+- +-

Nuorodos



+-Narystė

Welcome, Guest.
Please login or register.
 
 
 
Forgot your password?

Varžybos


REGISTRUOTIS 
»

  

+-Statistika

Members
Total Members: 1313
Latest: Glenntikwat
New This Month: 6
New This Week: 6
New Today: 3
Stats
Total Posts: 182073
Total Topics: 5332
Most Online Today: 577
Most Online Ever: 585
(2024.05.16-22:38:37)
Users Online
Members: 0
Guests: 23
Total: 23

Autorius Tema: Susirgo automobiliukas  (Skaityta 1303442 kartus)

liova

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2047
  • Karma: +39/-2
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: Susirgo automobiliukas
« Atsakymas #2640 Įrašytas: 2015.03.22-18:22:46 »
Nedaug vazinejant, laikys bet kuris normalus neuzdroztas auto. Svarbiausia - nepirkti 3 kartus reanimuoto skendusio subaladoto lavono su 5 sluoksniais spakliaus ir budulisku tiuningu.

DeividoX

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 3294
  • Karma: +7/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: Susirgo automobiliukas
« Atsakymas #2641 Įrašytas: 2015.03.22-18:56:48 »
Klaisykit, o kaip Suzukiai, gal kam teko turėt ir yra nuomonių? Ignis įdomus variantas.
Ir kodėl taikliausias šuvis būna "nutrauktas" :)
FWB 300s, optikėlė NS N 8-32X60

Pokst

  • Sr. Member
  • ****
  • Įrašai: 298
  • Karma: +2/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Susirgo automobiliukas
« Atsakymas #2642 Įrašytas: 2015.03.22-19:51:27 »
Prieš tris-keturis metus, maždaug, mano žmona naudojo Suzuki Ignis analogą Subaru Justy 2006m.(vienintelis subaru modelis rinktas Vengrijoje, Suzuki gamykloje). Dėl didelės prošvaistos, trumpos bazės ir awd sistemos buvo smagus, gan taupus automobiliukas žiemai, bet nepatiko skurdi ir prasta salono medžiagų kokybė, nepatogios sėdynės, pastovus girgždėjimas, stabilumo trūkumas posūkiuose. Variklis (1,5)pakankamai žvalus, bet tuo metu buvo sudėtingiau su detalėmis, ieškojau granatos, tai jos parduotuvėse tiesiog nebuvo, reikėjo užsakinėt. Antrą kartą šio automobilio nepirkčiau :-X 
Brocock Compatto+MTC Viper conect SL
Walther CP5

DeividoX

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 3294
  • Karma: +7/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: Susirgo automobiliukas
« Atsakymas #2643 Įrašytas: 2015.03.22-20:45:22 »
o variklis kieno?
Ir kodėl taikliausias šuvis būna "nutrauktas" :)
FWB 300s, optikėlė NS N 8-32X60

MindaugasMc

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1799
  • Karma: +5/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Susirgo automobiliukas
« Atsakymas #2644 Įrašytas: 2015.03.22-20:49:49 »
Už panašią kainą Toyota Corolla išeina. Patikimi, pakankamai ekonomiški ir kokybiški automobiliukai.

Taip corola kaip ir variantas, tik hrr atrodo morališkai pasenusi kai pažiūri i aurisa :) bet variantas aišku geras. Kad nepirkt lavono aš suprantu, bet kaip nedaug nusimanančiam nėra lengva :) o kaip žinot turguje jie visi „tokie grįžę“, „nieko nedaryta“ ir t.t Variantas aišku į servisa varyti
Cometa Fenix & Air King 4-12x42 & Fenix PD30 Flashlight&&

Pokst

  • Sr. Member
  • ****
  • Įrašai: 298
  • Karma: +2/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Susirgo automobiliukas
« Atsakymas #2645 Įrašytas: 2015.03.22-21:22:13 »
o variklis kieno?

