Forum > CO2

CO2 pildomi balionai

(1/6) > >>

milkis:
Kur Vilniuje pildo Co2 340 g. (12 oz)daugkartinio uzpildymo balionus ? Skambinau i AGA, tai 150 lt uzsiprase. Neraliai cia..

+ gal kas turi kazka panasaus parduot ?

milkas

:)

Matikas:
Sunku rasti, kur užpildytų dabar, nueik į gaisrinę ir paklausk- jei tie nepildys, tai paklausk kur galima, kai aš buvau tai man atnešė lapuką kur, bet pildo tik Kaune, Vilniuj... didesniuose miestuose vopšem

berazumijus:
bet kuri firma pardavinejanti priesgaistrine iranga uzpildo. aga lupikai yra bet jie ne gesintuvus ir pildo. ir jie turi toki misini kaip agamix. ten argonas ir co2 eina. sako maziau i temperatura reaguoja.

zalias7:


--- Citata ---berazumijus rašė:
bet kuri firma pardavinejanti priesgaistrine iranga uzpildo. aga lupikai yra bet jie ne gesintuvus ir pildo. ir jie turi toki misini kaip agamix. ten argonas ir co2 eina. sako maziau i temperatura reaguoja.
--- Baigti citatą ---


Co2 naudojamas ir dauk suviu gaunasi del to, kad yra skysta faze, jei nebus skystos fazes gausis sh..., jei bus skysta faze co2 , ji reguos i tas pacias temperaturas.

As aisku ne fizikas, bet turbut tas mix susidaro is duju, o mums reikalinga skysta faze ir, kad ji garuotu.

berazumijus:
na i balionus abejociau ar tik dujas pila. kiek ilgai pavirintum tada ? argonas panasiu savybiu kaip ir co2. co2 tame mixe buna skirtingu %. jei co2 mazas % tai manau kazkiek + is to reikalo butu. nors paprasciausiai reikia paskambint ir paklaust.

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

Eiti į pilną versiją