+- +-

Nuorodos



+-Narystė

Welcome, Guest.
Please login or register.
 
 
 
Forgot your password?

Varžybos


REGISTRUOTIS 
»

  

+-Statistika

Members
Total Members: 1323
Latest: Cfstulky
New This Month: 16
New This Week: 14
New Today: 3
Stats
Total Posts: 182072
Total Topics: 5336
Most Online Today: 284
Most Online Ever: 566
(2023.01.14-11:40:47)
Users Online
Members: 2
Guests: 281
Total: 283

Autorius Tema: Kompai  (Skaityta 606133 kartus)

baronka

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 705
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Kompai
« Atsakymas #15 Įrašytas: 2007.07.25-15:07:43 »
šiaip tai labai gelimas daiktas, kad draivai kreivi. ir nebūtinai patys naujausi yra geriausi. bandyk pakeitinėti bent jau viduxos draivus. tik, aišku, prieš kaldamas kitus, pašalink senus, jei nvidia viduxa dar ir su nfr išvalyk. man ne kart tokios bėdos buvo ir užsipisdavau ieškot kame šaknys:) o windozę perkalt belekada suspėsi:)
tai jiems įstatymai nepatinka...<br>tai jiems konstitucija negera...<br>taratata taratata...<br>reikia juos visus tratata ir tada bus tvarka!

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Kompai
« Atsakymas #16 Įrašytas: 2007.07.25-15:20:45 »
jei jau kazkas negerai windowse tai arba su tuo reikia taikytis arba mest viska is naujo. windowsas 'remontu ne podlezhit' :)
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

Daktariukas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 568
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Kompai
« Atsakymas #17 Įrašytas: 2007.07.25-15:56:15 »

Citata
berazumijus rašė:
kompiuteriai netvarkomi nei per telefona nei per foruma nei per panasius dalykus :) cia panasiai mano masina barska ka daryt ? :)

kiek zinau,yra programos,kuriomis distanciniu budu per interi ar vietini tinkla galima tvarkyti softa,ar as klystu..????
Gyvenime svarbiausia pralenkti ne kitus,o save patį.

Gytis

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 549
  • Karma: +0/-0
  • ai nzn
    • Žiūrėti profilį
Re: Kompai
« Atsakymas #18 Įrašytas: 2007.07.25-15:59:21 »
yra buvau parsiuntes i telefa softa su kuriuo buvo galima valdyt kompa
Mano parašas...

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Kompai
« Atsakymas #19 Įrašytas: 2007.07.25-16:49:33 »
valdyt tai galima. bet tik tvarkingai veikianti kompa. beto zmogus rase ka tas kompas ineto neturejas. o ir nepaziuresi kurioj vietoj kas neveikia. na kad ir su sautuvu palyginus - kas jam yra jei jis blogai saudo :) kiek bus variantu ?
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

liova

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2047
  • Karma: +39/-2
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Kompai
« Atsakymas #20 Įrašytas: 2007.07.25-17:44:02 »
Priezasciu gali buti N. Jei nori ieskoti - i pagalba pasitelk procesu monitoriu/logeri, nukillink visus neaiskius procesus, ismesk viska ko nereikia is Startup'o, isanalizuok (su google) visa veikianciu procesu sarasa, ir t.t.
Temperaturos, uzimtos atminties ir apkrovimo loginimas bei tokiu logu perziurejimas kartais irgi duoda geru minciu.

Is visu XP (home, mediacenter, etc) yra tik 1 gera versija - XP Professional. Savo laiku bandziau win2003 server - atsiliepimai teigiami, ant tavo kompo turetu gerai suktis.

Chipset'o ir videshkes draiveriu bei BIOS'o atnaujinimas taip pat daznu atveju issprendzia problema, ypac pas Asus. O kartais atvirksciai - su senesniais draiveriais geriau veikia.

Taip pat kartais buna prigrybauta BIOS'o nustatymuose ir vaizdo plokstes nustatymuose - ir keisdamas draiverius ar windowsus nieko nepadarysi. Buna kad kreiva vindowsu versija papuola - suinstaliavus kokia kita, kartais buna geriau, kartais - blogiau.

Pastaruoju metu mano kompa geriausiai atgaivina CCleaner - procedura paprasta, bet neitiketinai efektyvi.

O kai as nezinau, kas kaltas - ikisu Baltx arba Knoppix CD/DVD. 90% problema iskart atpuola, ir nebereikia kaltinti gelezies.

zalias7

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2620
  • Karma: +51/-20
    • Žiūrėti profilį
Re: Kompai
« Atsakymas #21 Įrašytas: 2007.07.25-18:00:31 »
as kai jokie testai nepadedu dedu NetBsd , toi pat islenda visokie turbinimai ir kiti negerumai :)

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Kompai
« Atsakymas #22 Įrašytas: 2007.07.25-19:48:53 »
temperaturas matuot isvis yra kazkoks onanizmas. jei procesorius del to striginetu tai striginetu biski kitaip. vienintelis vaistas - mest viska lauk ir megint is naujo
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

baronka

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 705
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Kompai
« Atsakymas #23 Įrašytas: 2007.07.26-08:37:19 »

Citata
berazumijus rašė:
temperaturas matuot isvis yra kazkoks onanizmas. jei procesorius del to striginetu tai striginetu biski kitaip. vienintelis vaistas - mest viska lauk ir megint is naujo


o dar geresnis variantas pirk naują kompą ir tik ne asus:D nes asusai paskutiniu metu lb šūdų pyragus kepa... tiek nešiojamų, tiek stalinių kompų klasėj...
tai jiems įstatymai nepatinka...<br>tai jiems konstitucija negera...<br>taratata taratata...<br>reikia juos visus tratata ir tada bus tvarka!

