Forum > Medituojam

I KOVA SU DEGALU KAINOMIS!!!

<< < (2/7) > >>

DeividoX:

--- Citata ---powermotors rašė:

grandis rašė:
jo tik pirmoi vietoi reiktu ignoruot ORLEAN degaliniu tinkla, antra BP tinklo lietuvoi visai nėra
taip kad cia yra kaip jau kažkas minėjo poleku išmislas o tulas lietuvis net nesugeba ištaisyt klaidų
svarbu daryt, o ką tai nesvarbu
cia gal pacios degalines konkuruoja tarpusavyje :). Ima toki teksta uz sablona, tik perraso degalines tinklo pavadinima ir i spam'a
Akcija zlugus del keliu priezasciu, kuriu garsiai neivardinsiu.
Man patiko zmogaus mintis su lipduku ant galo "piluosi pigesni kura Baltarusijoje" ar panasiai
--- Baigti citatą ---


Arba "Piluosi DAUG pigesni kura Ne Lietuvos degalinese" ;D

berazumijus:
kitaip nei eiliniu spamu tokios veiklos ir nepavadinsi. nu nepatinka kainos tai arba nevaziuok su masina arba pilkis pigesni. bene to pigesnio taip jau ir nera ? as paskaiciavau kad man is siauliu iki jurbarko nulekt rusiskos saliarkos koki 100 litru nusipirkt iseina gerokai pigiau iskaitant visa kelione. tik tiek ka man nereikia.

mazas:
vargsai suvalkieciai :lol: http://verslas.delfi.lt/automoto/suvalkieciai-uz-litra-benzino-moka-jau-469-lito.d?id=40861371
kadangi nusprende pasilaikyt Mazeikius sau tai ir uzdirbt reikia:) http://verslas.delfi.lt/energetics/orlen-uz-bet-kokia-kaina-mazeikiu-gamyklos-neparduos.d?id=40828975

jonas_m:
pirksdi-nepirksi jiem poc... sendien nepirksi ryt nupirksi,kur desies nes i visas degalines is vienos backos vaziuoja kuras,cia reik ne degalines apgulineti o prie seimo eiti,kad mokescius ir akcizus mazintu ivezamam kurui ,kad galetu konkurencija sudaryt ivezamas kuras. monopolis ir lieka manopoliu. prisiminkit kai tik Omnitel atsirado,kokios kainos buvo:)

berazumijus:
va va jonas visiskai teisus - vistiek pirksi jei ne siendie tai rytoj. o konkurencijos nera. butu tai kainos tikrai kristu. bet cia jau tokia valdzios politika, aisku kazkieno "patepta". ir tokios akcijos tai daugiau bardakas nei kazkokia nauda.
nu nuvaziuok kur i pasieni ir nusipirk po 2.50lt (gal biski jau ir pabrango, cia vasara tiek buvo) kas trukdo ? kiekvienam garaze jei durys praviros prekiauja.

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

[*] Ankstesnis puslapis

Eiti į pilną versiją