunning.com/forum/viewtopic.php?t=406&view=next&sid=65e1d08c6acc1198ee3d9a0a71a5893e duoda ieskant www.yandex.ru "peredelka sheridan pcp". na principas ten paprastas. isimtas stumoklis, galima net ji ir palikt. kaupiklyje pragrezta skyle ir per slangute i ji paduodamas oras is peintbolinio baliono su reduktorium. visos detales perkamos www.paintbaleris.lt. cia siaip lietuvoj kazkas ir padare sita varianta. jei gaut toki plona baliona tai idealus variantas.o del galingumo reguliavimo tai manau lieka tik padaryt 2 lygiu musiklio spyruokles reguliavima. na dar peintbole naudoja kazkokius papildomus reduktorius galiai reguliuot. gal toki galima butu pritaikyt. bet pas juos ten po reduktoriaus gana mazas slegis nors varzybom tai be perdarymu manau tiktu netgi. vuo ! kol rasiau ir tas linkas atsigavo :)
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

Hablicelis

  • Svečias
Re: Darbiniai slėgiai po reduktoriaus (PCP)
« Atsakymas #23 Įrašytas: 2007.07.03-11:34:12 »
Kaži ar būsi suprastas, kai paprašius paaiškinti, kas čia veikiama paprašysi 10 minučių varžtui išsukt idant nepažeidinėt įstatymų, nors bilietą ir turiu...
Nebent darant bulpup buožę tą varžtą išvest į išorę. Kitaip nesugalvoju.

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Darbiniai slėgiai po reduktoriaus (PCP)
« Atsakymas #24 Įrašytas: 2007.07.03-11:48:57 »
na jei perdarius buoze is galo dezutej pragrezt skylute. per ja istatai kazkoki tai strypuka kuris kazkiek paspaudzia spyruokle ir uzsifiksuoja. turiu galvoj panasiai kaip daugumoj pcp dastumejas veikia. esant reikalui ta konstrukcija atfiksuoji ir istrauki. sekundziu reikalas :) dar kas del 2100 - jei pilnai isimt pompa tai vamzdis vaikscios puse metro i visas puses. ji butina prie kazko dar pritvirtint. falsstvolas ne velnio ten nesilaiko.
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

Hablicelis

  • Svečias
Re: Darbiniai slėgiai po reduktoriaus (PCP)
« Atsakymas #25 Įrašytas: 2007.07.03-11:53:53 »
Sutvirtinus balioną su falšstvolu ir perdarius į bulp up optika stovėtų tiesiai ant falšstvolo, tai net jei dėžutė kiek klibėtų, nebūtų problema. Falsšstvolas mano percizinis PR 16-3 iš tos pačios hanzos, tai nors snukius daužyk, nieko nebijo.

zalias7

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2620
  • Karma: +51/-20
    • Žiūrėti profilį
Re: Darbiniai slėgiai po reduktoriaus (PCP)
« Atsakymas #26 Įrašytas: 2007.07.03-14:35:14 »
As tik vieno nesuprantu, kaip tu padarysi reguliuojama reduktoriu :question: , spaudimas jame gi reguliuojamas lekstinem saibom ir kad iki ju dasikast reikia isleist ora ir isardyt reduktoriu.
Greicio reguliavima man rodos paprasciau bus padaryt pvz. su perepusko reguliavimu jei jau udarniko sprendzinos negalima reguliuot.

 

+-Naujausi įrašai

Lietuvos FT ir HFT šaudymo į lauko taikinius varžybos(treniruočių formatu)bal.28 by SergoT
2024.05.01-18:42:08

Optikos pirkimas iš JAV by Mazylis
2024.04.20-22:29:08

Tolimatis Leica CRF 2400 by xatabyc
2024.04.20-13:37:09

Chronografas by xatabyc
2024.04.20-13:30:26

Europos HFT čempionatas, 6-8 September 2024 / Hungary / Debrecen by Aidas
2024.04.16-22:16:19

Varžybos Lenkijoje by Andzhejka
2024.04.12-23:39:27

Gamo CFX.4,5mm.PARDUOTAS by valakas
2024.04.12-19:56:29

Ieškau laikiklio 35mm diametro by Darenas
2024.04.09-09:25:47

Šaudykla Kaišiadoryse by www.vaidodazasvydis.lt
2024.04.07-19:00:50

Weihrauch 97k su Leapers 8-32 56 optika by liova
2024.04.05-11:51:32

Powered by EzPortal