+- +-

Nuorodos



+-Narystė

Welcome, Guest.
Please login or register.
 
 
 
Forgot your password?

Varžybos


REGISTRUOTIS 
»

  

+-Statistika

Members
Total Members: 1308
Latest: popas
New This Month: 1
New This Week: 1
New Today: 1
Stats
Total Posts: 182075
Total Topics: 5335
Most Online Today: 132
Most Online Ever: 668
(2024.05.21-04:29:45)
Users Online
Members: 1
Guests: 112
Total: 113

Autorius Tema: Statybos  (Skaityta 546439 kartus)

FOX

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2763
  • Karma: +11/-2
  • Я
    • Žiūrėti profilį
Re: Statybos
« Atsakymas #780 Įrašytas: 2013.01.03-21:30:25 »
cia kad rimciau atrodytu tu kodu priraso,nano technologijos :D
Kas saudo tas galu gale kazkur pataiko(FOX)

Audrius

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2801
  • Karma: +64/-3
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Statybos
« Atsakymas #781 Įrašytas: 2013.01.04-08:55:25 »
Atramos šešios. Galvoju ant 12 varžtų,  apie 25 cm ilgio. Profilis maždaug toks:
Kartais šaudau, kartais meistrauju. Audrius (Murka)

Pinigas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2280
  • Karma: +1/-0
  • Gerai nebuvo ir nebus
    • Žiūrėti profilį
Re: Statybos
« Atsakymas #782 Įrašytas: 2013.01.04-10:02:56 »
hmm, šiaip būna sriegiai į polistirolą, bet jie tik mažoms apkrovoms. tvirtesnis reikalas, per vamzdį kondicionierių tvirtino vienam ant kelių tokių, aišku šalčio tiltukas gaunas, ir nuo sienos atstumas. nežinau kiek tau tiktų.   vamzdis veržiamas įsiremia į sieną ir gaunas gan tvirtas reikalas, apipūti putom akrilu. o ant likusio ilgasriegio galiuko gali ka nors priveržti. aišku su ilgasriegiu, gal ir be vamzdžio normaliia būtų bet stogo veržimas kad neišlaužtų dekoro. svarbu sniegą nusivalyt nuo tokių, nes mačiau kai išlūžo nuo betoninės sienos šiemet :)
« Paskutinį kartą keitė: 2013.01.04-10:06:34 sukūrė Pinigas »
CFX

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Statybos
« Atsakymas #783 Įrašytas: 2013.01.04-11:22:37 »
o jei daryt kambarius oru sildomus tai kaip geriau ora paduot - per grindu angas ar sienose palei grindis ?
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

kurmis

  • Orinukas
  • Sr. Member
  • *
  • Įrašai: 437
  • Karma: +5/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Statybos
« Atsakymas #784 Įrašytas: 2013.01.04-18:46:54 »
o jei palei lubas paduot o palei grindis istraukt
Mano parašas...

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Statybos
« Atsakymas #785 Įrašytas: 2013.01.04-23:28:58 »
as turiu galvoj visiskai pasyvia sistema. esu mates abu variantus. na kazkokio skirtumo "is akies" kaip ir nepastebejau. va tik kodel vienoj vietoj padarytos angos grindyse o ne ortakiai sienose taip niekas ir nepaaiskino. galbut, kad namas senos statybos ir nebuvo kaip juos pravest. nors sienos gipsu iskaltos. na ten kur sienose ortakiai buvo, tai dar ir mazi ventiliatoriukai buvo, bet seimininkas sake kad juos naudoja tik jei greitai reikia pasildyt nama. o kad silta ora paduot nuo lubu link zemes tai kazkaip keistai atrodo, bet ir toki varianta esu mates - katilinej stovi paprastas pecius, jis sildo vandeni o tas cirkuliuoja siurbliuko pagalba iki kazkokio specialaus radiatoriaus palubej. o kadangi lubos pakabinamos tai virs ju visa ortakiu ir oro putimo sistema. pucia ora pro ta radiatoriu ir visur silta. seimininkas netgi labai patenkintas ta sistema. nors tikrai keistai atrodo.
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

