+- +-

Nuorodos



+-Narystė

Welcome, Guest.
Please login or register.
 
 
 
Forgot your password?

Varžybos


REGISTRUOTIS 
»

  

+-Statistika

Members
Total Members: 1339
Latest: JustinloLouff
New This Month: 32
New This Week: 16
New Today: 6
Stats
Total Posts: 182073
Total Topics: 5332
Most Online Today: 219
Most Online Ever: 566
(2023.01.14-11:40:47)
Users Online
Members: 0
Guests: 185
Total: 185

Apklausa

Ar reikia uždrausti temas susijusias su politiką ?

Nereikia naujų draudimų, viskas gerai kaip yra.
31 (42.5%)
Nenoriu temų susijusiu su politiką
42 (57.5%)

Viso balsavusių narių: 66

Autorius Tema: taisyklių papildymas(BALSAVIMAS)  (Skaityta 136689 kartus)

liova

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2047
  • Karma: +39/-2
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: taisyklių papildymas(BALSAVIMAS)
« Atsakymas #210 Įrašytas: 2014.03.03-00:38:53 »
OK, tuomet gal kas jau kokia formuluote pasiruoses turi, kaip aprasyti politinio fleimo draudima?

Man atrodo, kad karstos politines diskusijos tikrai nera musu forumo variklis, ir nei kiek ne prasciau gyvensime be ju.

Kita vertus, musu vidiniame gyvenime (klubai, varzybos, asociacijos; Medziokles bei Ginklu ir saudmenu kontroles istatymai) gali pasitaikyti ir su politika susijusiu atveju, todel manau, kad netikslinga uzdrausti absoliuciai visa politika.

Taigi, ponai ir kolegos, kvieciu issakyti savo idejas cia, sioje temoje.

Na ka savaite praejo, dauguma nenori temu susijusiu su politika, prasysiu Liovos kaip atsakingo us taisykles ir siaip protingo zmogaus, irasyt taisykle apie politika, bent jau, kad nebutu piktumu kai kyla aistros uzdarius tema.

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: taisyklių papildymas(BALSAVIMAS)
« Atsakymas #211 Įrašytas: 2014.03.03-02:01:54 »
gal sakyciau politines (daugiau lyg ir niekas nera islinde) diskusijos nerekomenduojamos.
p.s. 2 lietuviai 3 partijos...
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: taisyklių papildymas(BALSAVIMAS)
« Atsakymas #212 Įrašytas: 2014.03.03-13:55:51 »
na del sveikinimu ivairiausiomis progomis gi ner problemu iskile :) bet manau musu tarpe yra ir ivairiu religiju atstovu. tai jei dar ir ta tematika kas pradetu gincytis ir kiltu bardakas ... o kas del politikos - per massmedia mes matom tik vienokia ar kitokia propaganda. kas yra is tikruju paprastas pilietis tikrai nezino ir nesuzinos. taigis gincai beverciai o kai kam labai skaudu kad kaledu senelio nera ir uz dovanas po eglute irgi moket reikia. bendrai paemus tai vienetiniai atvejai, bet politikuot tai visi mandri ir dar susimustu jei butu galimybe.
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

Andrius911

  • Svečias
Re: taisyklių papildymas(BALSAVIMAS)
« Atsakymas #213 Įrašytas: 2014.03.09-01:38:32 »
pasitrauke ....(cia tipo na zlo babuske otmorozu usi?) ;D
Juokinga. Bet rakinti reikia.
4.3 Vartoti valstybinę kalbą.

zalias7

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2620
  • Karma: +51/-20
    • Žiūrėti profilį
Re: taisyklių papildymas(BALSAVIMAS)
« Atsakymas #214 Įrašytas: 2014.03.09-08:07:54 »
Cia tas pats Andrius  :-\  .

Cia tavo pasiulymas naujom taisyklem ?
Bijau, kad jei i taisykles irasyt, kad forume galima naudoti tik valstybine kalba, bus dauk problemu su su ivairiu saltiniu citavimu, reiks viska verst, usiimsi ?

A

  • Svečias
Re: taisyklių papildymas(BALSAVIMAS)
« Atsakymas #215 Įrašytas: 2014.03.09-10:21:53 »
Be to kas liecia literaturine,valstybine kalba,ne visi apratai tai tecniskai gali,na o kur dar zmogiskas faktorius.

