+- +-

Nuorodos



+-Narystė

Welcome, Guest.
Please login or register.
 
 
 
Forgot your password?

Varžybos


REGISTRUOTIS 
»

  

+-Statistika

Members
Total Members: 1309
Latest: agrohimjoo
New This Month: 2
New This Week: 2
New Today: 2
Stats
Total Posts: 182066
Total Topics: 5330
Most Online Today: 436
Most Online Ever: 566
(2023.01.14-11:40:47)
Users Online
Members: 1
Guests: 448
Total: 449

Autorius Tema: PCP reduktoriai  (Skaityta 147217 kartus)

jundar

  • Sr. Member
  • ****
  • Įrašai: 330
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
    • http://svajos.net
PCP reduktoriai
« Įrašytas: 2007.08.28-22:36:36 »
PCP reduktoriaus paskirtis man visiskai aiski, taciau noreciau jusu nuomones, ar tai sudetinga dalis, gal kas esate pasigamine ir ar reduktorius gali "pakeisti gyvenima" ?:)
« Paskutinį kartą keitė: 2014.05.20-14:07:52 sukūrė AlphaGSM »
Suradusįjį išėjimą sumindo patį pirmą...

zalias7

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2620
  • Karma: +51/-20
    • Žiūrėti profilį
Re: PCP reduktoriai
« Atsakymas #1 Įrašytas: 2007.08.28-22:58:36 »
Abejoju ar kas pas mus gamino, pagal ideja nieko sudetingo, bet ...

Kokiam sautuvui noretum, bent jau pasakyk ?

Palengvint baisiai nepalengvins, ta prasme jei perdozavimas oro yra jis ir bus toliau, kaskiek islygintu "plato"  ir gal, padidintu suviu skaiciu. Sakau gal, todel ,kad pvz. plato nuo 150 bar, i sautuva gali pilt 200 bar. atrodo idesiu reduktoriu ir saudysiu nuo 200 bar suviu bus daugiau, taip tai taip, bet nereikia pamirsti, kad reduktorius uzima irgi vieta . Todel pilnai gali buti, kad tu suviu baisiai nepadauges arba ju padauges nezymiai.

Vistik reiktu suprast, kad nusipirkus pcp ja kaip cfx reikia davest iki proto.
Aishku ash neshenku apie stayer ar panasaus lygio sautuvus.

Mano nuomoe butu tokia, benchesteriui ar kaip tas vadinas , kur saudo kulka i kulka nuo stalu ir atramu, reduktoriaus reikia, bet to sporto sautvuose jie ir taip buna.
A jei tave tenkina sakysim kruva ant 50 metru 2 cm. ir suviu skaicius su "plato", gal ir nelabai, nors jei reduktorius pvz. kruva sumazintu 5mm ir tau tas aktualu, gal ir reikia, cia jau sprest kiekvienam asmenishkai.

Vienu zodziu reduktorius ne panaceja jis tik galutinis tiuningio taskas .

vo kaip suraizgiau :)

sadlave

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1960
  • Karma: +11/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: PCP reduktoriai
« Atsakymas #2 Įrašytas: 2007.08.28-23:32:08 »

Spresk pats,ar tau bus sudetinga ji pasidaryti.
Madziojant,jis tikrai nereikalingas.Saudant  daug i taikinius jis manau butinas.
100% BALTAS

zalias7

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2620
  • Karma: +51/-20
    • Žiūrėti profilį
Re: PCP reduktoriai
« Atsakymas #3 Įrašytas: 2007.08.28-23:53:29 »

Citata
sadlave rašė:
http://i164.photobucket.com/albums/u4/sadlave/th_42928.jpg
Spresk pats,ar tau bus sudetinga ji pasidaryti.
Madziojant,jis tikrai nereikalingas.Saudant  daug i taikinius jis manau butinas.


Kad viskas butu taip paprasta :(

sadlave

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1960
  • Karma: +11/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: PCP reduktoriai
« Atsakymas #4 Įrašytas: 2007.08.29-00:04:48 »
Detales,tikrai ira paprastos;D.BET,surasti kas jas padarytu,ira labai ir labai sunku:azn:as jau patylesiu apie tinkamu konusiniu saibu isigijima:'(
100% BALTAS

zalias7

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2620
  • Karma: +51/-20
    • Žiūrėti profilį
Re: PCP reduktoriai
« Atsakymas #5 Įrašytas: 2007.08.29-00:07:42 »

Citata
sadlave rašė:
Detales,tikrai ira paprastos.Bet,surasti kas jas padarytu,ira labai ir labai sunkuas jau patylesiu apie tinkamu konusiniu saibu isigijima


