+- +-

Nuorodos



+-Narystė

Welcome, Guest.
Please login or register.
 
 
 
Forgot your password?

Varžybos


REGISTRUOTIS 
»

  

+-Statistika

Members
Total Members: 1330
Latest: JewelBam
New This Month: 23
New This Week: 6
New Today: 6
Stats
Total Posts: 182073
Total Topics: 5332
Most Online Today: 119
Most Online Ever: 566
(2023.01.14-11:40:47)
Users Online
Members: 1
Guests: 86
Total: 87

Autorius Tema: O P T I K O S  (Skaityta 506252 kartus)

Lii

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1828
  • Karma: +11/-0
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: O P T I K O S
« Atsakymas #45 Įrašytas: 2007.07.17-23:28:07 »
Ka reiskia persenas? teip nebuva.. O mokytis niekad nevelu. Del Aerodrymo primygtinai neagituosiu.. ten visgi reik pinigus moket, taciau galima sudalyvaut bent jau kaip ziurovui. Bet i 2007.08.05 varzybeles ty butinai reiktu atvyk.. nebent kasnors mirtu.. arba gimtu.. Kiekvienas sudalyvavimas varzybose, tai neikainuojama patirtis ir pazintys..




Citata
Rimas54 rašė:
Varzyboms- per senas.Pardaviau visus turetus ginklus.Kai daugiau kaip 40 metu su jais gyvenau -tai nesaudes negaliu isbuti ne dienos-nupirkau CFX ir saudau saudau-kiekvienas taiklus suvis nuramina ,atrodo ir gyvenima prailgina,mat jau treti metai tiksi pagreitinta mano buties skaiciuokle....
Jūs nesakykit ką man daryti, aš nesakysiu kur Jums eiti..

zalias7

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2620
  • Karma: +51/-20
    • Žiūrėti profilį
Re: O P T I K O S
« Atsakymas #46 Įrašytas: 2007.07.17-23:28:29 »

Citata
Rimas54 rašė:
Varzyboms- per senas.Pardaviau visus turetus ginklus.Kai daugiau kaip 40 metu su jais gyvenau -tai nesaudes negaliu isbuti ne dienos-nupirkau CFX ir saudau saudau-kiekvienas taiklus suvis nuramina ,atrodo ir gyvenima prailgina,mat jau treti metai tiksi pagreitinta mano buties skaiciuokle....


Kode per senas ? per senas, kai sautuvo nenulaiko :)

Hablicelis

  • Svečias
Re: O P T I K O S
« Atsakymas #47 Įrašytas: 2007.07.18-08:08:23 »
Aš panašiai tik per jaunas. Visgi kolektyvas įtikino, kad verta atvažiuot bent jau pabandymui. Nepatiks, tai nepatiks, bent jau galėsiu drąsiai sakyti - bandžiau ir nepatiko, tik niekaip nesugalvoju, dėl ko turėtų nepatikt.

Citata
Rimas54 rašė:
Varzyboms- per senas.Pardaviau visus turetus ginklus.Kai daugiau kaip 40 metu su jais gyvenau -tai nesaudes negaliu isbuti ne dienos-nupirkau CFX ir saudau saudau-kiekvienas taiklus suvis nuramina ,atrodo ir gyvenima prailgina,mat jau treti metai tiksi pagreitinta mano buties skaiciuokle....

Lii

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1828
  • Karma: +11/-0
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: O P T I K O S
« Atsakymas #48 Įrašytas: 2007.07.18-08:16:29 »

Citata
Hablicelis rašė:
Aš panašiai tik per jaunas. Visgi kolektyvas įtikino, kad verta atvažiuot bent jau pabandymui. Nepatiks, tai nepatiks, bent jau galėsiu drąsiai sakyti - bandžiau ir nepatiko, tik niekaip nesugalvoju, dėl ko turėtų nepatikt.

