+- +-

Nuorodos



+-Narystė

Welcome, Guest.
Please login or register.
 
 
 
Forgot your password?

Varžybos


REGISTRUOTIS 
»

  

+-Statistika

Members
Total Members: 1311
Latest: BennyLem
New This Month: 4
New This Week: 4
New Today: 4
Stats
Total Posts: 182069
Total Topics: 5333
Most Online Today: 170
Most Online Ever: 566
(2023.01.14-11:40:47)
Users Online
Members: 1
Guests: 157
Total: 158

Autorius Tema: HATSAN orinukas. pakonsultuokit...  (Skaityta 13260 kartus)

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: HATSAN orinukas. pakonsultuokit...
« Atsakymas #15 Įrašytas: 2015.07.10-23:34:00 »
o tai fwb nera kartais tuo budu uztildomi ?  :-[
truputi neitema, bet girdejau, kad nepasiteisina.
 ps maniskio fwb garsumas visai mane tenkina. kaip ir nn kartu prirasyta visuose forumuose - fwb imi ir saudai nieko nekeites, nebent susidevejusias dalis. istobulintas jis per tiek metu, kad nebera ten ka tobulint. tiesa net mano senuka tik po stumoklio amortizatoriaus pakeitimo (greiciau jo nebuvimo pasalinima :) ) galinguma reikejo mazint iki 7.5j. bet tuo klausimu keliames i kita tema...
o i tema - na grynas pvz kuo geriau brangesnis, bet rimtos firmos - gal ir brangiau uz 80 ar kiek ten svaru, bet veike 20 metu ir dar 20 veiks. o smk, hatsan, crosman - "sirpotrebiniai" sautuvai, taigi gali ir geresnis papult o gali nei sioks nei toks papult. bet labai geras niekada nepapuls. arba gausi kazka dadarinet arba isvis beviltiskas bus. o kad jau crosmanas iki kinijos nusigyveno, tai nemalonu...
et jau uz mane parase :) as tuo keliu irgi jau praejas ...
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

Rytis UK

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 14
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: HATSAN orinukas. pakonsultuokit...
« Atsakymas #16 Įrašytas: 2015.07.11-00:49:20 »
Na pabandysiu pasidalint savo asmenine patirtim apie gamintojus. Turėjau gamo šautuvėlį shadow 640, tai visiška nesąmonė, net sutvarkyt neįmanoma dėl plastiko, panaudoto ten kur jo neturėtų būti. Nuleistukas - kiek nepoliruok, vis tiek "kietas" . Rezultatas - nebenaudoju. Parduot net gėda buvo - atidaviau. Turiu gamo pistoletą PR-45, po pompos manžeto sutvarkymo (tiksliau perdarymo) šaudo stabiliai, bet nuleistukas tai  >:( , bandymai pagerinti buvo nesėkminigi. Tai kokia spyruoklė lūžo , tai koks varžtelis išlėkė ir t.t. . Užsiėmiau iš "kiniečio" šautuvėli padaryt, tai 2 m. darbo ir "gimtos" detalės liko 2 ir tos pačios dadarinėtos. Šaudo stabiliai, bet vėlgi nevykusi nuleistuko konstrukcija. Nusipirkau naują HW40 (WEIHRAUCH gamintojas) - šaudau su malonumu, reikėjo tik vamzdį nuo konservantų išvalyt. Kaina naujų PR45 ir HW40 tokia pati. Išvada: jei pasiruošęs visa šitą kelią nueit, gali rinktis  HATSAN gaminį. Mano nuomone HATSAN gamina šautuvus pajusti "šūvio" malonumą, o aš visgi noriu pajusti "pataikymo" malonumą. Galutinis mano pasirinkimas Diana 75, nors nenauja - bet skirta pataikymui ten kur šauni. Na čia tik mano asmeninė patirtis. Spręst tau. Jei bučiau tuo keliu nėjęs - galėjau gerokai patobulint savo šaudymo įgūdžius ir manau rezultatus, nors konstravimo patirtis ir įdomi  :) .
nu va,atsakymas, kuri tikrai buvo malonu skaityt su kazkiek naudingos informacijos. galiu sau leist nusipirkt ir daug brangesni pcp orinuka, bet paziurejes begale youtube filmuku nusprendziau, kad siuo metu noriu spyruokles. pirkau orinuka, skardiniu saudymui laisvalaikiu ir pajaust "suvio malonuma". kai truputu pramoksiu, bandysiu kiskius medziot, kuriu cia yra nemazai ir jie gan drasus. GAL, bet tik GAL sis hobis pereis i kita etapa "airgunerio kelias", bet siuo metu HATSAN 900x patenkina mano poreikius su kaupu.
 Per 3 savaites, sugebejau paturet 3 skirtingu gamintoju ir modeliu orinukus, is kuriu HATSAN yra pats pigiausias ir mano nuomone geriausiai surinktas, gal su laiku mano nuomone pasikeis, bet tikrai neesu visiskai "zalias" mechanikoi  8)    .