Konusines/lekstines irgi dar neproblema. Pas rusus kiek daro puse "natekaet" t.y. stovint slegis po biski pakyla, puse normaliai ire niekaip nesupranta kodel. Ir kiek supratau tikras reduktoriu guru Valent'as atsisake juos daryt :(

sadlave

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1960
  • Karma: +11/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: PCP reduktoriai
« Atsakymas #6 Įrašytas: 2007.08.29-00:12:35 »
Paprasta ir vienintele priezastis,nesandarus reduktoriaus voztuvas.Garazo salygomis,reduktoriaus nepadarysi.
100% BALTAS

jundar

  • Sr. Member
  • ****
  • Įrašai: 330
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
    • http://svajos.net
Re: PCP reduktoriai
« Atsakymas #7 Įrašytas: 2007.08.29-00:39:38 »
Puikiai viskas parašyta, Žalias7!
Dėl paskirties, tai gal tam pačiam Axsor ar Cyclone, o gal ir FX Typhoon.. 
Iš visos surašytos info lyg ir dvelkia šiokiu tokiu pesimizmu reduktoriaus efektyvumo atžvilgiu :) As visai "chainykas", tai man dar kilo klausimas. Sąvoka ORO PERDOZAVIMAS... Aš taip suprantu, kad tai oro perteklius, kuris išleidžiamas iš rezervuaro šūvio metu ir kuris jau negali įtakoti kulkos, nes ji jau būna palikusi vamzdį?
Kaip aš suprantu, bereduktorinėje sistemoje, oro kiekis kinta būtent dėl to, kad oro vožtuvas visada atidarinėjamas vienoda jėga, o kintančio(mažėjančio) slėgio rezervuare pasipriešinimo jėga "užtrenkia" atvertą vožtuvą vis lėčiau. Ir čia KLAUSIMAS - KURI PLATO DALIS IMLIAUSIA ORO PERDOZAVIMUI?
O del reduktoriaus, tai jei aš teisingai suprantu esmę, svarbiausiai yra parinkti kameros tūrį tokiu, kad oro kiekis, kaupiamas joje, butu optimalus kulkai "išspjauti" - ne per mažas, nes kulka ims lėtėti dar vamzdyje, ir ne per didelis, nes oras stumdys orą, kai vamzdis kulką jau seniai bus pamiršęs ...? :)
Ar yra dar kitų esminių niuansu, neleidžiančių turėti gražų plokščią plato su reduktoriumi?

Citata
zalias7 rašė:
Abejoju ar kas pas mus gamino, pagal ideja nieko sudetingo, bet ...

Kokiam sautuvui noretum, bent jau pasakyk ?

Na tai taip, kad ten butu ir detale is vieno varzto, asmeniskai man jau butu per sudetinga - slankmaciu dar moku naudotis, o daugiau... eee .. :inno:

Citata
sadlave rašė:
Detales,tikrai ira paprastos.BET,surasti kas jas padarytu,ira labai ir labai sunkuas jau patylesiu apie tinkamu konusiniu saibu isigijima

Tiesiog pamaniau, gal ju galima isigyti arba juos kas nors gamina masiskai gamykliskai, taciau kaip suprantu, cia specifinis dalykas...
« Paskutinį kartą keitė: 2012.03.07-22:59:01 sukūrė Justasmaske »
Suradusįjį išėjimą sumindo patį pirmą...

sadlave

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1960
  • Karma: +11/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: PCP reduktoriai
« Atsakymas #8 Įrašytas: 2007.08.29-01:10:56 »
Tai priklauso nuo to,kaip tu ta reduktoriu naudosi.Bandysi ikomponuoti i turima sautuva (nekeicent sautuvo isores) ar tiesiog perdarinesi sautuva is pagrindu.
Antru atveju,gali pritaikyti dazasvydzio reduktoriu.Ju ira labai platus pasirinkimas.Kaipkurios firmos,gamina net reguliuojamus.
100% BALTAS

jundar

  • Sr. Member
  • ****
  • Įrašai: 330
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
    • http://svajos.net
Re: PCP reduktoriai
« Atsakymas #9 Įrašytas: 2007.08.29-02:04:23 »
Kai sautuvas patinka savo isvaizda, zinama idealu butu visokiu modernizaciju neisleisti i sviesa, o dazasvydzio reduktoriai savo gabaritais niekaip "neisipaiso" i standartini saunyko vaizda? Kokie ten slegiai vaiksto? Sorry, mazai zinau :-[

Citata
sadlave rašė:
Tai priklauso nuo to,kaip tu ta reduktoriu naudosi.Bandysi ikomponuoti i turima sautuva (nekeicent sautuvo isores) ar tiesiog perdarinesi sautuva is pagrindu.
Antru atveju,gali pritaikyti dazasvydzio reduktoriu.Ju ira labai platus pasirinkimas.Kaipkurios firmos,gamina net reguliuojamus.
Suradusįjį išėjimą sumindo patį pirmą...

