+- +-

Nuorodos



+-Narystė

Welcome, Guest.
Please login or register.
 
 
 
Forgot your password?

Varžybos


REGISTRUOTIS 
»

  

+-Statistika

Members
Total Members: 1309
Latest: timizas
New This Month: 1
New This Week: 2
New Today: 1
Stats
Total Posts: 182076
Total Topics: 5335
Most Online Today: 116
Most Online Ever: 668
(2024.05.21-04:29:45)
Users Online
Members: 1
Guests: 101
Total: 102

Autorius Tema: Šautuvo sunkinimas  (Skaityta 44275 kartus)

HITMAN

  • Svečias
Re: Sautuvo sunkinimas
« Atsakymas #75 Įrašytas: 2011.04.03-21:13:40 »
:-D man irgi juokinga. O del to kad neisdzius negawes oro tai pagalwojau apie tai.o kaip kiti cia dare kad jiem isdziuwo ,skyliu buozej juk pridaryt neina:-)nebent wirsuj wiena reik daryt kur prie nuleistuko nes kitur ir neiseina:-D jauciu reik eit dabar pradegint skyle.

Jarik

  • Svečias
Re: Sautuvo sunkinimas
« Atsakymas #76 Įrašytas: 2011.04.08-19:20:45 »
sveiki, galvoju ir aš savo šuatuvėli pasunkinti, t.y. man atrodo, kad pernelyg daug jisai šūvio metu makalojasi, nors sveria apie 4 kg su optika. Tai dabar galvoju nadulnika ištekinti, tiktai niekaip nesuprantu kiek jisai turi sverti, šautuvas pas mane gamo maxima, perlenkiamu vamždžiu, tai vat nezinau kiek reikėtu svorio, kad "neperlenkt lazdos" tiesiogine žodžio prasme:)

jalauris

  • Sr. Member
  • ****
  • Įrašai: 438
  • Karma: +6/-2
    • Žiūrėti profilį
Re: Sautuvo sunkinimas
« Atsakymas #77 Įrašytas: 2011.04.22-22:30:55 »
nadulniko nerekomenduoju kiek dariau perelomkem kazkaip nepasiteisino as storinu visa vamzdzio ilgi yvelku vamzdy y vamzdi falsvamzdi otarpa tarp ju uzlieju svinu arba kvarco smelio ir trinto svino misiniu kas poto bande sake kruva zymei geresne:type:
Mano parašas...

egiduks

  • Jr. Member
  • **
  • Įrašai: 78
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Sautuvo sunkinimas
« Atsakymas #78 Įrašytas: 2011.05.03-09:56:23 »

Citata
jalauris rašė:
nadulniko nerekomenduoju kiek dariau perelomkem kazkaip nepasiteisino as storinu visa vamzdzio ilgi yvelku vamzdy y vamzdi falsvamzdi otarpa tarp ju uzlieju svinu arba kvarco smelio ir trinto svino misiniu kas poto bande sake kruva zymei geresne


Siaip idomu pasidare, nuo kiek iki kiek gali pasunket sautuvas padarius toki pakeitima? nes kartais perdidelis svoris nera gerai, enbent saudai atsigules.
Buvau pasidares sautuvo buoze is fanieros, tai kai sautuvas pasieke 5kg buvo sunku laikyti rankose, o zmona jau nebesugebejo taikytis.. teko daryti kojeles ir atsigulus pleskinti :D
Mano parašas...

jalauris

  • Sr. Member
  • ****
  • Įrašai: 438
  • Karma: +6/-2
    • Žiūrėti profilį
Re: Sautuvo sunkinimas
« Atsakymas #79 Įrašytas: 2011.06.11-22:24:36 »
mano kubiukas kuris dabar sunkiai atpazystamas po visu tiuningu sveria 6 kg.pagal mane normalu'kitas pabandes sako kad persunkus:inno:
Mano parašas...

daivarinis

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 26
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Sautuvo sunkinimas
« Atsakymas #80 Įrašytas: 2011.11.29-12:11:48 »

Citata
jobshi rašė:
deja silikonas kuriam laikui tik gerai po to nuo kazkokios rugsties esancios jame pradeda kraipytis gumos ir visas silikonas pradeda slapiuot pradeda sunktis kazkoks riebus skystis ko pasekoje pradeda kliukset visas tas silikono luitas buozej o atsukus gala jis ishkrenta su visais shvinais jau 4 kartus sunkinau taip su vis kitokiu silikonu ir vis tas pats. keisdamas viska kruopsciai ishvalydavau bet deja... visos bedos pasibaige pasidarius normalia buoze


