+- +-

Nuorodos



+-Narystė

Welcome, Guest.
Please login or register.
 
 
 
Forgot your password?

Varžybos


REGISTRUOTIS 
»

  

+-Statistika

Members
Total Members: 1340
Latest: JustinloLouff
New This Month: 33
New This Week: 17
New Today: 6
Stats
Total Posts: 182073
Total Topics: 5332
Most Online Today: 493
Most Online Ever: 566
(2023.01.14-11:40:47)
Users Online
Members: 0
Guests: 435
Total: 435

Autorius Tema: Hatsan mod-125  (Skaityta 96257 kartus)

Dzeraldas10

  • Svečias
Re: Hatsan mod-125 turetojai prasom cia
« Atsakymas #150 Įrašytas: 2010.03.20-22:54:15 »
Citata
drankerid rašė:
as turiu hatsan mod125 4.5mm su DS ir esu saudes kolkas tik 0.68g kulkelem tom sunkesnem.Is labai toli ne visada sudauzo buteli. Kaip butu su mazesnem kulkelem? ar neverta ju bandyti?
Kaip mandzetai laiko jums? as itariu kad mano vel gali buti skiles. Ir ar labai sugenda galingumas ir kas atsitinka kai biskyti ten sone iskyla mandzetas?:)


koks atstumas,kaip kulkeles ar sunkiai isistato i lizda? Na originalu mandzeta ir spiruokle pirma kart pakeiciau mazdaug po 1000, jau 500 ishshauta,viskas normaliai. skyla mandzetas,galingumui kaip ir atia, kas ds'a delo?:)

drankerid

  • Svečias
Re: Hatsan mod-125 turetojai prasom cia
« Atsakymas #151 Įrašytas: 2010.03.22-00:24:15 »
:) na kulkeles taip nepasakyciau kad lengvai isideda,itariu kad gali buti biski per placios TS-10 berods jos.
Dejo aras state.galvoju gal dar idejo silpnesne DS tipo zinai nepazistamam zmogui nedejo galingiausio varianto :S .. uzknisa,dede CFX`a draugo isbandinejo su DS.Tai tipo dar galingiau daug CFX rauna.Mano Hatsas neprasauna lentos net.:) Na bet sumoj galingesnis yra negu originali paprasta spyruokle.Bet tikrai nera toks galingas kaip sneka kad CFX ar kiti su DS ten lentas prasauna 2cm.Isbandysiu gal kokias gammo kulkeles mazesnes..
Kaip tavo hatso statistika? patenkintas?Kas tau dejo DS? gal turi man ka patarti?
Pas mane mandzetas jau buvo suejeskai pas ara nesiau,buva gal kokiu 600 suviu padaryta,Idejo sake Dianos mandzeta:).bet itariu kad gali but jau praskiles vel.

Dzeraldas10

  • Svečias
Re: Hatsan mod-125 turetojai prasom cia
« Atsakymas #152 Įrašytas: 2010.03.22-09:37:13 »
Citata
drankerid rašė:
:) na kulkeles taip nepasakyciau kad lengvai isideda,itariu kad gali buti biski per placios TS-10 berods jos.
Dejo aras state.galvoju gal dar idejo silpnesne DS tipo zinai nepazistamam zmogui nedejo galingiausio varianto :S .. uzknisa,dede CFX`a draugo isbandinejo su DS.Tai tipo dar galingiau daug CFX rauna.Mano Hatsas neprasauna lentos net.:) Na bet sumoj galingesnis yra negu originali paprasta spyruokle.Bet tikrai nera toks galingas kaip sneka kad CFX ar kiti su DS ten lentas prasauna 2cm.Isbandysiu gal kokias gammo kulkeles mazesnes..
Kaip tavo hatso statistika? patenkintas?Kas tau dejo DS? gal turi man ka patarti?
Pas mane mandzetas jau buvo suejeskai pas ara nesiau,buva gal kokiu 600 suviu padaryta,Idejo sake Dianos mandzeta:).bet itariu kad gali but jau praskiles vel.


