+- +-

Nuorodos



+-Narystė

Welcome, Guest.
Please login or register.
 
 
 
Forgot your password?

Varžybos


REGISTRUOTIS 
»

  

+-Statistika

Members
Total Members: 1313
Latest: autogSeamp
New This Month: 6
New This Week: 6
New Today: 2
Stats
Total Posts: 182073
Total Topics: 5333
Most Online Today: 377
Most Online Ever: 668
(2024.05.21-04:29:45)
Users Online
Members: 1
Guests: 373
Total: 374

Autorius Tema: Sharp Innova  (Skaityta 134821 kartus)

jawistas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1670
  • Karma: +14/-0
  • Klaipėda/Kaunas
    • Žiūrėti profilį
Re: Sharp Innova
« Atsakymas #315 Įrašytas: 2011.05.06-22:48:48 »
Citata
kasnelis rašė:
Nu siandien su patvarkytu V. sharpu  is 12 pumpu isspaudem apie 30 jonu. Visos gumos vietose.


O kažkada Jis man sakė, kad sharpui 30 džekų nepasiekiama :D :D :D Su 12  pump manasis 30 manau neištrauktų, arba tiesiog išsitaškytų, nors perepuskas eina vamzduku iš kaupiklio i vamzdį, nuostolių yra, arba nesugebėčiau tiek užpūst, nes gerbiamam kolegai 4pump sunkokai pasirodė :)
Login: jawistas
Password: satsiwaj
Sunku nepamėgint?
Iž38

jawistas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1670
  • Karma: +14/-0
  • Klaipėda/Kaunas
    • Žiūrėti profilį
Re: Sharp Innova
« Atsakymas #316 Įrašytas: 2011.05.06-23:10:11 »
Citata
Ramsis rašė:
susitvarkiau sharpa veikia geriau nei pries tai turbub jau senokai iplisus buvo


O sakyk, pas tave šarpas originalus? neskaitant siandieninio tiuningo... Ir šeip, galėtum padaryti savo šarpo "review" - nesvarbu, kad neturi su kuo greičius matuot, daužyk bonkas, kamštelius, aprašyk naudingumą - įgausi patirties pats, mums parodysi savo muškietą ir sukursi literatūrinę vertę čia :type: Jei sugalvosi ir nežinosi nuo ko pradėt - kreipkis!
Login: jawistas
Password: satsiwaj
Sunku nepamėgint?
Iž38

kasnelis

  • Orinukas
  • Sr. Member
  • *
  • Įrašai: 398
  • Karma: +3/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Sharp Innova
« Atsakymas #317 Įrašytas: 2011.05.06-23:13:30 »
Jo, perepuskas sitoj sistemoi tragiskas. Cia nuostoliu isvengti beveik neimanoma. Bet  tie nuostoliai nera dideli, ir gerai suderinus kitas dalis 30 arkliu visai realu.

jawistas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1670
  • Karma: +14/-0
  • Klaipėda/Kaunas
    • Žiūrėti profilį
Re: Sharp Innova
« Atsakymas #318 Įrašytas: 2011.05.06-23:25:53 »
Aš sakiau jau anksčiau, mano nuomone, šarpuko pompa ir kaupiklis tikrai neša tiek jonų, bet problema   slėgio perdavime (dujų  plėtimesi :D ) iki vamzdžio. Tas atsidaužimas į vamzdžio sieną, išsiskirstymas į T formos kanalą labai daug reiškia, reikėtų daryti tiesiaeigiškai :) gautume minimalius nuostolius ir maksimalią galią, kokia ji - negaliu pasakyt, kalbu teoriškai.
Login: jawistas
Password: satsiwaj
Sunku nepamėgint?
Iž38

kasnelis

  • Orinukas
  • Sr. Member
  • *
  • Įrašai: 398
  • Karma: +3/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Sharp Innova
« Atsakymas #319 Įrašytas: 2011.05.07-00:00:31 »
Manau kad  tiesinant ir sandarinant perepuska galima islosti apie 5-7% energijos, kas yra nelabai aktualu. Svarbu kad oringai prie max. energijos laikytu, tada sis aparatas gali isduoti beveik maksimalia imanoma energija su tokio turio kaupikliu.

jawistas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1670
  • Karma: +14/-0
  • Klaipėda/Kaunas
    • Žiūrėti profilį
Re: Sharp Innova
« Atsakymas #320 Įrašytas: 2011.05.07-00:48:09 »
Kasneli, į tavo sakinį galima sudėti tuos 5-7proc, po velnių, tai dėl ko mes stengiamės? 7 nuošimčiai - tai velnioniškai daug ir dėl kiekvieno nuošimčio reikia galvoti ir stengtis. Aš nesiginčiju, mano pasakytas metodas gal ir nėra sprendimo būdas neturiu tiek patirties. Bet 7proc negalima nurašyti. pagal termodinamiką ir hidrauliką ( kas tinka pneumatikai) kiekviename mazge esti nuostoliai ir į juos užmerktom akim negalima žiūrėt, nes pagal integralo principą - lašas po lašo ir akmenį pratašo :) atsiprašau už pernelyg mokslinę šneką :D
Login: jawistas
Password: satsiwaj
Sunku nepamėgint?
Iž38

