Forum > Pardavimo skelbimai šautuvams

Nepatikimi pardavėjai/pirkėjai

(1/7) > >>

unikorn:
Sveiki,
Jau antra vasara pas mane tvarkingai guli Weihrauch HW97K su optiniu taikikliu Leapers 6-24x50
Pagalvojau, kad neverta laikyti, jei nešaudau. Taigi, apsisprendžiau parduoti, kad ir labai šautuvėko gaila :)
Norėčiau parduoti visą komplektėlį iš karto. Turbūt daugelis sutiksite, kad sudėtis aukščiau vidutinės arba geriausios kokybės.

Prekės pavadinimas:Weihrauch HW97K
Kiekis:1
Pageidaujama kaina:1700
Kontaktinis telefonas: per PM
Miestas:vilnius

Komplektas susideda iš:
1) Pneumatinis šautuvas Weihrauch HW97K, kalibras 4.5mm (0.177")
2) Atsarginių originalių dalių šautuvui: rebokšlis (rus. mažetas), tarpinės, spyruoklės (8 ir 16 J)
3) Papildomų metalinių žiedų tiuningui (nepanaudojau)
4) Šautuvo priežiūros priedų: veltiniai ir antgalis vamzdžio vidaus valymui
5) Optikos laikiklis (monoblokas) Hawke HM6146 25mm (1") High
6) atsarginių optikos laikiklių, 25mm (1") High (aliuminiai)
7) Optinio taikiklio Leapers SCP-6245AOMD LTS 6-24x50, su pašvietimu
8) Šaudymo maišo (be užpildo)
9) Šoviniai: 1 dėžutė Predator Polymag premium hunting (aukštos kokybės) ir 5 dėžutės JSB Exact Diabolo (carefully selected), 0.510 g.
10) Dėžė (lagaminas) šautuvui. Plastikinis su paminkštinimu.

Yra visi dokumentai. Įranga prižiūrėta, mylėta, saugota. Būklė puiki. Rūdžių nėra. Šūvio jėga pastovi. Taiklumas puikus.

Apžiūrėti galima Vilniuje.

Geram pirkėjui pridėsiu sėdmaišį (kamofležinį) ir duosiu garantiją.
Plačiau galiu papasakoti telefonu. Skambinti galima bet kuriuo metu.
Išanksto pervedus, galiu siųsti į kitą miestą. Į kai kuriuos miestus važinėju dažnai.

1700 Lt










edmundasl:
papasakosiu istorija apie sita pouli, vardu Girius Merkys, kuris parduoda.  skambinu pasiteirauti del ginklo ir galutines kainos. pasiuliau savo kaina (uzbegant uz akiu pasakysiu, kad siuliau 1600). sako iki pietu reikia pagalvoti. ok, galvok. laukiu kelias dienas kol susigalvos. sugalvojo, kad gali parduoti uz mano siuloma kaina, tik savaitgali parsives ji is kazkur. sakau ok, turesi, duok saskaita, pravedu pinigus ir laukiu sautuvelio. vakar dave saskaita, pravedziau pinigus. siandien skambina is autobusu stoties ir sako. klausyk, atsirado dar viena pirkejas, siulo 1750 (pinigai jau pardavejo kiseneje). sako jei damestai dar koki 100, parduociau tikrai tau, o dabar, nori dar vienas pirkejas apziureti ir jei nepirks, uzvesiu i stoti ir issiusiu. sakau daryk kaip nori. pravesk atgal pinigus ir zaiskit jus su tuo nauju pirkeju. as tokiu zaidimu nezaidziu. jei susitariau, reiskias susitariau. teko dar sms pasirasineti. pinigus grazino, kaip pats issireiske, bent saziningas esa.
zodziu toliau nuo tokiu pardaveju, kurie dar niekaip nesuauga. nuo keiksmu susilaikysiu dar kol kas, bet labai jau norisi iskeikti

xatabyc:
Tema kuriama tam, kad "išryškinti" nepatikimus, problematiškus pardavėjus/pirkėjus. Forume labai retai pasitaiko tokių atvejų, bet būna išlenda "netyčiukai". Padėkime kitiems neužlipti ant grėblių, kurių nepavyko išvengti patiems. Tema neturi virsti kaltinimų mėtymo aikštele, apsiribokite keliais argumentuotais komentarais. Tai nėra juodas sąrašas į kurį patekęs forumo dalyvis pasmerkiamas kaip sukčius. Tema turi rekomendacinį pobūdį. Siūloma atkreipti dėmesį į jau įvykusius problematiškus/nesėkmingus pirkimus/pardavimus, numatyti papildomas priemones sėkmingam sandėriui užtikrinti.

