+- +-

Nuorodos



+-Narystė

Welcome, Guest.
Please login or register.
 
 
 
Forgot your password?

Varžybos


REGISTRUOTIS 
»

  

+-Statistika

Members
Total Members: 1308
Latest: Meganlon
New This Month: 1
New This Week: 1
New Today: 1
Stats
Total Posts: 182066
Total Topics: 5330
Most Online Today: 251
Most Online Ever: 566
(2023.01.14-11:40:47)
Users Online
Members: 2
Guests: 222
Total: 224

Autorius Tema: Nusikaltimai ir nelaimės pneumatiniu ginklu...  (Skaityta 653199 kartus)

Drunk

  • Full Member
  • ***
  • Įrašai: 201
  • Karma: +1/-2
    • Žiūrėti profilį
Ats: Nusikaltimai ir nelaimės pneumatiniu ginklu...
« Atsakymas #2085 Įrašytas: 2016.06.17-23:57:54 »
Septyni Jonai idiotai...

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: Nusikaltimai ir nelaimės pneumatiniu ginklu...
« Atsakymas #2086 Įrašytas: 2016.06.18-12:18:42 »
va tas ir idomiausiai, kad uztampe tai tuos kur turi leidimus, o kur be leidimu tai daryk ka nori, nieks taves neieskos... nu lietuva ko noret ...
isivaizduoju kaip jausciaus jei kazkoks idiotas kieme pasaudytu is kokio lenkisko o pas mane ateitu kratos daryt.
« Paskutinį kartą keitė: 2016.06.18-12:20:35 sukūrė berazumijus »
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

GSK

  • Orinukas
  • Hero Member
  • *
  • Įrašai: 952
  • Karma: +8/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: Nusikaltimai ir nelaimės pneumatiniu ginklu...
« Atsakymas #2087 Įrašytas: 2016.06.18-13:25:21 »
va tas ir idomiausiai, kad uztampe tai tuos kur turi leidimus, o kur be leidimu tai daryk ka nori, nieks taves neieskos... nu lietuva ko noret ...
isivaizduoju kaip jausciaus jei kazkoks idiotas kieme pasaudytu is kokio lenkisko o pas mane ateitu kratos daryt.

Lietuva- iš didžiosios raidės  >:(
teisingas PPP

Ikaras

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1786
  • Karma: +14/-0
  • SK "Orinukas"
    • Žiūrėti profilį
Ats: Nusikaltimai ir nelaimės pneumatiniu ginklu...
« Atsakymas #2088 Įrašytas: 2016.06.18-17:39:03 »
va tas ir idomiausiai, kad uztampe tai tuos kur turi leidimus, o kur be leidimu tai daryk ka nori, nieks taves neieskos... nu lietuva ko noret ...
isivaizduoju kaip jausciaus jei kazkoks idiotas kieme pasaudytu is kokio lenkisko o pas mane ateitu kratos daryt.
Nu ir ka idomu rastu? Parako kvapa is vamzdzio? Ar jei ginklas isimtas is deklo jau butum sulaikomas?????
Žmonės neretai klysta: gerumą suvokdami kaip silpnumą, grubumą - kaip jėgą, o niekšybę - kaip mokėjimą gyventi.

komandoras1

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 969
  • Karma: +5/-0
  • Megejas papleskint...
    • Žiūrėti profilį
Ats: Nusikaltimai ir nelaimės pneumatiniu ginklu...
« Atsakymas #2089 Įrašytas: 2016.06.18-20:20:30 »
Norisi paklausti kai kurių  :) (čia seimūnų,aišku),kas bus,kai priėmus atitinkamą įstatymą  :type: ,liaudis įsigis kovinius ginklus,kad priešą atbaidyti  ;D   ?  Jei jau dabar su tokiais atsiranda kas kvailioja,tai su automatiniais nebebus  :-\  ? Išneš su visais seifais,kam to reikės  ::) ...Ir tada bus daug skaudesnės pasekmės.Jeigu jau iš pareigūnų AK nušvilpia,tai ką bekalbėti,kai namuose laikys  >:( ?  ...
P.S.: nepykite,kad ne į temą...Čia palyginmui ...
Genai perduoda daugeli ligu...Taip pat ir sia...