EDIT: manau, kad reikia keist mano temos pavadinima i kazka panasaus "brangesnis ne visada geresnis" .
Betkoks daiktas"made in china" bus daug pigesnis, nei pvz pagamintas europoj. kokybe bus daug blogesne, bet mano atveju viskas atvirksciai...
EDIT: kas yra "fwb" ?
« Paskutinį kartą keitė: 2015.07.11-01:06:47 sukūrė Rytis SMK TH208 »

Ikaras

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1786
  • Karma: +14/-0
  • SK "Orinukas"
    • Žiūrėti profilį
Ats: HATSAN orinukas. pakonsultuokit...
« Atsakymas #17 Įrašytas: 2015.07.11-07:58:35 »
« Paskutinį kartą keitė: 2015.07.11-08:00:50 sukūrė Ikaras »
Žmonės neretai klysta: gerumą suvokdami kaip silpnumą, grubumą - kaip jėgą, o niekšybę - kaip mokėjimą gyventi.

Genijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2279
  • Karma: +6/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: HATSAN orinukas. pakonsultuokit...
« Atsakymas #18 Įrašytas: 2015.07.11-10:30:48 »
yra teke matyt ne viena vokiska orini. Parvezta is uk ir nusipirkta kaip labai geras daiktas. Tiesa ant tu sautuvu vienintelis uzrasas buvo GERMANY o kokybe tragiska. Ir labai nesunkiai pavyko rasti 1:1 kinietiska jo modeli..
Tai nereiketu stebetis kad taviskio paties naujausio mod. "hatsano" kurio net pats hatsanas neturi, kaina tokia gera.
Man jis pvz i kinieciu B10 panasus . gal aisku klystu. Na bet pats manau su laiku issiaiskinsi kas ir kaip.
Tik gyvunu i kuriuos su tokiu sautuvu zadi saudyt biski gaila...
 
Gamo STUTZEN+Iz-38c+QB78+FWB150

Rytis UK

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 14
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: HATSAN orinukas. pakonsultuokit...
« Atsakymas #19 Įrašytas: 2015.07.11-14:47:50 »
yra teke matyt ne viena vokiska orini. Parvezta is uk ir nusipirkta kaip labai geras daiktas. Tiesa ant tu sautuvu vienintelis uzrasas buvo GERMANY o kokybe tragiska. Ir labai nesunkiai pavyko rasti 1:1 kinietiska jo modeli..
Tai nereiketu stebetis kad taviskio paties naujausio mod. "hatsano" kurio net pats hatsanas neturi, kaina tokia gera.
Man jis pvz i kinieciu B10 panasus . gal aisku klystu. Na bet pats manau su laiku issiaiskinsi kas ir kaip.
Tik gyvunu i kuriuos su tokiu sautuvu zadi saudyt biski gaila...
Man irgi gaila... Troskinsim, nes mesa sausa labai :)

zalias7

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2620
  • Karma: +51/-20
    • Žiūrėti profilį
Ats: HATSAN orinukas. pakonsultuokit...
« Atsakymas #20 Įrašytas: 2015.07.11-15:52:22 »
Rytis SMK TH208 kiek suprantu anglijoje ir ten triusai pridaro daug zalos ir leidziami naikinti bet kokiais budais, tai morale gaila/negaila galima pareiskt pvz. kokiuose medziotoju forumuose, ten bus su kuo pasigyncit :)

Genijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2279
  • Karma: +6/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: HATSAN orinukas. pakonsultuokit...
« Atsakymas #21 Įrašytas: 2015.07.11-16:21:16 »
Na cia man ju gaila, nes didele dalis triusiu bus tiesiog zalojami   :-X
Gamo STUTZEN+Iz-38c+QB78+FWB150

zalias7

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2620
  • Karma: +51/-20
    • Žiūrėti profilį
Ats: HATSAN orinukas. pakonsultuokit...
« Atsakymas #22 Įrašytas: 2015.07.11-16:41:39 »
Cia kita problema, kad ir geras butu sautuvas o rankos kreivos irgi zalojama dauk, todel pirma reiktu pasitreniruot :)

