+- +-

Nuorodos



+-Narystė

Welcome, Guest.
Please login or register.
 
 
 
Forgot your password?

Varžybos


REGISTRUOTIS 
»

  

+-Statistika

Members
Total Members: 1309
Latest: agrohimjoo
New This Month: 2
New This Week: 2
New Today: 2
Stats
Total Posts: 182066
Total Topics: 5330
Most Online Today: 544
Most Online Ever: 566
(2023.01.14-11:40:47)
Users Online
Members: 0
Guests: 535
Total: 535

Autorius Tema: CHFT  (Skaityta 13562 kartus)

rimka

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1430
  • Karma: +0/-0
  • KTU
    • Žiūrėti profilį
Re: CHFT
« Atsakymas #30 Įrašytas: 2008.08.31-22:15:28 »
:) o apie saudyma is vaziuojancios tai pamirskit ;D esu bandes, besansu i kanors pataikyt, netik del to kad reikia iskaiciuoti judejima, o del to kad vaziuojant labai drebina, tiesiai taikiklio nulaikyt be sansu.

o prie sadlave, dar galima pridet kad butu ribojamas ne tik suvio laikas, bet ir bendras trasos iveikimo laikas, cia dar svarbiau. o vietoi vairuotojo spoterio ir saulio, gal komandoje vairuotojas ir du sauliai?
B2 (buvęs pirmasis orinukas)
XS36-2 (QB36-2)
Crosman 1077
Crosman 2100
HW 35

noname

  • Svečias
Re: CHFT
« Atsakymas #31 Įrašytas: 2008.08.31-22:17:27 »
Vienam auto 2 šauliai per daug. :inno:

MPSnaiper88

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1233
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: CHFT
« Atsakymas #32 Įrašytas: 2008.08.31-22:29:18 »
3 žmonės mašinoi yra perdaug. Dažnai pasivažinėju, pafotografuoju, bet dažniausiai tai darau vienas, papildomi žmonės trugdo, nes nebegali "dirbt" per kaikuriuos langus.
Baikal MP512ap + Walther 6x42, B3-2, beveik Hatsan 55s

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: CHFT
« Atsakymas #33 Įrašytas: 2008.09.01-16:23:41 »
o kaip tada su virvuciu tampymu ? ir isvis tai gana nesaugu is masinos saudyt - daug sansu ka nors masinoj prasaut. o ir trasa tokia surast netaip jau paprasta. pati mintis tai gal ir nieko butu ...
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

noname

  • Svečias
Re: CHFT
« Atsakymas #34 Įrašytas: 2008.09.01-17:59:31 »
teisėjas gali eit iš paskos, kiek randa nuverstų tiek užrašo. o plinkus galim palikt sąžinei :)

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: CHFT
« Atsakymas #35 Įrašytas: 2008.09.01-18:13:55 »
variantas butu kaip dabar yra - 2 sauliai vaziuoja. bet klausimas del vairuotojo - o jei ir jis nori saudyt o ne tik vazinet ? na painiai cia kazkaip viskas gaunas pakolkas. nors jei taikiniai is vairuotojo puses ir 2 zmones ir yra kas vairuoja nepatirdamas psichologines traumos :inno: bet kas del saugumo tai hmmmm didelis hmmmm ...
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

noname

  • Svečias
Re: CHFT
« Atsakymas #36 Įrašytas: 2008.09.01-18:45:26 »
pasidaryt pabandymui trasą su 5 takeliais. Paleidžiamas vienas šaulys su viena mašina. po kelių min. eina teisėjas surašinėja ką mato. po kelių min išleidžiama kita mašina ir teisėjas už kelių min.. taip ratuku teisėjai kokie trys ir eina o automobilių kiek tik norit.. Na čia pabandymui taip padaryt, gal kam ir patiktų..

p.s. teisėjas pakelia žiurkes eidamas.]

p.p.s. užtektų kelių dešimčių metrų miško keliuko. netgi takelių nežymint sustatyt 10 taikinių ir pažymėt, trasa nuo čia iki čia. pravažiavai kiek pamatei tiek ir viskas. atbuliniu važinėt negalima...:inno:

vizijax

  • Full Member
  • ***
  • Įrašai: 135
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: CHFT
« Atsakymas #37 Įrašytas: 2008.09.14-23:41:07 »
Bet tai vienam pravažiavus visi trasos taikiniai bus aiškūs.
Tada reikia, kad kiti nematytų...hmmmm...:)
Dar galima riboti tik bendrą laiką, ilga trasa..., tada gali dasidėti ralio elementų;D
Šypsokitės, mus seka.

