+- +-

Nuorodos



+-Narystė

Welcome, Guest.
Please login or register.
 
 
 
Forgot your password?

Varžybos


REGISTRUOTIS 
»

  

+-Statistika

Members
Total Members: 1309
Latest: desant
New This Month: 2
New This Week: 2
New Today: 2
Stats
Total Posts: 182067
Total Topics: 5331
Most Online Today: 170
Most Online Ever: 566
(2023.01.14-11:40:47)
Users Online
Members: 0
Guests: 157
Total: 157

Apklausa

Ką darom su ankstesniais karmos "taškais" (Balsuojam iki 2012.02.13 21.00)

Ištrinti
23 (46%)
Palikti
27 (54%)

Viso balsavusių narių: 40

Autorius Tema: "Karma"  (Skaityta 96319 kartus)

Burbulas

  • Svečias
"Karma"
« Įrašytas: 2012.02.07-17:16:08 »
Manyčiau, kad galim po truputėli padiskutuot šiuo klausimu. Nauja forumo funkcija taip sakant  :azn:.
Kai diskutavom "senajame" forume buvo mintis, kad ta "karmos" funkcija išryškins plepius (pasisakančius ne į temą ir pan.) ir paryškins dalyvius pasakančius kažką vertingo :). Pirmoji praktika parodė, kad tai ne visai taip veikia kaip sumanyta.... aš asmeniškai nieko doro dar nespėjau parašyt, bet jau turiu kelis "pliusus". Kita medalio pusė - kai kurie dalyviai, per tas pačias kelias dienas, spėjo "uždirbti" vos ne 20 minusiukų  :( kaip visa tai vertinti? Ir kaip tai turėtų veikti (o gal ir neveikti) ateityje - tokiu klausimu ir siūlau Jums pasisakyti šioje temoje  :beer:

P.S. Jei suformuluosime bent kelis šios funkcijos veikimo algoritmus - galėsim čia pat paskelbti balsavimą ir priimti daugumai tinkamą variantą.

grandis

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 3637
  • Karma: +26/-1
  • Aš čia ne prie ko
    • Žiūrėti profilį
Re: "Karma"
« Atsakymas #1 Įrašytas: 2012.02.07-17:37:56 »
vat už sita genialia žinute (tema)  pakėliau tavo karma  :punk:
Jai nepasidarysi pats, už tave niekas nepadarys, o jai padarys tai suchaltūrins ....
"grandis"

autostop

  • Orinukas
  • Hero Member
  • *
  • Įrašai: 1355
  • Karma: +38/-57
  • JPŠK Klubas
    • Žiūrėti profilį
Re: "Karma"
« Atsakymas #2 Įrašytas: 2012.02.07-18:03:09 »
cia kalba eina apie mano -20 manau. tai visi kas kazkada, turi ar turejo kazkokiu asmeniskumu,kas kazkada nepatiko kas buvo,kazkada nepritarta ju nuomonei ir nebijota to pasakyt viesai pasakyta,ir dar viena priezastis kurios neminesiu,nes tie zmones tikrai ja zino ir prasidetu cia vel diskusijos apie ora. tai tuos minusus delioja "is lempos" nes per tas pora dienu mano nebuvo parasyta nieko.
mano nuomone sitas balsavimas yra visiska nesamone,kaip vaiku zaidimas facebook su tais patinka nepatinka. dabar visi susede ir drasiai minusus delioja visiskai be pagrindo,be priezasties,nes nerodo kas ta minusa uzdejo,todel visi labai drasus.nesureiksminu tu minusu visiskai taip kad galit suvaiketi dar labiau ir delioti toliau.
« Paskutinį kartą keitė: 2012.02.07-18:04:51 sukūrė autostop25 »
In life there's nothing to help you,but your hands and you own head..
Hatsan 125 ex..
CFX 2 ex..
FX Typhoon ex..
QB-79 deluxe ex..
Hatsan at44-10w ex..
STEYR LG110 HP ex :(

