+- +-

Nuorodos



+-Narystė

Welcome, Guest.
Please login or register.
 
 
 
Forgot your password?

Varžybos


REGISTRUOTIS 
»

  

+-Statistika

Members
Total Members: 1313
Latest: autogSeamp
New This Month: 6
New This Week: 6
New Today: 2
Stats
Total Posts: 182073
Total Topics: 5333
Most Online Today: 377
Most Online Ever: 668
(2024.05.21-04:29:45)
Users Online
Members: 1
Guests: 373
Total: 374

Autorius Tema: Garazo apsildymas  (Skaityta 32388 kartus)

Magirus

  • Full Member
  • ***
  • Įrašai: 149
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Garazo apsildymas
« Atsakymas #30 Įrašytas: 2012.11.11-07:52:25 »
arcius78 - tavo kaimynas tikriausiai degimo procesa atlieka kibire virs jo sumontaves gartrauki su dumtraukiu :D, o jei rimtai tai ir man tik is trecio karto pavyko atitaikyti tuos parametrus su oro srauto padavimu ir degaus skyscio kiekiu. Juoda duma ismeta tuomet kai staiga atidarai oro sklende ( jei nori greitai sukelti temperatura), taip viskas ok :thup1: tik atrabotkes jau sunkiau ir sunkiau rasti  :(
Mano parašas...

J2

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1720
  • Karma: +17/-0
  • nuobodus kaimietis :)
    • Žiūrėti profilį
Re: Garazo apsildymas
« Atsakymas #31 Įrašytas: 2012.11.11-08:41:46 »
Jei kaimynai "netyčia" paskambins RAAD'ui, anys atvažiavę ir pamatavę kas iš kamino išeina gali tokią baudelę įsūdyti, kad maža nepasirodys  :-\. Atrabotkei degant spėju visa Mendelejevo lentelė per kaminą eina  :funny:
Jei apie techninius dalykus, tai skaičiau, kad geriausiai sudega tepalas išspjautas į degimo kamerą rūko pavidalu, t.y. su suspaustu oru. Bet tada jau reikalingas biškutį rimtesnis degiklis. Čia primityvas, bet svarbu veikia  :thup1:
Atrabotkes gauti dabar sunku, nes visi servisiukai turi priduoti perdirbėjams, kitaip jei nepriduodi, gauni "premiją". O perdirbėjai taip pat degina, tik aukštesnėse temperatūrose, išlaikant technologiją ir bla bla bla ir t.t.  :type:
Plastiko (PP) virinimas, nestandartiniai gaminiai.
www.tomika.lt
860612293

Magirus

  • Full Member
  • ***
  • Įrašai: 149
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Garazo apsildymas
« Atsakymas #32 Įrašytas: 2012.11.11-10:10:31 »
Jei kaimynai "netyčia" paskambins RAAD'ui, anys atvažiavę ir pamatavę kas iš kamino išeina gali tokią baudelę įsūdyti, kad maža nepasirodys  :-\. Atrabotkei degant spėju visa Mendelejevo lentelė per kaminą eina  :funny:
Jei apie techninius dalykus, tai skaičiau, kad geriausiai sudega tepalas išspjautas į degimo kamerą rūko pavidalu, t.y. su suspaustu oru. Bet tada jau reikalingas biškutį rimtesnis degiklis. Čia primityvas, bet svarbu veikia  :thup1:
Atrabotkes gauti dabar sunku, nes visi servisiukai turi priduoti perdirbėjams, kitaip jei nepriduodi, gauni "premiją". O perdirbėjai taip pat degina, tik aukštesnėse temperatūrose, išlaikant technologiją ir bla bla bla ir t.t.  :type:
powermotors - jauciu tu su mano kaimynu esi gerai pazystamas, nes jis man visa tai ka pats sakai vos ne zodis i zodi sake :lol: Ir kaimynas apie ta krosnele suzinojo tik tuomet kai pas mane lankesi garaze, pajuto kad silta, bet nesuprato kaip cia viskas vyksta. Per dumtrauki nei dumu, nei smarves, pasiuliau jam pasidometi interneto platybese apie tokio tipo krosneles kad ir (DEGA-4) www.irengimai-verslui.lt/lt.../skysto-kuro-krosneles/  po keliu savaiciu mano draugeliui kazkas atsitiko galveleje, jis vel prie garazu duru su 0,7l ir uzkanda tasioke: buk zmogus, padaryk ir man tokia  :friday:
Su gamtos apsauga zinoma neverta pyktis, bet ir tai gerai visi zinome kad 2+2=0. Ukininkai, z.u.b, servizai visi privalo priduoti atidirbtus tepalus, jie tai ir daro. Bet realiai tai tik mazas kiekis (pazymose jis didesnis ir viskas ten tvarkoje), o likes islekia per tu paciu servizu, dirbtuviu ir netgi per biudzetiniu istaigu dumtraukius. Ir jokie zalieji pretenzinu niekam neturi, nebent musu zalias 7  :)
Del degikliu darbo purkstuku principu 100%  sutinku, dirbam, tobulejam  :beer:
Mano parašas...