Sliekas222

  • Sr. Member
  • ****
  • Įrašai: 265
  • Karma: +5/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: taisyklių papildymas(BALSAVIMAS)
« Atsakymas #216 Įrašytas: 2014.03.09-13:52:06 »
Be to kas liecia literaturine,valstybine kalba,ne visi apratai tai tecniskai gali,na o kur dar zmogiskas faktorius.

Na literatūrinė kalba yra stilius, kuris čia forume dažnai nebūtų geriausias būdas išreikšti savo mintis, o kas dėl lietuviškos abėcėlės raidžių, tai didžioji dauguma technikos (netgi pirktos užsienyje) techniškai gali naudoti lietuviškus rašmenis, reikia tik elementarių manipuliacijų kalbos ir regiono nustatymuose....

Kitas klausimas jei didelis komos trolis sėdi ant kupros ir sako: "a nafig reikia..." :)

O šiaip, mano pozicija šiuo klausimu - jei parašyta mintis yra suprantama bent iš antro perskaitymo, tai mat jį šunes mes ne kalbos inspekcija (kalba....obai) kad kažką už tai smerkt, baust ar "atimt būgną ir nukirst galvą" :)
Freischütz

Freulen Di 54 und Hawke gyvatė

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: taisyklių papildymas(BALSAVIMAS)
« Atsakymas #217 Įrašytas: 2014.03.09-14:12:26 »
tai kad forume naudojama valstybine kalba. citatas turetu but negalima naudot ? ar verst googles stiliui ? :) net rusu forume kuo puikiausiai esu bendraves lotyniskomis raidemis, kas gana sudetinga del kai kuriu rusisku raidziu kombinaciju, o ten forumas sakyciau rimtesnis...
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

Sliekas222

  • Sr. Member
  • ****
  • Įrašai: 265
  • Karma: +5/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: taisyklių papildymas(BALSAVIMAS)
« Atsakymas #218 Įrašytas: 2014.03.09-15:04:48 »
tai kad forume naudojama valstybine kalba. citatas turetu but negalima naudot ? ar verst googles stiliui ? :) net rusu forume kuo puikiausiai esu bendraves lotyniskomis raidemis, kas gana sudetinga del kai kuriu rusisku raidziu kombinaciju, o ten forumas sakyciau rimtesnis...

Nors ir negražu, bet kontrklausimas:
Kiek tamstos minėto rusiško forumo narių iš Rusijos naudojo ne kirilicos rašmenis forume?

Aš apie ketinmus ir požiūrį - jei jau bendrajam viena ar kita kalba, stenkimės tai daryti gerbiant tą kalbą.




Freischütz

Freulen Di 54 und Hawke gyvatė

giEdriuZzz

  • Full Member
  • ***
  • Įrašai: 135
  • Karma: +7/-0
    • Žiūrėti profilį
    • giedriausweb.lt
Re: taisyklių papildymas(BALSAVIMAS)
« Atsakymas #219 Įrašytas: 2014.03.09-15:08:24 »
tai kad forume naudojama valstybine kalba. citatas turetu but negalima naudot ? ar verst googles stiliui ? :) net rusu forume kuo puikiausiai esu bendraves lotyniskomis raidemis, kas gana sudetinga del kai kuriu rusisku raidziu kombinaciju, o ten forumas sakyciau rimtesnis...
Gerbiant kolegas šaulius, ar šiaip rusų forumiečius jų forumuose, galima naudotis http://translit.ru/

zalias7

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2620
  • Karma: +51/-20
    • Žiūrėti profilį
Re: taisyklių papildymas(BALSAVIMAS)
« Atsakymas #220 Įrašytas: 2014.03.09-16:30:30 »
Sliekas222 isivaizduok situacija:  lietuvaitis dirbantis usieni, firmos kompiuteris, jokiu nustatymu keisti negali, jam ka daryt ? .
Kas liecia mane asmeniskai. Pirmas mano kompas buvo Sinclair ZX Spectrum  su berods 4 mhz procesorius ir 48 kb ram, kiek as us ji mokejau rubliais geriau neklausk :).
Patikek ten lietuviu kalbos palaikymo nebuvo, bet buvo beisikas, nuo to laiko ir programinu. Gyvenimas taip susikloste, kad grazios rasytines lietuviu kalbos praktiskai nenaudoju, vienu zodziu ipratimas , o amzius jau toks, kad labai sunku persimokint  :-[ .  Todel prasau nebarti ir isivaizduoti, kad esu usieni, sedziu prie valdisko kompo ir nieko negaliu keisti  :-[

