Forum > Visi Kiti Klausimai

Išmokti šaudyti

(1/17) > >>

Grnnk:
Rimas54 rašė:

Keletą pirmųjų šūvių...Pastebėjau, kad pradėjus šaudyti, vienas, kitas- pirmieji šūviai nebūna itin taiklūs.Galvojau ,jog iš ryto rankos dreba[trys metai nevartoju-atseit-uždraudė].Pasirodo-mano CFX-o  DS.-kažkaip apšilti turi.Toliau -šaudau jau ganėtinai taikliai.Ir dar pastebėjau,kad ir nuo oro temperatūros keičiasi šautuvo darbas-bent man taip atrodo, kai oras  vėsesnis, iš ryto 8-10c -vienaip lekia kulkos,- dieną prie + 30c-kitaip.Nežinau gal čia tik mano šautuvas taip šauna, tik žinau ,kodėl į varnas nepataikau. Jos nelaukia, kol aš iššausiu apšilimo šuvius  - nuskrenda...
Žiema pilkosios labiau gerbė mane...,nors šautuvas buvo su paprasta spyruokle ir optinio taikiklio neturėjau...

mariokas:
ne tau vienam taip pas mane tas pats nors nera ds bet pirmus kokiu 3 suvius seip saunu zemen  ir tik tada einu varniciu fotkinti :inno:

Grnnk:
iš FT pozos šaudosi geriau, jei ant kelio padėjus alkūnę remiasi ne raumuo, o sąnarys (kaulas). Netrūkčioja ir nepulsuoja.

Čia tiems, kas šaudo klasikiniais, ne FT spec formų šautuvais.

Gerai kol alkūnės ir keliai vis dar jaučiami po lašiniais ...
:dance:

Grnnk:
Blyn - žiūriu, forume užsiregistravę per 200 žmonių. Į varžybas susirenka apie 50. Kur kiti?
tai ir galvoju - ką reikėtų organizuoti, kad daugiau susirinktų...?
gal kokią super treniruotę pradedantiems, jei į varžybėles nedrįsta?
Visus senius veteranus su medaliais, dar iš asociacijos gal kas sutiktų pabūti instruktoriais, pasidalinti mažom grupėm ir porą valandų beveik individualiai pakonsultuoti dėl šautuvų, padirbėti prie taikinių.
Ar yra kam tai patiktų daug labiau už varžybas?

Daktariukas:
tikrai geri ketinimai,bet manyciau gal nevisi del FT sautuvus perka,taip pat nevisiems zmonems olimpinis principas patinka.... ???

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

Eiti į pilną versiją