Buožė gerai sunkinasi švinais skirtais ratu balansavimui,jų yra bet kuriame ratų montavimo servize (jau panaudotų),1 kg man kainavo 2 lt,toliau perki plasteliną ar modeliną,kainuoja 5 lt 500 gramų ir sumuštinio principu sudedi,švaru gražu,veiksminga.
Walther LG300

Audrius

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2801
  • Karma: +64/-3
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Šautuvo sunkinimas
« Atsakymas #81 Įrašytas: 2012.02.27-13:13:20 »
Padiskutuokim. Kur turi būti svorio centras šaudant iš stovimos pozicijos?
Kodėl man kilo toks klausimas. Pabandžiau iš 11 pašaudyt stovint. Su HW97K  gaunasi daug prasčiau nei iš PCP bulkos. Šiuo atveju aš nemanau, kad esminis skirtumas PCP ar PPP. O svorio centras akivaizdžiai skiriasi. Su bulka iš eilės tris kulkas į vieną skylę sukišau, net pačiam pasirodė fantastika, o su karabinu to padaryti neina. Gal vis tik svorio centrą reikia traukti iki pat nuleistuko? Kur svorio centras pas mačinius šautuvus, skirtus 10 m rungčiai?
Kartais šaudau, kartais meistrauju. Audrius (Murka)

Lukas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 556
  • Karma: +8/-1
    • Žiūrėti profilį
Re: Šautuvo sunkinimas
« Atsakymas #82 Įrašytas: 2012.02.27-13:23:42 »
Bent jau mano FWB (jis kaip žinia, pagal paskirtį match'inis) tai svorio centras buvo priekyje ir laabai žymus.
Dabar nors ir yra buožės gale svorio tačiau dar nepavyko išcentruoti, kad būtų ties nuleistuku
RWS

Ryklys

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1174
  • Karma: +36/-1
    • Žiūrėti profilį
Re: Šautuvo sunkinimas
« Atsakymas #83 Įrašytas: 2012.02.27-16:48:08 »
Kiek teko skaityti, tokia match šautuvo pusiausvyra nurodoma dėl kitos priežasties — lengviau valdomas (išlaikomas ties taikiniu). O ne dėl atatrankos. Kitas įdomus dalykas — šiuolaikiniai match šautuvai turi apie 200 g judinamo svorio. Slink ant vamzdžio kur nori. Taigi ir pusiausvyrą galima pakeisti, kaip reikia. Be to, svorį galima ir nuimti/pridėti.

Kad nebūčiau tik papezėjęs — kelis pamatavau. Tarp 13 ir 17 cm prieš nuleistuką. Beje, mano HW 77k su optika irgi tinka į tą grupę. O HW 100 — jau ne. Vidurys ~ 5 cm prieš nuleistuką.

iparado

  • Jr. Member
  • **
  • Įrašai: 80
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Šautuvo sunkinimas
« Atsakymas #84 Įrašytas: 2014.05.07-08:33:52 »
Tokis klausimas paprastas - o kaip pasunkinti CFX Royal?  ::) I buose kaip suprantu ten nieko neprigrusi, ji gi medine, ilginti su ta gumine dalimi dar neiseitis, nes ir taip man ta buoze jau per ilga praktiskai yra? Dabar sautuvas be optikos sveria 3,6kg, su optika svers apie 4,4kg, bet speju dar neuztenka ir turbut reiketu bent kokiu 5-6kg?
Gamo Swarm Maxxim + Gamo 4x32

valakas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 827
  • Karma: +5/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Šautuvo sunkinimas
« Atsakymas #85 Įrašytas: 2014.05.07-17:43:43 »
Tokis klausimas paprastas - o kaip pasunkinti CFX Royal?  ::) I buose kaip suprantu ten nieko neprigrusi, ji gi medine, ilginti su ta gumine dalimi dar neiseitis, nes ir taip man ta buoze jau per ilga praktiskai yra? Dabar sautuvas be optikos sveria 3,6kg, su optika svers apie 4,4kg, bet speju dar neuztenka ir turbut reiketu bent kokiu 5-6kg?