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: Nusikaltimai ir nelaimės pneumatiniu ginklu...
« Atsakymas #2090 Įrašytas: 2016.06.18-20:50:30 »
va tas ir idomiausiai, kad uztampe tai tuos kur turi leidimus, o kur be leidimu tai daryk ka nori, nieks taves neieskos... nu lietuva ko noret ...
isivaizduoju kaip jausciaus jei kazkoks idiotas kieme pasaudytu is kokio lenkisko o pas mane ateitu kratos daryt.
Nu ir ka idomu rastu? Parako kvapa is vamzdzio? Ar jei ginklas isimtas is deklo jau butum sulaikomas?????
na jei paciam patinka kai policija ne prie ko uzsuka pasizvalgyt po namus, paziuret ka veiki, kodel ir su kuo, dar sautuvus apuostytu ar nera parako ir t.t. ... man tai visai nepatiktu. ir visai nekeista, kad dauguma neisileido.
kiek as durnas suprantu, leidimas man suteikia tam tikras teises, o policijos reikalas tirt nusikaltima o ne siuo atveju tikrint leidimus. nematau nieko bendro tarp nusikaltimo ir leidimo.
« Paskutinį kartą keitė: 2016.06.18-20:54:04 sukūrė berazumijus »
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

Ryklys

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1174
  • Karma: +36/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: Nusikaltimai ir nelaimės pneumatiniu ginklu...
« Atsakymas #2091 Įrašytas: 2016.06.18-22:02:18 »
Norisi paklausti kai kurių  :) (čia seimūnų,aišku),kas bus,kai priėmus atitinkamą įstatymą  :type: ,liaudis įsigis kovinius ginklus,kad priešą atbaidyti  ;D   ?  Jei jau dabar su tokiais atsiranda kas kvailioja,tai su automatiniais nebebus  :-\  ? Išneš su visais seifais,kam to reikės  ::) ...Ir tada bus daug skaudesnės pasekmės.Jeigu jau iš pareigūnų AK nušvilpia,tai ką bekalbėti,kai namuose laikys  >:( ?  ...
P.S.: nepykite,kad ne į temą...Čia palyginmui ...

Nebus nieko. Tokių ginklų Lietuvoje jau dabar yra. Juos turi sportininkai ir medžiotojai. Bet tamsta apie tai nieko nežino. Kodėl? Nes nieko neįvyko. Ir apskritai. Lietuvoje maždaug 30 000 ginkluotų žmonių. Ir kas? Ogi nieko.

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: Nusikaltimai ir nelaimės pneumatiniu ginklu...
« Atsakymas #2092 Įrašytas: 2016.06.18-23:15:52 »
na bent karta i metus ivyksta - koks nors girtas medziotojas kita girta persauna ... tik tai skaitosi kaip ir normalu, todel nekyla baisus sarsalis. o bet kuris is tu 30000 gali netiketai isprotet ir pradet saudyt per langa i praeivius...
bet va idomumo delei - o kur tie popieriai kuriuos pildo perkant 7j orinuka ? kodel pagal ta sarasa niekas nieko netikrina ? idomu o kaip pvz lenkijoj perkant be leidimo ? irgi ka nors kur nors pasizymi ar tas pats kas morku kg nusipirkt ?
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

AShas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 567
  • Karma: +6/-2
    • Žiūrėti profilį
Ats: Nusikaltimai ir nelaimės pneumatiniu ginklu...
« Atsakymas #2093 Įrašytas: 2016.06.19-21:59:45 »
Berazumijau, pabandyk saugiai - šaudykloje pratestuoti kiek žalos padaro orinis 7 jonų ir savadarbė su gera guma ragatkė su plieniniu šratu ir tada pabandyk, nors pabandyk pamąstyti prieš varydamas ant Lietuvos, nes dabar toks įspūdis kad tik kur amtelna ir jau varai...
Mano paršas...