Suzukio, nes tikrai ne opozicinis kaip  pas tikrus Subaru.
Brocock Compatto+MTC Viper conect SL
Walther CP5

jawistas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1670
  • Karma: +14/-0
  • Klaipėda/Kaunas
    • Žiūrėti profilį
Ats: Susirgo automobiliukas
« Atsakymas #2646 Įrašytas: 2015.03.22-22:38:20 »
Suzukiu varikliai šiaip labai neblogi, žinoma ir pats geriausias variklis gali būti greit užmuštas netinkamai prižiūrėtas. Uošvienė manau būtų daugiau negu patenkina savo trumpas keliones įveikdama su 1996-2000 kiaulaite 525i kaip pvz. Už tokią kainą paimtumėt jau su tiesioginėm dujomis, kurios bus nesenai statytos (pagal montavimo dokumentą), užlaikytą variantą tikrai galima rasti, kad nebūtų pacanų nugainiotas, tik nereikia pirkti pirmos apžiūrėtos, suplanuoji apžiūrėti pvz 7-8 ir jeigu nerandi tinkamos - tiesiog neperki. Randi gyvą mašiną ir uošvienė būtų manau daugiau negu sužavėta, yra tikimybė netgi kad pažystų, aš čia visai ne sarkastiškai. Užteks tų skardinių sraigės namelių, motyvuojant tuo, kad jos ekonomiškos - su bambaliu 142kw į Vilnių važiuoji už 5 eu, (mieste važiuoji po 7eu) bet va jei paklaustum KAIP važiuoji? čia jau prasidės diskusija  :azn:
Login: jawistas
Password: satsiwaj
Sunku nepamėgint?
Iž38

Pokst

  • Sr. Member
  • ****
  • Įrašai: 298
  • Karma: +2/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Susirgo automobiliukas
« Atsakymas #2647 Įrašytas: 2015.03.23-07:10:23 »
Gal ir klystu, bet uošvienėms važinėt su BMW jau pagal amžių nelabai tinka. Tai ne mano, bet daugumos, tame tarpe ir uošvienės kaimynų, giminaičių ir t.t. nuomonė, kuri, dažniausiai uošvienėms labai svarbi ::). Klausimas kokio lygio uošvienės vairavimo įgūdžiai, ar žiemą galu varomas automobilis jai  nebus nepatogus, ar nebus per didelis miesto kamščiuose? Įdomu pati uošvienė kokio segmento automobilio norėtų?
Brocock Compatto+MTC Viper conect SL
Walther CP5

kurmis

  • Orinukas
  • Sr. Member
  • *
  • Įrašai: 437
  • Karma: +5/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Susirgo automobiliukas
« Atsakymas #2648 Įrašytas: 2015.03.23-07:59:58 »
manau ji neatsisakytu parketniko,tik kuro pora litru daugiau ryja
Mano parašas...

jawistas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1670
  • Karma: +14/-0
  • Klaipėda/Kaunas
    • Žiūrėti profilį
Ats: Susirgo automobiliukas
« Atsakymas #2649 Įrašytas: 2015.03.23-12:38:52 »
Dėl BMW uošvienėms netikimo tai tėra tik stereotipas, kad važinėja neintelektualūs žmonės, kam rūpi tokia nuomonė kai pats automobilis, lyginant su bet kuriuo savo klasės konkurentu, yra nepalyginamai pranašesnis kokybės, patvarumo, ilgaamžiškumo ir važiavimo komforto atžvilgiu? Neginu aš šios markės, tiesiog nešališkai pabrėžiu koks kokybiškas tvarinys tai yra. Uošvienė laisvai važinėtų su ~12l/100km dujų ir nuvažiavus iš taško į tašką ne tik kad nepavargtų, bet dar ir pailsėtų, kas tokiam amžiuje yra tikrai svarbu. Mindaugai, bent pagalvok kiek uošvienė būtų dėkinga už tokį suteiktą kaifą  :azn: Beje, ar tai 1996 ar tai 2001 bemwas, ten visada yra ASC (antipraslydimas) ir veikia jie puikiai. Nepalyginsi su kokiais passatais, kur tokių metų jau pas juos niekas nebeveikia, nei ABS nei ASC. Na tiesiog imu konkrečius pavyzdžius ir lyginu. Kėbulai puikūs tvirti, nerudija, važiuoklės minkštos komfortiškos, patvarios, nebrangiai remontuojamos. Elektronika negrybauja daugiau už japonus ar vagus, bet pavažiavus klausimų daugiau nebekyla :)
« Paskutinį kartą keitė: 2015.03.23-12:42:40 sukūrė jawistas »
Login: jawistas
Password: satsiwaj
Sunku nepamėgint?
Iž38

