Forum > Orinukas

Logotipas

(1/2) > >>

EARepair:
Varžyboms Šiauliuose artėjant skubiai prisireikė klubo atributikos, t.y. logotipo, ne tik el. formate. Kadangi su pirminiu variantu iškilo problemų gamyboje, apsiėmiau kiek pridėti savo ranką.
Trumpai nupasakosiu kas buvo blogai:

* išorinės linijos (outlines) nesutvarkytos ir jų bereikalingai daug
* Lietuvos vėliavos spalvos neatitinka tikrų
* tekstas logotipe ne vektorinis
* kai kurie stilistiniai niuansai
Kaip matote žemiau - logotipe nepasikeitė nei kompozicija, nei forma, nei idėja, tik šiek tiek sukultūrintas ir pritaikytas spaudai.

Senas/naujas:


Naujas spalvotas/nespalvotas:

jonas_m:
butu labai malonu kad tamsta tokiu dalyku nedarytum neatsiklauses,salygos logo rinkimams buvo visiems vienodos,koki liaudis isirinko tegul ir toki mato,as asmeniskai matau kordinalius pakitimus,tuo labiau kad maikutes uzsakytos jau pilna zenkliuku libduku ,taip pat kai kurios logo detales idetos i BALTIC CUB taure kuria jau gamina Lii,taip kad buk malonus grazink viska kaip buvo.

zalias7:
Nieko nematau dabar, bet su didele pagarba Donatui, Jonui pritarsiu, tebunie logo toks koks isrinktas, jei kaskokia kosmetika nekeicianti esmes kaska padetu, reiktu pirma suderint su autorium  :beer:

autukas:
Už visą šitą kipišą kaltę prisiimu aš :-[ , ir atsiprašau autoriaus, kuriam "kosmetika" nepatiko. Kadangi mums reikėjo logotipo diplomams, paprašiau Donato, kuris beja, diplomus ir maketavo, kad pritaikytų logotipą įdėjimui į diplomą. O kadangi originalus logotipas truputį "netiko" prie diplomo dizaino, bet norėjom, kad jis ten būtų, tai gavosi "pašlifuotas". Pabrėžiu: toks "pašlifuotas" logotipas, būtų buvęs tik šiuose diplomuose, daugiau niekur. Žodžiu, norėjom kaip geriau, o gavosi kaip visada. :(

grandis:
kadangi aš mačiau ta pašlifuota  man jis patiko labiau,  meninis dalykas yra meninis, o šiokio tokio profo dadirbimas yra visai kas kita,  ir žiurėjosi jis žymiai gražiau  8)

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

Eiti į pilną versiją