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: Nusikaltimai ir nelaimės pneumatiniu ginklu...
« Atsakymas #2094 Įrašytas: 2016.06.19-22:54:19 »
tai ner cia ko amset. apie zalas zinau. tiesa su 7j masinos stikla prasaut netaip jau ir paprasta jei negrudintas. o ka as ant tos lietuvos varau ? konkreciai ka ? per rozinius akinius as jau senokai nebeziuriu
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

GSK

  • Orinukas
  • Hero Member
  • *
  • Įrašai: 952
  • Karma: +8/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: Nusikaltimai ir nelaimės pneumatiniu ginklu...
« Atsakymas #2095 Įrašytas: 2016.06.19-23:27:35 »
per rozinius akinius as jau senokai nebeziuriu

Nustojus naudoti rožinius akinius nereikia tuoj pat griebtis suvirintojo kaukės...
teisingas PPP

zalias7

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2620
  • Karma: +51/-20
    • Žiūrėti profilį
Ats: Nusikaltimai ir nelaimės pneumatiniu ginklu...
« Atsakymas #2096 Įrašytas: 2016.06.20-18:28:11 »
Visiems kovotojams su pneumatika.  Debilu yra visur, bet daugiausia suzaloja/nuzudo su masinom, peiliais, kirviais ir t.t.  Pradekit kovoti su jais, va kur dirva pasireikst.

Idiotui neturinciam kur isiliet gal geriau duot orinuka, zalos bus maziau nei neturedamas kur isikraut pasiims peili ir leks gatvem mosuodamas.   o policjos ir musu (sviest/aiskint, kad tai vistik nezaislas ir t.t.) reikalas tokius idiotus tvarkyt .....

Drunk

  • Full Member
  • ***
  • Įrašai: 201
  • Karma: +1/-2
    • Žiūrėti profilį

komandoras1

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 969
  • Karma: +5/-0
  • Megejas papleskint...
    • Žiūrėti profilį
Ats: Nusikaltimai ir nelaimės pneumatiniu ginklu...
« Atsakymas #2098 Įrašytas: 2016.06.23-17:42:44 »
.....

Ir domiuosi,ir žinau apie tai.Gal tik skaičiais,kaip tamsta,nedisponuoju.Tik tie,kas turi,tai be abejonės labai atsakingi žmonės ir apie tą jų turėjimą labai siauras ratas žmonių,sakyčiau,žino.Man kažkodėl nesitiki,kad masiškai tokius ginklus pradėjus įsigyti,visi jie papuls tikrai atsakingiems žmonėms.Pavyzdys-Nepriklausomybės pradžia,kai buvo pilna savanorių....Aš asmeniškai žinau atvejų,kai budėjimų metu,pasivaišinę alkoholiu,pašaudė ne į ten kur reikia su PM ir po to ieškojo,kur gauti šovinių,kad priduoti po budėjimo...Kaimynas po apmokymų parsinešė kovinių šovinių,davė švogeriui,kuris brakonieriaudamas su jais įkliuvo...Ir visi jie subrendę vyrai,bet...Gal nereikia pūsti iš to burbulo,bet,kad padidės pavojus dėl to,labai tikėtina...

Genai perduoda daugeli ligu...Taip pat ir sia...

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: Nusikaltimai ir nelaimės pneumatiniu ginklu...
« Atsakymas #2099 Įrašytas: 2016.06.23-20:28:52 »
visiskai sutinku, kad tai parpasciausias burbulas, ar kazkokia psichoze panasi i kalafijoru ar dar ten kazko tematika. tik kazkaip uzsitesus. ir policija "darbo" turi - vaiksciot per butus leidimus tikrint. tiesa kame tu tikrinimu logika niekaip neisikertu. taip iseitu tik visi su leidimais saudo i zmones ir kitaip chuliganavoja.
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

 

+-Naujausi įrašai

Lietuvos FT ir HFT šaudymo į lauko taikinius varžybos(treniruočių formatu)bal.28 by SergoT
2024.05.01-18:42:08

Optikos pirkimas iš JAV by Mazylis
2024.04.20-22:29:08

Tolimatis Leica CRF 2400 by xatabyc
2024.04.20-13:37:09

Chronografas by xatabyc
2024.04.20-13:30:26

Europos HFT čempionatas, 6-8 September 2024 / Hungary / Debrecen by Aidas
2024.04.16-22:16:19

Varžybos Lenkijoje by Andzhejka
2024.04.12-23:39:27

Gamo CFX.4,5mm.PARDUOTAS by valakas
2024.04.12-19:56:29

Ieškau laikiklio 35mm diametro by Darenas
2024.04.09-09:25:47

Šaudykla Kaišiadoryse by www.vaidodazasvydis.lt
2024.04.07-19:00:50

Weihrauch 97k su Leapers 8-32 56 optika by liova
2024.04.05-11:51:32

Powered by EzPortal