+- +-

Nuorodos



+-Narystė

Welcome, Guest.
Please login or register.
 
 
 
Forgot your password?

Varžybos


REGISTRUOTIS 
»

  

+-Statistika

Members
Total Members: 1313
Latest: Michaelmeerb
New This Month: 6
New This Week: 6
New Today: 1
Stats
Total Posts: 182072
Total Topics: 5332
Most Online Today: 50
Most Online Ever: 668
(2024.05.21-04:29:45)
Users Online
Members: 0
Guests: 29
Total: 29

Autorius Tema: Ka galvojat apie "pratesta garantinio aptarnavimo sertifikata"?  (Skaityta 11361 kartus)

rikis

  • Sr. Member
  • ****
  • Įrašai: 488
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Ka galvojat apie "pratesta garantinio aptarnavimo sertifikata"?
« Atsakymas #15 Įrašytas: 2015.02.13-19:59:48 »
Uzsienis,ne lietuva.uzsieni man atrodo,sugedusi daikta netaiso,o pakeicia nauju,jai klystu pataisykite,na o cia,aisku zmogus nueis ne viena kraujo kelia,ir finise vistiek pasiliks ant ledo,nes lietuviai ne ta tauta,kuriai rupetu kazkas.papasakosiu kaip mano seseu buvo.zodziu nuziurejo topo centre mobilka,uzsisake internetu.zodziu gavo,telefas kaip telefas.po savaites pradejo vykt nesamones ir pan,nunese garantini.pralauke 1,5men,garantinis pasake neina pataisyt,dave nauja.praejo kaip taisykle savaite,vel ta pati nesamone kaip su pirmu,vel garantinis.zodziu trukme panasi.nezinau taise ar ne,bet is garantinio parejo neaiskia komplektacija.nu ir ka jus manote,ogi pasinaudojus tuo triperiu vel pagedo.sesuo pareikalavo si syki grazinti pinigus,nes kiek galima testi su ta debilyste.na aisku menedzeriai nepatrnkinti ir pan,pasake parasyk prasyma,kad atiduotu pinigus,bei su paaiskinimh,kodel nori,kad juos atiduotu.tai galu gale po dar 2men.pervedi tuos pinigus.susiktas topocentras.ne vienas jau nukencia,del nekokybisku prekiu.
Tikras kovotojas tas , kuris gerbia savo priešininką.

AShas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 567
  • Karma: +6/-2
    • Žiūrėti profilį
Ats: Ka galvojat apie "pratesta garantinio aptarnavimo sertifikata"?
« Atsakymas #16 Įrašytas: 2015.02.13-20:55:35 »
Vat čia yra didelis bet. Bet kad ir kokia būtų šiuolaikinė elektronika ji turi kondensatorius. Kondensatoriai mėgsta išsipūsti ir matyt gamintojai paskaičiuoja kad jie išsipūstu po garantinio. Bent jau "firminiuose" kompuose tai galioja. 10 ir daugiau metų kompai ir dabar valina o nauji sunkiai ir 4 metus ištempia. Ir mašinos greičiau už senas rudyja ir šaldytuvai greičiau nusibaigia. Net aplas savo ipodų ir phonų netaisydavo jei batareika nusibaigdavo (čia aišku unikalus aplinis "gedimas" buvo) kol į teismą jų kažkas nepadavė

Atsakant į temą, man nuomone tiek primokėt neverta, ypač už TV. Jei jis dirbs 2 metus, tai dirbs ir daugiau :)
Mano paršas...

Fedia

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2107
  • Karma: +9/-1
    • Žiūrėti profilį
    • HFT
Ats: Ka galvojat apie "pratesta garantinio aptarnavimo sertifikata"?
« Atsakymas #17 Įrašytas: 2015.02.13-23:13:09 »
Mane neperseniausiai norejo Tele-2 Api***ti. Isnaudojau savo 3gb Menesinius ir toliau naudojuos Internetu. Kol pagaliau Nebegalejau nei skambint nei rasyt. nes buvau limita 150LT usimetes. Jiems paskambinti negalejau netgi ju duotasi tel numeriais kuriuos radau internete. Nuvykau y salona. sako virsijai limita. teko limita didint ir sake keliu valandu begije vel galesiu naudotis telefonu. plius ale as pats kaltas kad neseku kiek gb isnaudoju. Pradejau kelt kipisa ir sakyt kad pas juos parasyta,jog isnaudojus 75% MB ateina ispejamoji zinute. plius isnaudojus 100% MB taip pat ateina zinute. Bet as nei vienos tos zinutes negavau. todel tai nera mano kalte jog jie nesilaiko savo normatyvu. Salone dave Tel. numeri kuriuo galiu megint skambint ir destyt savo problema (Mat salonine mergaite niekuom negalejo padet) Vos prisiskambines Duotu numeriu Isdesciau savo situacija,Moteriske Sake perduos kaskokiem ekspertam ir pranes ar padengs mano 100LT kurie Priaugo nuo MB.  Po savaites parase zinute kad bus padengta daugiau nei 100lt ir ale atsiprase.