AirMegejas

  • Svečias
Re: "Karma"
« Atsakymas #3 Įrašytas: 2012.02.07-18:28:59 »
Mano nuomone, rimtas forumas, nereikia jokių +/-, ne vaikų darželis. Kas yra rimti ir kas pasisako ne į temą čia paaiškėja jau paskaičius kokią savaitę ar mažiau. Dar vienas niuansas, +/- galima dėt kas valandą, kaip supratau, tai užminusuot vartotoją galima vienam asmeniui ir visiškai nepagrįstai. Nepatiks pvz dėdė žalias kažkam, prisiregistruos ir dėlios savaitę laiko minusus nesustojant (ir neaišku tada, vieno čia žmogaus darbas ar visi prieš jį nusistatę). Kaip bebūtų, matyt prie savęs krūvą minusų nėra malonu, ir tai neperauklės vartotojo keistis, juolab jis net nesuprantu už ką gauna (greičiausiai).
« Paskutinį kartą keitė: 2012.02.07-18:30:32 sukūrė AirMegejas »

Burbulas

  • Svečias
Re: "Karma"
« Atsakymas #4 Įrašytas: 2012.02.07-18:38:47 »
....
Nebūtinai apie tave... šiaip kalbėjau abstrakčiai. Tamsta, kaip "suinteresuotas" asmuo, galėtum pateik kažkokius pasiūlymus ale "būtų teisingiau daryt taip ir taip".  Dabar tik "tulžies išliejimas"....  kur pasiūlymai  :)?

Alpha

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 3334
  • Karma: +59/-1
  • ZPSC
    • Žiūrėti profilį
    • ZPSC
Re: "Karma"
« Atsakymas #5 Įrašytas: 2012.02.07-18:41:25 »
viskas cia gerai su ta karma.jei postas informatyvus ir naudingas norisi autoriu ivertint.
Ir naujokams butu lengviau atsirinkt kieno blevyzgom tiket :)
Dabar kol cia visiem naujove tai kazkiek laiko turi praeit kol atsibos klikint reikia nereikia.
Del uzsisedimo galima butu kazkokius laiko limitus ivest.Pvz 1 vartotojas gali vertint 1 kart i para.
Siulyciau karma atvaizduoti vienu skaiciumi (sumuoti pliusus ir minusus)
Ir galbut neigiamos karmos nerodyt?palikt minimalia karma nuli? :-\

« Paskutinį kartą keitė: 2012.02.07-18:42:56 sukūrė AlphaGSM »
FT2 ▄︻̷̿┻̿═━一
FieldTargetShop.com

autostop

  • Orinukas
  • Hero Member
  • *
  • Įrašai: 1355
  • Karma: +38/-57
  • JPŠK Klubas
    • Žiūrėti profilį
Re: "Karma"
« Atsakymas #6 Įrašytas: 2012.02.07-18:48:23 »
....
Nebūtinai apie tave... šiaip kalbėjau abstrakčiai. Tamsta, kaip "suinteresuotas" asmuo, galėtum pateik kažkokius pasiūlymus ale "būtų teisingiau daryt taip ir taip".  Dabar tik "tulžies išliejimas"....  kur pasiūlymai  :)?

apie mane apie mane andriau kalbi.ne tulzies isliejimas o gryni faktai. tai is uz kokius postus tu keliu dienu man atsirado tie dabar jau -21 po anos zinutes.

pasiulyma buvau daves jau auksciau keliom zinutem kad rodytu kas ta uzdejo ta + - ir kokiu pagrindu. o ne taip o man patinka tas zmogus ir dadar jam stampuoja tuos pliusus uz kiekviena jo zinute,nors ten nei kazkas vertinga nei informatyvu. ir atvirksciai man nepatinka tarkim autostop ir as jam uz kiekviena zinute klijuoju po minusa. man tai cia nuo tu minusu nei silta nei salta bet,siaip tik idomu kur cia rysys. :-\
« Paskutinį kartą keitė: 2012.02.07-18:50:42 sukūrė autostop25 »
In life there's nothing to help you,but your hands and you own head..
Hatsan 125 ex..
CFX 2 ex..
FX Typhoon ex..
QB-79 deluxe ex..
Hatsan at44-10w ex..
STEYR LG110 HP ex :(