Na ash su minimaliais patarimais,shiltas dar esu shiame reikale,galiu patart tik kuom susidures. Savuoju esu patenkintas,dar neturiu DS'o , aparatas kala lentas 25m kiaurai 2cm klijuota fanera,atatranka didoka bet pakenciama,(reikia ds'o). Sakyciau pradek nuo kulkeliu,ash naudoju JSB raudonas 5,51 5,52  del taiklumo, kapojimui gerai crosman hunter :)
patikrink tarpine ant vamzdzio nu ta kur aplink lizda eina, ja keiciau nes ora praleisdavo. Pabandyk stipriau papusti per prieki,turetu jaustis oras isheina ar ne, geriau kad butu neuztaisytas :), dar pabandyk su pirshtu vamzdzio gala uzspausti ir ishshauti,oras turetu pitshta atkelti.

Pinigas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2280
  • Karma: +1/-0
  • Gerai nebuvo ir nebus
    • Žiūrėti profilį
Re: Hatsan mod-125 turetojai prasom cia
« Atsakymas #153 Įrašytas: 2010.03.22-10:27:07 »
Citata
GroundZero rašė:
....dar pabandyk su pirshtu vamzdzio gala uzspausti ir ishshauti,oras turetu pitshta atkelti.

zmones jus galvokit ka rasot, nes sitas pasiulymas tai yra tikrai nenormalus :evil1: o jei darot nenormalius bandymus bent kitu nemokinkite  >:(
CFX

Dzeraldas10

  • Svečias
Re: Hatsan mod-125 turetojai prasom cia
« Atsakymas #154 Įrašytas: 2010.03.22-10:41:35 »
Citata
Pinigas rašė:
GroundZero rašė:
....dar pabandyk su pirshtu vamzdzio gala uzspausti ir ishshauti,oras turetu pitshta atkelti.  
zmones jus galvokit ka rasot, nes sitas pasiulymas tai yra tikrai nenormalus  o jei darot nenormalius bandymus bent kitu nemokinkite  


Visi pasiulymai ish shito forumo forumieciu :evil1:



Citata
rimka rašė:
kaip patikrinti sandaruma neardant? su saviskiu tai du dalykus darydavau, kai saudydavau prie vandens, tai viena kulkele issaudavau puse sautuvo panardines i vandeni, ziuredavau ar praburbuliuos pro korpuso ir vamzdzio sujungima :) bet taip turbut daugiau niekas nedaro ir nerekomenduoja daryt
dar gali neuztaisytam ir be kulkeles lizde  sautuvui papusti i vamzdi, jeigu isvisu jegu puciant kol pamelunuosi arba i kelnes istumsi, oro nei biski nepraeis, reiskia viskas normoi, arba persilpnai putei :D (kilo mintis kad uztaisyt ppp su burna puciant i vamdzi turbut neiseis :D)
va, o jeigu puti ir oras kazkur eina, reiskia turi nesandaruma, arba prie vamzdzio arba manzetoje, tada teks ziureti kur.

Audrius

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2801
  • Karma: +64/-3
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Hatsan mod-125 turetojai prasom cia
« Atsakymas #155 Įrašytas: 2010.03.22-12:41:01 »
JOKIU BŪDU NEŠAUDYKITE užkišinėdami pirštu vamzdį! Visų pirma- žingsnis iki nelaimės. Motyvas "bet juk neužtaisytas" - kalbant apie šautuvus negalioja. NIEKADA.
Kitas dalykas- sąmoningai gadinat savo turtą. Pirštas nesukels tokio slėgio kompresoriuje, kad pakankamai stabdytų stumoklį. Suskaldysit  Hatsano mandžetą , kuris yra be proto kietas ir trapus. Teko matyti keletą tokių skilusių mandžetų. Kitas dalykas-  sudaužysit optiką.
Kartais šaudau, kartais meistrauju. Audrius (Murka)

