+- +-

Nuorodos



+-Narystė

Welcome, Guest.
Please login or register.
 
 
 
Forgot your password?

Varžybos


REGISTRUOTIS 
»

  

+-Statistika

Members
Total Members: 1313
Latest: Glenntikwat
New This Month: 6
New This Week: 6
New Today: 3
Stats
Total Posts: 182073
Total Topics: 5332
Most Online Today: 577
Most Online Ever: 585
(2024.05.16-22:38:37)
Users Online
Members: 0
Guests: 23
Total: 23

Autorius Tema: Susirgo automobiliukas  (Skaityta 1303364 kartus)

laisve

  • Svečias
Re: Susirgo automobiliukas
« Atsakymas #2385 Įrašytas: 2014.10.06-13:01:15 »
 :super: Audrius gerai paraso  :lol:

Dainius K.

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1064
  • Karma: +2/-0
  • aš nepiktas
    • Žiūrėti profilį
Re: Susirgo automobiliukas
« Atsakymas #2386 Įrašytas: 2014.10.06-15:28:54 »
tai sekančioj zafiroj patobulės kompas, nuskaitinės ir to vožtuvo poziciją, tada jau rodys klaidas  :type:
o dabar elektra tik valdo vožtuvėlį :( Šiaip džiaukis, kad ne vaakuminis vožtuvas, su jais dar brudniau.

Mano zafira (borto kompas) sąnaudas parašo 1-2 litrais didesnes nei supilu į baką.  :-X Bet apetitu ji nesiskundžia  >:(

nu jei nepatinka kompiuterinė diagnostika, tai atvarai pas meistrą ir sakai "remontuok, tik nejunk kompo!". dar gali OBD iškastruoti  :clap: :beer:
« Paskutinį kartą keitė: 2014.10.06-15:33:54 sukūrė Dainius K. »
QB79 7,4J

Audrius

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2801
  • Karma: +64/-3
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Susirgo automobiliukas
« Atsakymas #2387 Įrašytas: 2014.10.06-15:40:47 »
:)  kad priešingai, aš sakydavau- "pasijunkit prie kompo mano mazdą" . Ats.: "čia kitoks standartas, reikia kitokio laido", "tu vėl su savo mazda atvažiavai" ir t.t.
Niekad nesakiau, kad  reikia remontuoti be kompiuterinės diagnostikos. Ir apskritai, aš ne prieš elektrą automobilyje- man kuo daugiau "navarotų", tuo geriau. 
Aš tik stebiuosi tuo, kad kompiuteriai dirba 0 ir 1 principu, o automobilinė diagnostika šiuo atveju tokia abstrakti ir neretai pasakanti atsakymą, kuris ir taip aiškus- "kažkas negerai".
« Paskutinį kartą keitė: 2014.10.06-15:43:45 sukūrė Audrius »
Kartais šaudau, kartais meistrauju. Audrius (Murka)

liova

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2047
  • Karma: +39/-2
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Susirgo automobiliukas
« Atsakymas #2388 Įrašytas: 2014.10.06-23:04:13 »
:)  kad priešingai, aš sakydavau- "pasijunkit prie kompo mano mazdą" . Ats.: "čia kitoks standartas, reikia kitokio laido", "tu vėl su savo mazda atvažiavai" ir t.t.
Niekad nesakiau, kad  reikia remontuoti be kompiuterinės diagnostikos. Ir apskritai, aš ne prieš elektrą automobilyje- man kuo daugiau "navarotų", tuo geriau. 
Aš tik stebiuosi tuo, kad kompiuteriai dirba 0 ir 1 principu, o automobilinė diagnostika šiuo atveju tokia abstrakti ir neretai pasakanti atsakymą, kuris ir taip aiškus- "kažkas negerai".
Audriau, tavo Mazdos variklio valdymo kompas visus daviklius mato, visi davikliai veikia (kazka rodo), bet neaisku, kiek tiksliai.
Norint nustatyti, kodel variklis prastai traukia ant benzino, yra keli budai:
a) atspeti ir patikrinti;
b) patikrinti visus davikius ir visa mechanika (purkstukai, kuro slegio reguliatorius, siurblys, voztuvai, oro srauto matuokle ir t.t.);
c) isanalizuoti variklio darbo parametrus jam veikiant maksimalios apkrovos rezimu (trasoje arba ant dyno stendo) ir tada mastyti toliau.