Rimas54 rašė:
Varzyboms- per senas.Pardaviau visus turetus ginklus.Kai daugiau kaip 40 metu su jais gyvenau -tai nesaudes negaliu isbuti ne dienos-nupirkau CFX ir saudau saudau-kiekvienas taiklus suvis nuramina ,atrodo ir gyvenima prailgina,mat jau treti metai tiksi pagreitinta mano buties skaiciuokle....



Velgi, ka reiksia perjaunas? Mano vaikai 10-11m, abu saudo.. ty gal i jie perjauni? beje buvo ir 6m vaiku kurie dalyvavo varzybose... ir nieko, patiko.. ;D
Jūs nesakykit ką man daryti, aš nesakysiu kur Jums eiti..

Hablicelis

  • Svečias
Re: O P T I K O S
« Atsakymas #49 Įrašytas: 2007.07.18-09:41:20 »
Lii, nieks gi nenori važiuot tik tam, kad užimt paskutinę vietą. Amžius, tai bala jį nematė.

Lii

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1828
  • Karma: +11/-0
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: O P T I K O S
« Atsakymas #50 Įrašytas: 2007.07.18-09:44:08 »
Galiu pasakyt tik tiek: nepabandes, nesuzinosi..


Man patinka mano tetos posakis:    Neskanu.... nors.. neragavau...
Jūs nesakykit ką man daryti, aš nesakysiu kur Jums eiti..

Hablicelis

  • Svečias
Re: O P T I K O S
« Atsakymas #51 Įrašytas: 2007.07.18-09:52:30 »
Tai vat dėl to ir važiuosiu :)
Gerai, baigiam teršt, čia juk apie optikas turėjo būti.

Detomaso

  • Sr. Member
  • ****
  • Įrašai: 380
  • Karma: +0/-1
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: O P T I K O S
« Atsakymas #52 Įrašytas: 2007.07.18-12:10:42 »
o tai ka organizatoriams kalbeti... paimu save kaip pavyzdi... lakstai statai strateguoji visi susirenka, reikia protingai isdestyti, saugumas ir pan dalykai... o kai prieini prie taikinio sauti jauti kad esi nesusikaupes saudymui, kvepavimas neritmingas ir pan... ka cia kalbeti apie pirmas vietas... norisi bent i prizines papulti...
Mano parašas...

Daktariukas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 568
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: O P T I K O S
« Atsakymas #53 Įrašytas: 2007.07.18-12:16:29 »

Citata
Rimas54 rašė:
Varzyboms- per senas.Pardaviau visus turetus ginklus.Kai daugiau kaip 40 metu su jais gyvenau -tai nesaudes negaliu isbuti ne dienos-nupirkau CFX ir saudau saudau-kiekvienas taiklus suvis nuramina ,atrodo ir gyvenima prailgina,mat jau treti metai tiksi pagreitinta mano buties skaiciuokle....

Rimai,jomajo,sirdis niekada nesensta,cia jau galima daug priezasciu prigalvot,man geras atstumas atvaziuot buna,bet stengiuosi niekada draugisku varzybu nepraleisti,atvaziuok ir nepasigailesi,nesvarbu kad nelaimesi pirmu vietu-yra zmoniu,kurie daugiau treniruojasi,pagarba jiems-labai sauni chebra!;)
Gyvenime svarbiausia pralenkti ne kitus,o save patį.

Hablicelis

  • Svečias
Re: O P T I K O S
« Atsakymas #54 Įrašytas: 2007.07.18-12:32:40 »
Tai apie ką ir šnekta gi jadryštvajupernykštis klevas... Aš turiu daug patyrimo sėdėt tyliai bokštelyje ir  šaudyt stovint arba priklaupus, bet jį judančius taikinius. Popieriniai taikiniai man visada buvo tik priemonė patikrint, ar optika vietoj stovi. Ne mažai daliai jūsų šaudymas į popierinius taikinius yra tas "pagrindinis šaudymas". Tai yra skirtingi šaudymai ir puikiai žinau, kad sėdint FT poza ir taikantis į gerokai mažesnius, bet nejudančius taikinius man bus labai sunku.
Betkuriu atveju, nezirskit, ir atvažiuosiu ir šaudysiu ir nelaimėsiu (be cinizmo):inno:, jei ne koks force majeure.

