+- +-

Nuorodos



+-Narystė

Welcome, Guest.
Please login or register.
 
 
 
Forgot your password?

Varžybos


REGISTRUOTIS 
»

  

+-Statistika

Members
Total Members: 1310
Latest: Peretyazhk_xtma
New This Month: 3
New This Week: 3
New Today: 2
Stats
Total Posts: 182067
Total Topics: 5331
Most Online Today: 320
Most Online Ever: 566
(2023.01.14-11:40:47)
Users Online
Members: 0
Guests: 273
Total: 273

Autorius Tema: Išmokti šaudyti  (Skaityta 51865 kartus)

liova

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2047
  • Karma: +39/-2
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Išmokti šaudyti
« Atsakymas #15 Įrašytas: 2007.08.16-19:04:50 »
Mane irgi ilgai ikalbinejo. Ispirti nereikia - reikia rasti teisinga priejima.
Mes saudome ne is reikalo, ne del chebros ir ne del pazadu - mes saudome todel, kad mums tai tiesiog patinka.

zalias7

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2620
  • Karma: +51/-20
    • Žiūrėti profilį
Re: Išmokti šaudyti
« Atsakymas #16 Įrašytas: 2007.08.16-19:52:13 »
liova niu pavarai (kaip visad), kad man taip mintis destyt ishmokt :question: .

O usiregistravusius ir nesilankancius salinsim, bet cia manau bus po keliu menesiu, gal dasikaisu iki to reikalo per tiek laiko ???

Modesto333

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 999
  • Karma: +1/-0
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Išmokti šaudyti
« Atsakymas #17 Įrašytas: 2007.08.16-20:06:57 »
As manyciau,kiekvienam dalykui,ateina savas laikas,paprasciausiai iki TO reikia dagyventi ir uzgyventi.
Mano parašas...

Grnnk

  • Global Moderator
  • Full Member
  • *****
  • Įrašai: 246
  • Karma: +0/-0
  • gerai arba nieko.
    • Žiūrėti profilį
Re: Išmokti šaudyti
« Atsakymas #18 Įrašytas: 2007.08.16-20:39:00 »
na taaaaaaaaaaaaaaip iki sektantų nusiristi nesinori :lol:

Rajonuose susitinku šaunių žmonių, kurie vis nedrįsta dalyvauti varžybose. dažniausiai klausia kas tas FT, sako: kokios ten varžybos, va į skardine ne visada pataikau. Domisi kokie mūsų šautuvai. Neretai jų šautuvams trūksta elementarių patogumų, kuriuos Aras per 10-15 min sutvarko.
Tai pagalvojau, kad FT mus giliai įtraukė. Dar neseniai patys iš Vaido ir Ugniaus pirmą kartą išgirdom.
Tiesiog gal tapom perdaug vienapusiški?
Tiesa - centruose grupės jau nemažos, bet kitur - vos 1-3 atsiskyrėliai. Man su jais susitikti visada įdomu.
Laikas pasiklysti...

wviddas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 894
  • Karma: +3/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Išmokti šaudyti
« Atsakymas #19 Įrašytas: 2007.08.16-23:28:03 »
Citata
zalias7 rašė:
liova niu pavarai (kaip visad), kad man taip mintis destyt ishmokt  .

O usiregistravusius ir nesilankancius salinsim, bet cioa manau bus po keliu menesiu, gal dasikaisu iki to reikalo per tiek laiko
....nepritariu,zmones turi ateiti ir pasilikti savo noru,nuspreSti be skubos elementu.Kitaip gaunasi....."kas ne su mumis,-tas pries mus".:azn:

svinas

  • Svečias
Re: Išmokti šaudyti
« Atsakymas #20 Įrašytas: 2007.08.17-00:10:22 »
mano manymu nieko cia blogo jei kazkas bando paskatinti zmogu buti drasesniu.tokiems zmonems reikia dekoti,nes ju deka manyciau ir yra organizuojamos ivairios varzybos ir t.t. po kuriu forumas mirga dekoju tam ir anam uz geras varzybas.dziugu kad skatina si sporta ar pomegi.su tokia inciatyva laikuj begant gretos tik dides.