Audrius

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2801
  • Karma: +64/-3
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: PCP reduktoriai
« Atsakymas #10 Įrašytas: 2007.08.29-08:00:55 »
Daiktas tikrai rerikalingas. MAno supratimu-būtinas.

KAs matėt Lietuvoje lėkštelinių šaibų???

KAd "natekajet"- problema šaunant pirmą šūvį po ilgesnio šautuvo stovėjimo. Geriau netobulas reduktorius nei be jo, taip manau.

Sudėtingiausia detalė- minėtos lėkštelinės šaibos:)

GAlima padaryti, jeigu garaže yra tekinimo staklės:)

Kartais šaudau, kartais meistrauju. Audrius (Murka)

jundar

  • Sr. Member
  • ****
  • Įrašai: 330
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
    • http://svajos.net
Re: PCP reduktoriai
« Atsakymas #11 Įrašytas: 2007.08.29-08:54:47 »
Vat toks teiginys jau didina apetita :)
Dabar kaip tik ieskau sau naujo PCP. Neieskau pigaus, noriu gero, nes nesu toks turtingas, kad pirkciau pigius daiktus :) ir nesinori saudancio zaislo... Kiek zianu siandienai, net tokios kainu kategorijos saunykai kaip Logun Axor, FX Cyclone reduktoriaus neturi. Tai ir kyla klausimas, KAS JI TURI? FX Monsoon nesiskaito, ji jau turejau, sportinukai su taktinemis buozemis ir 16J taip pat netraukia - norisi bent jau 27J (.177) ar 40J (.22) ir kad saudytu ne Dievui i langus :) Gal as klystu,  bet kazkodel atrodo, kylant galiai, bereduktorines sistemas derinti ploksciam plato turetu buti vis sunkiau, todel ir norisi daugiau info apie reduktorius 8)

Citata
Audrius rašė:
Daiktas tikrai rerikalingas. MAno supratimu-būtinas.

KAs matėt Lietuvoje lėkštelinių šaibų???

KAd "natekajet"- problema šaunant pirmą šūvį po ilgesnio šautuvo stovėjimo. Geriau netobulas reduktorius nei be jo, taip manau.

Sudėtingiausia detalė- minėtos lėkštelinės šaibos:)

GAlima padaryti, jeigu garaže yra tekinimo staklės:)

Suradusįjį išėjimą sumindo patį pirmą...

Hunter13

  • Svečias
Re: PCP reduktoriai
« Atsakymas #12 Įrašytas: 2007.08.29-08:55:25 »
Viskas pasakyta paprasta fraze:
Reduktoriaus reikia sportiniam shaudymui. Tam jis yra butinas. Ir tashkas.
Reduktoriaus nereikia medzioklei, savo malonumui ir kitiems tikslams. Jo nereikia. Ir tashkas.

zalias7

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2620
  • Karma: +51/-20
    • Žiūrėti profilį
Re: PCP reduktoriai
« Atsakymas #13 Įrašytas: 2007.08.29-12:36:28 »
Citata
Audrius rašė:
Daiktas tikrai rerikalingas. MAno supratimu-būtinas.

KAs matėt Lietuvoje lėkštelinių šaibų???

KAd "natekajet"- problema šaunant pirmą šūvį po ilgesnio šautuvo stovėjimo. Geriau netobulas reduktorius nei be jo, taip manau.

Sudėtingiausia detalė- minėtos lėkštelinės šaibos:)

GAlima padaryti, jeigu garaže yra tekinimo staklės:)



Audrius jei rasciau leksteliniu saibu padarytum (ta prasme, gal garaze tekinimo stakles stovi) pas mane netgi turetu greit atsirast reduktorius nuo Valent'o , galesim kaip kitaicai paplagijuot :inno:

Jundar ngal mane netaip supratai, ne pesimizmu dvelkia, bet supratimu, kad kai kuriais atvejais jis nereikalingas ir sautuvas vistik turi buti suderintas. Idealu kai padarytas "plato", va tada nustatyti reduktoriu spaudimui zemiausiame plato taske ir ideti reduktoriu.
pvz. Axsorius kuriuo saudziau tiltuose plato nuo 150 bar iki 80 bar suviu gaunasi 64 (gal keliais daugiau, skaiciavau magazinais) greitis kinta +-/3 m/s na yra kai kur +5 bet linkes nurasyt kulkom, gaila JSB naudot derinimui :)

Ideja tame, kad i Axsoriu galima pilt 200bar padarom reduktoriu , nustatom ji 80 bar ideam i sautuva ir pilam 200 bar.  . Suviu kashkiek padauges, bet neaishku kiek nes reduktorius irgi uzima vieta, todel rezervuaro turis mazes.

