+- +-

Nuorodos



+-Narystė

Welcome, Guest.
Please login or register.
 
 
 
Forgot your password?

Varžybos


REGISTRUOTIS 
»

  

+-Statistika

Members
Total Members: 1315
Latest: ThomasZisee
New This Month: 8
New This Week: 8
New Today: 4
Stats
Total Posts: 182073
Total Topics: 5333
Most Online Today: 137
Most Online Ever: 668
(2024.05.21-04:29:45)
Users Online
Members: 1
Guests: 132
Total: 133

Autorius Tema: sveiki. gal galit patart koki automobili pirkti?? audi a6 2.5tdi ar volvo v70 2.5tdi ar skoda octavia 1.9tdi  (Skaityta 106790 kartus)

rikis

  • Sr. Member
  • ****
  • Įrašai: 488
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
bet kodel tarkim internete auto pigesnes ne gu tarkim aikstelese,paemus tu paciu metu kainos skiriasi ne vienu simtuku, >:(gal but,jog aikstelese uz stovejima yra imamas mokestis ,todel ir kainos zenkliai skiriasi (barngesnes auto):type:
Tikras kovotojas tas , kuris gerbia savo priešininką.

edmundasl

  • Svečias
tikrai geras draugelis, jei uz aciu atidave pora padangu. as neskolinu pinigu nei draugams, nei giminems. tevui, mamai, sesei ir zmonai. daugiau nieko negelbeju ir neidomu gelebejimas.
o kaip ir sakiau, ten kur pinigai, draugu nera ir nebus

laisve

  • Svečias
Ne i tema,bet parasysiu
Va nedaug pazystamas zmogus man paskolino,truko biski pinigeliu.Pats pasiule, sako turiu litsnu galiu padeti.
Esu tam zmogui dekingas,pinigus atiduosiu is karto kai tik gausiu alga ir dar pridesiu uz tai ant geros vakarienes.Pats nezinau,jei jis but pasibedavojes,kad jam reik vargu ar buciau skolines :-X
Yra geru zmoniu,tokius reikia gerbt ir mylet  :)
« Paskutinį kartą keitė: 2012.05.06-11:28:18 sukūrė laisve »

wviddas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 894
  • Karma: +3/-0
    • Žiūrėti profilį
Cia eina kalba ir apie didesnes sumas,-kelios algos ir dar daugiau.
Ir sunku grazint kai esi savas. Skola vis atidedama ,vis atsiranda ,,gyvyskai,, svarbiu priezasciu uztemt ta skola. 8)


laisve

  • Svečias
Cia eina kalba ir apie didesnes sumas,-kelios algos ir dar daugiau.
Ir sunku grazint kai esi savas. Skola vis atidedama ,vis atsiranda ,,gyvyskai,, svarbiu priezasciu uztemt ta skola. 8)



As ir kalbu ne apie lietuviska alga ;)O ir zmogus esu dar su sazines jausmu  :)

b.rycka

  • Orinukas
  • Hero Member
  • *
  • Įrašai: 794
  • Karma: +7/-1
    • Žiūrėti profilį
Happi endas- paėmė, sutvarkė turbiną ir škoda eina kaip raketa. Tiek tos bėdos. Bet pasakykit, nu nach... išdūrinėti draugus? Kaip tada elgiamasi su eiliniu pirkėju?


Nu va,paeme sutvarke,tai kame beda >:( o vat jei butu pas nepazystama pirkes,greiciausia butu buvus dauzta,versta ir t.t. :funny:
O nesake apie ta smulku gedima,nes galvojo,kad jau sutvarkyta.Juk nemauja masina pirko,kaip galvoji ta masina niekada negedus ir niekada netaisyta?Nesuprantu ko jus norit pirkdami 10-20 metu senumo kibirus >:(
Manau,kad tas tavo Draugas visai normalus  :beer: nemanyk,kad jei varineja masinas,tai draugams uz dyka privaryt masinu gali ;D
Steyr LG 100 FT+NSD 10-50x60
Anschütz LG 380+VO Sagittarius 10-40x56

zvalgas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 943
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
pirkau 5 metu senumo vienaturi, buvo visi kompresoriai kurie fordams priklauso, galine uzuolaida kuri paslepe bagazine, padangos naujos pernai metu gamybos ne kinietiskos, kuro ketvirtadalis bako. Ar man cia pasiseke ar kitiems nesiseka?:) nesvarbu kad ipusejus kelionei is  taurages pradejo cakseti po kapotu, purkstukas vienas buvo nepriverztas, kad po 4 menesiu uzlinko generatorius ir kad po gero pusmecio turbina, pasikeiciau ir zinau kad ten dabar bus ramu, juk mechanika, kur trintis ten ir dilimas, ir kaip galeciau kaltinti paradveja kad ji nepasake man to kad taip bus :funny:, juk normalu masina prabegus ne 100 km, aplankstymu nemazai kebule, juk is prancuzijos ji, ten dauguma tokiu :D nesuprantu tu zmoniu, nors pats esu pirkejas o ne pardavejas, kurie nori idealios masinos kuri butu be trukumu pirkdami ne is salono :funny:
   
