Forum > Airsoftas

Reiktu patarimo-pagalbos

(1/4) > >>

berazumijus:
turiu toki dalyka :



problema su detuve. isklerusi ta vieta, kur sratukas laikosi pries saunant. dar turejau minciu kazka pats konstruot, bet gana sudetingai o ir green gas'as man visai ne prie sirdies. na ji dar bala nemate, bet detuves reiktu arba naujos arba veikiancios :) klausimas - nuo ko tinka/turetu tikt ? nes kiek guglinau tai variantu daug, bet konkreciai sitam pistoletui neradau. labai panasu i kinieti, nors padarymas tai visai normalus. pripazinsiu - airsofto ziniu man truksta. detuviu kainos nemenkos, tai bandyt pirkt su mintim "gal tiks" irgi visiskai nesinori. vienareiksme pirmenybe - co2. gal kas is siauliskiu ar pravaziuojanciu pro sali turi panasu pistoleta ir tiesiog galima butu pamegint ar tinka nuo kokio zinomo modelio ir susirasciau co2 varianta ?

Ryklys:
Apsilankyk Oksalyje. Jie dabar prekiauja ir airsofto žaislais ir atsarginėmis dalimis. Bent Klaipėdoje turi visko (atsarginių dalių). Reiktų pakeisti tą viršutinę plastmasinę detalę.

Alpha:
ta detalė vadinama dėtuvės lūpomis. kas tvarko greičiau supras ko tau reik.

berazumijus:

--- Citata iš: Ryklys  2014.03.15-17:42:19 ---Apsilankyk Oksalyje. Jie dabar prekiauja ir airsofto žaislais ir atsarginėmis dalimis. Bent Klaipėdoje turi visko (atsarginių dalių). Reiktų pakeisti tą viršutinę plastmasinę detalę.

--- Baigti citatą ---
na pas mus ne klaipeda ... zinau, kad prekiauja, bet sia savaite norejau plieniniu sratuku tai sako neturim ir nezinom kada bus, is airsofto tai berods 2 ginklus teturi lentynoj. pas mus oksalis tai beviltiskas toj vietoj manau. neiena su jais susistart - seniau kazko irgi reikejo, tai sako ryt parvesim ir paskambinsim. ilgai veza ... jau greit metai :) na gerai kad vos ne kasdien salia ju bunu tai reiks dar pamegint tartis.

berazumijus:

--- Citata iš: AlphaGSM  2014.03.15-17:45:30 ---ta detalė vadinama dėtuvės lūpomis. kas tvarko greičiau supras ko tau reik.

--- Baigti citatą ---
taip, man tos detales ir reiktu, bet vel kiek ieskojau niekur nera ismatavimu ir niekas nesiruosia ju del manes matuot. o tuo labiau, kad zvalgaus isvis i co2. gg net pusiau sildomam garaze beviltiska.

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

Eiti į pilną versiją