Kadangi nei vienas punktas taip ir nebuvo iki galo ivykdytas, situacija yra kokia yra. Variklis dirba su didziulemis pataisomis pagal ipurskiamo kuro kieki, todel kompiuteryje esantys "zemelapiai" nepilnai atitinka esama situacija.

Kalbant apie dujas - tai duju diagnostikos mes dar nedareme. Kaip jau minejau, reduktorius yra pajungtas neteisingai, todel su originaliu oro paemimu vaziuojant dujas uzputineja. Dujininkai nezinojo, kaip teisingai pajungti reduktoriu, todel isdarke originalu oro paemima, kad neuzputinetu duju - padare oro paemima is po kapoto. Visa tai taip pat duoda itaka veikimui ant benzino.

Palyginimui - jei pamatytum QB, is CO2 pervesta ant oro, su originaliu udarniku, klaikiu peredozu (kad butu ~315) ir POI @ 30m: -5 mildot zemyn ir 4 mildot i kaire - ka pasakytum jo savininkui, klausianciam, kodel nepataiko? Ka jam keisti - reduktoriu, optika, nuleistuka? Kuri dalis pas ji sugedusi ir neveikia?

« Paskutinį kartą keitė: 2014.10.06-23:15:12 sukūrė liova »

paprastas

  • Orinukas
  • Sr. Member
  • *
  • Įrašai: 467
  • Karma: +1/-0
  • +37061823417
    • Žiūrėti profilį
Re: Susirgo automobiliukas
« Atsakymas #2389 Įrašytas: 2014.10.07-09:31:00 »
biski OT. Gal kas uzsiminieja automobiliu pardavimu ? Reikia Opel zafiros iki 2003 m. dyzelis 2.0

Audrius

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2801
  • Karma: +64/-3
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Susirgo automobiliukas
« Atsakymas #2390 Įrašytas: 2014.10.07-11:56:47 »
Liova, dar kartą dėkuj už tai, kiek tu knisaisi su mano mazda. Manau šis atvejis beviltiškas. Neturėčiau ką veikti, gal ir ieškočiau iš smalsumo, o dabar- važiuoja ir gerai.  Dėl dujų pajungimo- aš ten juk buvau viską nuardęs ir jokios įtakos važiuojant ant benzo nebuvo.  Šitas atvejis tiesiog labai tinkamas, kai norisi pasijuokti iš mašinos:)
Kartais šaudau, kartais meistrauju. Audrius (Murka)

jawistas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1670
  • Karma: +14/-0
  • Klaipėda/Kaunas
    • Žiūrėti profilį
Re: Susirgo automobiliukas
« Atsakymas #2391 Įrašytas: 2014.10.13-13:45:40 »
Klausimas Dainiui K. , kadangi turi vieną Ford Focus šedevrą :) Gal liova dar kokią užuominą mesteltų. Ford FOcus 1,6 benzas+tašk. dujos. Žiauriai gesta ant laisvų apsukų, šaltas variklis geriau, pašilus-katastrofa. Važiuot važiuoja, traukia, bet tik laisvų sūkių gavus gesta kai velnias, tiek ant benzo tiek ant duju. Ar viską iš eilės tikrinti tai vel. padėties daviklis, LEV, zondas? Vienas elektrikiukas taise "gedimą kai visiškai dingsta degimas", tai jam kompai visiškai sake nieko nerodo.

Kita bėda, Honda Accord 2.0 benzinas 108kW automatas, Vtec SOCH. Starteris sukasi, degimas yra, bet nesiveda. Pagrindinis įtarimas imobilaizeris. Įjungus degimą turi užsidegti žalias raktelis ir sumirksėjęs užgest, kai nemirksėdamas dega - nesiveda. Kai išvis nedega - nesiveda irgi. Anksciau susitvarkydavo pajudinus laidus prie spynelės kurie ateina į imobilaizerį, dabar dingo tas žalias raktelis nors tu i š papūsk, buvau išardęs tą įmobilaizeri aplink spynelę, surinkau atgal niekas nepasikeitė. Taigi, ką daryti? Sprendimą tokį žinau iš senų laikų - per hondos atstovybę siųstis kažkokią mikroschemą imobilaizerio apėjimui, tik klausimas vienas, kiek tas pinigų atsistos ir spėjimas - dafiga. Žinau pigiai ir iš lempos nebūna, bet gal kas susidūręs ir nuo ko pradėti? Bateriją pultelyje pakeičiau, akuma buvau atjungęs. Raktas vienalytis, nesiardo, nepanašu kad viduj butu mikroschema, nebent pultelyje.
Login: jawistas
Password: satsiwaj
Sunku nepamėgint?
Iž38

Genijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2279
  • Karma: +6/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Susirgo automobiliukas
« Atsakymas #2392 Įrašytas: 2014.10.13-21:04:00 »
Ta mikroshema poros mm dydzio. Baterija jai nereikalinga. gali buti ilieta.
Draugeliui buvo, irgi nebesivede. Sakau gal krapstei kazka . Ne sako nieko nedariau.. Po to sako tik rakto korpusas suluzes buvo tai kazkoki kita prisikonstravo, o ta ismete.. Tai kai paaiskinau kas ir kaip , tai laime kad siuksliu konteinerije dar susirado..
Kazkaip man cia risasi kad laidus pajudinus atsigaudavo.. Bus pagaliau visai atsijunge arba nuo to nekontaktavimo jau klaida kazkokia isivelus.. REiktu imobilaizerio skaitytuva (ta kur prie spyneles) gerai pasitikrinti su testeriu. ar nera nutrukes.. Atjungti akuma palaikyti kazkiek kad nusimestu , tada vel bandyti ziuret...
Pas mus tokie atjungimai apie 300 kainuoja..
Gamo STUTZEN+Iz-38c+QB78+FWB150

liova

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2047
  • Karma: +39/-2
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Susirgo automobiliukas
« Atsakymas #2393 Įrašytas: 2014.10.13-21:23:18 »
Klausimas Dainiui K. , kadangi turi vieną Ford Focus šedevrą :) Gal liova dar kokią užuominą mesteltų. Ford FOcus 1,6 benzas+tašk. dujos. Žiauriai gesta ant laisvų apsukų, šaltas variklis geriau, pašilus-katastrofa. Važiuot važiuoja, traukia, bet tik laisvų sūkių gavus gesta kai velnias, tiek ant benzo tiek ant duju. Ar viską iš eilės tikrinti tai vel. padėties daviklis, LEV, zondas? Vienas elektrikiukas taise "gedimą kai visiškai dingsta degimas", tai jam kompai visiškai sake nieko nerodo.

Kita bėda, Honda Accord 2.0 benzinas 108kW automatas, Vtec SOCH. Starteris sukasi, degimas yra, bet nesiveda. Pagrindinis įtarimas imobilaizeris. Įjungus degimą turi užsidegti žalias raktelis ir sumirksėjęs užgest, kai nemirksėdamas dega - nesiveda. Kai išvis nedega - nesiveda irgi. Anksciau susitvarkydavo pajudinus laidus prie spynelės kurie ateina į imobilaizerį, dabar dingo tas žalias raktelis nors tu i š papūsk, buvau išardęs tą įmobilaizeri aplink spynelę, surinkau atgal niekas nepasikeitė. Taigi, ką daryti? Sprendimą tokį žinau iš senų laikų - per hondos atstovybę siųstis kažkokią mikroschemą imobilaizerio apėjimui, tik klausimas vienas, kiek tas pinigų atsistos ir spėjimas - dafiga. Žinau pigiai ir iš lempos nebūna, bet gal kas susidūręs ir nuo ko pradėti? Bateriją pultelyje pakeičiau, akuma buvau atjungęs. Raktas vienalytis, nesiardo, nepanašu kad viduj butu mikroschema, nebent pultelyje.

Del Fordo - gali buti daug priezasciu, iskaitant kiaura duslintuva, kiaura vakuuma ir kiaura isiurbimo trakta. Dar karta pasijunk kompa, pasiziurek parametrus - gal kuro per mazai arba per daug? Variklis dirba pagal limabda zonda ar pagal gamyklini zemelapi? Ar visi temperaturos davikliai rodo logiskas temperaturas?

Del Hondos - pagal tavo aprasyma panasu, kad imobilaizeris blokuoja varikli. Tikrink jo antena (rite), laidus. Jei gali pasijungti prie kompo - variklio kompas turetu rodyti "engine blocked by immobiliser". Pasijungus prie imobilaizerio, turetu pasimatyti, kodel jis blokuoja, kas jam nepatinka - pvz. nutrukusi antena, neatsiliepia raktas, nepazistamas raktas ir pan.
Jei turi oscilografa - pasidares kilpa, gali uzfiksuoti rakto nuskaitymo radijo bangas. Jei radijo bangu nera - tiketina, kad arba antena (rite) nutrukusi (jos viduje labai plonas laidas), arba kontakto kazkur nera. Jei buvo labai pavarges akumas - nuo itampos suoliu kartais nusimusa rakto pririsimas, bet taip buna retai.

