Forum > Medituojam

Vėl sukčiai atakuoja?!!

(1/4) > >>

Mantas23:
Taigi šendien motina o vėliau ir aš gavom tokia sms :

Sveikiname ! Jusu numeris tapo laimingas. "OGMINA" Jums dovanuoja 1000lt ceki ir telefona "NOKIA  E-7". Prašome skambintis šiuo nr. 867846173.

aišku kaip diena ,jog čia sukčiai ,neapsigaukit. Pasidalinkit savo patirtimi, gal ir Jums atsiuntė buvo kaška panašaus?

vovocka:
Su tokiom "ogmina" loterijom jie žinutes siuntinėja jau keleri metai :)

J2:
Panasaus turinio zinuciu esu gaves bent 3. Jei yra nuotaika tuo metu, tai tiesiog istrinu, o jei nuotaikos nera, tai parasau "pora zodeliu" atgal  :evil:. Man tik kazkodel apple siulo, o ne nokia  :lol:
Su telefoniniais sukciais yra tokia atidirbta schemute, gal ir zinot. Skambina a la tinklo operatorius, T2, omni ar pan, nesvarbu. Maloniu balsu taves papraso laikinai isjungti telefona, del neva vykdomos profilaktikos ar pan. zodziu paburia. Kitas tuo metu skambina tavo artimiesiems ir pasako, kad tu patekai i beda (avarija, vaikas nuo laiptu nukrites, girtas prie vairo ir t.t.). Aisku tavo artiemieji puola skambinti tau, o tavo nr tuo metu isjungtas. Streso busena, aisku artiemieji sulaukia dar vieno skambucio su raginimu greiciau surinkti xxx pinigeliu suma. Na o finalas aiskus turbut ... Bet cia sukciai turi tureti surinke siek tiek ziniu apie auka ir aukos artimuosius. Na bet siais laikais, kai zmones i snukiaknyge kelia kiekviena nusibez..... tai ne problema  :type:

arcius78:

--- Citata iš: Mantas23  2012.03.26-11:10:06 ---Taigi šendien motina o vėliau ir aš gavom tokia sms :

Sveikiname ! Jusu numeris tapo laimingas. "OGMINA" Jums dovanuoja 1000lt ceki ir telefona "NOKIA  E-7". Prašome skambintis šiuo nr. 867846173.

aišku kaip diena ,jog čia sukčiai ,neapsigaukit. Pasidalinkit savo patirtimi, gal ir Jums atsiuntė buvo kaška panašaus?

--- Baigti citatą ---


O kodel nepaskambint ant bajario  ;D  30 airguneriu paskambinet nors pusdieni  :lol: ir sakyti noriu NOKIA E-7 ir 1000lt  :lol: :lol: :lol: :lol:

Fedia:
e,o davai rimtai parasinejam tam numeriui kad norim atsiimt priza :D tik rasom zinute is kito telefono,ale anas isikrove :DDD

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

Eiti į pilną versiją