+- +-

Nuorodos



+-Narystė

Welcome, Guest.
Please login or register.
 
 
 
Forgot your password?

Varžybos


REGISTRUOTIS 
»

  

+-Statistika

Members
Total Members: 1309
Latest: desant
New This Month: 2
New This Week: 2
New Today: 2
Stats
Total Posts: 182067
Total Topics: 5331
Most Online Today: 170
Most Online Ever: 566
(2023.01.14-11:40:47)
Users Online
Members: 1
Guests: 146
Total: 147

Autorius Tema: E cigaretes  (Skaityta 309922 kartus)

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: E cigaretes
« Atsakymas #45 Įrašytas: 2013.01.08-14:59:58 »
turiu as ta moda bet nepatariu. uz panasia kaina geriau vv350. dabar laukiu kol pareis kazkoks varivatas. 18650 jau 2 turiu ir antras jau nudvese. dar ne visi akumai i ji telpa. aisku galejau ir pries tai nutekint, o dabar ikisau stipriau pasukau ir elektronika nusibaige. tiksliau sulindo ir kazkaip knopke susiskersavo ir t.t.t. tiesa ir knopke baisiai nepatogi - lygi su korpusu, o senesniam modelyj buvo islindus gerokai. kitaip sakant vamzdis su ego jungtim ir tiek. dar ir jungtis i atomaizeri ant garbes zodzio itvirtinta. o varivatas is vaporbreak kiek supratau turi itampos upconverteri ir galima naudot arba kaip vv350 2 mazus akumus po 3.7v arba 1 dideli 18650. na siom dienom turi pareit, pasidalinsiu ispudziais. vv350 tai jau krites ne karta ir visko mates, bet veikia. na irgi biski minusas - minimali 3v itampa kai kuriems atomaizeriams per didele, o kai jau pats apvija vynioju tai stengiuos apie 2.5-3 omus susukt.
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: E cigaretes
« Atsakymas #46 Įrašytas: 2013.01.08-15:02:47 »
issiarde, sluoksnis izoliacijos ant baterijos ir nei krust. :azn:

na siaip ir is kito galo kamstis yra, bent jau kiek per mano rankas praeje yra, tai buvo. bet jei kalsi tai pazeisi baterija o tada lauk dumu. kazkaip man nepapuole kad neissitrauktu akumas. tai kaip jis tada barska jei nei krust ?
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

Alpha

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 3334
  • Karma: +59/-1
  • ZPSC
    • Žiūrėti profilį
    • ZPSC
Re: E cigaretes
« Atsakymas #47 Įrašytas: 2013.01.08-18:05:31 »
per galini kamsti mase eina, tai nutruksta laidas baterija traukiant, tada ismusi kamsti is vidaus prilituoji laida atgal ir surenki.Tu netaip supratai, baterija nei krust jau po mano tiuningo:) beja pastebejau kad labai skirtingai laiko. vakar pvz pakrauta visa diena atlaike, sugarina apie 2ml kuro. o siaindien pilnai pakrovus nustipo po pusdienio, nugarinus koki tik puse kubiko.Jau pasigedau itampos reguliavimo:) reik kazka galvot rimtesnio...
FT2 ▄︻̷̿┻̿═━一
FieldTargetShop.com

Ikaras

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1786
  • Karma: +14/-0
  • SK "Orinukas"
    • Žiūrėti profilį
Re: E cigaretes
« Atsakymas #48 Įrašytas: 2013.01.08-19:18:12 »
Labai priklauso kieklaikai nuspaudes atomaizeri. Jei ji ilgiau padegini jis blogiau pradeda garin. Tuomet tenka ilgiau laikut nuspaudus kaitinimo elementa. Greiciau issikrauna akumuliatorius
Žmonės neretai klysta: gerumą suvokdami kaip silpnumą, grubumą - kaip jėgą, o niekšybę - kaip mokėjimą gyventi.