Isvada tokia,kad reik pradet kelt vejus. nes kitaip visiem P* ant taves...

P.s. Telefona pajunge po 2d.  nuo apsilankymo salone. (mat techniniai nesklandumai) Noreciau paziuret kaip patys pagyventu 2d be telefono kai dirbt reik juo.
Ne viskas auksas,kas auksu ziba ;)QB-78 HJB 3-9x32<br>Skype: Fedes1

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: Ka galvojat apie "pratesta garantinio aptarnavimo sertifikata"?
« Atsakymas #18 Įrašytas: 2015.02.14-00:50:19 »
ja ja ... lietuvoj pardoj ka nors rimtesnio pirkt tai da blogiau nei turguj. jau greiciau kinietis pinigus grazins nei cia garantija normali bus. buvo mum panasiai su tokia kontora serpantinas vadinas. nu ten tai duros stumimas konkretus. menesi svarke pasieme pralaike ir "nieko blogo" nerado. tai ten arba veikia arba neveikia, manau viskas paprasta. ta fakta kad neveikia per 10min kolektyvas pas mus nustate. kol neisikiso kazkas "is auksciau". tada po 2 tokio "remonto" teikesi duot kinietiska pakaitala (tarp kitko nei kiek kokybe neprastesnis uz ta pseudofirmini, lenkijos pusrusy surinkta) ir galu gale pripazino, kad buvo gedimas. na tfutfutfu kolkas veikia. taip kad visos tos pasakos - oj lietuvoj pirkt reikia bus garantija - paistalai visiski. kinietis duoda geresne.
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

Lala

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 610
  • Karma: +6/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Ka galvojat apie "pratesta garantinio aptarnavimo sertifikata"?
« Atsakymas #19 Įrašytas: 2015.02.17-09:13:42 »
Sveiki,
Greičiausiai gausis visiškai ne į temą, bet pasakysiu.
Visi varot, kad Lietuvoje Š... , o va kitur super.
Garantijos, pakeitė į naują, LT ap.. s norėjo...
Viskas priklausi nuo mūsų. pirkėjų.
Bet kuris pardavėjas, kuris parduoda pigiai ir procentaliai neuždirba daug, niekada nebus suinteresuotas lengvai grąžinti prekę ar grąžinti pinigus.
Tuo labiau vienkartinis pirkėjas.
Daroma tik dėl įstatymų reikalavimo. (Lytagra, Senukai,... )
Jei mes pirktumėme brangius/gerus gaminius, vaizdelis būtų kardinaliai kitoks.
Taigi, mes patys ir kalti....



berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: Ka galvojat apie "pratesta garantinio aptarnavimo sertifikata"?
« Atsakymas #20 Įrašytas: 2015.02.17-11:06:18 »
kaip tamstele klystat ... lietuvoj be 100% pelno niekas nesivargina aplamai kazka parduot. kainos siaip didesnes nei europoj (pigu slamsta parduoda brangiai, arba kaip jau sakai perkam brangias, vadinas geras prekes), taigis reiktu pirkt dar brangesnius daiktus taip iseitu ? :) o pardavejo snukio israiska manes visiskai nejaudina. jis ten vaiposi uz minimuma. na gal dar koki 1% nuo pardavimu.
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

mazas

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2133
  • Karma: +9/-0
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: Ka galvojat apie "pratesta garantinio aptarnavimo sertifikata"?
« Atsakymas #21 Įrašytas: 2015.02.17-11:59:22 »
Na del marzos uz ta voztuva kur as pirkau verta pasigincyti. Rusiskas soldatikas 8 eurai,o senukuose italiska nupirkau uz 4... tik tiek,kad Kelmes Lytagra buvo dvigubai arciau nei Siauliu senukai,del to perkant i kaina labai neziurejau.
Mano parašas...