Magirus

  • Full Member
  • ***
  • Įrašai: 149
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Susirgo automobiliukas
« Atsakymas #2650 Įrašytas: 2015.03.23-21:23:22 »
Už panašią kainą Toyota Corolla išeina. Patikimi, pakankamai ekonomiški ir kokybiški automobiliukai.

Taip corola kaip ir variantas, tik hrr atrodo morališkai pasenusi kai pažiūri i aurisa :) bet variantas aišku geras. Kad nepirkt lavono aš suprantu, bet kaip nedaug nusimanančiam nėra lengva :) o kaip žinot turguje jie visi „tokie grįžę“, „nieko nedaryta“ ir t.t Variantas aišku į servisa varyti

Aisku kad moraliskai pasene, bet kai paskaitai kad ir musu forumo "susirgo automobiliukas" skilti tai net graudu darosi ir nors kasdien uzuojautas toje temoje rasyk, bet mes patys issirenkam pagal galimybes ir poreikius sau transporto priemones, vieniems jos genda - kiti sekmingai nuo tasko A pasiekia taska B D K Z  :)
Vienas is seimos automobiliu Toyota Yaris 2000m 1.3l 3 duru, siandien pravariau TA, isblukusi kairio posukio lempute, sviecia nebe geltonai bet beveik balta, v/n apsvietimas- is dvieju privalomu tik viena tesviete, tirnktelejus  isiziebe ir viskas tvarkoje, tai cia s.m. TA rezultatai, o pries visas kitas TA tereikejo tik auto sampuno autika nuplauti, kai pirkau auto perekupas sake kad niekas nedaryta, necackinta kokia parvare tokia ir parduoda, pirkau ja 2005m iki siol nieko nesu keites isskyrus alyva , filtrai, stabdziu trinkeles, vairo stiprintuvo dirzelis, priekine lempute (ilguju sviesu). Va ir netikek kad nepasitaiko atspariu auto ir saziningu pradedanciu si versla perkupu, nors per metus moteris tik ir nuvazineja po  15-20t km.
Kiek dar ilgai tas moraliskai pasenes modelis laikys neaisku, bet kad norisi kitos Toyotos cia jau faktas  :)
Mano parašas...

MindaugasMc

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1799
  • Karma: +5/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Susirgo automobiliukas
« Atsakymas #2651 Įrašytas: 2015.03.24-18:54:51 »
Na apie BMW net negalvoju :) suprantu, kad gal būt nejuokaujat bet man vis vien šypsena kelia uošvienei pirkti bmw. Ir nesvarbu kokie tie vairavimo įgūdžiai :) juolab ir kaina jos laiko vien dėl to, kad čia bmw ir dar vokietis :)
Toyotos patvarios - čia faktas, turiu ir aš keletą pvz. Žodžiu reiks ieškot :)
Cometa Fenix & Air King 4-12x42 & Fenix PD30 Flashlight&&

