+- +-

Nuorodos



+-Narystė

Welcome, Guest.
Please login or register.
 
 
 
Forgot your password?

Varžybos


REGISTRUOTIS 
»

  

+-Statistika

Members
Total Members: 1324
Latest: Viza_eapr
New This Month: 17
New This Week: 15
New Today: 4
Stats
Total Posts: 182072
Total Topics: 5336
Most Online Today: 320
Most Online Ever: 566
(2023.01.14-11:40:47)
Users Online
Members: 1
Guests: 314
Total: 315

Autorius Tema: Šautuvas triušių medžioklei  (Skaityta 33885 kartus)

Ryklys

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1174
  • Karma: +36/-1
    • Žiūrėti profilį
Re: sautuvas triusiu medzioklei
« Atsakymas #15 Įrašytas: 2010.10.07-21:40:31 »

Citata
rimvydas rašė:
del medziokles plotu dar visiskai neaisku.bet yra keli variantai,taip kad legaliai tikrai ilgaausiu pasaudysiu.gyvenu peterborough,ir manes dar niekas neisvare is lauku,nors suni vedzioju kone kiekviena diena ir vis kitur.pas mus cia daugiau lauku aplink./.../


Blogas, labai blogas požiūris. Kvepia dar vienu skandalu paminint barbarus lietuvius. Pas juos šaudyti galima tik savo žemėje arba žemės savininkui leidus. Šunį vedžiok, kur nori, o šaudyti labai nepatariu. Jeigu kas pagaus, baigsis labai liūdnai. Galbūt net kalėjimu. Netirštinu spalvų norėdamas pagąsdinti.

sadlave

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1960
  • Karma: +11/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: sautuvas triusiu medzioklei
« Atsakymas #16 Įrašytas: 2010.10.07-21:53:40 »
Rimvydai,atsakyk  saziningai:
Kokiais ginklais ir kiek esi saudes (iskaitant ir ugnesaudzius)?
Kokiose medzioklese dalyvaves ir kiek?
Ka darysi su nusautais triusiais?
Tie 600 anglisku tik sautuvui,ar visam komplektui?
100% BALTAS

rimvydas

  • Svečias
Re: sautuvas triusiu medzioklei
« Atsakymas #17 Įrašytas: 2010.10.07-23:18:24 »
pries pora metu turejau du pigius orinius.man rodos jus juos kinietiskais vadinat b2 ar kazkas panasaus.turejau abieju kalibru.man labiau patiko177. viena draugas privatizavo o manaji is sodo pacukai pavoge.pasakysiu atvirai.esu issaudes nepilnas 5 dezutes soviniu(po 500vnt).sekes gan neblogai.pries 12 metu kaisiadoriu rajono porose 3 vieta.saudymas vyko rusiska melkaske.o is rimciau tai keli suviai issauti is 9mm pistoleto.medzioklese neteke dalyvaut.net leidimo tam neturiu.triusius saudyt susigalvojau ne vien tik kaip pramoga.man i savaite po pora triusiuku tai tas pats kas lobi rast.mano sunekas turi kazka panasaus i inflammatory bowel disease (IBD),ir gerai jis jaucias tik ant RAW(zalios mesos)dietos,tad jam butina gauti nevien mesa bet ir zarnyna bei jo turini.kas myli sunis tas supras.sau zuikiu galiu prisipirkt,o vantrobu iskur gaut.del; istatimu nesijaudinkit.kas liecia brakonieriavima tai puikiai zinau.esu pasineses karpiu zvejyboj,ir zuvies net minciu nera pasiimt.bet manau neverta net burt,nes vistiek daugelis galvos kad dar vienas sadistas is lietuvos .sautuvui zadu skirt apie 600 anglisku.iki 1000 svaru visam komplektui(optikai,deklui,valymo irankiam....)ir dar,jei noreciau brakorieniaut,tai puikiai galeciau daryt su pigiu oriniu ar kitais budais.pats savo akim maciau kaip anglai kilpu pristate uzmusinejo kiskius su lazdom.susikrove i maisa ir isvaziavo.likau be zodziu.tad klausiu patarimu zmoniu kurie apie tai nusimano ir gali patart.