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: Ka galvojat apie "pratesta garantinio aptarnavimo sertifikata"?
« Atsakymas #22 Įrašytas: 2015.02.17-14:53:27 »
o tas italiskas tai kinijoj padarytas uz 2 eurus :D galima aisku ir pasigincyt...
p.s. nepamirstam, kad eurosojuze vien idejimas i dezute leidzia ant etiketes teigt, kad pagaminta toj salyj kurioj idejo i dezute :)
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

Ryklys

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1174
  • Karma: +36/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: Ka galvojat apie "pratesta garantinio aptarnavimo sertifikata"?
« Atsakymas #23 Įrašytas: 2015.02.17-18:57:35 »
Sveiki,
Greičiausiai gausis visiškai ne į temą, bet pasakysiu.
Visi varot, kad Lietuvoje Š... , o va kitur super.
Garantijos, pakeitė į naują, LT ap.. s norėjo...
Viskas priklausi nuo mūsų. pirkėjų.
Bet kuris pardavėjas, kuris parduoda pigiai ir procentaliai neuždirba daug, niekada nebus suinteresuotas lengvai grąžinti prekę ar grąžinti pinigus.
Tuo labiau vienkartinis pirkėjas.
Daroma tik dėl įstatymų reikalavimo. (Lytagra, Senukai,... )
Jei mes pirktumėme brangius/gerus gaminius, vaizdelis būtų kardinaliai kitoks.
Taigi, mes patys ir kalti....

Jokių asmeniškumų. Ir net nebandau ginčytis. Tiesiog turiu kitokios patirties. Pasidalinsiu. Sakykim taip: be komentarų.

Firma, kurioje dabar dirbu, pirko instrumentą. Tikslios kainos nežinau, tai parašysiu žinomą apytikslią: ~60 tūkstančių eurų. Gamintojas Karl Zeiss. Pirkta iš atstovų Lietuvoje. Pastarieji ir aptarnauja. Nežinau kokio ilgio yra garantinis aptarnavimas. Deja. Todėl nesuprantu: ar garantinis jau baigėsi ar dar ne... Pirkimas įvyko prieš beveik 2 metus. Instrumentas iki šiol neveikia taip, kaip turėtų. Vokiečiai kaltiną atstovus Lietuvoje, o pastarieji gamintojus. Problema neišsprendžiama.
Būt įdomu rasti aprašytą tokią situaciją Vokietijoje.

AShas

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 567
  • Karma: +6/-2
    • Žiūrėti profilį
Ats: Ka galvojat apie "pratesta garantinio aptarnavimo sertifikata"?
« Atsakymas #24 Įrašytas: 2015.02.17-19:59:42 »
amerikoj tai įtariu parasta- į teismą ir kompensuos netik kainą bet ir nuostolius keliagubai. europoj į teismą - kaina ir pagrysti nuostoliai, lietuvoj kaip europoj. negi galvojat kad europoj nieks nieko neišdūrinėja? neišdūrinėjimo pažintį siūlau pradėt nuo graikijos :P o taip pat pabandyt pradėt naują biznį vokietijoj
Mano paršas...

Lala

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 610
  • Karma: +6/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Ka galvojat apie "pratesta garantinio aptarnavimo sertifikata"?
« Atsakymas #25 Įrašytas: 2015.02.17-21:51:21 »
Dėl Karl Zeiss.
Jei Jūsų įmonės vadovai su kiaušais, bet kada turit galimybę turėt naujausio modelio įrenginį.  :-D . Būtu daug blogiau tokį įrenginį nupirkti pvz. Lytagroj. :-)

DJdepo

  • Orinukas
  • Sr. Member
  • *
  • Įrašai: 356
  • Karma: +4/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: Ka galvojat apie "pratesta garantinio aptarnavimo sertifikata"?
« Atsakymas #26 Įrašytas: 2015.02.17-22:24:46 »
Kas lieca garantija,tai galiu pasakyt kad nuo pirkejo priklauso kaip bus su juo elgiamasi. Konkreciai nieko nenoriu ivardinti,bet pirkome ta pacia preke is tos pacios firmos su pazistamu tik jis menesiu anksciau as menesiu veliau. Jam pasitaike kazkoks brokas, man irgi nepatiko kaip veike prietaisas. Jis nuejo i parduotuve,pradejo kacialint savo teises ir elgtis kaip tulas lietuvis. Jam nieko nedare,teko savo lesom beda spresti. As nuejau su ta pacia problema,zmogiskai paaiskinau situacija,teko truputi pavazineti po remonto dirbtuves kurios siunte nuo vienu pas kitus,bet tas uztruko pusdieni ir net be jokiu prasymu rasymo mano preke buvo pakeista visiskai nauja atvykus rato gale vel pas pardaveja  :)

