+- +-

Nuorodos



+-Narystė

Welcome, Guest.
Please login or register.
 
 
 
Forgot your password?

Varžybos


REGISTRUOTIS 
»

  

+-Statistika

Members
Total Members: 1314
Latest: Stephenbromy
New This Month: 7
New This Week: 7
New Today: 4
Stats
Total Posts: 182073
Total Topics: 5332
Most Online Today: 577
Most Online Ever: 585
(2024.05.16-22:38:37)
Users Online
Members: 1
Guests: 25
Total: 26

Autorius Tema: CFX ar hatsan mod 125?  (Skaityta 15560 kartus)

kerepla

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 38
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: CFX ar hatsan mod 125
« Atsakymas #30 Įrašytas: 2008.04.28-22:52:04 »

Citata
shulcas rašė:
kerepla rašė:

shulcas rašė:
Nu ziuriu voniu pramusinetoju daugeja. Ir dar robinudais dedasi. Nemazai cia tokiu buvo... Tik kai reikia atvaziuot i varzybas ir parodyt sugebejimus su 320 m/s, kazkur pradingsta. Buvo cia ir tokiu, kur su viena ranka is 30 m kamstelius gulde...nu robinhudais nieks ir nevaizduoja be to jei rankele dreba ne cfx nepagelbes o i varzybas nevaziuoja nes zmonos ir meiluzes ir namie mum gert leidzia ir kas cia per manija tu cfx ligu kitu saunyku nebutu  

Varzybose  ne vien su CFX'sais saudo, atvaziuok, apginsi Hatsan'u garbe
ir vel atvaziuok i varzybas....:Pnu kam man tos varzybos :Pir kam gint hatsanu garbe jei sis saunykas pats uz save kalba;)manau kas toki perka tai nelabai ir tesiruosia i varzybas;)palauk gal kada isimesiu ds optikele normalesne uzsidesiu ir sumislysiu atvaziuot ir is jusu dieviskuju cfx pasidergsiu :lol::lol:nepyk juokauju:azn::beer:
Mano parašas...

wviddas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 894
  • Karma: +3/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: CFX ar hatsan mod 125
« Atsakymas #31 Įrašytas: 2008.04.28-22:52:50 »
Gali CFX 300 m/c ir daro....taiklumas 2cm-50m[ft poza,kulkos nesvertos].:azn:

pradinukas

  • Svečias
Re: CFX ar hatsan mod 125
« Atsakymas #32 Įrašytas: 2008.04.28-23:05:51 »
o kur parduoda hadsan 125?

kerepla

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 38
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: CFX ar hatsan mod 125
« Atsakymas #33 Įrašytas: 2008.04.28-23:16:18 »

Citata
pradinukas rašė:
o kur parduoda hadsan 125?
as pirkau Klaipedoj kadangi pats is pajurio esu, gera pardafke te priesais simonaitytes biblioteka centre,parduotuve isikurusi 2 aukste;)
Mano parašas...

Tokas

  • Full Member
  • ***
  • Įrašai: 133
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: CFX ar hatsan mod 125
« Atsakymas #34 Įrašytas: 2008.04.29-10:15:05 »

Citata
Alguzas rašė:
Jei jau giriates koki greiti pasiekia sautuvelis,tai bent parasykit kokiom kulkom.As irgi galeciau pasigirt,kad dar visai nesenai mano CFXas dare~360ms,bet tik su Gamo Raptor,kurios yra 0.32 gramo lygtais,ir dar kietesnes gerokai,tipo,auksu dengtos.Tik kad i taikinius saudyt buvo beviltiska.Apart didelio greicio jos nieko gero neduoda...

Apie tas raptor kulkeles... Sekmadieni Jonavoje pamatem kas per daiktas jos yra ??? Jau kaip pliekia tai jop... Garsas nesvietiskas.:o
а на спиртной завод места ест?

Audrius

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2801
  • Karma: +64/-3
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: CFX ar hatsan mod 125
« Atsakymas #35 Įrašytas: 2008.04.29-12:37:01 »
Be abejo, kad gali:) Kai savininkas pneumatika domisi, supranta ir sugeba įrankius valdyti. Spėju- ds, prailginta stumoklio eiga, Petruchos mandžetas..:)Plius- akivaizdžiai pasisekė su vamzdžiu.



Citata
wviddas rašė:
Gali CFX 300 m/c ir daro....taiklumas 2cm-50m[ft poza,kulkos nesvertos].
Kartais šaudau, kartais meistrauju. Audrius (Murka)