Valinskis

  • Sr. Member
  • ****
  • Įrašai: 282
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Sharp Innova
« Atsakymas #321 Įrašytas: 2011.05.07-10:03:51 »
na, ka - dekui kasneliui uz dasilateli nauja. Teko tuo pat metu ismeginti jo garsuji pcp+mk - taiklus ir stabilus daikciukas :azn: geriau atrodo gyvai nei fotkeje

O sharpas juk kinietis ir tobulint ji dar galima, nes yra tu nestabilumu su flasvamzdziu, kuris buvo suklijuotas su vamzdziu ir karobke o klijai jau seniai nubyreje.
Siaip del galios lyg viskas ir ok, aisku, reiks su chronium pamatuot kuria diena. Ant maximumo nepasaudysiu - atima jegas pompavimas daznas.
Ant dienu buoze nuslifaves uzbeicuosiu ir aluvuot zadu. Gal veliau dar saudymo rezultatus idesiu (kol kas pas mane originalus vamzdis tai stebuklu tiketis nereikia)
Mano parašas...

jawistas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1670
  • Karma: +14/-0
  • Klaipėda/Kaunas
    • Žiūrėti profilį
Re: Sharp Innova
« Atsakymas #322 Įrašytas: 2011.05.07-13:18:31 »
Prašyk dar kasnelio, kad apžiūrėtu faskę tavo :) Jei jau taip kardinaliai žadi buože tūrbint, tai kokią žando atramą gali pasikelti :)

Va maniškė faskė, katik sutverta :) Realiai geriau atrodo, nuotraukoj į mikronelygumus labai fokusuoja.

Login: jawistas
Password: satsiwaj
Sunku nepamėgint?
Iž38

Valinskis

  • Sr. Member
  • ****
  • Įrašai: 282
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Sharp Innova
« Atsakymas #323 Įrašytas: 2011.05.10-16:07:08 »
Citata
jawistas rašė:
Prašyk dar kasnelio, kad apžiūrėtu faskę tavo :) Jei jau taip kardinaliai žadi buože tūrbint, tai kokią žando atramą gali pasikelti :)

Va maniškė faskė, katik sutverta :) Realiai geriau atrodo, nuotraukoj į mikronelygumus labai fokusuoja.


http://host-photo.com/thumb.php?f=STA60368.JPG http://host-photo.com/thumb.php?f=STA60369.JPG


hm tai cia tu ta vidini vamzdi su kuo taip nupoliravai? ar labai taiklumo tas prideda?
blogiausia kad mano tas vidinis vamzdis stipriai istriges metalineje karobkeje. Nenoriu plesyt kad istraukinet
Mano parašas...

Valinskis

  • Sr. Member
  • ****
  • Įrašai: 282
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Sharp Innova
« Atsakymas #324 Įrašytas: 2011.05.10-16:07:35 »

Citata
jawistas rašė:
Prašyk dar kasnelio, kad apžiūrėtu faskę tavo :) Jei jau taip kardinaliai žadi buože tūrbint, tai kokią žando atramą gali pasikelti :)

Va maniškė faskė, katik sutverta :) Realiai geriau atrodo, nuotraukoj į mikronelygumus labai fokusuoja.

http://host-photo.com/thumb.php?f=STA60368.JPG http://host-photo.com/thumb.php?f=STA60369.JPG


hm tai cia tu ta vidini vamzdi su kuo taip nupoliravai? ar labai taiklumo tas prideda?
Mano parašas...

jawistas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1670
  • Karma: +14/-0
  • Klaipėda/Kaunas
    • Žiūrėti profilį
Re: Sharp Innova
« Atsakymas #325 Įrašytas: 2011.05.10-17:16:29 »
Nu laaabaadiena :D Taigi visa ir esmė taiklumo pastoviuose greičiuose ir faskėj :type:(nevertinant šaulio įtakos) Ten žinok ne vidinis vamzdis, o tiesiog vamzdis :) o išorinis tiesiog falsh-vamzdis. Nu tą vamzdi vienas geras žmogus man patvarkė, turi jis ten savo techniką . Kiek kolegos sakė, poto ir pats pagalvojau, ant staklių su įprastais peiliais geriau nedaryt, nes metalo į vidų gali priverst. Esmė faskės yra, kad visos graižtvos baigtųsi lygiai viename plokščiame pjūvyje, nes tai įtakoja kulkos trajektorija tiek horizontalia tiek vertikalia kryptimi. Tai tavo vamzdis į metalinę karobkę įkaltas su įvarža, t.y standžiai įsikiša?
Login: jawistas
Password: satsiwaj
Sunku nepamėgint?
Iž38

