+- +-

Nuorodos



+-Narystė

Welcome, Guest.
Please login or register.
 
 
 
Forgot your password?

Varžybos


REGISTRUOTIS 
»

  

+-Statistika

Members
Total Members: 1314
Latest: Stephenbromy
New This Month: 7
New This Week: 7
New Today: 4
Stats
Total Posts: 182073
Total Topics: 5332
Most Online Today: 577
Most Online Ever: 585
(2024.05.16-22:38:37)
Users Online
Members: 1
Guests: 13
Total: 14

Autorius Tema: Susirgo automobiliukas  (Skaityta 1303867 kartus)

elmaras

  • Orinukas
  • Hero Member
  • *
  • Įrašai: 1488
  • Karma: +13/-0
  • SIAULIA
    • Žiūrėti profilį
Ats: Susirgo automobiliukas
« Atsakymas #2655 Įrašytas: 2015.03.25-17:00:18 »
Jei LT zmones nebepirktu audiniu ar vw tai puse servizu bankrutuotu,vien issilaiko kad ju vaziuokles nelaiko ir tenka gan daznai remontuoti jei nenori bildedamas barskedamas vazineti.Tautos masinos sakyciau niemak tikusios palyginus su japoniskom ar net prancuziskom,o bmv ar mersas tai vistiek islieka kokybes etalonas.
smulkios dovaneles stiprina draugyste
867138833

rikis

  • Sr. Member
  • ****
  • Įrašai: 488
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Susirgo automobiliukas
« Atsakymas #2656 Įrašytas: 2015.03.25-20:11:39 »
audrius ka konkreciai nori suzinot apie c6?tokia vadelioju siuo metu.
Tikras kovotojas tas , kuris gerbia savo priešininką.

valakas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 827
  • Karma: +5/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Susirgo automobiliukas
« Atsakymas #2657 Įrašytas: 2015.03.25-22:05:35 »
audrius ka konkreciai nori suzinot apie c6?tokia vadelioju siuo metu.
.
zinau kad A6 c6 kebulu,vaziuokle identiska c5 ir kad automatai nepatvarus.kaip pas tamsta reikalai su turimu  varikliu?
AA

jawistas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1670
  • Karma: +14/-0
  • Klaipėda/Kaunas
    • Žiūrėti profilį
Ats: Susirgo automobiliukas
« Atsakymas #2658 Įrašytas: 2015.03.25-23:45:08 »
Aš lygiai tą pačia nuomonę susidaręs apie C6, graži, pikta, didelė ir ta  pati gaidininė važiuoklė kaip ir C5. 2,7TDI variklius labai giria, nežinau tikrai ar išspręsta ten C5 buvusi problema (o jinai buvo ir net LABAI baisi), apie važiuoklę tai aš tyliu išvis, ten yra kažkoks nesusipratimas (tik savininkai kažkodėl nuolatos ją giria, ką daugiau daryt, sako "kurios važiuoklės nereikia remontuot?") tipo važiuoklė einamas remontas, mhm kas metai po 800-1000Lt - nu sakykit ką norit man tai čia vėjai, golfo važiuoklės po Kauno kelius per metus po 25k km prasukęs neremontavau, viskas puikiai veikia kaip ir nusipirkus, jokių bildesių ar laisvumų neatsiradę.

 Dėja bet išsamiai nepapasakosiu apie C6, nes Audi myliu tik A6 C4 nes ten mašina yra tankas ir drįsčiau teigti kad tai turbūt geriausias Audi kūrinys po Silkės. Nu dar tokie dalykai kaip aliuminiai sparnai ir tt.. nu aš skaitau kad audi nuo C5 yra gryniausias testavimas, ką čia tokio naujo sukūrus, daug klaidų, bet žmonės užtai nepyksta. Atidirbo jie tas audines gal nuo 2010 metų, pasibaigė tos aliuminės šasi ir tt, varikliai įgauna kažkokį rimtumą ir pan.

