Forum > PCP

Poreduktorinis slėgis. Walter Dominator 1250

(1/4) > >>

hadas:
sautuvas walter dominator 1250, idejau 28j ir pasaudes pastebejau, kad issukus rezika kai jame lieka maziau negu 150 bar reduktorius isleidzia ora is kovines kameros, prie  160 bar to ner. ar tai normalu ar per didelis poreduktorinis? ora eda ziauriai. uzputus 290 bar iki 150 bar iseina kokie 30 suviu:o, cia taip turi but ar man po 7,5j tap atrodo? aciu

P.S. aciu modesto333 uz balionus ir loctite - puikus dalykelis;D

3Sieras:
 po 7,5j tap atrodo primesk kiek kartu padidejo sanaudos pakelus iki 28j , o plius perdozavimas irgi padidejo.

leitenantas:
labai mazai suviu,man su armsu nuo 210 iki  125 baru iseina 70suviu su JSB raudonom,greitis 280km/h,+-1m/s.Gal pas mane rezikas zymiai didesnis,tavojo nezinau.Bet tiem 28j tikrai nereikia 150baru poredukturinio,mazink poredukturini iki 120,ir tada reguliuojant spyruokle(gal ir duzikli neprosal butu palengvint) turi gauti ta pati ka ir su 150bar.Prisuk maxsimaliai spyruokle,tada atleidinedamas stebek chroniu,kol neprades kristi kulkos greitis,tada apie 15min pasuk pagal laikrodzio rodykle,ir turetum pagaut minimalu oro sunaudojima vienam suviui.Sekmes

hadas:
:-[ spyruokle tai cia reduktoriaus? o gal pamazint saibu? rezikas nera didelis, sian nueisiu i dirbtuves paziuresiu ir parasysiu

3Sieras:
didelis tai kek kubiku

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

Eiti į pilną versiją