Dabar mastom idesiu reduktoriu, sakysim pagers man greicio ismetymas +- 1m/s (ar daugiau galim gincytis) turesim hm.. na grubiai 80 na max 90 suviu is uspilimo.
Pac suvio valgomo oro kiekis nesumazes. Kiek suviu padarydavai is transportinio baliono tiek ir padarysiu.

Zinant situos duomenis galima galvot: sautuva as naudoju fotografijom, darant 80 suviu greitis man skirsis +-10 m/s imam chairguna ivedam skaicius ir ka matom ? olialia ant 50 metru kulka pazemeja 1cm, modeliui itariu nepatiks ir jokio skirtumo nebus ,auksciau ar zemiau 1 cm.

Idedu reduktoriu ir turiu tuos pacius 80 tik su greicio kitimu +/-2 m/s .

Kitas atvejis jei naudojam sautuva sportui, tada tikrai nepamaisys .

Vienu zodziu indvidualiai kiekvienam vartotojui pagal poreikius ir galimybes :) . As vistik lieku prie nuomones, kad paskutinei vietoi ji reikia det. Nes reduktoriaus itariu be (min) 300lt. nepaimsi.

Zinoma nereikia sito taikyt buvusiem co2 sautuvam. Ten kitos problemos.

P.S. mano naudoti duomenys greiciai ir t.t. paimti ish energetikos 16-17J  suviai ju skaicius ir t.t. gali skirtis  kiekvienam sautuvui ir priklausomai nuo norimos galios :)

jundar

  • Sr. Member
  • ****
  • Įrašai: 330
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
    • http://svajos.net
Re: PCP reduktoriai
« Atsakymas #14 Įrašytas: 2007.08.29-14:51:24 »
Taip, visos isvados teisingai skamba.. Na, asmeniskai as reduktorines sistemos pagrindiniu privalumu laikau stabilu kulkos greiti, del oro pereikvojimo ar suviu skaiciaus is vieno uzpildymo labai galvos neskauda - zinoma saunu, kai gali nestis saunyka ir baliona namie palikti, taciau cia greiciau technine problema :) As galiu pasedeti ir persverti kulkas, isrinkti deformuotas ar nekokyviskas - visa tai siek tiek kontroliuojamas procesas. Taciau nejausti tikrumo del eilines kulkos trajektorijos vien del kintancio slegio vamzdyje man jau nepatinka. Man daug labiau patiktu jausti, kad kulkos balistika yra kuo labiau nuspejama, maziau reiketu sukti smegenis, kiek kulku issoviau ir kokiu greiciu leks einama kulka, nes gal jau pasiektas plato nuosmukis...
Nors ir zinau, kad rankos per kreivos, kad pats imciausi konstruoti reduktoriu (neturiu nei irankiu, nei igudziu tam), taciau bandziau uzmesti aki i brezini ir man kilo klausimas, ar as apskritai teisingai supratau reduktoriaus veikima - as maniau, kad tai elementas, turintis atskira kamera, kurioje sukauptas pastovaus slegio oro kiekis yra panaudojamas vienam suviui, po to ta kamera uzsipildo is rezervuaro sekanciam suviui.. O cia man pasirode, kad viskas veikia kazkaip kitaip... Nors kita vertus, su mano braizybos ziniomis, galejau suprasti abilia-ka
;D

Citata
Audrius jei rasciau leksteliniu saibu padarytum (ta prasme, gal garaze tekinimo stakles stovi) pas mane netgi turetu greit atsirast reduktorius nuo Valent'o , galesim kaip kitaicai paplagijuot
« Paskutinį kartą keitė: 2012.03.08-00:03:33 sukūrė Justasmaske »
Suradusįjį išėjimą sumindo patį pirmą...

 

+-Naujausi įrašai

Lietuvos FT ir HFT šaudymo į lauko taikinius varžybos(treniruočių formatu)bal.28 by SergoT
2024.05.01-18:42:08

Optikos pirkimas iš JAV by Mazylis
2024.04.20-22:29:08

Tolimatis Leica CRF 2400 by xatabyc
2024.04.20-13:37:09

Chronografas by xatabyc
2024.04.20-13:30:26

Europos HFT čempionatas, 6-8 September 2024 / Hungary / Debrecen by Aidas
2024.04.16-22:16:19

Varžybos Lenkijoje by Andzhejka
2024.04.12-23:39:27

Gamo CFX.4,5mm.PARDUOTAS by valakas
2024.04.12-19:56:29

Ieškau laikiklio 35mm diametro by Darenas
2024.04.09-09:25:47

Šaudykla Kaišiadoryse by www.vaidodazasvydis.lt
2024.04.07-19:00:50

Weihrauch 97k su Leapers 8-32 56 optika by liova
2024.04.05-11:51:32

Powered by EzPortal