 Aš dabar pusantrų metų pravažinėjau su dyzeliu, visalaiką norėjau, pigu važiuot le le le, problemų tikrai neturėjau, bet padėjau tašką - daugiau nebenoriu :) Dabar bus benzas ir tiesioginė dujinė, nu ir kas norės galės dešrelių pasikept, man pom :) Su golfu iki Vilniaus - 5eur, su bambaliu bus ir pigiau. Čia toks ūkiškas paskaičiavimas :DDD
« Paskutinį kartą keitė: 2015.03.25-23:49:23 sukūrė jawistas »
Login: jawistas
Password: satsiwaj
Sunku nepamėgint?
Iž38

Audrius

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2801
  • Karma: +64/-3
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: Susirgo automobiliukas
« Atsakymas #2659 Įrašytas: 2015.03.26-08:19:26 »
Pažįstu vietinį žmogų- jo C6 rytą vakarą žvirkeliu iki asfalto nuvažiuoja po 5 km ir jis giria važiuoklę, nieko ten  nekeičia kas metus po 1000 Lt.
C6 tikriausiai reiktų lygint su BMW 5. Vien jau galas varomas yra minusas..

Riki: koks pas tave variklis, greičių dėžė? Įdomu realios sąnaudos, kas gerai, o kas blogai?

Dujos gerai, jeigu nereikalinga bagažinė. Ir mėgsti vis nuvažiuot pas meistrus pareguliuot:) Ir nuolat keisti žvakes, laidus (o jei ne- susprogusį filtro korpusą). Trečia mašina su dujom- atsibodę šitie reikalai. 


 
« Paskutinį kartą keitė: 2015.03.26-09:30:32 sukūrė Audrius »
Kartais šaudau, kartais meistrauju. Audrius (Murka)

Dainius K.

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1064
  • Karma: +2/-0
  • aš nepiktas
    • Žiūrėti profilį
Ats: Susirgo automobiliukas
« Atsakymas #2660 Įrašytas: 2015.03.26-09:18:00 »
mano bendradarbis diuraliuminę važiuoklę eksplotuoja kokius 6 metus, važiuoja daug (gyvena kaune dirba vilniuj) per tą laiką tik porą traukelių pakeitė.
Tėvukas turėjo passat B5, draugas A4 (tos pačios aliuminės važiuoklės) tvarkė daug. Turbūt čia kaip pasiseks.

draudžiant kasko tai BMW tą važiuoklės remonto dalį suvalgys ant draudimo, tas ant to išeina  :type:
QB79 7,4J

kurmis

  • Orinukas
  • Sr. Member
  • *
  • Įrašai: 437
  • Karma: +5/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Susirgo automobiliukas
« Atsakymas #2661 Įrašytas: 2015.03.26-12:28:17 »
vaziuokles laikymas priklauso nuo vairuotojo,maciau toki kuris pries gulinti policininka sustoja,tada priekiniais ratais pravaziuoja,tada vel sustoja ir tada galiniais pravaziuoja. Tokiems ir per 20 m nesuges.
Mano parašas...

valakas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 827
  • Karma: +5/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Susirgo automobiliukas
« Atsakymas #2662 Įrašytas: 2015.03.26-12:30:05 »
Audriau, kur XC70 dingo? atkrito? kodel?
AA

autukas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1615
  • Karma: +6/-0
  • Steyr LG110FTC; NS Diamond 10-50x60; FWB lp80
    • Žiūrėti profilį
Ats: Susirgo automobiliukas
« Atsakymas #2663 Įrašytas: 2015.03.26-12:49:02 »
Audriau, kur XC70 dingo? atkrito? kodel?
Aš galvoju, kad Audrius sumaišei ;D
Aš irgi tokio užsimaniau, bet šnairuoju į Volvo XC70 :-\ , bet jei jau apsisprendei. :beer:
Man dzin - aš dėl kitų.