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: HATSAN orinukas. pakonsultuokit...
« Atsakymas #23 Įrašytas: 2015.07.11-22:32:12 »
na kaip ir kenkeju naikinimas anglijoj butu, bet zalot vistiek yra negerai. gal tada reiktu ziuret ir i kalibra 5.5 o ne 4.5 jei tikslai tokie ? tam tinka ir padoresnis kinietis. bet vistiek, jei pinigu tam reikalui galima skirt, tai pcp ... su spyruokle tiek neisgausi, o jei isgausi daaaug, tai tada ne i zuiki reiks taikyt o i garazo vartus. zuikis bus tik atsitiktinumas :)
tiesa GERMANY firmos, gaminancios sautuvus neteko girdet :) kad uzrasyta germany tai nereiskia kad vokiskas. dabar europoj turbut vien lipduka uzklijavus jau galima rasyt kad pagaminta europoj. o gal jau uztenka tik kaina europine valiuta nurodyt ...
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

zalias7

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2620
  • Karma: +51/-20
    • Žiūrėti profilį
Ats: HATSAN orinukas. pakonsultuokit...
« Atsakymas #24 Įrašytas: 2015.07.11-22:52:33 »
Anglijoi be leidimus leidziama 16.3 J, tai dar reikia pagalvot, kad geriau 4.5 ar 5.5 :)

laisve

  • Svečias
Ats: HATSAN orinukas. pakonsultuokit...
« Atsakymas #25 Įrašytas: 2015.07.11-23:06:42 »
Medzioja Angliukai be problemu visokia smulkia fauna su spiruoklem,aisku ne kinisku meslu ir labai sekmingai.
Visi tai zino,kas seka airguns naujienas.
https://www.youtube.com/watch?v=Ty8EcNNVMwM

Rytis UK

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 14
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: HATSAN orinukas. pakonsultuokit...
« Atsakymas #26 Įrašytas: 2015.07.14-09:31:44 »
Rytis SMK TH208 kiek suprantu anglijoje ir ten triusai pridaro daug zalos ir leidziami naikinti bet kokiais budais, tai morale gaila/negaila galima pareiskt pvz. kokiuose medziotoju forumuose, ten bus su kuo pasigyncit :)
taip... su ukininko leidimu, kiskius galima saudyt istisus metus. vakar dariau eksperimenta, is 25 metru saudziau I alaus skardines dugna. is 10 suviu 9 pataikiau, jei bandysiu medziot kiskius, saudysiu is mazesnio atstumo. naudojau, pigias, nezinomo gamintojo kulkas pirktas ebay, net pavadinimo dabar nepamenu, bet ziurint kokybe zenkliai skiriasi nuo AA kulku.
EDIT. HATSAN kalibras 22 kulkos 5,5
EDIT: pasitreniruot tkrai ruosiuosi dar, maziaiusiai pora savaiciu, saudau 3-5 kartus per savaite....
« Paskutinį kartą keitė: 2015.07.14-13:22:58 sukūrė Rytis SMK TH208 »

GSK

  • Orinukas
  • Hero Member
  • *
  • Įrašai: 952
  • Karma: +8/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: HATSAN orinukas. pakonsultuokit...
« Atsakymas #27 Įrašytas: 2015.07.14-18:18:01 »
Reikia taiklaus ir ne 7,5j šūvio kad fauna nebūtų kankinama.
teisingas PPP

Rytis UK

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 14
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: HATSAN orinukas. pakonsultuokit...
« Atsakymas #28 Įrašytas: 2015.07.14-19:27:56 »
Reikia taiklaus ir ne 7,5j šūvio kad fauna nebūtų kankinama.
UK limitas yra 16j, yra begale youtube flmuku kaip yra medziuojami kiskiai su standartiniais orinukais. jei man tai nerupetu, tupeciau krumuose nuo pat pirkimo dienos.

 

+-Naujausi įrašai

разработка сайта csgo by BennyLem
Šiandien 05:46:23

Best Studio thai in NY by RichardKaf
Šiandien 05:41:04

Beeman P-17 5,5 mm by Evaldas
2024.05.04-15:16:09

Lietuvos FT ir HFT šaudymo į lauko taikinius varžybos(treniruočių formatu)bal.28 by SergoT
2024.05.01-18:42:08

Optikos pirkimas iš JAV by Mazylis
2024.04.20-22:29:08

Tolimatis Leica CRF 2400 by xatabyc
2024.04.20-13:37:09

Chronografas by xatabyc
2024.04.20-13:30:26

Europos HFT čempionatas, 6-8 September 2024 / Hungary / Debrecen by Aidas
2024.04.16-22:16:19

Varžybos Lenkijoje by Andzhejka
2024.04.12-23:39:27

Gamo CFX.4,5mm.PARDUOTAS by valakas
2024.04.12-19:56:29

Powered by EzPortal