xatabyc

  • Svečias
Re: "Karma"
« Atsakymas #7 Įrašytas: 2012.02.07-18:54:19 »
manau vertinimai turi buti viesi, t.y. turi buti suteikta galimybe perziureti kas ir uz kokia zinute ilipde +/-. Pacios "karmos" ivertinimo galimybe turi buti tiesiogiai prirista prie zinutes ir atsispindeti profillyje.

Grubiai butu taip:
1. Rasom zinute/posta, prie zinutes salia kitu piktogramu (AM, el.p. ir t.t.) turi atsirasti karmos piktograma su +/-
2. Kitas dalyvis susipazines su pateikta informacija gali ja ignoruoti arba ivertinti atitinkamai + arba -
3. Ivertintas dalyvis turi tureti galimybe susipazinti kas uz ka ir kaip ivertino.
4. Piktibiniai vertintojai butu "apdovanojami" drausminemis nuobaudomis

Vat autostopas pasisake, kad jam nesvarbi ta karma, bet akivaizdiai ji kamuoja vidinis nerimas, kam jis taip i duse pris... . (patikek manes tame sarase nera, nors ir kaip daznai musu nuomones nesutapdavo)
« Paskutinį kartą keitė: 2012.02.07-19:04:27 sukūrė xatabyc »

zalias7

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2620
  • Karma: +51/-20
    • Žiūrėti profilį
Re: "Karma"
« Atsakymas #8 Įrašytas: 2012.02.07-19:00:11 »
vienu zodziu visiems neitiksi, senam forume reikalavo karmu, dabar nebereikia :)

padidinsiu laiko limita iki 24 valandu karmai, ir palaukiam bent menasi, tada ziuresim kas ir kaip.

P.S. autostop kaskodel man atrodo, kad - tave dasivijo is seno forumo :)

P.P.S. as nei vienam nedejau nieko nei + nei -.

autostop

  • Orinukas
  • Hero Member
  • *
  • Įrašai: 1355
  • Karma: +38/-57
  • JPŠK Klubas
    • Žiūrėti profilį
Re: "Karma"
« Atsakymas #9 Įrašytas: 2012.02.07-19:01:46 »
mano dusia rami,nes as zinau kas tuos minusus lipdo bent keli zmones  :)
kad nuomone nesutampa tai cia naturalu,nebuna taip kad visada visu nuomones risasi i viena. cia tie -grynai asmeniskumai ir tiek. palaikau ta ideja kad + - butu lipdomi prie konkreciu zinuciu ir kad rodytu uz kuria zinute tas + ar - .nes dabar niekas cia neaisku.
o ne bendrai i viena kruva.
tai gal badar man pradet klijuot minusus tiem su kuriais mano nuomone nesutapo senam forume,pries menesi,prie puse metu?be rysio visiskai. tai dar karta irodo kad tie minusai badar sudeti grynai is asmeniskumu ir be pagrindo.

kad kazkada su xatabycium gincijomes del kazko. tai ka as dabar jam desiu minusus uz kiekviena zinute?lyg daugiau netureciau ka veikti kaip cia zaisti. tuoj cia sakau facebook pasidarys tas forumas.


« Paskutinį kartą keitė: 2012.02.07-19:07:28 sukūrė autostop25 »
In life there's nothing to help you,but your hands and you own head..
Hatsan 125 ex..
CFX 2 ex..
FX Typhoon ex..
QB-79 deluxe ex..
Hatsan at44-10w ex..
STEYR LG110 HP ex :(

zalias7

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2620
  • Karma: +51/-20
    • Žiūrėti profilį
Re: "Karma"
« Atsakymas #10 Įrašytas: 2012.02.07-19:05:00 »
kol kas, kad matytusi kas  ir us ka, paleist negaliu, kentek kai ispresiu problemas padarysiu :)