Taika, meilė ir kiti dalykai, ok? :beer:
Kažkas mėgsta dalyvaut, kažkam svarbiau laimėt, treti gi gal bendraut labiausiai nori, ne šventieji puodus žiedžia, nesimėtykit akmenimis. :)

Citata
detomaso rašė:
to Hablicelis

ANE :) tai atvaziuok ir parodyk koks esi sustras... tik dalyvaudamas suzinosi ko esi vertas... pamenu buvo tokiu kurie gyresi kaip jie gerai saudo o kai atvaziavo "Laimeti" liko paskutiniai... aisku tau taip nebus... tikiuosi kad ne su PCP saudysi.. a to dar viena pozicija krisiu zemyn... ;)

liova

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2047
  • Karma: +39/-2
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: O P T I K O S
« Atsakymas #55 Įrašytas: 2007.07.18-17:32:51 »
Grįžtant prie optikos - 100% patikimai ją galima patikrinti su lazeriu. Pritvirtini lazerį nejudamai prie šautuvo, suvedi tašką ant kryžiaus - ir matai, kas ir kaip šaudant vaikšto.

Jei lazeris kinietiškas - tai jo mygtuką reikia nejudamai užtvirtinti, nes nuo mygtuko paspaudimo pajuda lazerio taškas. Nu ir batareikos jam nuo atatrankos išbyra...

Nuo tada, kai užsidėjau Nikko, pasibaigė mano problemos. Bokštelius sukioti tenka labai retai, ir po nedaug. Tiesa, pakeitus kulkas, spyruoklę ar nadulniką - tenka prišaudyti iš naujo, bet tai yra normalu.

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: O P T I K O S
« Atsakymas #56 Įrašytas: 2007.07.27-23:49:58 »
leapersa ebayjuj nelabai rasi normalu. o siust siuncia bet tik privaciai jei draugu turi ar kazko panasiai.
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

Gytis

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 549
  • Karma: +0/-0
  • ai nzn
    • Žiūrėti profilį
Re: O P T I K O S
« Atsakymas #57 Įrašytas: 2007.07.30-14:32:23 »
noreciau paklaust gal kas nors zino kokiu tinklalapiu kur butu paralaxu ratu  paziuret vaizdziai? googlo nesiulyt nerandu ;D
Mano parašas...

liova

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2047
  • Karma: +39/-2
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: O P T I K O S
« Atsakymas #58 Įrašytas: 2007.07.30-14:45:10 »

Gytis

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 549
  • Karma: +0/-0
  • ai nzn
    • Žiūrėti profilį
Re: O P T I K O S
« Atsakymas #59 Įrašytas: 2007.07.30-14:59:27 »
vaje dekui ;) jums labai netaip rasiau seniau o butu galima taprasme kad butu is visu sonu ar kaip kad butu aisku kaip gamint
Mano parašas...

 

+-Naujausi įrašai

Beeman P-17 5,5 mm by Evaldas
2024.05.10-18:49:39

Lietuvos FT ir HFT šaudymo į lauko taikinius varžybos(treniruočių formatu)bal.28 by Klisas
2024.05.08-16:31:57

Optisan mid žiedai 30mm kaklui, dovetail railui by Darenas
2024.05.06-07:27:07

Optikos pirkimas iš JAV by Mazylis
2024.04.20-22:29:08

Tolimatis Leica CRF 2400 by xatabyc
2024.04.20-13:37:09

Chronografas by xatabyc
2024.04.20-13:30:26

Europos HFT čempionatas, 6-8 September 2024 / Hungary / Debrecen by Aidas
2024.04.16-22:16:19

Varžybos Lenkijoje by Andzhejka
2024.04.12-23:39:27

Gamo CFX.4,5mm.PARDUOTAS by valakas
2024.04.12-19:56:29

Ieškau laikiklio 35mm diametro by Darenas
2024.04.09-09:25:47

Powered by EzPortal