Valinskis

  • Sr. Member
  • ****
  • Įrašai: 282
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Sharp Innova
« Atsakymas #326 Įrašytas: 2011.05.10-18:46:27 »
Citata
jawistas rašė:
Nu laaabaadiena :D Taigi visa ir esmė taiklumo pastoviuose greičiuose ir faskėj (nevertinant šaulio įtakos) Ten žinok ne vidinis vamzdis, o tiesiog vamzdis :) o išorinis tiesiog falsh-vamzdis. Nu tą vamzdi vienas geras žmogus man patvarkė, turi jis ten savo techniką . Kiek kolegos sakė, poto ir pats pagalvojau, ant staklių su įprastais peiliais geriau nedaryt, nes metalo į vidų gali priverst. Esmė faskės yra, kad visos graižtvos baigtųsi lygiai viename plokščiame pjūvyje, nes tai įtakoja kulkos trajektorija tiek horizontalia tiek vertikalia kryptimi. Tai tavo vamzdis į metalinę karobkę įkaltas su įvarža, t.y standžiai įsikiša?


hm, jo - siaip isties logiska, kad graiztvos turi baigtis viename lygyje.
Mes kai dejom vamzdi i karobke jis taip nelengvai iskiso. Truputi su jega. Bet kai isikiso tai paskui net i stakles priverze neistraukem. Pofik pagalvojom. Jei nedaryt faskes tai viskas ok - net kliju nereikejo. Tik nepatinka kad flasvamzdzio visas tvirtinimas tai tik astunke ir du varztai prie pompos. Zeba butu jei jis isisuktu i karobke-  klijai irgi nelabai patraukliai ziurisi sioj vietoj.
Mano parašas...

jawistas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1670
  • Karma: +14/-0
  • Klaipėda/Kaunas
    • Žiūrėti profilį
Re: Sharp Innova
« Atsakymas #327 Įrašytas: 2011.05.10-18:52:24 »
Aštunkių mano galva pilnai pakanka, juk jis dar įlenda į karobke apie 10mm, pakanka tikrai. O tie du varžteliai tai kad vamzdžio ašies kryptimi neslankiotu, tai užtenka ten jų manau irgi. Aišku norisi, kad viskas būtų taip tvirta, kaip pas Elastic'a buvo - pompavo laikydamas už optikos, kad karobke neskiltų :D
Login: jawistas
Password: satsiwaj
Sunku nepamėgint?
Iž38

Valinskis

  • Sr. Member
  • ****
  • Įrašai: 282
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Sharp Innova
« Atsakymas #328 Įrašytas: 2011.05.10-19:04:13 »
pas tave astunke jau gamykline plastikine buvo?
Mano sharpas is tos serijos buvo kur be astunkiu ejo. Stai tokio tipo:


dar tas slykstus plastikinis taikiklis ant flasvamzdzio. Astunke man padare is aliuminio. O taikikli nuemiau. Reiktu gal del vaizdo kokio metalinio istekinto mastau. Labai nykiai vamzdis atrodo
Mano parašas...

jawistas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1670
  • Karma: +14/-0
  • Klaipėda/Kaunas
    • Žiūrėti profilį
Re: Sharp Innova
« Atsakymas #329 Įrašytas: 2011.05.10-19:17:40 »
Apie mano šarpą iš tikro nėr ką kalbėt. 600mm vamzdis su metaliniu falshvamzdziu. Aštunkių tikrai nebuvo nuo gamyklos. Jis tiesiog kad yra pas mane ir tiek :D Del vaizdo močnesnį moderi pasidaryk ir viskas :) kam tas taikiklis jei optika yra :type:
Login: jawistas
Password: satsiwaj
Sunku nepamėgint?
Iž38

 

+-Naujausi įrašai

offtopic by itinenkoaz
Šiandien 11:09:41

Beeman P-17 5,5 mm by Evaldas
2024.05.10-18:49:39

Lietuvos FT ir HFT šaudymo į lauko taikinius varžybos(treniruočių formatu)bal.28 by Klisas
2024.05.08-16:31:57

Optisan mid žiedai 30mm kaklui, dovetail railui by Darenas
2024.05.06-07:27:07

Optikos pirkimas iš JAV by Mazylis
2024.04.20-22:29:08

Tolimatis Leica CRF 2400 by xatabyc
2024.04.20-13:37:09

Chronografas by xatabyc
2024.04.20-13:30:26

Europos HFT čempionatas, 6-8 September 2024 / Hungary / Debrecen by Aidas
2024.04.16-22:16:19

Varžybos Lenkijoje by Andzhejka
2024.04.12-23:39:27

Gamo CFX.4,5mm.PARDUOTAS by valakas
2024.04.12-19:56:29

Powered by EzPortal