Forum > Airsoftas

Slėgio reguliatorius airsoftiniam snaiperiui

(1/4) > >>

GSP:
Sveiki, uzklydau pas jus is airsofteriu tarpo

jau metus turiu pasidares airsoftini snaiperiuka su suspaustu oru. Truputi nepatogi eksploatacija todel paprasysiu patarimo pas jus.

Naudoju pramoni slėgio reguliatoriu reguliavimo ribos 12-0atm. Parasyta kad laiko max 12atm. Slėgio reguliatorius sudarytas is kietos gumos membranos ir stadzios spyruokles.  Ar imanoma kazkaip priversti si reguliatoriu atlaikyti apie 30atm. Nes man dabar uzputus balioneli iki 12atm jo uztenka tik dviem apkabom po 30 sovinuku (prie sureguliuotu 6atm).

Jei nera budu kaip modifikuoti reguliatoriu, gal galetumet patarti kur isigyti toki kuris laikytu apie 30atm ir butu gan tikslus reguliavimas apie 6atm riba.

dar vienas klausimukas : o isvis nera tokiu reguliatoriu kurie tarkim isisuka tiesiai i ~200atm baliona ir iskart smarkiai numusa slegi su reguliuojama riba apie 6atm?

Kiek ieskojau nelabai sekesi rasti, radau tik peintboliniu bet jie nelabai tinka. Balionas pas mane ant nugaros, slanga ateina i sautuva. Todel per ja as didelio slegio negaliu leisti, dvieju pakopu reguliatoriai atkrenta, nebent viska prie pat baliono montuoti :/ Zodziu esu pasimetes mazumele. Help :)

Fedia:
tai,jai slangute zemo slegio tai ir nelaiko 200atmosferu,bet juk yra ir auksto slegio kur ir po 300 ir daugiau atlaiko,nematau cia jokios problemos ir su peintobiniu reduktorium,i baliona isukai janki,nusistatei kiek reik ir i sautuva per slanga...

shilkas:
o tai ant jankio reduktoriaus galima nustatyti 6 bar?

DeividoX:
Pala nesupratau, tai tu boliona tiesiogiai i sautuveli pajunges? ;D
O del 12 atm. reduktoriaus, daugiau ir neleisk per ji, plys membrana.

shilkas:
taip jis tiesiogiai pajunges per reduktoriu, bet i baliona ipucia 12 atmosferu

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

Eiti į pilną versiją