crosman 2100+ balionas+ walter 3x9-40 mildot. murka+ DS+ petro mandzetas+ nikko stirling 3x9-40. walter cp88. crosman 1377
 [/size]

MindaugasMc

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1799
  • Karma: +5/-0
    • Žiūrėti profilį
Aš galvoju kad dauguma ir nenori iš pažįstamo pirkti už dyką auto ir neleisti jam uždirbti. Kalba yra apie tai kad nedasakoma kas ir kaip. Nu gerai sutaisė tą turbiną, bet kodėl nepasakyti prieš perkant draugui. va parvariau, buvo viskas tvarkoj, nedaužta tik turbina tvarkiau ir pan. Draugas iš draugo nori tiesios kas ir kaip buvo. Aš net ir iš perekupo norečiau sužinoti geriau sąžininga dalyka, kad va buvo čia daužta sutvarkem, keitem tą ar aną. O dabar... viskas gerai, mašina idealaus stovio. Kas antras toks skelbimas.
Cometa Fenix & Air King 4-12x42 & Fenix PD30 Flashlight&&

zvalgas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 943
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Kiek pardavejas pasakys trukumus tiek bandysi numust kaina ant tu trukumu pasalinimo :type:
crosman 2100+ balionas+ walter 3x9-40 mildot. murka+ DS+ petro mandzetas+ nikko stirling 3x9-40. walter cp88. crosman 1377
 [/size]

wviddas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 894
  • Karma: +3/-0
    • Žiūrėti profilį
Ne apie trukumus buvo....Ne visi su technika bendrauja,ne visi trukumus mato,girdi ir jei taip,-nievienodai ikainuoja ju pasalinimus.Buna ,kad viena detale kokio modelio puse ale kibiro kainuoja.
Esme ,kad maustom ir esam kieti.
Kazkas rase,kad Vokietijoj auto brangiau kainuoja....TAIP.
Jei pagal mano mineta pvz.mersas vito benzinas, 4metu-788000km,-tvarkingas vaziuojantis lauzas.......??????????
Lietuvoj jis butu kaip naujas=78.000km rida 4m. ir ATITINKAMA kaina. :o :o :o
Beabejo,kad Vokietijoj tokiu realiu duomenu auto,brangi ir labai net. :azn:

Pinigas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2280
  • Karma: +1/-0
  • Gerai nebuvo ir nebus
    • Žiūrėti profilį
apie rida lietuvoje net neverta diskutuoti. perekūpai padarę tokį reikalą, kad ridos gali visai nebūti, mano nuomone. inkilas 120k 11metų važinėtas. lancer 79k 17metų važinėta. tūlas lietuvis dar ir supyktų jei sakyčiau originali perduodant   :beer: taip, kad rida reikalinga, kad žinotum kiek yra km iki palangos, ar iki kito taško :) jei dujų bakas neturi kiekio rodyklės ir t.t. o perkant maškę žiūrėt pravažiuotus km nu gal, bet patys suprantat  :beer: o perekūpas ir dar sąžiningas - NEBŪNA(faktas), jie net žmonai būtų įkišę parduodamas maškes, bet nespėja nes nuperka :D
taip kad auto genda ne vien nuo kilometražo:) laikas daro savo
« Paskutinį kartą keitė: 2012.05.06-17:24:13 sukūrė Pinigas »
CFX

Audrius

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2801
  • Karma: +64/-3
  • Me
    • Žiūrėti profilį

Nu va,paeme sutvarke,tai kame beda >:( o vat jei butu pas nepazystama pirkes,greiciausia butu buvus dauzta,versta ir t.t. :funny:
O nesake apie ta smulku gedima,nes galvojo,kad jau sutvarkyta.Juk nemauja masina pirko,kaip galvoji ta masina niekada negedus ir niekada netaisyta?Nesuprantu ko jus norit pirkdami 10-20 metu senumo kibirus >:(
Manau,kad tas tavo Draugas visai normalus  :beer: nemanyk,kad jei varineja masinas,tai draugams uz dyka privaryt masinu gali ;D
[/quote]


Nežinau kaip tu bendrauji su žmonėmis. Iš tavo pasisakymų- apgaudinėti net ir artimus žmones yra visai normalu. Man ne. Man įprasta- kuo santykiai artimesni, tuo daugiau pasitikėjimo. Apgaudinėti negalėčiau net visai nepažįstamo žmogaus. Sakai ko jūs norit?? Ko tikėtis ir norėti iš draugo-perekūpo ar šiai perekūpo?  Žinau- apgaulės .