valakas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 827
  • Karma: +5/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Susirgo automobiliukas
« Atsakymas #2664 Įrašytas: 2015.03.26-12:53:34 »
tikrai nesumaisiau.
AA

jawistas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1670
  • Karma: +14/-0
  • Klaipėda/Kaunas
    • Žiūrėti profilį
Ats: Susirgo automobiliukas
« Atsakymas #2665 Įrašytas: 2015.03.26-13:20:27 »
Kad ir kaip būtų keista, bet mano patėvis vadelioja A4 B6 (2001m) 2,5TDI Q 132kW ir prie namų kelio remonto darbai buvo baisuliniai ~3km ir pravažinėjęs jis su ja jau ~8 metai ir važiuoklėje nieko nekeitęs (reiktų suprasti viskas originalu, o jei ir restauruota tai lemforderiais originaliais) . Taip yra tokių pavyzdžių, bet va paskirstymo velenėlius tai standartiškai pakeitęs, gatil tik spėt už kiek štukų :) Bet va mano draugai mechanikai (kurie gyvena iš automobilių) sako NEIMANOMA, ieškok galų kur tau čia meluoja, nes tiesiog važiuoklėje yra per daug elementų kad kasnors per metus neišbilstų. Nu į ja pasižiūrėjus man asmeniškai kaip mechanikui silpna darosi, nu bet užtat gera malonu žiūrėt i BMW 5  ar A6 C4 važiuokle. Nesiginčyju kompanija tikrai, kai jau atsibosiu sakykit, pakeisiu plokštelę į tylesnę :D
Login: jawistas
Password: satsiwaj
Sunku nepamėgint?
Iž38

Audrius

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2801
  • Karma: +64/-3
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: Susirgo automobiliukas
« Atsakymas #2666 Įrašytas: 2015.03.26-15:03:13 »
XC niekad nebuvo. Buvo V70. Pasvarsčiau- kaina ta pati, o dizaino prasme man (o ypač žmonai)  vis tik Audi gražesnė.  O kiti dalykai panašūs - išlaikymas vienodai brangus. Papultų gera V70, irgi imčiau.


Audriau, kur XC70 dingo? atkrito? kodel?

Jawistas: kame gėris C4 pakabos? Bent jau galas- išvis kaip slidės , balkis ir viskas.
Kartais šaudau, kartais meistrauju. Audrius (Murka)

valakas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 827
  • Karma: +5/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Susirgo automobiliukas
« Atsakymas #2667 Įrašytas: 2015.03.26-15:19:33 »
pas mane A6 c4,eksplotacija 9metai,nusiskundimu nera del vaziuokles jokiu-malkas vezu is misko su priekaba kiekvienais metais ir nieko.ten viskas paprasta ir tvirta.vienintelis minusas visai masinai bendrai paemus -metai,beveik 20m.
AA

jawistas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1670
  • Karma: +14/-0
  • Klaipėda/Kaunas
    • Žiūrėti profilį
Ats: Susirgo automobiliukas
« Atsakymas #2668 Įrašytas: 2015.03.26-17:22:26 »
Visiškai pritariu, vienintelis tos mašinos minusas yra metai, morališkai pasenes dizainas ir pati mašina, aplinkinių žvilgsniai baisesni negu kad butum sum BMW. Tas jos įspudingumas tame, kad tiek priekyje tiek gale važiuoklė paprastesnė negu bet kurio golfo, o tvirtumo atžvilgiu lenkia praktiškai visas tos klasės mašinas. prieky yra lietos špižinės šakės, ten net nėra stabilizatorių traukių, yra skylė šakėse ir stabilnikas tiesiog su guma įsikiša į ją - jau vienu šarnyru mažiau. Dabar prie rato šakė juniasi vienu tvirtu šarnyru, gale - balkis su skersiniu stabilizatorium, žiūrim ką turim 2>16  -----> C4 laimi prieš C5 ir visą jos šutvę su visai pasatais aliuminiais 16 šarnyrų monstrais. Priekinių amortizatorių keitimas: atsidarote variklio dangtį, nusukate kolbos varžtus, nusukate atraminį, ištraukiate amortizatorių, įdedate naują, viską susukat atgal, BAM užtrukote 20min. Vairo kolonėlės keitimas (restauravimas nežinau ko gali prireikt) taigi, atsidarote variklio dangtį (kuris žinoma tik prilietus ranka pats pakyla) pasiemate paprasta raktą. atjungiate hidrauliką, arjungiate tvirtinimą prie kėbulo, atjungiate vairo traukių antgalius, išimate kolonelė, statote naują, kaip supratote viskas atliekama per variklio skyrių, priėjimas - nėra kitos mašinos su geresniu priėjimo, nebent koks moskvič kur vietos tiek kad gali kiaules vežiot prie variklio žiemą. BAM su kolonelė užtrukote 1 valandą. Parėjo siurblio elektrinė dalis? Kodėl sakau elektrinė, nes mechaninė dalis ten tiesiog amžina. Atsukate aukšto slėgio vamzdelius, atsukate tvirtinimus, išsimate filškes, BAM siurblys jūsų rankose ir užtrukote nei daug nei mažai - 15min. Reikia pakeisti ratus? No problem, imate hidraulinį domkratą, statote jį per viduri mašinos ties riba kur priekinės ir galinės durelės, keliatę mašina (jei neturite patrankos prieš tai atsiveržiat varžtus) nuimat vieną rata, pakeičiat, tada iškart kitą (vienu pakėlimu), einat i kitą pusę, BAM ratų keitimas užtruko 15min (galima ir per 10 jei netepliosit kiekvieno varžto tepalais ir nešveisti ratų ir diskų bazinių paviršių.