sadlave

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1960
  • Karma: +11/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: sautuvas triusiu medzioklei
« Atsakymas #18 Įrašytas: 2010.10.07-23:49:29 »
Truputi redagavau tavo zinute,nes uz juos baudze ???kaip bebutu ...
Jamk Daistate MK3 22cal. Nebijok padeveto.Daisteitei labai kokybiskai padaryti ir PCP sistemos saunikai,praktiskai nesidevi.Nupirkes nauja ir jai nusibos pliauskint,iseis parduot tik uz maximum du tregsdalius moketu pinigu.
MK3 turi reduktoriu,lengvai reguliuojasi,lengvai persidaro i bulpapa.O bulka tikrai patogesne medziojant salos laukuose.Nereik nesiotis deklo,paprasciausiai gali uzsikist uz skverno poilges striukes.O normalu saunika reik kist i dekla,kai prieini arti prie kelio arba gyvenamos vietoves,arciau kaip 50m.
Optika patarciau Connect-1 http://s50.radikal.ru/i130/1006/84/75d83bb59429.jpg ju dar galima rast padevetu,anglu forumuose.
100% BALTAS

zaltys

  • Sr. Member
  • ****
  • Įrašai: 382
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: sautuvas triusiu medzioklei
« Atsakymas #19 Įrašytas: 2010.10.08-21:32:32 »

Citata
rimvydas rašė:
........ gerai jis jaucias tik ant RAW(zalios mesos)dietos,tad jam butina gauti nevien mesa bet ir zarnyna bei jo turini......


Jei tu taip myli savo augintinį, ar nebijai, kad jis pasigaus zaraza nuo žalios laukienos o ypač nuo jos zarnyno, geriausiu atveju bus ilgas ir brangus gydymas, blogiausiu atveju pats supranti, pipiec šuniukui. Kaip ruošiesi nušauta gyvunėlį ištirti, turi jis kirminų ar koke nors trichineliozę ar dar konors nepageidaujamo tavo augintiniui.
Mano parašas...

rimvydas

  • Svečias
Re: sautuvas triusiu medzioklei
« Atsakymas #20 Įrašytas: 2010.10.08-23:27:27 »

Citata
zaltys rašė:

rimvydas rašė:
........ gerai jis jaucias tik ant RAW(zalios mesos)dietos,tad jam butina gauti nevien mesa bet ir zarnyna bei jo turini......

Jei tu taip myli savo augintinį, ar nebijai, kad jis pasigaus zaraza nuo žalios laukienos o ypač nuo jos zarnyno, geriausiu atveju bus ilgas ir brangus gydymas, blogiausiu atveju pats supranti, pipiec šuniukui. Kaip ruošiesi nušauta gyvunėlį ištirti, turi jis kirminų ar koke nors trichineliozę ar dar konors nepageidaujamo tavo augintiniui.
paskysiu tiek,kad veterinaro saskaitos manes nestebina.kol seriau sunu maistu tai i men po kelis kartus lankydavomes.nenoriu pasirodyt pasikeles,bet apie sunis ir ju ligas biski ismanau.ir manau daugiau nei bet kuris kitas cia esanciu.gyvenimas ir patirtis savo kailiu to ismoke.o kirminai ir visokios trichaneliozes...:lol:sunu zarnynas kitoks.ju skrandziui reikia tokiu bakteriju,kuriu yra dveselienoj,apvirskintas skrandzio turinys ir visas kitas s... yra nepakeiciama suns sveikatai.bet ne cia vieta diskutuot.jei ka domina RAW dieta placiau,prasau,atsiusiu emaila ir galisim pasipasakot.neterskim forumo.grizkim prie reikalu.ir noreciau kad susilaikytumet nuo repliku apie tai kad nerasiu ukininku ar kaip ir ka darysiu su nusautais triusiais.man jau ne 16 ir uk ne pirmi metai,taip kad zinau istatymus ir ju poziuri i gyvunus bei ju apsauga.susirenkam cia vieni kitiem padet tuo ar anuo klausimu,tad bukim demokratiski ir i privatumus nelandziokim.tikrai nenoriu izeist Sadlave.gerbiu jo nuomone ir manau kad jis 100% teisus,bet saunika noreciau pirkt nauja.esu zalias sioj sriti ir noreciau su garntinja del sventos ramybes.bandysiu isigyt is netoliese asancios ginklu parduotuves.bent kuri laika tikrai neplanuoju perdarinet kazko.i aki krito air arms s 410.daug video ziurejau,bet ten daug yra fac.be leidimo man jo niekas neparduos.tie tai kala ispudingai.o del kalibro niekas neaisku.kiek zmoniu tiek nuomoniu.kuo daugiau skaitau,tuo maziau suprantu.del taiklumo tai aisku kad 177geriau,bet ar nebus taip kad uz 80 metru net popieriaus nepramus.daystate huntsman clasic,tai gal butu brangiausias grazuolis ka sau galeciau leisti.bet kaip su galingumais.ar galima perdaug neburiant padidint truputi jaulius.turejau tuos kinietiskus orinius,tai lupo ispudingai.galios tikrai turejo.tad tikiuosi is pcp kazko daugiau.neskaitant taiklumo tikiuosi daugiau ir galios.man galingumas vienas is kriteriju renkantis patranka.:lol:

sadlave

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1960
  • Karma: +11/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: sautuvas triusiu medzioklei
« Atsakymas #21 Įrašytas: 2010.10.09-00:03:27 »
Del kalibru.Kaip jau zinai,angluose be licenzijos gali turet iki 16J orinuka.Tai reiskia,kad 177cal saunykas isauna 0.5g kulkele (standartine) 255m/s (metru per sekunde) greiciu. O 22cal saunykas isauna 1g kulkele (standartine) tik 180m/s greiciu.Ir abu jie ira 16J galingumo.
Tiek vieno tiek kito kalibro taiklumas-galingumas vienodas.TIK saudant 22cal,kulkeles kritimas smarkiai didesnis.Todel net poros metru paklaida,ivertinant atstuma iki taikinio,vaidina didele reiksme.
Jaigu ,,reguliuosi" greicius,neprarandant taiklumo,galima ispaust is 177cal-30J o is 22cal-60J
Tai va tiek teorijos.
Pats dabar turiu AA s400 22cal karabina,bet i armsu gerbeju kluba nesiruosiu stot ...
100% BALTAS

RAMIS13

  • Sr. Member
  • ****
  • Įrašai: 318
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: sautuvas triusiu medzioklei
« Atsakymas #22 Įrašytas: 2010.10.09-10:46:02 »
  Is savo patirties galiu pasakyt, kad 177 tikrai nekoks pasirinkimas medziokleje, ne bent tu esi labai geras saulys, pasitiki savim, savo ginklu, zinai puikiai balistika, turi patirties medziokleje, bet realiai taip nebuna. Tu sausi ne i popierini taikini, o i gyvuna, atsiras jaudulys, ne is patogios poizitcijos ir t.t. Geriau 22, jis kazkiek kompensuos tavo prastesni pataikyma, o su 177, jau reikes tiksliai pataikyt i mirtina vieta. Del ginklo, tai imciau kuo trumpesni, kaip tu sakai s410 fac gerai duoda, ale jis ilgas, nepatogus medziokleje, nebent is toliau prie urvu patykot atsigulus nuo kojeliu, tada taip. O jei ju ieskosi, vaiksciosi, tada reikia kuo trumpesnio, neblogas variantas daistate mfr, tam reikalui trumpas, galingas, moderatorius gerai dirba, apkaba ir pats pertaisymas ginklo patiko, gal ryskesnis minusas, kad uzpildant reikia nusukt rezika. Dar is FALCON  medziokliniu karabinu yra neblogu, tam reikalui tikrai verti demesio. Man asmeniskai patinka wh 100, kompaktiskas, zgrabnas sautuvelis, selinimui pats tas, tik uk nezinau kaip ten su jais. Cia jau skonio reikalas, kas kam patinka, as AA fanas, bet galimybes leistu, isigyciau trumpuka karabina.is wh, daistate ar falcon.
Mano parašas...

rimvydas

  • Svečias
Re: sautuvas triusiu medzioklei
« Atsakymas #23 Įrašytas: 2010.10.09-11:55:27 »
kaip ten su tais reguliavimais.juk nepasukinesi varztuko ir neatsiras man 40j.ten jau kazka burt reikia.aisku butu smagu pakelt galia,bet tikrai ne tiek kad butu 60j.dar apie fac reiktu pagalvot jei tureciau jam leidimus.visdelto triusiu nemedziosiu kiekviena diena.kieme irgi noresis kokius sudniekius pasaudyt,o su 60j jau ir kaimyna uz tvoros gali pamalonont.tad viskas turi buti proto ribose.esu saudes is abieju kalibru,ir kaip sakiau 177 labiau patiko,tad galbut teks i ji ir ziuret.nebent zatsirastu kas pakoreguotu galinguma,tai tada gal ir 22 nieko.

