Forum > MK

Crosman Classic 2177 - likimas

(1/9) > >>

edb:
Pradžiai noriu pasakyti kad kaip naujokas nepradėjau nuo temos kūrimo, bet gana daug pasiskaitinėjau Jūsų forume.
Dabar apie reikalą :

Gana senai turiu Crosman Classic 2177 su storo pieštuko dydžio bevardžiu optiniu taikikliu. Naudojams retsykiais pašaudyti į taikinį kieme. Kiekvieną karta daugiau pašaudęs su juo nusiviliu juo ir vėl jis kurį laiką guli nenaudojamas.

Jūsų forume radau tokį liova komentarą :

. . . . Crosmanas yra pigus sautuvas, skirtas vaikams, kad jie galetu vaikyti zvirblius is kiemo - tam jis idealiai tinka. . . . . .
Norint padaryti gera sautuva is Crosmano, reikia perdaryti ji visa.

Beskaitinėjant šį forumą atsirado noras susikomplektuoti kažkiek geresnį orinuką.
Norėčiau pradėti nuo optikos, kuri pradžiai būtų naudojama turimam Crosman o po to kažkokiam kitam orinukui.

Reikalingi patarimai :
1. Ar geresnis optinis taikiklis kažkiek pataisys situaciją ?

2. Jeigu taip, kokio optinio taikilio ieškoti. Nenoriu labai brangių bet ir visiškai prastų nesinori pirkti.
Norėtusi tokio, kurį galima būtų vėliau panaudoti ir rimtesniam orinukui.

Nenoriu pradėti nuo paties orinuko keitimo, nes nesu tikras kad tas užsiėmimas man taps tikru hobiu.

autukas:
O kodėl tu manai, kad pakeitus taikiklį tai taps tikru hobiu...?
O kame tavo nusivylimas? Nepataikai į kibirą ar jo nepramuši?

O liovos klausyt reikia - jis enciklopedija (liova, čia komplimentas).

edb:


--- Citata ---autukas rašė:
O kodėl tu manai, kad pakeitus taikiklį tai taps tikru hobiu...?
O kame tavo nusivylimas? Nepataikai į kibirą ar jo nepramuši? . . . .
--- Baigti citatą ---

I kibira pataikau, o pramušti tokio tikslo neturiu  ( bent jau dabar ).

Kas nepatinka visame komplekte :

1.Gana didelis išsibarstymas.
Šaudant 20 m. atstumu bevėju oru, gerai ispaustu šautuvu išsibarstymas didesnis negu 10 cm. Ir tik nežymiai priklauso nuo užpumpavimų skaičiaus.  

Kas nepatinka taikiklyje :

1. Labai prasti optikos stiklai, tik truputi tamsiau ir beveik nieko nesimato per ją.
2. Net ir gerame apšvietime tik pats centras pro teikiklį matomo vaizdo ryškus, pakraščiai kaip rūke.
3. Mano supratimu per mazas artinimas ( x 4 ), šaudant iš 10 metrų jo visai pakanka is 50 man trūksta artinimo.
4. Nežinau ar tai šito optinio taikiklio problema, bet kad ilgiau pašaudžius vis tenka jį pareguliuoti.

Lukas:
Na žinok apie taikiklį kokį Tu kalbi, kad tiktų vėliau ir ant gero orinuko, manau kainuos kaip minimum daugiau nei tavo Crosmanas. O Corsmanas speju tavo kainuoju kiek max 300lt?

Apie 10cm išsibarstymą, tai čia kaip suprantu krūva 10cm, tai kaltas daugiau manau crosmanas, Tu, šovinukai, bet ne optika. Aš ant saviškio buvau uždėjęs rodos 6x rezultatas suprastėjo, bet ne taip pastebimai.

O kad Tu šaudai iš 50 metrų tai aš iš viso nesuprantu kaip iki ten kulkelės daskrenda..

Aš patarsiu pirmiausiai nusipirkti kokybiškesnių šovinukų. Tai turėtų pagerinti taiklumą, o jei ne. Aš keisčiau ne optiką, o šautuvą.

Čia, aišku, tik mano nuomonė, ir ji gali būti klaidinga.

autostop:
kodel tu galvoji kad cia optika kalta.sautuvas tavo lievas irkulipkos tuo opaciu turbut. todel ir tokia kruva ant 20 m.
tu greiti pirma pasimatuok gal pas tave sokineja 20-30m/s. o tu apie kazkokias kruvas dar cia svajoji.
nusipirk geru soviniu pvz jsb exact ar express.
vamzdi issivalyk normaliai
tada greiti pasimatuok.kiek sokineja
tada.
optika prisisaudyk. rask vieta patalpoj kad butu tiksliau.
jei tau nesamone gausis vistiek duok pasaudyt kitam kas geriau moka.jei jam nesamone gausis tada arba tau reiks perdayt daug dalyku kuriu pats turbut neperdaysi arba mesk ta sautuva i sona ir viskas.

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

Eiti į pilną versiją