FOX:
na pasakisiu pas mane buvo tokia situacija,radau as pigiai daikta,skambinu pardavejui,jisai atsako uzstatas ant ranku 300lt sakau duosiu daugiau,jisai man atsake negaliu nes sutariau su zmogum,ikalbejau saip ar taip,bet jisai man pasake kai buna ant ranku avansas ji reikia grazinti dvigubai,as sutikau man tiko kaina,daviau ant 300 daugiua ir ant virsaus 100 jam,jisai taip ir padare,zmogui atidave avansa dvigubai ir atsiprase,tokiu aisku mazai zmoniu,bet nedarom tragedijos,nera pas mus daug tokiu kad tema kurti,tiesiog reikia pasimokiti,as pasimokiau kada dariau uzsakyma,idejo linka o kada atejo laikas apmoketi pasake kad jisai persigalvojo ir kad as pries uzsakidamas turejau juo atsiklausti ar jisai tikrai pirks,vat ir tokiu buna

J2:

--- Citata iš: FOX  2012.09.24-20:41:38 ---na pasakisiu pas mane buvo tokia situacija,radau as pigiai daikta,skambinu pardavejui,jisai atsako uzstatas ant ranku 300lt sakau duosiu daugiau,jisai man atsake negaliu nes sutariau su zmogum,ikalbejau saip ar taip,bet jisai man pasake kai buna ant ranku avansas ji reikia grazinti dvigubai,as sutikau man tiko kaina,daviau ant 300 daugiua ir ant virsaus 100 jam,jisai taip ir padare,zmogui atidave avansa dvigubai ir atsiprase,tokiu aisku mazai zmoniu,bet nedarom tragedijos,nera pas mus daug tokiu kad tema kurti,tiesiog reikia pasimokiti,as pasimokiau kada dariau uzsakyma,idejo linka o kada atejo laikas apmoketi pasake kad jisai persigalvojo ir kad as pries uzsakidamas turejau juo atsiklausti ar jisai tikrai pirks,vat ir tokiu buna

--- Baigti citatą ---
Labai gerai, kad Edmundas paviešino istoriją  :beer:
Kuo toliau, tuo normalių žmogelių mažėja, o šitas atvejis tik tai dar kartą patvirtina. Jei visa sutarta suma jau buvo pardavėjo sąskaitoje, tai sandėris formaliai kaip ir įvykęs. Be to pinigai pinigais, yra dar susitarimas, bet pats susiduriu su tuo dažnai, kad žodis šiais laikais nieko nebereiškia. Šiandien sutarėm, paspaudėm dešinę, ryt jau viskas pamiršta  :tdown:. Įvyko kas įvyko, pardavėjas tiesiog norėjo pasipinigauti jau po susitarimo ir pinigėlių gavimo į sąskaitą. Reik tikėtis, kad tas šimtas ar kiek ten litų daugiau stipriai pagerino jo finansinę padėtį  :funny:
Jei su žmogum sutarei kainą, vadinas siūloma kaina tinkama, pinigėliai gauti, apie jokius daugiau kitus pirkėjus nebegali būti kalbos. Aš Edmundo vietoje būčiau pasielgęs lygiai taip pat, gražink šaibas ir eik n*x. Zlastis ima nuo tokių gudručių .
Anksčiau siūliau naujokams riboti skelbimus, arba padaryti juos mokamais  :azn:. Airguns.lt sąskaita papilnėtų. Kol neturi kokių šimto postų "stažo", nesudalyvavę nė vienose varžybose, nėr čia ko dėliot skelbimus, paskui tokie nuotykiai ir gaunasi. Susimokam kokius simbolinius 50lt  :lol: ir prašom skelbtis į sveikatą  :D

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

Eiti į pilną versiją