Forum > Medituojam

KKK reguliavimas, eksplotacija ir t.t.

(1/82) > >>

J2:
Prie to pačio techninis klausimas. Visur prie šildymo katilų nurodoma, kad dūmtraukio skersmuo ne mažesnis nei xxx, tačiau niekur nenurodoma, kas atsitinka, jei tas dūmtraukio skersmuo gerokai didesnis už rekomenduojamą ? Pas mane problema su Stropuva, ~2x per šildymo sezoną užsidega dūmtraukis, kame priežastis nesuprantu iki šiol, kadangi prieš sezoną visada išvalau ir sezono metu kas ~mėnesį valau, bet vistiek tas pats. Vieną rytą ateini, uždegi ir ....kyla lėktuvai  >:( :o
Dūmtraukis mūrinis su įdėklu, aukštis ne mažiau 7m, viena pusė yra viduje, kita išorinė siena, tačiau dabar šiltinta vata 10cm.

FOX:
kokiom malkom kureni?ar juos pakankamai sausos?metu dziovimo?
kiek alkune nuo katilo iki dumtraukio?
mano katilas taip pat stropuva ir taip pat dumtraukis didelis ir nieko

J2:

--- Citata iš: FOX  2013.10.04-11:22:51 ---kokiom malkom kureni?ar juos pakankamai sausos?metu dziovimo?
kiek alkune nuo katilo iki dumtraukio?
mano katilas taip pat stropuva ir taip pat dumtraukis didelis ir nieko

--- Baigti citatą ---
Malkos įvairios, yra spyglio, yra kietmedžio. Nėra idealiai sausos, bet nėra ir šlapios. Ruoštos pavasarį iš suchastojų, per vasarą praleido malkinėje.
Alkūnės nėra, ležakas iš Stropuvos eina tiesiai į stajaką (dūmtraukį), tiesa susijungimo vietoje toks susiaurėjimas yra, bet nebežinau ar jis čia įtakos turi. Dūmtraukis gerokai didesnis, nei rekomenduoja Stropuva, už tai ir klausiu kokią įtaką turi didesnis skersmuo ? Gal nespėja dūmai išlėkt, atvėsta ir sėda viskas ant sienelių ?

FOX:
tavo beda spigliociai,pereik ant sausu lapuociu ir lektuvai neskraidys

sauram:
Kiek pastebejau tai geriausias efektas gaunasi kai kurenama misriu kuru dalis spygliucio dalis lapuocio tada svariausias dumtraukis buna

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

Eiti į pilną versiją