Adeptas

  • Svečias
Re: Išmokti šaudyti
« Atsakymas #21 Įrašytas: 2007.08.17-08:25:36 »
Siūlyčiau nekelti papildomų salygų ar ultimatumų...Kam tas spaudimas ar "spardymas" į subinę? Kas nori tas dalyvauja pasišaudymuose, kas nenori - šaudo vienas (pvz.: aš). Man to, bent jau dabar, užtenka per akis ir aš dėl to tikrai nesijaučiu "blogesniu"...
Svarbiausia - laisva ir draugiška forumo ir susitikimų dvasia.

Grnnk

  • Global Moderator
  • Full Member
  • *****
  • Įrašai: 246
  • Karma: +0/-0
  • gerai arba nieko.
    • Žiūrėti profilį
Re: Išmokti šaudyti
« Atsakymas #22 Įrašytas: 2007.08.17-11:57:23 »
Jokio spaudimo nėra nebuvo ir nebus.

Pamėginsim neužsiciklinti vien ant field target.
Ne visiems jis "tinka ir patinka".

Kai orai pablogės padarysim BR uždaroj patalpoj. Susitariau pasiskolinti spec. šautuvo stovą. Daug kam bus įdomu patikrinti savo šaudyklę kaip glaudžiai šaudo įveržta.
Laikas pasiklysti...

Tominukas

  • Svečias
Išmokti šaudyti
« Atsakymas #23 Įrašytas: 2007.08.17-12:05:20 »
 Kaip ir visur, taip ir čia vieningos nuomonės nebus :). Nes ne visiems masofkės patinka, o kiti tik minioje gerai jaučiasi.

Dėl mokymosi/mokymo šaudyt manau idėja supper. Žinoma kad nevisi iš čia esančiu     ir mokančiu šaudyt privalo mokint kitus. Mokytojas tai pašaukimas ir neturi būti prievartos ar privalomo atlygio (išskyrus šalių susitarimu }. Juk visada malonu sutikti žmogų kuris pasidalins patirtimi, perves tave per nežinomybe ir padės išvengti klaidų. O jai mokinys aplenkia mokytoja, tai pats didžiausias atlygis mokytojui ir visose srityse tai tik pakelia mokytojo verte ir pripažinimą.
O trint ar ne "negyvus" userius tai,:    1.manau ne šitame skyrelyje apie tai diskutuot reiktu,
2.tai forumo adminui spręst, nes jis visas problemas su juzeriais sprendžia ir taip        :super:
3. Patį forumą/puslapį reik taip kurt, kad atsakymus naujokai rastu be bereikalingo registravimosi. na o jai jau turi specifinių klausimų, turi ką pasakyt, ar šeip prisidėt nori, tai tada registruokis :)

zalias7

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2620
  • Karma: +51/-20
    • Žiūrėti profilį
Re: Išmokti šaudyti
« Atsakymas #24 Įrašytas: 2007.08.17-16:42:05 »
Tominukas, del puslapio/forumo tema yra tam skirta, o del vaziuot nevaziuot i varzybas niekas nevercia, tik manau ne korektishk butu teikti "saudau vienas ir man to gana" nepabandzius, va kai viena kart nuvaziuosit, pabandysit, galima sakyt: buvau bandziau nepatiko, toliau suadysiu vienas, Ir niekas nesmerks ir nieko nesakys, nes tai bus Jusu pasirinkimas.

Tominukas

  • Svečias
Re: Išmokti šaudyti
« Atsakymas #25 Įrašytas: 2007.08.17-17:04:21 »

Citata
zalias7 rašė:
Tominukas, del puslapio/forumo tema yra tam skirta, o del vaziuot nevaziuot i varzybas niekas nevercia, tik manau ne korektishk butu teikti "saudau vienas ir man to gana" nepabandzius, va kai viena kart nuvaziuosit, pabandysit, galima sakyt: buvau bandziau nepatiko, toliau suadysiu vienas, Ir niekas nesmerks ir nieko nesakys, nes tai bus Jusu pasirinkimas.