onlyzilvis

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1828
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: sautuvas triusiu medzioklei
« Atsakymas #24 Įrašytas: 2010.10.09-14:35:44 »
as ir patarciau imti second handa. daystate butu puikus pasirinkimas.
mp654k co2

RAMIS13

  • Sr. Member
  • ****
  • Įrašai: 318
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: sautuvas triusiu medzioklei
« Atsakymas #25 Įrašytas: 2010.10.09-15:01:52 »
  Suklydau, apie daystate skaiciau ir parasiau, ne ta ka norejau, turejau minti teoben mfr. Anglu megiamas ginklas triusiu medziokleje. Sutinku jei abu 117 ir 22 tures po 16j, tai geriau jau 177. Bet jei pakelsi dziuolius, tai vienareiksmiskai 22. Nereikia ten 60j. uzteks 40j.
Mano parašas...

zalias7

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2620
  • Karma: +51/-20
    • Žiūrėti profilį
Re: sautuvas triusiu medzioklei
« Atsakymas #26 Įrašytas: 2010.10.09-15:49:48 »
Ir paskui anglu spaudu rasys apie lietuviu teroristus ? blin Jus nors svetimoi sali nedarykit gedos, kam tie 40J jei visi raso, kad pilnai ustenka 16J.

RAMIS13

  • Sr. Member
  • ****
  • Įrašai: 318
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: sautuvas triusiu medzioklei
« Atsakymas #27 Įrašytas: 2010.10.09-18:01:44 »
  16j. uzteka, kai pataikai ten kur reikia, bet jai sudrebes ranka tai suzeisi gyvuna, tas kankinsis ir  pabeges patvori nusibaigs pas ukininka. Arba teks kelis kartus kartot kol numarinsi gyvuna, o tas kartot tai jau ne pirmas suvis, rankos dreba sirdis dauzosi, nervas ima. Pries perkant reikia pagalvot, ka pirkt. Tas 40j kompensuos tavo nepataikyma.
 
Mano parašas...

Phantom-

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 664
  • Karma: +1/-0
  • HFT
    • Žiūrėti profilį
Re: sautuvas triusiu medzioklei
« Atsakymas #28 Įrašytas: 2010.10.09-18:42:43 »
aš už 4.5, pasiimsi 16j pašaudysi, pamatysi užteks ar ne, jei bus mažai tai be problemų pasireguliuosi iki 27-30j. Triušiam tikrai per akis, be to kulkelės per pus pigesnės ;)
CZ 200, Umarex 850 PCP [azn]

grafito

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1440
  • Karma: +7/-1
    • Žiūrėti profilį
    • RSSA
Re: sautuvas triusiu medzioklei
« Atsakymas #29 Įrašytas: 2010.10.09-20:34:46 »
patikek 4,5 mm 27-30j ne tik kralikam uzteks:)
Mano parašas...

 

+-Naujausi įrašai

Торговля с Инсайтом – Ваше Видение Успеха by Cfstulky
Šiandien 05:40:28

Волнующие Возможности – Ваш Трейдинговый Горизонт by Cfstulky
Šiandien 03:24:35

+ for the post by Robertninee
Šiandien 01:46:12

Накрутка голосов в конкурсах, опросах, петициях и рейтингах. by Davidgak
2024.05.06-21:37:31

Optisan mid žiedai 30mm kaklui, dovetail railui by Darenas
2024.05.06-07:27:07

Beeman P-17 5,5 mm by Evaldas
2024.05.04-15:16:09

Lietuvos FT ir HFT šaudymo į lauko taikinius varžybos(treniruočių formatu)bal.28 by SergoT
2024.05.01-18:42:08

Optikos pirkimas iš JAV by Mazylis
2024.04.20-22:29:08

Tolimatis Leica CRF 2400 by xatabyc
2024.04.20-13:37:09

Chronografas by xatabyc
2024.04.20-13:30:26

Powered by EzPortal