Lii

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1828
  • Karma: +11/-0
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Kompai
« Atsakymas #24 Įrašytas: 2007.07.26-18:32:44 »
Начальник: ну что с компом?
Сисадмин: накрылась женским половым органом...
Начальник: а когда будет работать?
Сисадмин: а это знает мужской половой орган...
Jūs nesakykit ką man daryti, aš nesakysiu kur Jums eiti..

zalias7

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2620
  • Karma: +51/-20
    • Žiūrėti profilį
Re: Kompai
« Atsakymas #25 Įrašytas: 2007.07.26-20:18:36 »

Citata
baronka rašė:

berazumijus rašė:
temperaturas matuot isvis yra kazkoks onanizmas. jei procesorius del to striginetu tai striginetu biski kitaip. vienintelis vaistas - mest viska lauk ir megint is naujo

o dar geresnis variantas pirk naują kompą ir tik ne asus:D nes asusai paskutiniu metu lb šūdų pyragus kepa... tiek nešiojamų, tiek stalinių kompų klasėj...


Hm.. trecias Asus pas mane, jokiu problemu neturiu ir visiems rekomenduoju :question:

Povilas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 561
  • Karma: +0/-0
  • Come crawling faster&&Obey your Master&&Your life burns faster&&Obey your Master
    • Žiūrėti profilį
Re: Kompai
« Atsakymas #26 Įrašytas: 2007.07.26-20:41:48 »
na va kiek naudingos info parbėrėt, o dar sakot kad per foruma nemokat gydyt kompu :) Pradziai išvaliau visą š su Ccleaner,jega programele;) Dabar stebesiu pasekmes...
Ir nevarykit ant asus'u, visi kiti kompai irgi gretimuose kinijos kaimuose surenkami:)
Highway To Hell!

Tamosius

  • Sr. Member
  • ****
  • Įrašai: 416
  • Karma: +0/-0
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Kompai
« Atsakymas #27 Įrašytas: 2007.07.26-22:33:38 »

Citata
baronka rašė:

berazumijus rašė:
temperaturas matuot isvis yra kazkoks onanizmas. jei procesorius del to striginetu tai striginetu biski kitaip. vienintelis vaistas - mest viska lauk ir megint is naujo

o dar geresnis variantas pirk naują kompą ir tik ne asus:D nes asusai paskutiniu metu lb šūdų pyragus kepa... tiek nešiojamų, tiek stalinių kompų klasėj...

turiu azus nesiojama daugiau nei metai jokiu problemu kolkas nekilo net vidozai tie patys:P
Mano parašas...

baronka

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 705
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Kompai
« Atsakymas #28 Įrašytas: 2007.07.27-08:34:42 »

Citata
Tamosius rašė:

baronka rašė:

berazumijus rašė:
temperaturas matuot isvis yra kazkoks onanizmas. jei procesorius del to striginetu tai striginetu biski kitaip. vienintelis vaistas - mest viska lauk ir megint is naujo

o dar geresnis variantas pirk naują kompą ir tik ne asus:D nes asusai paskutiniu metu lb šūdų pyragus kepa... tiek nešiojamų, tiek stalinių kompų klasėj...
turiu azus nesiojama daugiau nei metai jokiu problemu kolkas nekilo net vidozai tie patys


nu tada reiškias mum pastoviai iš lievos partijos papuola:) nes dažniau, nei kitų gamintojų ką nors parduodi ir gan greit i garantinį keliauja:)
tai jiems įstatymai nepatinka...<br>tai jiems konstitucija negera...<br>taratata taratata...<br>reikia juos visus tratata ir tada bus tvarka!

wviddas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 894
  • Karma: +3/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Kompai
« Atsakymas #29 Įrašytas: 2007.07.30-22:23:36 »
....man vinampas "uzknarkdavo" kai i ApexDC noredavau dakraut koki faila.Dabar kai zinau -pareguliuoju grafika.Kodel ta operacija taip apkrauna-nezinau...paprasciausiai man netrukdo,o visa kita veikia puikiai.:-[

 

+-Naujausi įrašai

Торговля с Инсайтом – Ваше Видение Успеха by Cfstulky
Šiandien 05:40:28

Волнующие Возможности – Ваш Трейдинговый Горизонт by Cfstulky
Šiandien 03:24:35

+ for the post by Robertninee
Šiandien 01:46:12

Накрутка голосов в конкурсах, опросах, петициях и рейтингах. by Davidgak
2024.05.06-21:37:31

Optisan mid žiedai 30mm kaklui, dovetail railui by Darenas
2024.05.06-07:27:07

Beeman P-17 5,5 mm by Evaldas
2024.05.04-15:16:09

Lietuvos FT ir HFT šaudymo į lauko taikinius varžybos(treniruočių formatu)bal.28 by SergoT
2024.05.01-18:42:08

Optikos pirkimas iš JAV by Mazylis
2024.04.20-22:29:08

Tolimatis Leica CRF 2400 by xatabyc
2024.04.20-13:37:09

Chronografas by xatabyc
2024.04.20-13:30:26

Powered by EzPortal