Pokst

  • Sr. Member
  • ****
  • Įrašai: 298
  • Karma: +2/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Ka galvojat apie "pratesta garantinio aptarnavimo sertifikata"?
« Atsakymas #27 Įrašytas: 2015.02.18-07:27:22 »
Priklauso dar ir nuo garantinio priėmėjo žmogiškumo, kartais reikia ir parodyt, kad savo, kaip pirkėjo teises žinai. Buvo konkreti situacija. Pirkau Seniuose vonios čiaupą ir sumontavus namuose paaiškėjo, kad jis nesandarus. Paėmęs tą čiaupą nuvažiavau į garantinį ir laukiau eilėje. Prieš mane buvusiam žmogeliui irgi su tokiu pat čiaupu garantinio darbuotoja pasiūlė užpildyt prašymą ir laukti mėnesį laiko, kol bus išsiaiškintas gedimas. Žmogelis numojo ranka ir išėjo. Man irgi buvo pasiūlytas toks pat variantas, bet pradėjau kultūringai prieštaraut-sakau senas čiaupas sugedęs ir visame bute vanduo užsuktas. Su priėmėja nesusikalbėjus, paprašiau iškviesti vadovą ir vadovei išdėsčius tą pačią problemą-gavau pažadą, kad tos pačios dienos bėgyje čiaupas bus suremontuotas ar pakeistas. Ir, kaip nebūtų keista, pažadą ištesėjo. :) 
Brocock Compatto+MTC Viper conect SL
Walther CP5

Lincas25

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 816
  • Karma: +7/-0
  • Panevėžys
    • Žiūrėti profilį
Ats: Ka galvojat apie "pratesta garantinio aptarnavimo sertifikata"?
« Atsakymas #28 Įrašytas: 2015.02.18-08:43:55 »
Senukai dėl tokių smulkmenų nesilaužo. Pirkau prieš kelis metus elektrinį arbatinuką. Per pietų pertauką parvežiau namo ir įjungiau, tai jis, zaraza, nenorėjo užviręs išsijungti. Nutempiau atgal į Senukus, tai priėmėjas pažiūrėjo į čekio laiką ir datą (~1 val truko mano pietūs namuose nuo įrenginio pirkimo), patikrino ar tikrai neveikia tas termostatas ir liepė sandėlininkui atnešti naują, dar pasakęs "negi čia pyksies su žmonėmis dėl kažkokio virdulio" :thup1:
Aš irgi garantinio laikotarpio atvejais darbe dažniausiai keičiu sugedusį ar brokuotą gaminį. Svarbu būtų žmogui gerai, o jau su tiekėju aiškintis mano reikalas.
« Paskutinį kartą keitė: 2015.02.18-08:45:30 sukūrė Lincas25 »
tykiai book ir book budrus
Crosman 3576 gamyklinis
Crosman TR77 NPS + CenterPoint 4x32

Dainius K.

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1064
  • Karma: +2/-0
  • aš nepiktas
    • Žiūrėti profilį
Ats: Ka galvojat apie "pratesta garantinio aptarnavimo sertifikata"?
« Atsakymas #29 Įrašytas: 2015.02.18-11:16:44 »
vilniuj dideliuose (banginio) senukuose tai jie nekeičia virdulio, gražina pinigus ir sako drožk salėn iš naujo nusipirksi  ;D tingi tampyt turbūt
QB79 7,4J

 

+-Naujausi įrašai

Beeman P-17 5,5 mm by Evaldas
2024.05.10-18:49:39

Lietuvos FT ir HFT šaudymo į lauko taikinius varžybos(treniruočių formatu)bal.28 by Klisas
2024.05.08-16:31:57

Optisan mid žiedai 30mm kaklui, dovetail railui by Darenas
2024.05.06-07:27:07

Optikos pirkimas iš JAV by Mazylis
2024.04.20-22:29:08

Tolimatis Leica CRF 2400 by xatabyc
2024.04.20-13:37:09

Chronografas by xatabyc
2024.04.20-13:30:26

Europos HFT čempionatas, 6-8 September 2024 / Hungary / Debrecen by Aidas
2024.04.16-22:16:19

Varžybos Lenkijoje by Andzhejka
2024.04.12-23:39:27

Gamo CFX.4,5mm.PARDUOTAS by valakas
2024.04.12-19:56:29

Ieškau laikiklio 35mm diametro by Darenas
2024.04.09-09:25:47

Powered by EzPortal