Forum > CO2

DĖMESIO! trumpos kapsulės

(1/3) > >>

Matikas:
Trumpos Umarex gamybos 12g kapsulės. Bent gariūnuose tai jau. Kol dar Jankių balionai toli tai su CO2 šaudau. Anksčiau pastoviai naudodavau Crossman kapsules, bet va nusipirkau Umarex. Mano ginklas naudoja 2 kapsules iškart, reikia jas dėt į adapterį:


taigi ir įdėjau 2. Tik iššaudžiau gal 60-80 šūvių ir jau per optiką matau kaip kulka žemyn sminga, nors paprastai su 2 12g CO2 kapsulės tai pamatyt galima tik po 150 minimum šūvių :o
Nu galvojau bala nematė, ir įmečiau kapsules stalčiun (neišmetu nors ir naudotos :D ) Bet šiandien iššoviau panašiai, gal 130 ir parėjęs namo, nuspaudžiau vožtuvą, kad išeitų likęs CO2 ir girdžiu kad kapsulytė viena šnypščia! Ogi pasižiūrėjau- ne visiškai pradurta, tik duobutė padaryta :evil1:.
Pažiūrėjau į prieš tai naudotas kapsules ir ant vienos duobutė, bet nepradurta (sutaupiau 4 lt :D ) taigi dabar abi nesveikas sudėjau ir kitą syk turėsiu iš ko bent 60 šūvių padaryt, tik vieną įdėjus dar popieriaus gniužulą įdėjau, kad prasidurtų abi.
Taigi nepasimaukit ir jūs! Bent Umarex 850 savininkai :inno:

aroonas:
koki sh tarp ju idek ir vsio

Matikas:
Tai jau db ir dedu ;) . O kas gal kas  nepagalvojęs ir išmestų :inno:

aroonas:
na tokiu ir yra :)

EARepair:
Mano 88g balionas jau baigiasi - kažkur per 4 cm žemiau lekia kulkelės. Galiu aš jį ramia galva išsukinėt ar iššaudyt kol prie kojų kulka kris?
Nepykit už pradinukų klausimus.

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

Eiti į pilną versiją