Forum > Medituojam

Airguns bendruomenė socialiniuose tinkluose

(1/3) > >>

Mega:
Sveiki, padiskutuokime, gal verta Airguns perkelti į socialinius tinklus? Jaunuoliai vis mažiau lankosi tinklalapiuose, nes žino tik vieną adresą www.google.lt, o ten ieško kažko konkretaus. Visa kita pasiekia per programėles ar socialinius tinklus. Airguns bendruomenė nyksta, socialiniai tinklai turėtų pagyvinti susidomėjimą pneumatiniais ginklais. Kokios Jūsų nuomonės?

Penkus:
Ne bendruomenė turėtų ieškotis narių, o norintys šaudyti ir pataikantys turi ieškoti bendraminčių. Manau, kas nori, tas suranda. Socialiniai tinklai nuo nykimo neišgelbės.

Aidas:
Jei kas turi tam laiko ir entuziazmo tai kodėl gi ne. Tik kažin ar socialiniai tinklai prikels tai ką sugriovė lietuviška įstatyminė bazė.
Aš ne pesimistas, aš realistas  :beer:

Mega:

--- Citata iš: Penkus  2023.03.16-20:07:26 ---Ne bendruomenė turėtų ieškotis narių, o norintys šaudyti ir pataikantys turi ieškoti bendraminčių. Manau, kas nori, tas suranda. Socialiniai tinklai nuo nykimo neišgelbės.

--- Baigti citatą ---

Čia kalbi apie labiau pažengusius, apie turinčius įrangą ir žino ko ieško.
Apie skelbiamas varžybas, galima rasti tinklalapyje, bet turi jų ieškoti. Socialiniai tinklai atsitiktine tvarka artėjantį „event“ parodo daliai Lietuvos ar net užsienio šalių. Tai kaip reklama, jei ji užkabins, vartotojas pradės domėtis plačiau. Iš to išplaukia, kad po metų ar dviejų jis gali būti potencialus varžybų dalyvis.

Pavyzdys apie mane: pas kaimyną teko išbandyti pneumatinį ginklą. Patiko, apie juos pradėjau skaityti, atsitiktinai užklydau į airguns.lt, čia užmačiau varžybas, susisiekiau su organizatoriu, pakvietė atvykti sudalyvauti. Nieko neturėjau, nei supratimo, nei įrangos. Į porą gavau puikų meistrą ir šaulį – Kąsnelį, susipažinau su HFT disciplina, saugumu varžybų metu. Kitas kartas buvo pažintis su FT. Kitą sezoną jau turėjau savo įrangą.

liova:
1. Mūsų forumas.
Aš asmeniškai manau, kad mūsų forumas veikia labai, labai gerai. Patogus, neperkrautas, nevargina, visai tvarkingas.
Kad taip viskas būtų, labai daug padarė zalias7.
Be abejo, tobulumui nėra ribų - bet aš kol kas nežinau kito realaus pavyzdžio, veikiančio geriau.

2. Saugumas.
Mūsų forumas, manyčiau, yra gana saugus.
Palyginimui - FB man atrodo kaip kur kas mažiau saugi platforma.

3. Alternatyvos.
Jei kalbame apie soc. tinklus - kas galėtų tikti geriau? FB?
Man asmeniškai FB atrodo kaip stipriai perkrautas, neaiškus, reklamomis mirgantis padrikos informacijos kratinys.
Jei mūsų forume tvarka palaikoma visai gerai, tai labai abejoju, kad panaši tvarka būtų ir FB.
Bent jau aš nežinau nei vienos įmonės ar organizacijos, kurios FB paskyra būtų padaryta geriau, nei normali, specializuota sveitainė (pvz. Varžtų pasaulio, Senukų, AIC, MCD ir t.t.)

4. LR įstatyminė bazė
Pritariu Aidui, kad airgunerių aktyvumą neigiamai veikia ir mūsų įstatymai.
Kai prasidėjo orinukų populiarumo era, buvo '90 pabaiga, '00 pradžia ir įstatymai buvo juntamai švelnesni.
Dabar gi reikia įdėti kur kas daugiau pastangų, kad nebūtum nusikaltėliu.

5. Forumo taisyklės
Taip, forumo taisyklės yra gana griežtos. Jos buvo kuriamos tada, kai per dieną forume atsirasdavo keli šimtai naujų žinučių.
Vienas iš taisyklių tikslų buvo sumažinti blevyzgų ir beverčių žinučių kiekį - kad vertinga informacija nebūtų užkasta po lapais giliai giliai.
Vertinant iš FB perspektyvos - ten kaip tik siekama kuo didesnio aktyvumo, per daug nesigilinant į turinį...

6. Pasižvalgom į kitus
Gal kas žino kokį nors kitą gerą pavyzdį, kaip migravimas į soc. tinklus sėkmingai prikėlė kokį nors kitą hobį?
Yra ir LFTSA foumas: http://www.lftsa.lt/forumas/
Aktyvumo ten irgi mažiau, nei prieš 10 metų.

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

Eiti į pilną versiją