J2

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1720
  • Karma: +17/-0
  • nuobodus kaimietis :)
    • Žiūrėti profilį
Re: Garazo apsildymas
« Atsakymas #33 Įrašytas: 2012.11.11-12:57:07 »
Su Tavo kaimynu deja neesu pažystamas  :)
Pardavime yra tokių krosnelių ir degiklių, tik prie parametrų būna prierašas "naudoti galima, jei leidžia RAAD'as" ar pan. Įsigyti kaip ir gali, bet šildytis realiai kaip ir nelabai. O tas schemas su pridavimais žinom, plavali :)
Plastiko (PP) virinimas, nestandartiniai gaminiai.
www.tomika.lt
860612293

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Garazo apsildymas
« Atsakymas #34 Įrašytas: 2012.11.11-13:22:08 »
na saviskiam sienas lubas su putom apsildziau ir dujini toki maza sildytuva 4kw pasistaciau, foto neturiu. pusvalandis ir nuo +5 iki 18 susyla.
o kaip ta krosnele veikia ? esu servisuose mates tai didziules patalpas su tokiom sildo.
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

Lincas25

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 816
  • Karma: +7/-0
  • Panevėžys
    • Žiūrėti profilį
Re: Garazo apsildymas
« Atsakymas #35 Įrašytas: 2012.11.11-17:43:30 »
teko matyt garazo sildymui burzuike... padaryta is rusisko duju baliono, na kur prie virykles jugiasi tas didysis
tykiai book ir book budrus
Crosman 3576 gamyklinis
Crosman TR77 NPS + CenterPoint 4x32

Magirus

  • Full Member
  • ***
  • Įrašai: 149
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Garazo apsildymas
« Atsakymas #36 Įrašytas: 2012.11.11-18:50:34 »
Pardavime yra tokių krosnelių ir degiklių, tik prie parametrų būna prierašas "naudoti galima, jei leidžia RAAD'as" ar pan. Įsigyti kaip ir gali, bet šildytis realiai kaip ir nelabai.

powermotors - tai kai cia dabar iseina, tie kas RAAD'ui susimokejo atkatus gaminti ir pardavineti gali, o zmogelis nusipirkes toki sertifikuota, patentuota gamini naudotis - ne. Kam dar kokia duokle reikia susimoketi, ar ten kokie isskirtiniai reikalavimai sitoms "atomines galios krosnelems"?

berazumijus - youtube'i ir veikimo principas, ir eksplotacijos nnnnn variantu. Veikimas - atsukai degalu (atrabotkes, aliejaus ar dar kokio tai kito naftos produkto) dozatoriu ir padegiai, ijungi ortakiu ventiliatoriu, baigsis degalai - uzges ir pecka, jei pastatysi fofo aki, isjugs ir ventiliatoriu. Na ne man tamstai apie tokius niekus pasakoti, ziema laiko pralikes pats i tave kreipsiuosi pagalbos del automatikos :beer:
Mano parašas...

arcius78

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1366
  • Karma: +7/-0
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Garazo apsildymas
« Atsakymas #37 Įrašytas: 2012.11.11-19:14:15 »
arcius78 - tavo kaimynas tikriausiai degimo procesa atlieka kibire virs jo sumontaves gartrauki su dumtraukiu :D, o jei rimtai tai ir man tik is trecio karto pavyko atitaikyti tuos parametrus su oro srauto padavimu ir degaus skyscio kiekiu. Juoda duma ismeta tuomet kai staiga atidarai oro sklende ( jei nori greitai sukelti temperatura), taip viskas ok :thup1: tik atrabotkes jau sunkiau ir sunkiau rasti  :(