Audrius

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2801
  • Karma: +64/-3
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: CHFT
« Atsakymas #38 Įrašytas: 2008.09.17-12:36:38 »
Kad jūs čia visai silpnai...
Siūlau prisiminti mūsų garbingą praeitį(kaip Vytauto Didžiojo laikais, atsimenu kaip dabar)- juodbėram žirgui putos drimba iš nasrų, šuolis per priešininko automobilį (gali būti ir Golf II...) ir pirštas paspaudžia nuleistuką, taiklus šūvis -taikinys už 42 m.  griūva, žiūrovų ir priešininkų atodūsiai bei skardūs plojimai. O kodėl neprijungus fechtavimo ir plaukimo?
Norėjau pasakyti, kad nereikia supaprastinti, mes juk neieškom legvų kelių..
Kartais šaudau, kartais meistrauju. Audrius (Murka)

grandis

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 3637
  • Karma: +26/-1
  • Aš čia ne prie ko
    • Žiūrėti profilį
Re: CHFT
« Atsakymas #39 Įrašytas: 2008.09.17-13:49:41 »

Citata
Audrius rašė:
Kad jūs čia visai silpnai...
Siūlau prisiminti mūsų garbingą praeitį(kaip Vytauto Didžiojo laikais, atsimenu kaip dabar)- juodbėram žirgui putos drimba iš nasrų, šuolis per priešininko automobilį (gali būti ir Golf II...) ir pirštas paspaudžia nuleistuką, taiklus šūvis -taikinys už 42 m.  griūva, žiūrovų ir priešininkų atodūsiai bei skardūs plojimai. O kodėl neprijungus fechtavimo ir plaukimo?
Norėjau pasakyti, kad nereikia supaprastinti, mes juk neieškom legvų kelių
sauniai pavarei labiausiai patiko Vytauto  kardas su nuleistuku :lol::lol:
Jai nepasidarysi pats, už tave niekas nepadarys, o jai padarys tai suchaltūrins ....
"grandis"

Hablicelis

  • Svečias
Re: CHFT
« Atsakymas #40 Įrašytas: 2008.09.17-14:59:08 »
Audriau, iš esmės nuomonės yra tik dvi: taviškė ir neteisinga. Aš didesniu menu laikau taiklų šūvį iš nepatogios padėties spaudžiant laikui, po fizinio krūvio ir gavus adrenalino, tau labiau patinka sureguliuoti kvėpavimą, visiškai susikaupti ir spengenčios tylos besiklausant, niekur neskubant iššaut. Nenuostabu, kad tavo taikiniai mažesni, tolimesni ir šaudai tu tiksliau. Man daug svarbiau ištvermė, dėmesio sutelkimas ir reakcija; taikiniai mano daug didesni, krūvos į krūvas nepanašios, o optika didina tik 4 kartus. Tu visom savo išgalėm stengiesi maksimaliai išnaudoti ginklą, o aš save.
Negi taip sunku toleruoti ir kitokį požiūrį? ;)

Audrius

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2801
  • Karma: +64/-3
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: CHFT
« Atsakymas #41 Įrašytas: 2008.09.17-22:47:29 »
Truputėlį pasiginčysiu:)
11 tu kažkaip suabsoliutinai. Aš tik išsakiau savo nuomonę, o tau jau atrodo, kad aš ją bandau primesti visiems. Pasakiau nuomonę ir tai reiškia, kad yra "dvi nuomonės: mano ir neteisinga"? Man negalima dalyvauti diskusijoje?  Gal pražiopsojau draudimą.
Nesutinku su tavo teiginiu, kad aš stengiuosi maksimaliai išnaudoti šautuvą, o ,taip išeina, mano fizinės ir psichologinės pastangos nueina į antrą planą. Vadinasi FT1 ir FT2 laimi tie, kas turi geresnį šautuvą? Tai, kad ne visada.
"Man daug svarbiau ištvermė, dėmesio sutelkimas ir reakcija". Tai kad ir man tai svarbu (išskyrus reakciją). Tačiau pasakyk, kur yra ištvermė ir dėmesio sutelkimas greitame šūvyje? Greit įtempiau raumenį, šoviau ir einu? Greitame šūvyje yra reakcija ir susitelkimas akimirkai.
Sakai man patinka šaudyti neskubant, bet juk FT chronometras neleidžia miegoti apsikabinus šautuvą. O kas verčia skubėti kai kuriuos kitų kategorijų šaulius? Dažnai- nenoras susikaupti, neramus charakteris..
Taip, greitas ir taiklus šūvis yra efektingas. Dievas yra tas, kuris gali greitai ir iš bet kokios padėties stabiliai taikliai šaudyti . Deja, tokių nesu sutikęs.  Aš vertinu pasvertą šūvį, kuriam susikaupiama tarsi jis būtų paskutinis.. nes jis FT ir yra vienintelis ir paskutinis konkrečiam taikiniui. Deja, man toli šaukia iki tikro susikaupimo šaudant.
Gal būsiu kiek grubus, bet jau man atleiskit. Man atrodo , kad bandymas į FT įvesti (ar sukurti giminingas sporto šakas) papildomus fizinės veiklos elementus, pratimus yra vaikystėje nepabaigto žaisti "karo" likučiai. Tam troškuliui numalšinti yra airsoftas, dažasvydis.