Audrius

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2801
  • Karma: +64/-3
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: CFX ar hatsan mod 125
« Atsakymas #36 Įrašytas: 2008.04.29-12:50:32 »
Sakau, kad bergždžia diskusija.
Skirtingi prioritetai. Sakot, kam man tos varžybos? Teisingai, varžybose šaudoma į kill zonas nuo 1 cm iki 4 cm skersmens, o į bambalius ir kibirus nešaudoma. Ir tikrai šaunant iš 1 m į kibirą CFW, sureguliuotas 16 J, tikrai pralaimės prieš Hatsana 125. Pats su Cometa Fenix (buvau dastūmęs iki 315 m/s) esu peršovęs ne vieną kibirą, lietvamzdį, šiukšliadėžę.. Praėjo.
Labai geri pasiūlymai yra pasirungti. O kaip kitaip įrodysi, kad tavo šautuvas geresnis?
Dėl "kibiro testo" cfxams įrašau visišką pralaimėjimą:)
O šiaip kiekvieno reikalas iš ko jis nori šaudyti. Pvz. prieš .. gal tris ar du metus rinkausi ką pirti : Cometa Fenix ar Gamo Hunter 440, o CFX atmečiau iš karto kaip beviltišką, nes jis jau gamykliškai daro   mažiau m/s... Nusipirkau Cometą.. Dabar turiu CFXą ir stebiu, kad tik greitis nepakiltų daugiau kaip 243 m/s.
Kartais šaudau, kartais meistrauju. Audrius (Murka)

andrius911

  • Svečias
Re: CFX ar hatsan mod 125
« Atsakymas #37 Įrašytas: 2008.04.29-13:08:46 »
2 kerepla   kad ten ta parde mano gatvei leviausia visoi klp ;D   p.s. o is kur busi? is klp?

wviddas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 894
  • Karma: +3/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: CFX ar hatsan mod 125
« Atsakymas #38 Įrašytas: 2008.04.29-13:17:45 »
Ds ar spyruokle[pasedusi] dirba beveik ta pacia jega,spyruokle su pasunkintoju keli ms minus,bet svelniau negu ds.
Stumuoklis trumpintas,
perepuskas trumpintas,nuleist.mexanizmas tolintas,svelnintas
Petruchos mazetas,
kulkos lizdas tvarkytas per kelis kartus-uzlaikymas max.,
vamzdis poliruotas,
silindras poliruotas,

met.nadulnikas su prisukamu moderu,              
met.uztaisymo rankenos tvirtinimas,
-[balansas]

....sunkus ZOS,as 10-40x50[nuo pirkimo keicia kruvos vieta horizontaliai-i kaire ,i desine,nulis]

:question:
plasm.buoze ir....
tragiskai platus vamzdis,gal idealu butu JSB 4.54-[dar vis negaunu]
JSB 4.53 lekia gerai ,stabiliu greiciu,bet dar garsas truputi nepatinka,
kulkos lizdas buvu irgi "padorus"-4.8 ir igilintas.:o

saba

  • Svečias
Re: CFX ar hatsan mod 125
« Atsakymas #39 Įrašytas: 2008.04.29-17:01:58 »

Citata
kerepla rašė:

shulcas rašė:
kerepla rašė:

shulcas rašė:
Nu ziuriu voniu pramusinetoju daugeja. Ir dar robinudais dedasi. Nemazai cia tokiu buvo... Tik kai reikia atvaziuot i varzybas ir parodyt sugebejimus su 320 m/s, kazkur pradingsta. Buvo cia ir tokiu, kur su viena ranka is 30 m kamstelius gulde...nu robinhudais nieks ir nevaizduoja be to jei rankele dreba ne cfx nepagelbes o i varzybas nevaziuoja nes zmonos ir meiluzes ir namie mum gert leidzia ir kas cia per manija tu cfx ligu kitu saunyku nebutu  

Varzybose  ne vien su CFX'sais saudo, atvaziuok, apginsi Hatsan'u garbeir vel atvaziuok i varzybas....nu kam man tos varzybos ir kam gint hatsanu garbe jei sis saunykas pats uz save kalbamanau kas toki perka tai nelabai ir tesiruosia i varzybaspalauk gal kada isimesiu ds optikele normalesne uzsidesiu ir sumislysiu atvaziuot ir is jusu dieviskuju cfx pasidergsiu nepyk juokauju




kai pasaudisi su optika parasyk noreciau suzinot kuo tai baigesi ;)

zalias7

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2620
  • Karma: +51/-20
    • Žiūrėti profilį
Re: CFX ar hatsan mod 125
« Atsakymas #40 Įrašytas: 2008.04.29-18:27:27 »
Del varzybu, pirmiausia sakyti: man tos varzybos reikalingos kaip suniui penkta koja ... , jose net nepabuvus yra svelniai sakant kvaila, nes dauk kas taip sake (as irgi tame tarpe) o kai atvaziuoja tampa uskieteja "sportinikai", cia siaip informacija pamastymui :inno:

O visu GH1250 ir panasiu haubicu turetojus galiu nudziugint, pas rusus HFT varzybose spyruokliniu klaseja laimejo GH1250 , kas aisku dar karta irodo, kad reikalinga dar ir galva ant peciu  :azn:  

4leks4ndr4s

  • Svečias
Re: CFX ar hatsan mod 125
« Atsakymas #41 Įrašytas: 2008.04.29-19:45:29 »
shaudes ish abiejiu ir dauk abiem rezultatay vienodi buvo. hatsan draugo. seip jis barshkutis man pasirode kai pajemiau po ilgesnio laiko :) bet skyles atitinkamai didesnes ishovus is hatsano :):super:

kerepla

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 38
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: CFX ar hatsan mod 125
« Atsakymas #42 Įrašytas: 2008.04.29-20:51:13 »