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: E cigaretes
« Atsakymas #49 Įrašytas: 2013.01.08-21:29:51 »
siaip tai as turiu toki stacionaru varivolta pasidares berods uz 10lt. is kiniecio tokia plokstele su itampos reguliavimu nuo 3 iki 30v. aisku ribos per placios ir vel tie 3v. , bet pajungi bet koki 12v maitinbloki ir se tau passthru :) tik ta plokstele negali padaryt daugiau itampos nei paduodi. o dabar parkeliauja kur padaro is maziau daugiau. jei kas nores tai galesiu perleist ta vv350 jei man tas kitas pritiks. kam man 2 panasus.
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: E cigaretes
« Atsakymas #50 Įrašytas: 2013.01.09-08:55:12 »
na stai is draugo kiniecio parkeliavo ilgai lauktas genesis



pirmi ispudziai - tikrai vertas nuodemes :) kitas klausimas, kaip ir su visa kinietiska produkcija - kiek ilgai laikys. paziuresim ... tiesa is karto apie defektus "is dezutes" - tinklelio gabaliukai, kur komplekte buvo, tai pagal dydi visai neitema, gerai kad ne per mazi. na bet turiu dar 2 a4 lapus taip kad uzteks ilgam. sekantis - vidurinis kontaktas per daug isispaudzia i jungti, o ta jungtis netokio didumo kaip turetu but. todel maniskis varivoltas rodo kaip trumpa isukus. bet pasikrapscius ta problema issispres. gali dar ir akumai negeri but. o pliusai - garu kiekis tai is koto verciantis. cia su gana dideles varzos apvija. sukau 2 apvijom daugiau nei iprastai 2.8om. tiesa skysti tai "ant akiu" srebia. bet ir skyscio beveik 3ml sutilpo. traukiant jokio garso ir jokiu pasaliniu skoniu. o ir bijot kad sudeginsi nereikia. kaip visada forumuose teisybes yra - kad ir ka bebandysi, vistiek daeisi iki genesis :)
p.s. pasirodo jau akumai paslabe, pakeiciau i kitus (brangesnius) - laiko ir varivoltas -

« Paskutinį kartą keitė: 2013.01.09-09:13:04 sukūrė berazumijus »
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

Alpha

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 3334
  • Karma: +59/-1
  • ZPSC
    • Žiūrėti profilį
    • ZPSC
Re: E cigaretes
« Atsakymas #51 Įrašytas: 2013.01.10-09:11:06 »
Kur galima internete isigyt  skyscio be aromato? Gavau partija is vaporbreak aromatizuotu.Koncentracijos ryskiai per dideles. Noreciau viska skiest.
FT2 ▄︻̷̿┻̿═━一
FieldTargetShop.com

kestasp

  • Sr. Member
  • ****
  • Įrašai: 293
  • Karma: +4/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: E cigaretes
« Atsakymas #52 Įrašytas: 2013.01.10-09:45:54 »
Mano parašas...869815409

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: E cigaretes
« Atsakymas #53 Įrašytas: 2013.01.10-09:54:05 »
Kur galima internete isigyt  skyscio be aromato? Gavau partija is vaporbreak aromatizuotu.Koncentracijos ryskiai per dideles. Noreciau viska skiest.

na skonis aisku dalykas invidualus, bet man vaporbreako skonio koncentracija - pats tas. va kiti kitaiski noneimai skysciai tai ivairus buna, su kai kuriais drasiai galima skiest :) pats paprasciausias budas skiest - paprastas grynas glicerinas is vaistines. tinka aisku ir propilengliukolis. dar skiedimui pasirodo tinka skystis pavadinimu rongdu. kazkada buvau issidures.
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

Alpha

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 3334
  • Karma: +59/-1
  • ZPSC
    • Žiūrėti profilį
    • ZPSC
Re: E cigaretes
« Atsakymas #54 Įrašytas: 2013.01.10-10:02:53 »
Aciu,    geriau paimsiu gatava is ekodumo.Kainos visai nepiktos kaip
Lietuvoj.as kaip toks chemikas tai gal geriau nereik paciam makliuot is vaistiniu.Dar uzsimirs pavadinimas einant iki vaistines ir pajamsiu kokio kalio cianido ;D
Nu sitas reikalas uzkabino. Neistempiau nei savaites su ce-4. Uzsisakiau kiniska genesis did atomaizeri ir VV650 batareike :-[
FT2 ▄︻̷̿┻̿═━一
FieldTargetShop.com