sadlave

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1960
  • Karma: +11/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Statybos
« Atsakymas #786 Įrašytas: 2013.01.05-01:54:01 »
As namie pastates zidinio kapsule.Ortakius isvedziojau pastogej.I kambarius izgrezes skyles per lubas,orui patekti.
Kol sistema veike samatioku,nelabai patiko.Nes aukstos kambariu lubos ir oro temperaturos skirtumas (palei lubas ir palei grindis) smarkiai jautesi.Taipat ilgokai reikdavo palaukt,kol visur prisyldavo.
Dabar pastaciau oro turbina,ijungema automatiskai kai oras aplink kapsule isyla iki 60 laipsniu.Ji siurbe ora nuo kapsules ir pucia i ortakius.
Daug greiciau prisyla kambariai ir nesijaucia temperaturu skirtumo,tarp grindu ir lubu.

Manau jokio skirtumo nera,kur tu padarysi ortakiu isejimus.Svarbu apsisprest,kokia sistema bus.Su turbina ar savaimines cirkulecijos?
Tiek viena tiek kita,turi savus pliusus ir minusus.
100% BALTAS

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Statybos
« Atsakymas #787 Įrašytas: 2013.01.05-09:05:34 »
pas drauga yra su savaime cirkuliacija ir man kazkodel atrodo, kad ilgai syla. bet jo atveju kitaip nelabai ir padarysi - 1a didelis kambarys ir uz sienos mazas, o 2a 1 kambarys praktiskai virs zidinio, nelabai turbina ir apsimoka det. tik man keistokai pasirode sprendimas skyle daryt grindyse - dulkes ir siuksles vistik renkas. ir manau jei butu ir toliau sildomi kambariai nuo zidinio, tai turbinos kaip ir butinos. su zidiniu vietiniais "specais" snekejau, tai pavyko is ju isgaut, jog yra kazkoks antdeklas ant kapsules vandeniui sildyt. tai va butu tokia ideja, kad jei dalis kambariu toliau nuo zidinio, siluma perduot per skysti, nebutinai vandeni ir poto jau ta siluma vietoj paskirstyt. nors manau taip labiau tiktu didesniam plotui. sprendimo ieskau sau, bet kolkas dar namo neturiu :) tik siaip info renku.
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

Audrius

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2801
  • Karma: +64/-3
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Statybos
« Atsakymas #788 Įrašytas: 2013.01.05-10:34:56 »
Pas mane kaip pas Sadlave. Turbina pripučia kambarius iš lubų ir viskas gerai. Dėl ortakių iš sienų ir grindų- logiška, nes šiltas oras kyla į viršų, geriau cirkuliuotų.  Bet nuo židinio atkeliauja tikrai karštas oras. Pas  draugą ortakiai sienoje prie grindų. Netyčia mėtėsi netoliese plastikinė gitara- susiraitė kaip reikiant.

Kai ateis laikas keisti kapsulę, manau, kad dėsiu su vandens pašildymu- kodėl tuo pačiu nepaleidus dar ir  karštą vandenį į grindis ir radiatorius.
Kartais šaudau, kartais meistrauju. Audrius (Murka)

kurmis

  • Orinukas
  • Sr. Member
  • *
  • Įrašai: 437
  • Karma: +5/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Statybos
« Atsakymas #789 Įrašytas: 2013.01.05-11:35:04 »
paduodamas siltas oras palei lubas isstumia salta palei grindis link peciaus kur jis susyla  ir taip gaunasi ratas. O kai palei grindis silta ora paduosi , mano manymu ilgiau sils kambarys. Nors niekur ta siluma nedings,anksciau ar veliau vistiek susils
Mano parašas...

elmaras

  • Orinukas
  • Hero Member
  • *
  • Įrašai: 1488
  • Karma: +13/-0
  • SIAULIA
    • Žiūrėti profilį
Re: Statybos
« Atsakymas #790 Įrašytas: 2013.01.05-13:19:36 »
Pas mane kaip pas Sadlave. Turbina pripučia kambarius iš lubų ir viskas gerai. Dėl ortakių iš sienų ir grindų- logiška, nes šiltas oras kyla į viršų, geriau cirkuliuotų.  Bet nuo židinio atkeliauja tikrai karštas oras. Pas  draugą ortakiai sienoje prie grindų. Netyčia mėtėsi netoliese plastikinė gitara- susiraitė kaip reikiant.

