Forum > Medituojam

Dronai

(1/6) > >>

berazumijus:
Gal yra siu zaislu/nezaislu megeju ? Nesenai susirgau dar ir sita liga, tai ieskau bendraligoniu :)

Darenas:
aš buves. Imi dji mini naujausia su 2 baterijom ir bus laimė. Susitvarkyk piloto licenzijas, lipdukas ant drono etc.
Tiesa su 249g. dronu viskas paprasčiau. Jei pirksi didesni laikysi piloto teises :)
Jei pirksi galėsiu suvesti su dji parduotuvės vadu, padarys tau nuolaidą.

aurs:
Turiu DJI mini SE, pilnas komplektas, trys beterijos ir t.t.. pilnai pakanka keliaujant pasifilmuot, stebėtinai stabilus net per vėjo gūsius. Minusas, kad realiai traukia ~150m ir tada jau striginėja vaizdas. Toliausiai gal kokius 500m nuskrenda.

liova:
Gal teko susidurti - kas ir kada tas teises bei lipdukus tikrina?


--- Citata iš: Darenas  2023.12.20-08:07:26 ---aš buves. Imi dji mini naujausia su 2 baterijom ir bus laimė. Susitvarkyk piloto licenzijas, lipdukas ant drono etc.
Tiesa su 249g. dronu viskas paprasčiau. Jei pirksi didesni laikysi piloto teises :)
Jei pirksi galėsiu suvesti su dji parduotuvės vadu, padarys tau nuolaidą.

--- Baigti citatą ---

Darenas:

--- Citata iš: aurs  2023.12.20-11:05:18 ---Turiu DJI mini SE, pilnas komplektas, trys beterijos ir t.t.. pilnai pakanka keliaujant pasifilmuot, stebėtinai stabilus net per vėjo gūsius. Minusas, kad realiai traukia ~150m ir tada jau striginėja vaizdas. Toliausiai gal kokius 500m nuskrenda.

--- Baigti citatą ---
Mano dji mini 2, 5km su vaizdu drasiai.

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

Eiti į pilną versiją