Dzeraldas10

  • Svečias
Re: Hatsan mod-125 turetojai prasom cia
« Atsakymas #156 Įrašytas: 2010.03.22-12:58:17 »
Citata
Audrius rašė:
JOKIU BŪDU NEŠAUDYKITE užkišinėdami pirštu vamzdį! Visų pirma- žingsnis iki nelaimės. Motyvas "bet juk neužtaisytas" - kalbant apie šautuvus negalioja. NIEKADA.
Kitas dalykas- sąmoningai gadinat savo turtą. Pirštas nesukels tokio slėgio kompresoriuje, kad pakankamai stabdytų stumoklį. Suskaldysit  Hatsano mandžetą , kuris yra be proto kietas ir trapus. Teko matyti keletą tokių skilusių mandžetų. Kitas dalykas-  sudaužysit optiką.


Aishku,tavo tiesa,protingi patarimai visuomet pravercia.

Dzeraldas10

  • Svečias
Re: Hatsan mod-125 turetojai prasom cia
« Atsakymas #157 Įrašytas: 2010.03.22-18:34:14 »
Nuliudino mane nauja spiruokle,atshaude stabiliu gal kokia 600 shuviu ir pradejo gryba pjaut,gal tik man tokia pasitaike??? Kas jau esat keites,kiek laike?:o

drankerid

  • Svečias
Re: Hatsan mod-125 turetojai prasom cia
« Atsakymas #158 Įrašytas: 2010.03.22-20:31:08 »
Man ir atsimenu greitai ejo blogyn su original spyruokle.IS pradziu galingai shaude(turbut butu prasoves ir lenta),paskui galingumas apmazejo ir isidejau DS.Gali but kad del Mandzeto apmazejo.Pabandyk pasitikrinti savo Mandzeta.
Bet su DS tai visai kitas jausmas zinok saudyti,Atatranka daug mazesne.Tyliau taikliau.

Tik kai prisimenu pirmais suviais su DS saude tyliau ir mazesne atatranka.Ar skylus mandzetui padideja atatranka ir garsas?

Dzeraldas10

  • Svečias
Re: Hatsan mod-125 turetojai prasom cia
« Atsakymas #159 Įrašytas: 2010.03.22-20:42:25 »

Citata
drankerid rašė:
Man ir atsimenu greitai ejo blogyn su original spyruokle.IS pradziu galingai shaude(turbut butu prasoves ir lenta),paskui galingumas apmazejo ir isidejau DS.Gali but kad del Mandzeto apmazejo.Pabandyk pasitikrinti savo Mandzeta.
Bet su DS tai visai kitas jausmas zinok saudyti,Atatranka daug mazesne.Tyliau taikliau.

Tik kai prisimenu pirmais suviais su DS saude tyliau ir mazesne atatranka.Ar skylus mandzetui padideja atatranka ir garsas?


Kaip cia paaishkint,skilus mandzetui nesusidaro oro spaudimas,ir stumoklis be pasiprieshinimo visa jega kala iki galo :).
Spiruokles nebepirksiu,lauksiu DS'o,ds'ui 7000 shuviu duoda,dar pakenciamai. tik gaila BR nespejau sushaudyt,gal reiks su kuo kitu tai padaryt,gal su YLA :lol:

zalias7

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2620
  • Karma: +51/-20
    • Žiūrėti profilį
Re: Hatsan mod-125 turetojai prasom cia
« Atsakymas #160 Įrašytas: 2010.03.22-21:47:42 »
tik nepersistenk br su yla atsaudyt, bus gerai, teks realybei irodinet :azn:

Dzeraldas10

  • Svečias
Re: Hatsan mod-125 turetojai prasom cia
« Atsakymas #161 Įrašytas: 2010.03.22-23:21:56 »

Citata
zalias7 rašė:
tik nepersistenk br su yla atsaudyt, bus gerai, teks realybei irodinet