Kai ateis laikas keisti kapsulę, manau, kad dėsiu su vandens pašildymu- kodėl tuo pačiu nepaleidus dar ir  karštą vandenį į grindis ir radiatorius.
Pas mane taip ir yra padaryta(isemiau ugnies vertimo spizini laksta ir is galines sieneles ir vietoj ju suvirinau kampa su dvigubom sienom kur ir cirkuliuja vandeniukas).Kapsule sildo ir ora ir radijatorius.Jei dar karta kazkada teks keisti kapsule tai tik su vandeniu vel ir daryciau papildomu vertimu pries kamina gal net sildoma sienele
smulkios dovaneles stiprina draugyste
867138833

arcius78

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1366
  • Karma: +7/-0
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Statybos
« Atsakymas #791 Įrašytas: 2013.01.05-21:22:48 »
Pas mane taip ir yra padaryta(isemiau ugnies vertimo spizini laksta ir is galines sieneles ir vietoj ju suvirinau kampa su dvigubom sienom kur ir cirkuliuja vandeniukas).Kapsule sildo ir ora ir radijatorius.Jei dar karta kazkada teks keisti kapsule tai tik su vandeniu vel ir daryciau papildomu vertimu pries kamina gal net sildoma sienele
[/quote]

Kaip reguliuoji sistemos perkaitinima kurenant zidini?
Dzuku tankai nerudzija

elmaras

  • Orinukas
  • Hero Member
  • *
  • Įrašai: 1488
  • Karma: +13/-0
  • SIAULIA
    • Žiūrėti profilį
Re: Statybos
« Atsakymas #792 Įrašytas: 2013.01.06-00:01:09 »
Pas mane taip ir yra padaryta(isemiau ugnies vertimo spizini laksta ir is galines sieneles ir vietoj ju suvirinau kampa su dvigubom sienom kur ir cirkuliuja vandeniukas).Kapsule sildo ir ora ir radijatorius.Jei dar karta kazkada teks keisti kapsule tai tik su vandeniu vel ir daryciau papildomu vertimu pries kamina gal net sildoma sienele

Kaip reguliuoji sistemos perkaitinima kurenant zidini?
[/quote]
Seip tai nera perkaitus tik zmona viena kart buvo davarius iki uzvirimo tai atsidare apsauginis voztuvas ir ispute i kanalizacija vandeniuka o as tai su sklendem pazaidziu ir viskas buna gerai(ant rusenimo pastatai)
smulkios dovaneles stiprina draugyste
867138833

1959

  • Orinukas
  • Sr. Member
  • *
  • Įrašai: 301
  • Karma: +3/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Statybos
« Atsakymas #793 Įrašytas: 2013.01.06-19:25:36 »
iskilo klausimelis zidiniu su ortakiais lubose turetojams:

kokia oro temperatura buna jam iseinant is lubu?
1959

sadlave

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1960
  • Karma: +11/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Statybos
« Atsakymas #794 Įrašytas: 2013.01.06-20:57:43 »
iskilo klausimelis zidiniu su ortakiais lubose turetojams:

kokia oro temperatura buna jam iseinant is lubu?
Kol nepastaciau turbinos,budavo apie 90 laipsniu.
100% BALTAS

 

+-Naujausi įrašai

Hronografa,kulkeles,balioneliai optikos laikikliai ir t.t by popas
2024.05.29-20:54:33

2L/ 300 bar balionas su vožtuvu by Darenas
2024.05.28-15:42:21

Lietuvos FT ir LFTSA HFT šaudymo į lauko taikinius varžybų I etapas birželio9d. by SergoT
2024.05.25-21:54:32

Beeman P-17 5,5 mm by Evaldas
2024.05.10-18:49:39

Lietuvos FT ir HFT šaudymo į lauko taikinius varžybos(treniruočių formatu)bal.28 by Klisas
2024.05.08-16:31:57

Optisan mid žiedai 30mm kaklui, dovetail railui by Darenas
2024.05.06-07:27:07

Optikos pirkimas iš JAV by Mazylis
2024.04.20-22:29:08

Tolimatis Leica CRF 2400 by xatabyc
2024.04.20-13:37:09

Chronografas by xatabyc
2024.04.20-13:30:26

Europos HFT čempionatas, 6-8 September 2024 / Hungary / Debrecen by Aidas
2024.04.16-22:16:19

Powered by EzPortal