Dainius K.

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1064
  • Karma: +2/-0
  • aš nepiktas
    • Žiūrėti profilį
Re: Susirgo automobiliukas
« Atsakymas #2394 Įrašytas: 2014.10.14-10:47:15 »
 >:( >:( mano fordas irgi taip svaigsta, tik neužgęsta. Tai tam kartui ignoruojam. Kažkas liepė patikrinti oro sklendę, nelabai žinau kur ji yra, tai dar nelindau.
Jei ką atkapstysi, tai duok žinot  :type: Arba jei rasi meistrą, kuris kažką rimčiau gali pasakyt  :-X

Kažkokios rimtesnės problemos turėtų atsiliepti ir normaliam važiavimui, ale fordukas grybauja tik sušilęs ant laisvų apsukų, purtosi kaip benzas.
Artimiausi įtarimai būtų oro sklendė, netolygus purkštukų darbas.
QB79 7,4J

popas

  • Svečias
Re: Susirgo automobiliukas
« Atsakymas #2395 Įrašytas: 2014.10.19-11:07:43 »
    Kaip manot Variklio pašildytuvas dyzeliui ir dujoms žiemą

Radau kazkoki ar galima dar kazkur pigiau atsisiusti ar yra kitokiu varijantu
 
http://www.skelbiu.lt/skelbimai/variklio-pasildytuvas-dyzeliui-ir-dujoms-ziema-20195356.html


DeividoX

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 3294
  • Karma: +7/-1
    • Žiūrėti profilį
Re: Susirgo automobiliukas
« Atsakymas #2396 Įrašytas: 2014.10.19-11:42:15 »
Razet turėsi prie mašinos?
Ir kodėl taikliausias šuvis būna "nutrauktas" :)
FWB 300s, optikėlė NS N 8-32X60

popas

  • Svečias
Re: Susirgo automobiliukas
« Atsakymas #2397 Įrašytas: 2014.10.19-12:09:19 »
Razet turėsi prie mašinos?

Taip turiu

DeividoX

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 3294
  • Karma: +7/-1
    • Žiūrėti profilį
Re: Susirgo automobiliukas
« Atsakymas #2398 Įrašytas: 2014.10.19-12:23:53 »
Žiūrėk kažko rimtesnio, aš kažkaip netikiu piguma.
Defa, Calix ar kaip ten nesidomejai?
Ir kodėl taikliausias šuvis būna "nutrauktas" :)
FWB 300s, optikėlė NS N 8-32X60

Audrius

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2801
  • Karma: +64/-3
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Susirgo automobiliukas
« Atsakymas #2399 Įrašytas: 2014.10.20-08:15:08 »
Problema- nepersijungia iš benzino į dujas.  Ėjau per visus vožtuvus- atrodo tvarkoje, nėra ten kam sugesti. Kaitaliojau tą, kur ant reduktoriaus (nes turiu seną reduktorių)- pradėjo įsijunginėti. Nors realiai jie ten niekuo nesiskiria. Galvojau viskas gerai. Šįryt- vėl nesijungia.  Gal kas reduktoriuje stringa ar užlimpa?  Keista, kad užtekdavo išsukti ir vėl įsukti reduktoriaus el vožtuvą ir persijungdavo, o po kelių jungimų vėl neveikia. Kas per mistika.
P.S. automobilio markės neįvardinsiu...
Kartais šaudau, kartais meistrauju. Audrius (Murka)

 

+-Naujausi įrašai

Beeman P-17 5,5 mm by Evaldas
2024.05.10-18:49:39

Lietuvos FT ir HFT šaudymo į lauko taikinius varžybos(treniruočių formatu)bal.28 by Klisas
2024.05.08-16:31:57

Optisan mid žiedai 30mm kaklui, dovetail railui by Darenas
2024.05.06-07:27:07

Optikos pirkimas iš JAV by Mazylis
2024.04.20-22:29:08

Tolimatis Leica CRF 2400 by xatabyc
2024.04.20-13:37:09

Chronografas by xatabyc
2024.04.20-13:30:26

Europos HFT čempionatas, 6-8 September 2024 / Hungary / Debrecen by Aidas
2024.04.16-22:16:19

Varžybos Lenkijoje by Andzhejka
2024.04.12-23:39:27

Gamo CFX.4,5mm.PARDUOTAS by valakas
2024.04.12-19:56:29

Ieškau laikiklio 35mm diametro by Darenas
2024.04.09-09:25:47

Powered by EzPortal