Apie norą nusipirkti pigiai ir gerą. Niekad nepirkau pigiai. Priešingai- už kainą didesnę nei vidurkis.  Štai mazdą nupirkau iš draugo ( :) )su užlinkusiu motoru ir pats susitvarkiau- už tiek brangiai jau nelabai būčiau radęs kur nupirkt.

Perekūpas negali atsidėkoti  už pagalbą kitam? Ta prasme jis gali gauti nemokamas paslaugas, bet jokiu būdu negali nieko padaryti dėl draugo nemokamai, kadangi jis yra PEREKŪPAS? Beja, aš draugams padėjau ir padedu ne su tikslu vėliau kažką iš jų gauti. Tiesiog gyvenime taip būna, kad ir pačiam tenka prašytis pagalbos ir lengviau kreiptis į tą kuriam pats kažką padėjęs.

Rimtai, bandau suprast kaip pasaulį mato perekūpas, kaip masto.  Bet man nesiseka:) Kažkoks absoliutus egoizmas ir pastoviai įjungtas pelno skaitliukas.


Kartais šaudau, kartais meistrauju. Audrius (Murka)

wviddas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 894
  • Karma: +3/-0
    • Žiūrėti profilį
Pragere lietuviai ta sazines jausma,jei per baliuka kam nepasigirs, kaip ka apmuilino,-lopu pasijus.
Visas biznis kupi-prodai.
Kas nebuvo uzsieny net nezino....ir Norvegijoj prie nereto skelbimo yra prierasas,-perekupai ATSOKIT!!!
Perkant auto gali gaut LABAI daug dovanu.Ir buitines technikos ir baldu ,neskaitant to ka prie auto prides.
"Saltas" skandinavas net ir parduodamas auto,nori kazkam padet.
Ka ten,kad prazvimbei per raudona,pakelei ranka-atsiprasei....ir sypseneles veiduose. :D
P.S. tiesa ,puse kalejimo "gyventoju" ten.....lietuviai. :-[
« Paskutinį kartą keitė: 2012.05.06-18:37:19 sukūrė wviddas »

b.rycka

  • Orinukas
  • Hero Member
  • *
  • Įrašai: 794
  • Karma: +7/-1
    • Žiūrėti profilį
Iš tavo pasisakymų- apgaudinėti net ir artimus žmones yra visai normalu.
Kur as rasiau,kad apgaudinet normalu? Kazkaip ligotai reaguoji i masinu pardavejus,apsidairyk gerai taigi pas mus visose srityse tik ir bando api..st zmogu,tiek bankai,tiek prekybos centrai ir t.t. Nesakau,kad tai normalu,bet taip jau pas mus Lietuvoje yra.
Steyr LG 100 FT+NSD 10-50x60
Anschütz LG 380+VO Sagittarius 10-40x56

wviddas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 894
  • Karma: +3/-0
    • Žiūrėti profilį
Nereikia reaguot asmeniskai,cia daugmaz rasoma bendrai apie padeti,"BIZNI". :beer:

 

+-Naujausi įrašai

Lietuvos FT ir LFTSA HFT šaudymo į lauko taikinius varžybų I etapas birželio9d. by SergoT
2024.05.25-21:54:32

Beeman P-17 5,5 mm by Evaldas
2024.05.10-18:49:39

Lietuvos FT ir HFT šaudymo į lauko taikinius varžybos(treniruočių formatu)bal.28 by Klisas
2024.05.08-16:31:57

Optisan mid žiedai 30mm kaklui, dovetail railui by Darenas
2024.05.06-07:27:07

Optikos pirkimas iš JAV by Mazylis
2024.04.20-22:29:08

Tolimatis Leica CRF 2400 by xatabyc
2024.04.20-13:37:09

Chronografas by xatabyc
2024.04.20-13:30:26

Europos HFT čempionatas, 6-8 September 2024 / Hungary / Debrecen by Aidas
2024.04.16-22:16:19

Varžybos Lenkijoje by Andzhejka
2024.04.12-23:39:27

Gamo CFX.4,5mm.PARDUOTAS by valakas
2024.04.12-19:56:29

Powered by EzPortal