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: E cigaretes
« Atsakymas #55 Įrašytas: 2013.01.10-10:21:21 »
nesijaudink vaistinese cianido ir su receptu negausi :D na as pameginau viskas su glicerinu gaunasi gerai. lietuvoj pjauna tas siuntimas maziausiai 10lt uzsimeta dar. bet jau kainos i teisinga puse. o tiesa ko tas ce4 negeras pasidare ? as tai ir genesisa ir ta ce4 patraukiu pakaitom. o kitaiskas genesis vistik turi trukuma - centrinis kontaktas vis ir taikosi nepasiekti baterijos. teko panaudot sriegio prailgintuva (pas tuos pacius kitaicus yra uz ~1$). o kai jau prisiruosiu ardyt kapitaliai, tai reiks ar ka nors tekint is kokio ftoroplasto ar dar ka galvot. jis turi but biski islindes o yra ilindes i vidu.
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

Alpha

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 3334
  • Karma: +59/-1
  • ZPSC
    • Žiūrėti profilį
    • ZPSC
Re: E cigaretes
« Atsakymas #56 Įrašytas: 2013.01.10-11:19:17 »
ce-4 trukumai mano poreikiams:
mazokai garo.
su nereguliuojama baterija tai perkaista tai nedakaista, pasekoje nemalonus skonis atsiranda.
pasalinia garsai traukiant,tai svilpia tai spragsi
FT2 ▄︻̷̿┻̿═━一
FieldTargetShop.com

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: E cigaretes
« Atsakymas #57 Įrašytas: 2013.01.10-12:19:23 »
cia tau pasitaike mazos varzos. greitai iskrauna baterija, todel nebespeja stabilizuot (ir siaip ta stabilizacija man kelia itarimu). varivoltas nuo 3v manau nepades - tada kais pastoviai per daug. paprasciausia isardyt, pakeist apvija su knatu (geriausiai ss tinklelis). o kad traukiant kliurksi tai greiciausiai per daug skyscio ipili. iki virsutines normos nepatariu pildyt, as pildau daugiausiai 1.4ml. na aisku genesis yra genesis...
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

kkipsas

  • Sr. Member
  • ****
  • Įrašai: 429
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: E cigaretes
« Atsakymas #58 Įrašytas: 2013.01.10-21:54:54 »
Atejo ir man dalis zaislu, dar kai kas kabo Vilniuj , kai kas pakeliui is Lenku.



O del skyscio , tai kodel nesisiunciat is :
http://inawerashop.com/index.php?

iki 0,5kg. 6,66 Bakso.
Man visai patiko gatava Dirty Neutral Base 12 100 ml.
Universali truputi per aitri, dadedu kazkiek VG (glicerino)
HW97k  Nikko Stirling Gold Crown Airking 4-12x42

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: E cigaretes
« Atsakymas #59 Įrašytas: 2013.01.10-23:02:45 »
na ir as panasiai galvoju - kam cia dar vietiniam perekupui moket. beto isvis popigiaja galima is kitaico kai ka gaut tiesiai. is ebajaus ir maistinio propilengliukolio parsisiunciau. neskanus siaip, bet kai trauki tai isvis jokio skonio. is pradziu baisu biski buvo :) glicerinas saldokas. o nikotinas pigiausias tai amerikonijoj.
bet genesis tai tikrai daiktas geras - 2 diena traukiu, na pasaka. ramiai neskubedamas susisukau spirale ... jau teko ir isplaut - skystis labai greitai tamsedavo. o plovimas tai elementarus - su aukstos temperaturos dujiniu lituokliu iki raudonumo pakaitini keleta kartu ss tinkleli kartu su apvija ir i salta vandeni. po 3 kartu vel kaip naujas. ir senai pamirsti, atseit neskanus skysciai paskanejo.
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

 

+-Naujausi įrašai

Beeman P-17 5,5 mm by Evaldas
2024.05.04-15:16:09

Lietuvos FT ir HFT šaudymo į lauko taikinius varžybos(treniruočių formatu)bal.28 by SergoT
2024.05.01-18:42:08

Optikos pirkimas iš JAV by Mazylis
2024.04.20-22:29:08

Tolimatis Leica CRF 2400 by xatabyc
2024.04.20-13:37:09

Chronografas by xatabyc
2024.04.20-13:30:26

Europos HFT čempionatas, 6-8 September 2024 / Hungary / Debrecen by Aidas
2024.04.16-22:16:19

Varžybos Lenkijoje by Andzhejka
2024.04.12-23:39:27

Gamo CFX.4,5mm.PARDUOTAS by valakas
2024.04.12-19:56:29

Ieškau laikiklio 35mm diametro by Darenas
2024.04.09-09:25:47

Šaudykla Kaišiadoryse by www.vaidodazasvydis.lt
2024.04.07-19:00:50

Powered by EzPortal