prigrusi i buoze svino,isgrezes jos gale skyles.bet dar reiketu ir vamzdi pasunkint.
AA

iparado

  • Jr. Member
  • **
  • Įrašai: 80
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Šautuvo sunkinimas
« Atsakymas #86 Įrašytas: 2014.05.07-19:15:13 »
Tokis klausimas paprastas - o kaip pasunkinti CFX Royal?  ::) I buose kaip suprantu ten nieko neprigrusi, ji gi medine, ilginti su ta gumine dalimi dar neiseitis, nes ir taip man ta buoze jau per ilga praktiskai yra? Dabar sautuvas be optikos sveria 3,6kg, su optika svers apie 4,4kg, bet speju dar neuztenka ir turbut reiketu bent kokiu 5-6kg?

prigrusi i buoze svino,isgrezes jos gale skyles.bet dar reiketu ir vamzdi pasunkint.
o grazta speju imti geriausia max 8 koki, ne didesni ir grezti turbot ant mazu apsuku, kad buoze neskiltu?nes kazkaip atrodo kad jei didesni ivarysi, gali likti su dviem buozes dalimis?  :-\
Gamo Swarm Maxxim + Gamo 4x32

valakas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 827
  • Karma: +5/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Šautuvo sunkinimas
« Atsakymas #87 Įrašytas: 2014.05.07-20:52:36 »
grazta imt geriau ir storesni kad ir kokiu -+ 14 su kokiu tukst. apsuku. buoze apvynioji su slapiu ranksluosciu ir dar visaip kaip apklijuoji kad pildamas i skyle karsta svina kitur neaplietum. kazkaip sisidaro ispudis kad visos sios temos neskaites? as cia jau kartuojuos ir kiti yra ta tema visko prirase.gerbiamieji daugiau skaitykit.
AA

iparado

  • Jr. Member
  • **
  • Įrašai: 80
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Šautuvo sunkinimas
« Atsakymas #88 Įrašytas: 2014.05.07-21:11:35 »
grazta imt geriau ir storesni kad ir kokiu -+ 14 su kokiu tukst. apsuku. buoze apvynioji su slapiu ranksluosciu ir dar visaip kaip apklijuoji kad pildamas i skyle karsta svina kitur neaplietum. kazkaip sisidaro ispudis kad visos sios temos neskaites? as cia jau kartuojuos ir kiti yra ta tema visko prirase.gerbiamieji daugiau skaitykit.
skaiciau visa sita tema, tiesiog nedaejo, kad zmones sakydami omenyje jog I buoze prigrudo svino, turejo omenyje skyliu grezima medyje  :-[ galvojau cia apie plastmasines ir tusciavidures buozes eina sneka  ;D ir ten kazkas berods maciau rase pradzioje kad skyla medis net grazu ziureti, kai grezia... :-X po to isiskaites supratau kad sablonines formas strypams grezia medyje ir jis skyla  ;D ir kad I booze tiesiogiai negalima karsto svino pilti...
« Paskutinį kartą keitė: 2014.05.07-21:18:32 sukūrė iparado »
Gamo Swarm Maxxim + Gamo 4x32

laisve

  • Svečias
Re: Šautuvo sunkinimas
« Atsakymas #89 Įrašytas: 2014.05.07-21:27:09 »
Pilk i metalini vamzduka,paskui supjaustysi pagal reikiama ilgi ir sukisi i isgrestas skyles  :)

 

+-Naujausi įrašai

Hronografa,kulkeles,balioneliai optikos laikikliai ir t.t by xatabyc
2024.05.30-20:40:31

2L/ 300 bar balionas su vožtuvu by Darenas
2024.05.28-15:42:21

Lietuvos FT ir LFTSA HFT šaudymo į lauko taikinius varžybų I etapas birželio9d. by SergoT
2024.05.25-21:54:32

Beeman P-17 5,5 mm by Evaldas
2024.05.10-18:49:39

Lietuvos FT ir HFT šaudymo į lauko taikinius varžybos(treniruočių formatu)bal.28 by Klisas
2024.05.08-16:31:57

Optisan mid žiedai 30mm kaklui, dovetail railui by Darenas
2024.05.06-07:27:07

Optikos pirkimas iš JAV by Mazylis
2024.04.20-22:29:08

Tolimatis Leica CRF 2400 by xatabyc
2024.04.20-13:37:09

Chronografas by xatabyc
2024.04.20-13:30:26

Europos HFT čempionatas, 6-8 September 2024 / Hungary / Debrecen by Aidas
2024.04.16-22:16:19

Powered by EzPortal