+- +-

Nuorodos



+-Narystė

Welcome, Guest.
Please login or register.
 
 
 
Forgot your password?

Varžybos


REGISTRUOTIS 
»

  

+-Statistika

Members
Total Members: 1310
Latest: BetseyKicky
New This Month: 3
New This Week: 3
New Today: 2
Stats
Total Posts: 182072
Total Topics: 5332
Most Online Today: 668
Most Online Ever: 668
(Šiandien 04:29:45)
Users Online
Members: 1
Guests: 544
Total: 545

Autorius Tema: M2-FT  (Skaityta 41592 kartus)

zalias7

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2620
  • Karma: +51/-20
    • Žiūrėti profilį
Re: M2-FT
« Atsakymas #30 Įrašytas: 2009.04.28-22:22:23 »
six_feet_under as tau tiksliai nenupasakosiu, bet geriau :)

autukas pirkt Steyr arba faina :)

six_feet_under

  • Svečias
Re: M2-FT
« Atsakymas #31 Įrašytas: 2009.04.28-22:28:07 »
zalias o gal bent nuoroda gali imest kur pas rusus paskaityt?

sadlave

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1960
  • Karma: +11/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: M2-FT
« Atsakymas #32 Įrašytas: 2009.04.28-22:30:07 »

Citata
zalias7 rašė:
Vamzdi man liepe iklijuot dar lenkijoi, manometrai ? tu paziurek atidziau ir pagalvok kaip atrodys  , kad ir ta pati wika, ji gi dvigubai storesne ir platesne, mes su latviais vaziuojant irgi apie juos diskutavom, ten nieko geriau neidesi.

Juolabiau manometrai rodo bar, ne psi ir rodo pakankamai tiksliai, aisku +- 10 bar nepastebesi, bet to ir nereikia eksplotacijos metu.

Mirtini turiai ir dar ka ten prirasei cia nerodiklis, kai suskaiciuosiu sanaudas tada ir matysim, ne viskas taip paprasta pcp, rusai buvo padare , kad vostuvas stovejo us kulkos ir pute tiesiai i sijona sovinuko, spek kokie rezultatai buvo ?

Blogesni nei su ilgu perepusku ....

Adatinis dastumejas, o jis tau ko uskliuvo ? 99,99% sautuvu su jais

Reduktorius blogai veikiantis sakai, pas AA tas pats, tik ten plato reikiamoi vietoi tai ir gelbeja.

Nematau jokiu problemu, sutvarkysiu greiciau nei EV2 ir dziaugsiuos sautuveliu ...

As nezinau situacijos,kaip tu gavai ta saunika,turbut todel daug dalyku atrodo keistai.Bet nusipirkus sautuva,noretusi saudyt,o ne klijuot vamzdi,tvarkyt reduktoriu.
Kad wikiniai monometrai negadintu vaizdo,galima viena pastatyt i prieki rezervuaro,o kita istatyt is apacios (pasisleptu buozeje)Nors pries tai rasiai kad monometrai meluoja :)bet tai ne esme.
Mirtini turiai ir kita,sakykim skonio reikalas.Nors pas brandus turiai mazi,turbut ne be reikalo.
Del reduktoriaus.Pas sita saunika plato ne FT,tai bent reduktoriu gerai veikenti det reiketu.O ne sakyt kad AA irgi prastai veike :)
Dastumejas su adata man nepatinka todel,kad kiekvienam vamzdziui savos kulkos.Vienos buna gilesnes,kitos seklesnes(kalbu apie duobute kulkos gale)Todel adata gali vienas kulkas uzstumt ant graiztvu,o kitas nedastumt.O daukas sako,kad geriause kai galvute ant graiztvu o sijonas atsiremes i lizdo pabaiga.Butent sitam saunike,sakyciau geriau butu vamzdelis(kaip QB)
Adatos nenaudoja nei stajaris nei fainas,turbut ne be reikalo.
Tokia mano nuomone.
100% BALTAS

autukas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1615
  • Karma: +6/-0
  • Steyr LG110FTC; NS Diamond 10-50x60; FWB lp80
    • Žiūrėti profilį
Re: M2-FT
« Atsakymas #33 Įrašytas: 2009.04.28-22:32:30 »
Tai aš link to ir lenkiu, kad bus sunku konkuruot (nors gal Demyanas to ir nesiekia) leidžiant į apyvartą neveikiančius modelius.
Sorry, aš nuklydau ne į temą.:-[
Man dzin - aš dėl kitų.