Pas kaimyna pecius padarytas kaip reikalas su tuo vamzdiu 150mm su skylem,bet kaska blokai apskaiciaves todel ir dumina.Servizai priduodami atrabotke i utilizavimo imones moka 0,50cnt uz 1l.Servize gali nusipirkt,nori nuo 0,70cnt iki 1lt uz 1l.Kaimynas pirko 200l ,6h degimo suryja 5l
Dzuku tankai nerudzija

komandoras1

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 969
  • Karma: +5/-0
  • Megejas papleskint...
    • Žiūrėti profilį
Re: Garazo apsildymas
« Atsakymas #38 Įrašytas: 2012.11.11-19:20:55 »
...www.irengimai-verslui.lt/lt.../skysto-kuro-krosneles/...
Perzvelgiau ir tikrai ten youtube yra rusu pavyzdziai paprasti visai  :) ...Prisiminiau,kad pries kelis metus,taip pat rusyne,teko matyti krosnele,bet ten su "forsunke"  :-\ - kazkaip uzdegi,liepsna nukreipta i vamzdeli,kuriuo kuras ateina,jis gerokai ikaista ir del padidejusio spaudimo nuo karscio automatiskai ispurskiamas pro ta  "forsunke"  :dance:!!! Zinoma,cia kuras turi svaresnis buti,nei kad su skuduru uzdegamas  :type:! Sake,kiek menu(jie saliarka kureno),kad parai 10l per akis  :-X ...
Genai perduoda daugeli ligu...Taip pat ir sia...

J2

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1720
  • Karma: +17/-0
  • nuobodus kaimietis :)
    • Žiūrėti profilį
Re: Garazo apsildymas
« Atsakymas #39 Įrašytas: 2012.11.11-20:04:01 »
powermotors - tai kai cia dabar iseina, tie kas RAAD'ui susimokejo atkatus gaminti ir pardavineti gali, o zmogelis nusipirkes toki sertifikuota, patentuota gamini naudotis - ne. Kam dar kokia duokle reikia susimoketi, ar ten kokie isskirtiniai reikalavimai sitoms "atomines galios krosnelems"?

Mūsų stebuklų krašte visko pasitaiko :). Aš manau, kad niekas iš niekur neatsiranda ir niekur nedingsta, perfrazuojant tai, galima būtų pasakyti , kad gali būti jog nusipirkęs sertifikuotą ir patentuotą gaminį vistiek užsitrauksi RAAD'o nemalonę  ::)
Plastiko (PP) virinimas, nestandartiniai gaminiai.
www.tomika.lt
860612293

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Garazo apsildymas
« Atsakymas #40 Įrašytas: 2012.11.12-02:47:31 »
komandoras - tokia su forsunke su draugeliu meginom daryt. jis nama taip apsisildyt norejo. del ko sustojo tie darbai tai nezinau, gal atrabotkes nebegavo ar ka tokio... ir siaip charakterio bruozas jo - pradet ir padet i kampa.
bet su ta forsunke yra ir nepatogumas - reikia minimalaus 3+-bar oro kompresoriaus. jis per forsunkes (diametras iki 1mm, mes meginom 0.3) pucia ora o ant jos bega bet koks tepalas/mazutas ir panasiai. visa ta reikala pavercia praktiskai i ruka ir jis dega kaip reaktyviniam variklyj. kas liko neispurksta nubega i talpa apacioj. konstrukcija tuo paciu ir elementari ir sudetinga. greiciausiai sita matei. o ir rezultatas neaiskus - uz gamtos tarsa gali atiduot nama jei labai nepasiseks. na tos tarsos kiek ten yra irgi klausimas. pas mus vos ne uz miesto privaciu namu rajonas tai dapucia visokias smarves i kita miesto gala.
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

prosali

  • Svečias
Re: Garazo apsildymas
« Atsakymas #41 Įrašytas: 2012.11.12-08:07:33 »
Tagi visos lietlempės dirba tokiu principu, kaitinamas kuras ir po to deginamas, aišku reik pripumpuoti oro. Imi rezervuara privarai oro, reduktorių, forsunkę ir šildais, čia kiekvienas PCP`ėšnikas tą turėtų mokėti pasidaryti.  :beer:

Magirus

  • Full Member
  • ***
  • Įrašai: 149
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Garazo apsildymas
« Atsakymas #42 Įrašytas: 2012.11.12-09:09:05 »

arcius 78 - speju kad tavo kaimyno pecius neisbaigtas/nesureguliuotas iki galo:
1. Gal apatineje peciuko talpoje/karteryje kur dega tepalas, jo paprasciausiai ten perdaug, iskart dega/verda didelis kiekis ir garai nespeja sudegti. Tam reikalui ir yra gaminami dozatoriai, kiek nudege, tiek prilasejo. Karteris turi buti sandarus kad nepatektu pasalinio oro, isskyrus pro oro padavimo anga su sklende.
2. Labai svarbus pats degiklis t.y. vamzdis, kokio jis diametro, ilgio, kiek jame sugraziota kiaurymiu ir kokio diametro.
 Sureguliavimas, problemos sprendimas - sumazinti kuro kieki karteryje, sureguliuoti/garantuoti pastovu jo pritekejima. I degiklio kiaurymes sukaisioti atatinkamo diametro varztukus (taip mazinant  oro padavima i degikli), kiaurymes uzdarineti po 1-2, stebeti pati degimo procesa, degiklis turi pradeti uzti panasiai kaip litavimo lempa.
Kitas variantas, gal tame degiklyje ne per daug kiaurymiu, o per mazai ? Nepakanka oro - nera ir kokybisko degimo. Reguliuojam  :beer:
Mano parašas...

komandoras1

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 969
  • Karma: +5/-0
  • Megejas papleskint...
    • Žiūrėti profilį
Re: Garazo apsildymas
« Atsakymas #43 Įrašytas: 2012.11.12-17:39:32 »
komandoras - tokia su forsunke su draugeliu meginom daryt.... yra ir nepatogumas - reikia minimalaus 3+-bar oro kompresoriaus....
Na,mano minetu atveju visiskai jo nereikia  :P! Ten koks veikimo principas - kaitinamas kuras uzverda ir pats su spaudimu pro purkstuka varo,kaip ir su suspaustu oru  8)!Stai schema,kokia panasia maciau:

Kai ikaista pakankamai - uztia uzia  :o!Tiesa,kuras,koks jis bebutu,privaletu buti kuo svaresnis,kad nesikistu  ::).Jei tai atidirbe tepalai - tai be vandenio ir antifrizo,be kitu siuksliu  8) !!! Kuras is bakelio atiteka su siokiu tokiu spaudimu ir is tos vietos,kuria sildo liepsna,jis nepajegus gristi atgal,tad vos ne garu pavidalu verziasi pro purkstuko skylute  :dance:! Zinoma,visus parametrus cia reikia pritaikyti  :type:,tada ir rezultatai bus puikus - kaitra ir mazos kuro sanaudos  :beer:!!!
Genai perduoda daugeli ligu...Taip pat ir sia...

Ikaras

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1786
  • Karma: +14/-0
  • SK "Orinukas"
    • Žiūrėti profilį
Re: Garazo apsildymas
« Atsakymas #44 Įrašytas: 2012.11.12-17:48:16 »
Maza uzdelsto veikimo bombyte......
Žmonės neretai klysta: gerumą suvokdami kaip silpnumą, grubumą - kaip jėgą, o niekšybę - kaip mokėjimą gyventi.

 

+-Naujausi įrašai

offtopic by itinenkoaz
Šiandien 11:09:41

Beeman P-17 5,5 mm by Evaldas
2024.05.10-18:49:39

Lietuvos FT ir HFT šaudymo į lauko taikinius varžybos(treniruočių formatu)bal.28 by Klisas
2024.05.08-16:31:57

Optisan mid žiedai 30mm kaklui, dovetail railui by Darenas
2024.05.06-07:27:07

Optikos pirkimas iš JAV by Mazylis
2024.04.20-22:29:08

Tolimatis Leica CRF 2400 by xatabyc
2024.04.20-13:37:09

Chronografas by xatabyc
2024.04.20-13:30:26

Europos HFT čempionatas, 6-8 September 2024 / Hungary / Debrecen by Aidas
2024.04.16-22:16:19

Varžybos Lenkijoje by Andzhejka
2024.04.12-23:39:27

Gamo CFX.4,5mm.PARDUOTAS by valakas
2024.04.12-19:56:29

Powered by EzPortal