Citata
andrius911 rašė:
2 kerepla   kad ten ta parde mano gatvei leviausia visoi klp    p.s. o is kur busi? is klp?
galim sakyt ir taip kad is Klaipedos o tarp kitko ta pardafke visai ne lieva zmogeliai te faino dirba o te ir JSB kiek zinau be vargo nusipirksi ko kitur reik paieskot ir nevisose pardafkese teturi, kaip sakiau faini pardavejai kaip su zmonemis snekasi kai paklausi ne tai kai i kitas nuvarai tai s is su teistrauksi:P
Mano parašas...

kerepla

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 38
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: CFX ar hatsan mod 125
« Atsakymas #43 Įrašytas: 2008.04.29-20:53:55 »

Citata
saba rašė:

kerepla rašė:

shulcas rašė:
kerepla rašė:

shulcas rašė:
Nu ziuriu voniu pramusinetoju daugeja. Ir dar robinudais dedasi. Nemazai cia tokiu buvo... Tik kai reikia atvaziuot i varzybas ir parodyt sugebejimus su 320 m/s, kazkur pradingsta. Buvo cia ir tokiu, kur su viena ranka is 30 m kamstelius gulde...nu robinhudais nieks ir nevaizduoja be to jei rankele dreba ne cfx nepagelbes o i varzybas nevaziuoja nes zmonos ir meiluzes ir namie mum gert leidzia ir kas cia per manija tu cfx ligu kitu saunyku nebutu  

Varzybose  ne vien su CFX'sais saudo, atvaziuok, apginsi Hatsan'u garbeir vel atvaziuok i varzybas....nu kam man tos varzybos ir kam gint hatsanu garbe jei sis saunykas pats uz save kalbamanau kas toki perka tai nelabai ir tesiruosia i varzybaspalauk gal kada isimesiu ds optikele normalesne uzsidesiu ir sumislysiu atvaziuot ir is jusu dieviskuju cfx pasidergsiu nepyk juokauju



kai pasaudisi su optika parasyk noreciau suzinot kuo tai baigesi
saudau ir nieko tiesa ta optika pakolkas tik piestukas bet planu ateiciai turiu kitokia isigyt;)
Mano parašas...

Audrius

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2801
  • Karma: +64/-3
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: CFX ar hatsan mod 125
« Atsakymas #44 Įrašytas: 2008.04.29-21:21:44 »
:) aišku. Tavo CFX šaudo taip pat tradiciškai 300 m/s, kaip ir mano MP-512 su jsb 285 m/s...:) Norėjau pasakyti, kad įdėjus daug darbo ir keičiant gamyklinius mechanizmo parametrus (kurių esminiai yra stumoklio eiga ir šovinio lizdas) galima išgauti didelius greičius. Bet sutik- tai išimtis, o ne taisyklė.






Citata
wviddas rašė:
Ds ar spyruokle dirba beveik ta pacia jega,spyruokle su pasunkintoju keli ms minus,bet svelniau negu ds.
Stumuoklis trumpintas,
perepuskas trumpintas,nuleist.mexanizmas tolintas,svelnintas
Petruchos mazetas,
kulkos lizdas tvarkytas per kelis kartus-uzlaikymas max.,
vamzdis poliruotas,
silindras poliruotas,

met.nadulnikas su prisukamu moderu,              
met.uztaisymo rankenos tvirtinimas,
-

....sunkus ZOS,as 10-40x50[nuo pirkimo keicia kruvos vieta horizontaliai-i kaire ,i desine,nulis]


plasm.buoze ir....
tragiskai platus vamzdis,gal idealu butu JSB 4.54-[dar vis negaunu]
JSB 4.53 lekia gerai ,stabiliu greiciu,bet dar garsas truputi nepatinka,
kulkos lizdas buvu irgi "padorus"-4.8 ir igilintas.
Kartais šaudau, kartais meistrauju. Audrius (Murka)

 

+-Naujausi įrašai

Beeman P-17 5,5 mm by Evaldas
2024.05.10-18:49:39

Lietuvos FT ir HFT šaudymo į lauko taikinius varžybos(treniruočių formatu)bal.28 by Klisas
2024.05.08-16:31:57

Optisan mid žiedai 30mm kaklui, dovetail railui by Darenas
2024.05.06-07:27:07

Optikos pirkimas iš JAV by Mazylis
2024.04.20-22:29:08

Tolimatis Leica CRF 2400 by xatabyc
2024.04.20-13:37:09

Chronografas by xatabyc
2024.04.20-13:30:26

Europos HFT čempionatas, 6-8 September 2024 / Hungary / Debrecen by Aidas
2024.04.16-22:16:19

Varžybos Lenkijoje by Andzhejka
2024.04.12-23:39:27

Gamo CFX.4,5mm.PARDUOTAS by valakas
2024.04.12-19:56:29

Ieškau laikiklio 35mm diametro by Darenas
2024.04.09-09:25:47

Powered by EzPortal