sadlave

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1960
  • Karma: +11/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: M2-FT
« Atsakymas #34 Įrašytas: 2009.04.28-22:46:48 »
To Zalias7
Tik dabar dasilo ;D
Sakai 99,99% orinuku,su adatiniais dastumejais veike.
O visu PPP,uz saunikus neskaitai :lol:

Sorius uz oftopika ;)
100% BALTAS

zalias7

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2620
  • Karma: +51/-20
    • Žiūrėti profilį
Re: M2-FT
« Atsakymas #35 Įrašytas: 2009.04.28-22:56:57 »
six_feet_under ta tema buvo kaskur pries metus, kaip tu ja man siulai surast gansuose ?

sadlave tu nusiramink, sitie sautuvai dar serijon neparduodami, cia yra trecia versija ir kaip matei as alfa-testeris ir man keistas tavo noras irodyti, kad sud.. net nemacius naturoi, cia panasiai kaip gansuose edganu turetojai varo ant visu kitu, bet tu gi jo neturi :)

Toliau as snekesiu tik su reikalu, nes tavo kaskokia patalogine neapykanta sitam sautuveliui ir hipotetiniai pamastymai tipo: zmogus nusipirko nori saudyt , man neidomus, nes 99% airganeriu taip nedaro arba jiems neiseina padaryt pagal tavo zodzius.

Del dastumejo tavo zodziuose yra tiesos, bet kaip visad yra BET , jei paskaitysi , kad ir gansuose tema apie styer pamatysi , kad suka galva kaip vienodai pastatyti kulka.

kas del 99.99% ir ppp, jei pazesi cia tema vadinas PCP , todel man ir galvoi nebuvo ivelt i diskusija apie M2 ppp sistemas, bet , kad tau butu lengviau, pasitaisysiu: 99.99% pcp sistemu su adatinio tipo dastumejais.

Audrius

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2801
  • Karma: +64/-3
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: M2-FT
« Atsakymas #36 Įrašytas: 2009.04.28-23:28:23 »
Tema reikalinga. Per varžybas Žalio ne kartą prašiau prifotkint. Kuo daugiau tokių temų, tuo geriau- daugiau patirties, daugiau svetimų klaidų ir tada galima daryti savo išvadas, kurti savo, galbūt, geresnę konstrukciją.
Kažkaip kopijuojame rusus- ten forumuose irgi liejasi neigiamos emocijos per kraštus.
Šiuo atveju tema ne reklaminė, o pažintinė. Žalias nei daro šį šautuvą nei platina.

Vamzdis aštunkėje įtvirtintas tvirtai?
Kartais šaudau, kartais meistrauju. Audrius (Murka)

zalias7

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2620
  • Karma: +51/-20
    • Žiūrėti profilį
Re: M2-FT
« Atsakymas #37 Įrašytas: 2009.04.28-23:29:53 »
Ne vamzdis iskabintas, astunke tik kaip apsauga nuo stipriu smugiu/lankstymu t.y. su tarpeliu tarp vamzdzio ir astunkes sieneliu

sadlave

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1960
  • Karma: +11/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: M2-FT
« Atsakymas #38 Įrašytas: 2009.04.29-01:35:05 »
As ramus kaip M1+ ;D
Tiesiok pagalvojau kad tai galutine versija esanti prekyboje.O tau padovanotas sautuvas,vienas is pagamintu serijiniu budu ir stovinciu parduotuvese.:-[
Dabar supratau,kad tai tik prototipas-bandoma versija.
Del konstrukcijo.Tai tik mano nuomone,o ne bandymas irodyti kad konstrukcija bloga.
Mir,druzba :beer::beer::beer:

Kamuoja smalsumas,kokiu atstumu stovi atsiekateliaus piltuvelis nuo vamzdzio?koks skyles diametras atsikateliaus piltuvelyje (koks kalibras)?koks reziko darbinis slegis?kokio ilgio ir diametro,sriegis kuriuom reduktorius isisuka i karobke?
100% BALTAS

Audrius

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2801
  • Karma: +64/-3
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: M2-FT
« Atsakymas #39 Įrašytas: 2009.04.29-12:20:10 »
Manau, kad aštunkė išvis nereikalinga. Štai pas mane CFXo vamzdis  įsuktas tiek, kiek jis būna pačiame CFxe ir nematau problemų. Jeigu nenulinksta užkliuvęs pas PPP, ko jam linkt ant PCP. Žinoma, reikia normaliai į spynos rėmą įtvirtinti.