Ta aš ir norėjau pasakyt, kad dėl braukt negyvus ar ne tai ne čia diskutuot.
Apie tai kad šaudau vienas niekam nesakiau, nes neturiu kuom (kolkas)

Norėjau tik palaikyt įdėją dėl čiainikų mokymo šaudyt :) Busiu kažkieno mokinys :beer: :lol:

Sorry jai nesuprantamai išsireiškiau :evil1:

zalias7

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2620
  • Karma: +51/-20
    • Žiūrėti profilį
Re: Išmokti šaudyti
« Atsakymas #26 Įrašytas: 2007.08.17-17:38:07 »
Niu jei domiesi ir rosiesi pirkt sautuva, tai kaiptik reiktu atvaziuot, paciupinetumet/pasaudytumet is ivairiu sautuvu , kad tik noras butu, manau niekas  neatsisakytu duot pabandyt. Va tada galima sprest kokia pirkt ir t.t.

Grnnk

  • Global Moderator
  • Full Member
  • *****
  • Įrašai: 246
  • Karma: +0/-0
  • gerai arba nieko.
    • Žiūrėti profilį
Re: Išmokti šaudyti
« Atsakymas #27 Įrašytas: 2007.08.19-21:08:40 »
kaip supratau chairgun2 ne visiems prieinama.

Visiems, kas atsiųs duomenis, galiu nubraižyti pataikymo taškų kreivę (su mildotais, centimetrais ar klikais) ir atsiųsti PDF formate.
Pvz JSB Exact su 16 J mildotais atrodo taip.


Shot at 2007-08-19

Programai reikia tokių duomenų:
atstumas tarp taikiklio ir vamzdžio centrų, pasirinkta kulka ir jos greitis, arba kulka ir šautuvo galia J Taip pat programa pasiūlo optimalų prišaudymo atstumą pvz 4 cm FT taikiniams, bei paskaičiuoja kulkos energijos netekimą įvairiuose atstumuose ( ir dar daug ką)
tiesiog parašykit privat.
Laikas pasiklysti...

Grnnk

  • Global Moderator
  • Full Member
  • *****
  • Įrašai: 246
  • Karma: +0/-0
  • gerai arba nieko.
    • Žiūrėti profilį
Re: Išmokti šaudyti
« Atsakymas #28 Įrašytas: 2007.08.20-07:51:07 »
Dėl mokymo, tai perlenkta. Nebus tiek laiko. Norintiems užteks pristatyti kažkokią metodiką, šį tą patarti, gyvai parodyti, kad būtų iš ko rinktis.
Rimtam mokymui mes nepasirengę.
Manysim, kad prie to pridėjus dar 99 proc. savų pastangų kažkas gausis.
Laikas pasiklysti...

mindeo

  • Svečias
Re: Išmokti šaudyti
« Atsakymas #29 Įrašytas: 2007.08.28-23:45:59 »
mano nuomone daug idomiau saudyti kompanijoje nei vienam, bet kartais galima ir vienam islekti pasitreniruoti savo malonumui.
O i varzybas tikrai verta vaziuoti, nes ten gali pasisemti patirties is senbuviu ir profesionalu , o apie geras emocija kurias parsivezi is varzybu (nesvarbu ar tu laimejai ,ar pralosei )tai tiesiog atgaivina kuna ir siela :super: :)

 

+-Naujausi įrašai

Beeman P-17 5,5 mm by Evaldas
Šiandien 15:16:09

Lietuvos FT ir HFT šaudymo į lauko taikinius varžybos(treniruočių formatu)bal.28 by SergoT
2024.05.01-18:42:08

Optikos pirkimas iš JAV by Mazylis
2024.04.20-22:29:08

Tolimatis Leica CRF 2400 by xatabyc
2024.04.20-13:37:09

Chronografas by xatabyc
2024.04.20-13:30:26

Europos HFT čempionatas, 6-8 September 2024 / Hungary / Debrecen by Aidas
2024.04.16-22:16:19

Varžybos Lenkijoje by Andzhejka
2024.04.12-23:39:27

Gamo CFX.4,5mm.PARDUOTAS by valakas
2024.04.12-19:56:29

Ieškau laikiklio 35mm diametro by Darenas
2024.04.09-09:25:47

Šaudykla Kaišiadoryse by www.vaidodazasvydis.lt
2024.04.07-19:00:50

Powered by EzPortal