Sliekas222

  • Sr. Member
  • ****
  • Įrašai: 265
  • Karma: +5/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: taisyklių papildymas(BALSAVIMAS)
« Atsakymas #221 Įrašytas: 2014.03.09-17:18:03 »
Jokio barimo, tik niekuo negrįsta asmeninė nuomonė :-X

O mano pirmas komaps buvo velniai žino kokio modelio ataris, irgi su beisiku ;D

Va daba bandau mokintis pythonu programint.... bet jis irgi nepažįtamais simboliais nesupranta :-X o mes supratam, va kokie mes šustri palyginus su "durnadėže" ;D

P.S.
teisę ir pareigą bart ir auklėt palieku forumo prievaizdams :beer:

« Paskutinį kartą keitė: 2014.03.09-17:20:13 sukūrė Sliekas222 »
Freischütz

Freulen Di 54 und Hawke gyvatė

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: taisyklių papildymas(BALSAVIMAS)
« Atsakymas #222 Įrašytas: 2014.03.09-18:49:45 »
tai kad forume naudojama valstybine kalba. citatas turetu but negalima naudot ? ar verst googles stiliui ? :) net rusu forume kuo puikiausiai esu bendraves lotyniskomis raidemis, kas gana sudetinga del kai kuriu rusisku raidziu kombinaciju, o ten forumas sakyciau rimtesnis...
Gerbiant kolegas šaulius, ar šiaip rusų forumiečius jų forumuose, galima naudotis http://translit.ru/
daug ka galima, bet daug kas paprasciausiai nepraktiska o esmes nekeicia. ir situo atveju tai ne lietuviu ar rusu kalbos egzaminas :)
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

mazas

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2133
  • Karma: +9/-0
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: taisyklių papildymas(BALSAVIMAS)
« Atsakymas #223 Įrašytas: 2014.03.09-21:47:01 »
As turiu pasiulyma pridejimui punkto i taisykles. Siulyciau netrinti temu  nepriklausomai nuo to nepatinka jos prancuzams,brazilams, ar japonams taipogi komunistams,naciams ar visiems kitiems.Sveika logika vadovaujantis izeidziantys ir kitokie netelpantys i bendravimo normas pranesimai turetu buti pravalomi,pranesimu autoriai drausminami,bet tema turetu islikti ir jau ji pati arba kabes virsuje arba nueis i gala.
   Siandien uzsiemiau tikrai neutralia pozicija temos trynimo atzvilgiu.Gal kiek ir paskubedamas,ant karstuju  :-[ Taciau zmones,kurie buvo suinteresuoti tos temos pradingimu taipogi galejo susilaikyti nuo jos trynimo ir palikti ta darba neutraliam nariui.
Mano parašas...

zalias7

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2620
  • Karma: +51/-20
    • Žiūrėti profilį
Re: taisyklių papildymas(BALSAVIMAS)
« Atsakymas #224 Įrašytas: 2014.03.09-22:28:51 »
Jei cia apie tema apie ukraina, tai ten jau ukraina buvo likus kaskur toli, toli. Istrynus nors kokia zinute, butu vel kiles triuksmas apie diktatura, dvigubus standartus ir t.t.   Fox atejo, pamate nesamones ir istryne jis kaip moderatorius turejo tam pilna teise.   Diskutuot taisykliu remose niekas nedraudzia, kam aktualu kuriat nauja tema ir diskutuojat. Ir risam jau sita tema, nes vemt jau norisi .

 

+-Naujausi įrašai

Beeman P-17 5,5 mm by Evaldas
2024.05.10-18:49:39

Lietuvos FT ir HFT šaudymo į lauko taikinius varžybos(treniruočių formatu)bal.28 by Klisas
2024.05.08-16:31:57

Optisan mid žiedai 30mm kaklui, dovetail railui by Darenas
2024.05.06-07:27:07

Optikos pirkimas iš JAV by Mazylis
2024.04.20-22:29:08

Tolimatis Leica CRF 2400 by xatabyc
2024.04.20-13:37:09

Chronografas by xatabyc
2024.04.20-13:30:26

Europos HFT čempionatas, 6-8 September 2024 / Hungary / Debrecen by Aidas
2024.04.16-22:16:19

Varžybos Lenkijoje by Andzhejka
2024.04.12-23:39:27

Gamo CFX.4,5mm.PARDUOTAS by valakas
2024.04.12-19:56:29

Ieškau laikiklio 35mm diametro by Darenas
2024.04.09-09:25:47

Powered by EzPortal