:inno:

Aleksej

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 34
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Hatsan mod-125 turetojai prasom cia
« Atsakymas #162 Įrašytas: 2010.04.07-13:16:16 »
Turiu Hatsan 125? 5.5 . Sustiprinta DS, manzeta is ftoroplasta, otpoliruotas nuleidimo mechanizmas (labai minkstas ir jautrus, su gamikliniu nieko panasaus) padarita faska. Visai kitas sautuvas.
buvo Umarex 850 PCP 4.5/5.5, dabar noriu QB 79 PCP

Valinskis

  • Sr. Member
  • ****
  • Įrašai: 282
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Hatsan mod-125 turetojai prasom cia
« Atsakymas #163 Įrašytas: 2010.04.08-10:45:38 »

Citata
Aleksej rašė:
Turiu Hatsan 125? 5.5 . Sustiprinta DS, manzeta is ftoroplasta, otpoliruotas nuleidimo mechanizmas (labai minkstas ir jautrus, su gamikliniu nieko panasaus) padarita faska. Visai kitas sautuvas.


Na ir kiek m/s daro pas tave tas hatsanas? koks taiklumas is 30m?
Mano parašas...

Aleksej

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 34
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Hatsan mod-125 turetojai prasom cia
« Atsakymas #164 Įrašytas: 2010.04.08-22:23:06 »
Ne turiu chronografo, kiek m/s, ne zinau. Bet paciam idomu, bet xronografo pirkti tik grieciui ismatuoti kol  kas ne paruoses :)
3 sm storio lenta musa kiauriai, slapia DSP 50 mm.
is 25 metru deda kruva 10-20 mm, iz 50 metru 30-40 mm, is 100 metru i 1.5 litra buteli 100% ir kiariai.
Saudu tik sunkiais kulkais, nes lengveji lieka kur nori. Krosman 0.92 grammu, Diablo 1.03, Diablo heavi duti 1.3, ir dar 1.10 (su kietu serdeliu (pavadinima ne zinau)
Viena beda - optika ne laiko, nes atatranka perstipri. Dabai noriu padaryti monobloka su atatrankos gasinimui funkcija. Brangi optika ne noriu, o pigesni neatlaiko.
Eigu padaryti dizel, is vis kaip sunkij artilerija dauzo, bet baisu, atatranka ir garsas neapsakomas :)
Sakicau taip: uz savo pinigus normalus sautuvas, bet ranku prideti  reikes, kad turkiskiu defektu istaisiti (o defektu tai visur). Is dezes i 50 metru su optika vos pstaikidavau i 1.5 litru buteliu, dabar (po modernizacijos) i to pacio butelio, tik tiesai i danciuka :) Visai kitas sautuvas :inno:
buvo Umarex 850 PCP 4.5/5.5, dabar noriu QB 79 PCP

 

+-Naujausi įrašai

Beeman P-17 5,5 mm by Evaldas
2024.05.10-18:49:39

Lietuvos FT ir HFT šaudymo į lauko taikinius varžybos(treniruočių formatu)bal.28 by Klisas
2024.05.08-16:31:57

Optisan mid žiedai 30mm kaklui, dovetail railui by Darenas
2024.05.06-07:27:07

Optikos pirkimas iš JAV by Mazylis
2024.04.20-22:29:08

Tolimatis Leica CRF 2400 by xatabyc
2024.04.20-13:37:09

Chronografas by xatabyc
2024.04.20-13:30:26

Europos HFT čempionatas, 6-8 September 2024 / Hungary / Debrecen by Aidas
2024.04.16-22:16:19

Varžybos Lenkijoje by Andzhejka
2024.04.12-23:39:27

Gamo CFX.4,5mm.PARDUOTAS by valakas
2024.04.12-19:56:29

Ieškau laikiklio 35mm diametro by Darenas
2024.04.09-09:25:47

Powered by EzPortal