jawistas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1670
  • Karma: +14/-0
  • Klaipėda/Kaunas
    • Žiūrėti profilį
Ats: Susirgo automobiliukas
« Atsakymas #2652 Įrašytas: 2015.03.25-00:33:46 »
Aš padandysiu trumpai paaiškinti kodėl jos laiko kainą, ir laiko panašią kaip Toyota (nes sutikime, Toyota kainos yra labai išpūstos). Toyota automobiliai yra dauguma projektuojami 5 metų naudojimui, nebent tai itin aukštos klasės Toyota (arba tiesiog Lexus). Japonai nepaprastai taupo išteklius t.y plastiką, metalą (ypatingai), ne kiek kokybėje taupo kiek patį kiekį, nes tai yra maža šalis, nuosavų išteklių neturi, viską perka ir kuria važiuojančius kokybišku tvarinius. Kainą laiko aukštą, nes 5 metų garantinį laikotarpį atitarnauja nepriekaištingai, puiki elektronika, važiuoklės bei varikliai (minimaliai išimčių konkretiems modeliams).

 Dabar apie Baleika Mėšlui Wežti, vokietis turi daug išteklių, vokietis turi šovinizmo pradą (kurį pasėjo fiureris), todėl turėdamas iš ko daryti ir žinodamas, kad reikia padaryti geriausiai - jis tą ir daro. Skardos - vos ne dvigubai storesnės negu japonų, elektronika - na nesiginčysiu, elektronika yra elektronika (japonai mėgsta naudoti tą šaltą paikę, kas po ~10-15 metų mašiną konkrečiai sužlugdo). Važiuoklės - taip, tai toyotų galima sakyti stiprioji pusė, bet ar teko matyti BMW važiuoklė? TANKAS! Ar teko matyti kokios apsaugos ma6inos dugne sumontuotos? Varikliai, nesiginčiju nei biškio - japonų benzininiai varikliai geriausi, jie tą atidirbę, bet BMW benzininių variklių pramonėje neatsilieka nei per milimetrą ir visuomet pateikia kažką patvaresnio, laikančio didesnius Nm, didesnes apkrovas, kokybiškesnį metalą (vokiečių plieno standartus juk žinot) ir vėl gi, viskas atsiremia į panaudotą to metalo kiekį. Apie toyota tiek daug nežinau, bet žinau labai daug apie Honda - 300k km ir variklis miręs, reikia kapitalinio, kuris niekaip neapsimoka, variklis tiesiog daugiau nebetarnaus nes sveikas likęs geriausiu atveju tik blokas, stumoklių gilzės ir to elipsės formos tampa. Dabar pasižiūrim į BMW realias ridas - MILIJONAS ir vedasi važiuoja, vargo nemato (na žinoma nebetraukia taip kaip jaunystėj).

Taigi apibendrinant, aš nebruku tikrai jokio bimbalo, tfu tfu tfu, tiesiog stebėdamas kaip žmonės nežino techniškų atsakymų aš jiems pateikiu savo įžvalgas, kurias pats susidėliojau pirkdamas, remontuodamas ir eksploatuodamas įvairių markių ir metų automobilius, o kaip žinia mano išsilavinimas bei hobis leidžia man atlikinėti tokias analizes, tą ir darau, neburdamas iš kavos tirščių :) Tiesiog įsitikinimui nuvažiuok pažiūrėti 10 metų senumo Toyota ir tos pačios klasės ir kainos 20metų senumo BMW ir viskas tau tikrai bus daugiau negu aišku, net jei ir techninėje pusėje nesigaudai  :type:
Login: jawistas
Password: satsiwaj
Sunku nepamėgint?
Iž38