Čia iliustracija, kaip yra sunku padaryti gerai veikiantį reduktorių ir apskritai- gerai veikiantį PCP.
Kartais šaudau, kartais meistrauju. Audrius (Murka)

zalias7

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2620
  • Karma: +51/-20
    • Žiūrėti profilį
Re: M2-FT
« Atsakymas #40 Įrašytas: 2009.04.29-12:29:47 »

Citata
sadlave rašė:
Kamuoja smalsumas,kokiu atstumu stovi atsiekateliaus piltuvelis nuo vamzdzio?koks skyles diametras atsikateliaus piltuvelyje (koks kalibras)?koks reziko darbinis slegis?kokio ilgio ir diametro,sriegis kuriuom reduktorius isisuka i karobke?


Kokiu atsumu atsiekateliaus piltuvelis nuo vamzdzio stovi tiksliai pamatuot negaliu ner kaip prieit, bet is akies ~5mm , piltuvelio anga 5mm, kalibras 4.5 mm.
Reziko darbinis 300bar, marke sake aliuminio, bet tiksliai nepamenu, bet ne D16T , pamenu, kad plysimo slegis > 900bar.

Reduktoius ant sreigio isiuska i karbobke, ant jo ant sreigio usisuka rezervuaras.
Sriegius pamatuosiu kai ardysiu :)

grandis

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 3637
  • Karma: +26/-1
  • Aš čia ne prie ko
    • Žiūrėti profilį
Re: M2-FT
« Atsakymas #41 Įrašytas: 2009.04.29-15:10:02 »
ta marke turbut pagal europa prasideda 70**  peiliai luzta kai apdirbineji
Jai nepasidarysi pats, už tave niekas nepadarys, o jai padarys tai suchaltūrins ....
"grandis"

Hunter13

  • Svečias
Re: M2-FT
« Atsakymas #42 Įrašytas: 2009.04.29-15:18:42 »
Na supratau ish sitos temos viena dalyka..... mano vargshas CZ shaudo stabiliau nei AA arba rusu meistru kuriniai....
Taip jis vaikishkas, taip nedadelke (kaip ir visi brangus), taip reikia rankas ikisht i ji, BET jis kainuoja 5 kart pigiau, davedimas kainuoja tiek pat, konstrukcija paprastesne (ner reduktoriaus), o shaudo STABILIAU uz izymiuosius sportinius shaunykus...
Vadinasi pasirinkau teisingai :) :)

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: M2-FT
« Atsakymas #43 Įrašytas: 2009.04.29-15:53:30 »
ikisiu trigrasi del dastumejo. adatinis tikrai nera gerai. idealiausia forma po kruvos bandymu - kuo artimesne kulkos sijoneliui. na aisku paliekant kur orui praeit :) kad crosmanui daro is grazto dastumeja tai pilna nesamone. visu pirma pazeist pacia kulka galima o antra parazitinis turis gerokai padideja. su kugio formos lyginant su adatiniu isejo islost apie 10 m/s, nesivaikant j automatiskai oro sanaudos sumazeja.
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

zalias7

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2620
  • Karma: +51/-20
    • Žiūrėti profilį
Re: M2-FT
« Atsakymas #44 Įrašytas: 2009.05.01-16:27:41 »
Sriegis rezervuaras->reduktorius M 30x1.25

Perepuskas karobkei 5mm o vamzdi 2.5 mm, ideju vtulke su 3.5mm skyle, greitis pakilo +6m/s , reiskia panaikinau mirtinus turius :) .

siaip jau viskas sureguliuota sutvarkyta, kai turesiu laiko pasisaudysiu ;)

 

+-Naujausi įrašai

Beeman P-17 5,5 mm by Evaldas
2024.05.10-18:49:39

Lietuvos FT ir HFT šaudymo į lauko taikinius varžybos(treniruočių formatu)bal.28 by Klisas
2024.05.08-16:31:57

Optisan mid žiedai 30mm kaklui, dovetail railui by Darenas
2024.05.06-07:27:07

Optikos pirkimas iš JAV by Mazylis
2024.04.20-22:29:08

Tolimatis Leica CRF 2400 by xatabyc
2024.04.20-13:37:09

Chronografas by xatabyc
2024.04.20-13:30:26

Europos HFT čempionatas, 6-8 September 2024 / Hungary / Debrecen by Aidas
2024.04.16-22:16:19

Varžybos Lenkijoje by Andzhejka
2024.04.12-23:39:27

Gamo CFX.4,5mm.PARDUOTAS by valakas
2024.04.12-19:56:29

Ieškau laikiklio 35mm diametro by Darenas
2024.04.09-09:25:47

Powered by EzPortal