Na apie šitą mašiną galima tęsti ir tęsti, kėbulas nerudija, skardos sunkios kietos tvirtos cinkuotos, salone visas abšivkes gali išardyti nors ir 50 kartų neiviena šponke nenuluš, kai hondoj ar toyotoj jau važiuoji į eolta pirkt naujų :) nu pasaka be galo ir visas pranašumas deja, bet Audinės naudai :)

Nors dar turi šita mašiną vieną didelį ir esminį minusą, deja bet ne po kapotu, jis salone po galine sėdyne, ten kur akumuliatorius, daugiau kaip ir nepastebėjau.

Dar, kažkas neaišku kas ten skydelyje dega nedega? Bam jungi kompą, protinga mašina, protingas meistras - susikalba visada, be jokių mistikų. Belaruso (to mėlyno su dideliais ratais) variklis stovi, jis amžinas, jos visada vedasi, visada gerai traukia nesvarbu kokia ten rida bebuvusi ar puse liamo ar visas, jinai važiuoja VI SA DA, patikėk kiek aš jų apžiūrėjęs ir su kiek važinėjęs, na nėra labai daug kokių 25 vienetus išnagrinėjęs, bet to užteko susidaryti nuomonei ir žinoma įsigyti pačiam :) Tai būtų tiek apie Audi, kai gazą paspaudi variklis nečiaudi :) Deja bet sena mašina, ir labai gaila kad ją pakeitė toks šudo gabalas kaip C5 ir taip toliau...
« Paskutinį kartą keitė: 2015.03.26-17:33:12 sukūrė jawistas »
Login: jawistas
Password: satsiwaj
Sunku nepamėgint?
Iž38

MindaugasMc

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1799
  • Karma: +5/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Susirgo automobiliukas
« Atsakymas #2669 Įrašytas: 2015.03.26-18:51:57 »
o kaip dabar opelis draugauja su rūdimis? Na kalbant apie ta pacia astra nuo 2006 hecbeka?
Cometa Fenix & Air King 4-12x42 & Fenix PD30 Flashlight&&

 

+-Naujausi įrašai

Beeman P-17 5,5 mm by Evaldas
2024.05.10-18:49:39

Lietuvos FT ir HFT šaudymo į lauko taikinius varžybos(treniruočių formatu)bal.28 by Klisas
2024.05.08-16:31:57

Optisan mid žiedai 30mm kaklui, dovetail railui by Darenas
2024.05.06-07:27:07

Optikos pirkimas iš JAV by Mazylis
2024.04.20-22:29:08

Tolimatis Leica CRF 2400 by xatabyc
2024.04.20-13:37:09

Chronografas by xatabyc
2024.04.20-13:30:26

Europos HFT čempionatas, 6-8 September 2024 / Hungary / Debrecen by Aidas
2024.04.16-22:16:19

Varžybos Lenkijoje by Andzhejka
2024.04.12-23:39:27

Gamo CFX.4,5mm.PARDUOTAS by valakas
2024.04.12-19:56:29

Ieškau laikiklio 35mm diametro by Darenas
2024.04.09-09:25:47

Powered by EzPortal