Audrius

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2801
  • Karma: +64/-3
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: Susirgo automobiliukas
« Atsakymas #2653 Įrašytas: 2015.03.25-09:36:58 »
Iš BMW, mano kvailu supratimu, yra normali mašina tik 7 kl. Prie naujesnių net nestovėjau, bet pamenu, kaip reikėjo pakeliauti 300 km su 5 kl universalu ir sėdėti gale... Pragaras, vietos kaip Golfe. O ir priekyje, ypač kai dėžė  automatinė... Nemačiau aš to komforto.  Na, o 3 kl., vertėtų lyginti su tuo pačiu Golfu. O kai prie viso to pridedi dideles degalų sąnaudas ir tą faktą, kad dažniausiai BMW vairuoja chuliganišką stilių pamėgę žmonės..  Gerai pasakiau - žmonės. Nes turėjau atvejį, kai normaliai užkišo BMW kurį vairavo moteris...
O šiaip, gal ir gera mašina. Bet ne man.
Gal taip pat išsamiai galėtum papasakoti ir apie Audi? Būčiau dėkingas. Pvz. A6 C6.


Kartais šaudau, kartais meistrauju. Audrius (Murka)

Dainius K.

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1064
  • Karma: +2/-0
  • aš nepiktas
    • Žiūrėti profilį
Ats: Susirgo automobiliukas
« Atsakymas #2654 Įrašytas: 2015.03.25-13:15:12 »
seniau ne tik bmw geras mašinas gamino (dabartinės tikrai nėra paskaičiuotos tokiam resursui kaip tu pasakoji). Mersai laikydavo po pusę milijono, subaru turėjo paauksuotas fiškes (kol nepersitvarkė iš ex-karinės į pilnai civilinę pramonę) ir t.t.
o paskui prasidėjo mašinos skaičiavimas garantiniam laikotarpiui, moderni elektronika (kažkurios laidos bmw galima išdaužus lempą, išsitraukus laidus ir pasijungus kompą atsirakinti ir užvesti be raktelio) ir visa kita... Juk svarbiausia kiek sumoki pirkdamas mašiną salone ir kaip patogu bus važinėti. Jeigu įperki naują - netrinsi jos 15 metų, o iš antro-penkto šeimininko gamintojas nebelabai ką uždirba...

apart audinių dar gali pažiūrėti passat`ą, škodą superb, ir avensį, labai neblogi modeliai. (aišku lietuvių mylimi, tai sukeltos kainos bei labai sunku rasti gerai išlaikytą egzampliorių).

Jeigu mašina perkama uošvienei, tai gal reiktų pasidairyti ir į aukštesnes mašinas (zafira, tauran, corolla verso)? Perkopus į antrą gyvenimo pusę ir turint vis daugiau nugaros problemų žmonėm dažnai patinka aukštesnės kėdės ir įlipimas/išlipimas iš mašinos vietoj įgriūvimo ir išgriūvimo.  :D

Tik kai kuriom moteriškėm bet koks vienatūris/universalas yra perdidelė mašina, sedanas - maža, nepriklausomai nuo išorinių gabaritų  :D
QB79 7,4J

 

+-Naujausi įrašai

Beeman P-17 5,5 mm by Evaldas
2024.05.10-18:49:39

Lietuvos FT ir HFT šaudymo į lauko taikinius varžybos(treniruočių formatu)bal.28 by Klisas
2024.05.08-16:31:57

Optisan mid žiedai 30mm kaklui, dovetail railui by Darenas
2024.05.06-07:27:07

Optikos pirkimas iš JAV by Mazylis
2024.04.20-22:29:08

Tolimatis Leica CRF 2400 by xatabyc
2024.04.20-13:37:09

Chronografas by xatabyc
2024.04.20-13:30:26

Europos HFT čempionatas, 6-8 September 2024 / Hungary / Debrecen by Aidas
2024.04.16-22:16:19

Varžybos Lenkijoje by Andzhejka
2024.04.12-23:39:27

Gamo CFX.4,5mm.PARDUOTAS by valakas
2024.04.12-19:56:29

Ieškau laikiklio 35mm diametro by Darenas
2024.04.09-09:25:47

Powered by EzPortal