Pasilazdavojom ir gana. Beja, pats esu per automobilio langą išbarstęs ne vieną dėžutę, tačiau tokio reikalo, kaip sporto šakos neišsivaizduoju.



Citata
11 rašė:
Audriau, iš esmės nuomonės yra tik dvi: taviškė ir neteisinga. Aš didesniu menu laikau taiklų šūvį iš nepatogios padėties spaudžiant laikui, po fizinio krūvio ir gavus adrenalino, tau labiau patinka sureguliuoti kvėpavimą, visiškai susikaupti ir spengenčios tylos besiklausant, niekur neskubant iššaut. Nenuostabu, kad tavo taikiniai mažesni, tolimesni ir šaudai tu tiksliau. Man daug svarbiau ištvermė, dėmesio sutelkimas ir reakcija; taikiniai mano daug didesni, krūvos į krūvas nepanašios, o optika didina tik 4 kartus. Tu visom savo išgalėm stengiesi maksimaliai išnaudoti ginklą, o aš save.
Negi taip sunku toleruoti ir kitokį požiūrį?
Kartais šaudau, kartais meistrauju. Audrius (Murka)

Hablicelis

  • Svečias
Re: CHFT
« Atsakymas #42 Įrašytas: 2008.09.18-08:40:36 »
Pasiginčijam Audriau. :)
Ar tikrai nesistengi maksimaliai išnaudoti šautuvo? Taikiklis tinkamas žvaigždes apžiūrinėti, vienetinė individuali buožė, paviršiai, kurie turi blizgėt, blizga ne prasčiau už puikiausius veidrodžius. Nuomonė irgi tik mano asmeninė, bet jei tau rūpėtų tik savęs tobulinimas (kalbu tikrai ne tik apie tave), tą galima daryti net ir be šautuvo. Man irgi tos pačios tiesos galioja, jei aš siekčiau tik absoliutaus šautuvo tobulumo, taupyčiau ir pirkčiau brangų ir puikų ginklą. Sutik prioritetai skirtingi, nors tikslas tas pats - iššaut taikliai.
Dėmesio siutelkimas tame šaudyme, nuo kurio aš pradėjau (panašiai turbūt būdamas dešimties pirmą kartą taikliai iššoviau į nendrę, kaip dabar pamenu, atatranka man skaudžiai atsirūgo :)) prasideda dar gerokai prieš šūvį: regėjimas, klausa ir dėmesys pastoviai įtemptas. Prie viso to, kad turi kruopščiai stebėt horizontą, turi dar ir po kojomis žiūrėt, nes privalai būt tyliai. Galima treniruoti kantrybę, stovi -10oC šaltyje 30 minučių ir tiksliai žinai, jei krustelsiu, gali būti, kad taip ir liksiu stovėt ir nieko daugiau. Kas svarbiausia: jei nekrustelsiu, tai irgi dar nereiškia, kad taip pačiai neliksiu tik stovėti. Greitas šūvis yra sekantis etapas. Pusę dienos ėjai per arimus arba stovi jau trečią kartą tam pačiame šaltyje ir galiausiai sulauki savo apdovanojimo - galimybės taikytis ir, jei suspėsi iššauti. Pataikymas - dar viena atskira tema.
Laikas mus abu spaudžia, tau reikia tilpt į minutę, kuriai ruošeisi,žinojai, kada ji prasidės, bei visas aplinkybes galėjai nusimatyti įdėmiai apžiūrėjęs vietą, iš kurios šausi bei nusprendęs, kaip tą padarysi. Aš visgi atsidurio tokioje padėtyje, kai žinau tik vieną, jei sutelksiu visą dėmesį ir kantrybę galbūt pamatysiu taikinį, į kurį galbūt spėsiu nusitaikyti ir jei būsiu pakankamai greitas ir taiklus, galbūt net pataikysiu.
Mano akimis žiūrint lyginame akimirką su amžinybe. :)
Dievų nėra, greitai, efektingai ir nesitaikę šaudo tik kino filmų herojai. Niekaip nesutiksiu Audriau, kad mano šūvis lengvabūdiškas, nespavertas ir galiausiai nesaugus. Krūmuose krebžda ne tik kuiliai, bet ir grybautojai su uogautojais.
Gal būt tai nebaigto vaikystėje "karo" likučiai, gal dar kas, aš juk šakių į nugarą įrėmęs nesiūlau trūks plyš mest sėdimą pozą ir pradėt šaudyt šokinėjant per virvutę.
Aš viso labo klausiu, negi taip sunku toleruoti ir kitokį šaudymo suvokimą bei nuomonę?