prosali

  • Svečias
Re: "Karma"
« Atsakymas #11 Įrašytas: 2012.02.07-19:07:22 »
Na dėl karmos nereigalingumo pasisakė tik vienas ar du žmonės. Jei matysi kas davė minusą ar nekils pagunda atsilyginti tuo pačiu ? Jei jau dedi minusą, tada parašai kodėl jį dedi, tai tūrėtų tapti gero tono ženklu. Aišku tada gali iškilti bereikalingos diskusijos dėl to minuso komentaro. Hmm tai gal neveltui forumo sistemos kūrėjai padarė karmos veikimo principą tokį koks jis yra.
Manau palikite mėnesiui tą karmos vertinimą tokį koks jis yra, reik žmonėm įprasti.

autostop

  • Orinukas
  • Hero Member
  • *
  • Įrašai: 1355
  • Karma: +38/-57
  • JPŠK Klubas
    • Žiūrėti profilį
Re: "Karma"
« Atsakymas #12 Įrašytas: 2012.02.07-19:09:10 »
kol kas, kad matytusi kas  ir us ka, paleist negaliu, kentek kai ispresiu problemas padarysiu :)

tai as niekur neskubu ir nelaukiu,siaip tik mintis:) reikia dar minusu padeliot kol nerodo,pakerstauti taip sakant :D
In life there's nothing to help you,but your hands and you own head..
Hatsan 125 ex..
CFX 2 ex..
FX Typhoon ex..
QB-79 deluxe ex..
Hatsan at44-10w ex..
STEYR LG110 HP ex :(

zalias7

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2620
  • Karma: +51/-20
    • Žiūrėti profilį
Re: "Karma"
« Atsakymas #13 Įrašytas: 2012.02.07-19:12:15 »
kol kas, kad matytusi kas  ir us ka, paleist negaliu, kentek kai ispresiu problemas padarysiu :)

tai as niekur neskubu ir nelaukiu,siaip tik mintis:) reikia dar minusu padeliot kol nerodo,pakerstauti taip sakant :D

hm.. kaskodel man i galva atejo patarle: nespjauk ant kolektyvo, nes kai kolektyvas spjaus .. :)

laisve

  • Svečias
Re: "Karma"
« Atsakymas #14 Įrašytas: 2012.02.07-20:06:08 »
Mano nuomone su ta karma viskas cia tvarkoi,tai lyg zmogaus atspindys veidrodyje. :) Ka mes matom bendraujant varzybose,diskutuojant forume,pagalba ivygdant viena ar kita projekteli  :type:
Ps. kai pernai atvykau i varzybas Cerniskese,priejau prie vieno forumiecio ir pasisveikinau; Labas as Laisve.
O jis vietoi ,labas,su ironija atsake; Tai gerai,kad Laisve...
Viduj pasijutau kazkaip nesmagiai... :(  bet del to nepuoliau zmogui det minusu kas valanda

 

+-Naujausi įrašai

Beeman P-17 5,5 mm by Evaldas
2024.05.04-15:16:09

Lietuvos FT ir HFT šaudymo į lauko taikinius varžybos(treniruočių formatu)bal.28 by SergoT
2024.05.01-18:42:08

Optikos pirkimas iš JAV by Mazylis
2024.04.20-22:29:08

Tolimatis Leica CRF 2400 by xatabyc
2024.04.20-13:37:09

Chronografas by xatabyc
2024.04.20-13:30:26

Europos HFT čempionatas, 6-8 September 2024 / Hungary / Debrecen by Aidas
2024.04.16-22:16:19

Varžybos Lenkijoje by Andzhejka
2024.04.12-23:39:27

Gamo CFX.4,5mm.PARDUOTAS by valakas
2024.04.12-19:56:29

Ieškau laikiklio 35mm diametro by Darenas
2024.04.09-09:25:47

Šaudykla Kaišiadoryse by www.vaidodazasvydis.lt
2024.04.07-19:00:50

Powered by EzPortal