zalias7

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2620
  • Karma: +51/-20
    • Žiūrėti profilį
Re: CHFT
« Atsakymas #43 Įrašytas: 2008.09.18-11:41:07 »
Atsiprasau, kad pertraukau 11, bet jei tau nesvarbu tobulas sautuvas, kam jis tau reikalingas ? bent jau treniruotem pilnai usteks ir akmenu ir pigiau ir jokiu riziku :)

Juk "galbut net pataikyti" sautuvas nereikalingas, as nieko nesumaisiau ?

Audrius

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2801
  • Karma: +64/-3
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: CHFT
« Atsakymas #44 Įrašytas: 2008.09.18-12:54:04 »
Išties malonu ginčytis su protingu žmogum, kuris kalba argumentais.
Tikriausiai visiems ryškėja, kad čia yra medžiotojo ir nemedžiotojo ginčas. Medžioklėje yra daug romantikos, tačiau aš  vis dar nenoriu tapti medžiotoju. Užtenka pasivaikščioti po mišką, o nušauti kokį porakanopį visai nenoriu.
Dėl mano siekimio išnaudoti ginklo galimybes- taip, aš stengiuosi  praplėsti standartinio CFX galimybes. Stengiuosi tai atlikti kiek leidžia mano sugebėjimai, kuo kruopščiau. Ir  per varžybas mane galiausiai apšaudo su standartiniais šautuvais.. Tačiau man nepriimtina šaudyti su izoliacija pavyniotu šautuvu. Man taip patinka meistravoti - neseniai draugas užėjo į garažą, kur mazdos variklį surinkinėjau ir sako " kiek tu dūšios įdedi.."
O ko vertas kuilio laukimas -10 šaltyje, jeigu tavo rankose netvarkingas šautuvas- buožė įskilus ir sklaida leidžianti efektyviai šaudyti iš 16 metrų?
Manau, kad visų pirma turi būti tvarkingas šautuvas, o tada reikia paruošti šaulį. Realybė tokia, kad pvz. aš nesitreniruoju, nes darbas, namas, mazda, pcp, miegas. Tai yra blogai, bet kažkada pasikeis:)

Nejaugi aš atrodau toks netolerantiškas šiame forume?  Pripažįstu, sarkazmo būna mano žodžiuose, bet nieko konkrečiai įžeisti neketinu. O sarkazmas iš to: vis girdisi noras kaip nors modifikuoti FT, HFT. Atrodytų, kad pagal esamas taisykles jau per lengva šaudyti. Atleiskit- rezultatai sako ką kitą.
Bet, brangieji, šaudykit kaip norit ir kur norit, tik nesusižalokit ir kitų nesužalokit.  O kadangi forumas viešas, tad pareiškiau kiek kitokią nuomonę.  Kviečiu į "PCP gamybą" išlazdavot mane:)
Kartais šaudau, kartais meistrauju. Audrius (Murka)

 

+-Naujausi įrašai

Lietuvos FT ir HFT šaudymo į lauko taikinius varžybos(treniruočių formatu)bal.28 by SergoT
2024.05.01-18:42:08

Optikos pirkimas iš JAV by Mazylis
2024.04.20-22:29:08

Tolimatis Leica CRF 2400 by xatabyc
2024.04.20-13:37:09

Chronografas by xatabyc
2024.04.20-13:30:26

Europos HFT čempionatas, 6-8 September 2024 / Hungary / Debrecen by Aidas
2024.04.16-22:16:19

Varžybos Lenkijoje by Andzhejka
2024.04.12-23:39:27

Gamo CFX.4,5mm.PARDUOTAS by valakas
2024.04.12-19:56:29

Ieškau laikiklio 35mm diametro by Darenas
2024.04.09-09:25:47

Šaudykla Kaišiadoryse by www.vaidodazasvydis.lt
2024.04.07-19:00:50

Weihrauch 97k su Leapers 8-32 56 optika by liova
2024.04.05-11:51:32

Powered by EzPortal