+- +-

Nuorodos



+-Narystė

Welcome, Guest.
Please login or register.
 
 
 
Forgot your password?

Varžybos


REGISTRUOTIS 
»

  

+-Statistika

Members
Total Members: 1308
Latest: StevenRapse
New This Month: 1
New This Week: 1
New Today: 1
Stats
Total Posts: 182073
Total Topics: 5332
Most Online Today: 114
Most Online Ever: 585
(2024.05.16-22:38:37)
Users Online
Members: 0
Guests: 10
Total: 10

Autorius Tema: Šauktiniai  (Skaityta 182972 kartus)

GSK

  • Orinukas
  • Hero Member
  • *
  • Įrašai: 952
  • Karma: +8/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #465 Įrašytas: 2015.10.12-12:24:00 »
Savaitgali Lietuvos rytų kaimynystėje demokratiškai buvo išrinktas prezidentas... berods >20 metų ten jau jis  :type:
ne šeichai tiek valdžioje išbūna  :azn:
teisingas PPP

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #466 Įrašytas: 2015.10.12-12:37:43 »
Savaitgali Lietuvos rytų kaimynystėje demokratiškai buvo išrinktas prezidentas... berods >20 metų ten jau jis  :type:
ne šeichai tiek valdžioje išbūna  :azn:
vadinas seichai nesusitvarko :)
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

komandoras1

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 969
  • Karma: +5/-0
  • Megejas papleskint...
    • Žiūrėti profilį
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #467 Įrašytas: 2015.10.12-20:39:15 »
...P.S. As tikrai nejauciu begalines meiles rusijai.
Tik turiu gera atminti.Labai gerai prisimenu audringas kalbas per klases valandeles ir pionieriu susirinkimus.
Ir mane siutina,kai dabar girdziu tuos pacius tekstus,tik pakeista baubo pavadinimas.Tada buvo amerikonai ir kiti kapitalistai,o dabar baubu tapo rusai.Kartais net oratoriai kalba tie patys.....
.....  :super: :super: :super:  .....
Genai perduoda daugeli ligu...Taip pat ir sia...

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #468 Įrašytas: 2015.10.12-21:13:20 »
pilnai sutinku  :super: be baubu negalima nu niekaip
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

GSK

  • Orinukas
  • Hero Member
  • *
  • Įrašai: 952
  • Karma: +8/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #469 Įrašytas: 2015.10.12-21:36:54 »
Gal šia nata ir baigiame šią operą?
Nes diskusijos nuėjo kitos temos vagon...
teisingas PPP

Lala

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 610
  • Karma: +6/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #470 Įrašytas: 2015.10.14-16:41:49 »
Temoje apie šauktinius svarstome SSSR, Ru elgesį, keikiame savo namus, Lietuvą.(kaip Lietuviška  ;D)

Pasakysiu paskalpį, aš nusiteikęs patriotiškai.
Ir didžiuojuosi, kad Lietuvis esu ir savo nuomonę turiu. Ir nesvarbu, ką propoganda iš Ru ar kitos pusės daro.
Ir vaikus taip pat auklėju.
Tikiuosi ir jie savo vaikus taip pat augins.

Tikiu, kad tokių kaip aš yra daugiau ir jų dėka mūsų proanūkiai kalbės Lietuviškai ir turės galimybę iš Vilniaus į Nidą nuvažiuoti automobiliu negavę leidimo iš saugumo.

Gerbiu visų teisę turėti savo nuomonę. Ją reikšti.
Gerbčiau Jų sprendimą pasirinkti gyvenamą vietą kur jaučiatės gerai. Kur niekas nenervina, kuria galėtumėtės didžiuotis.
Tikiuosi rastumėte tokią vietą.
Tokią vietą, kur valstybė nieko iš Jūsų neprašytu ir nieko Jūs jai neturėtumėte duoti.

Nežinau tokios vietos.
Todėl gyvenu Čia. Lietuvoje.
Ir tuo džiauguosi.

 :P



Audrius

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2801
  • Karma: +64/-3
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #471 Įrašytas: 2015.10.14-20:24:20 »
Tu tikrai ne vienas.
Smagu, kad dar yra žmonių, išdrįstančių tai pasakyti. Dabar tai nepopuliaru. Geriau sakyti aš kosmopolitas.

O aš žinau, kur ta svajonių šalis. Vienas francūzų artistas, kai jo paprašė susimokėti mokesčius, į ją pabėgo. Tas žmogus tik nebus kvailas, žino reikalą kuri tėvynė geresnė.

Aš patriotas. 
Kartais šaudau, kartais meistrauju. Audrius (Murka)

Fedia

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2107
  • Karma: +9/-1
    • Žiūrėti profilį
    • HFT
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #472 Įrašytas: 2015.10.14-21:50:15 »
Tai,prasau jeigu nesunku apibudinti ka reiskia patrijotas..? Nes pagal kaikuriuos esancius cia,jeigu nepasiryzes sokti su automatu y griovy ir pyskit visus is eiles kertancius siena jau esi nebepatrijotas ir kitoks visoks blogis. matyt tam patriotiskumui nebepakanka gyventi Lietuvoje is jos neisvykti,moketi kalba ir t.t. Yra zmoniu kurie gal irgi noretu gyventi Lietuvoje bet gal del susiklosciusiu aplinkybiu isvyke y uzsieni ne cia nesugeba galo su galu sudurt,bet ir tai nedrysciau tokiu zmoniu vadint nepatrijotais. Lengva pasakyt kad esi Patrijotas o prasau pateikit tamsteles jeigu nesunku ka realiai darot del tos Lietuvos? :) mnau bus visiem ydomu ir gal prisijunksim prie jusu darbu! :beer:
Ne viskas auksas,kas auksu ziba ;)QB-78 HJB 3-9x32<br>Skype: Fedes1

Ikaras

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1786
  • Karma: +14/-0
  • SK "Orinukas"
    • Žiūrėti profilį
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #473 Įrašytas: 2015.10.14-22:46:11 »
Fedinka atsibodai  :funny:. Zinom tavo nuostatas ir isitikinimus. Pasiliekam kiekvienas prie savu. OK  :beer:
Žmonės neretai klysta: gerumą suvokdami kaip silpnumą, grubumą - kaip jėgą, o niekšybę - kaip mokėjimą gyventi.

GSK

  • Orinukas
  • Hero Member
  • *
  • Įrašai: 952
  • Karma: +8/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #474 Įrašytas: 2015.10.14-22:50:53 »
Fedia, ko tu vėl vandenį drumsti?
Savo nenorą atlikti pareigą kariuomenėje apverkei ir negavai 100% pritarimo, ar to tau neužtenka???
Šiltam fotelyje sėdint ir mėgstamą gėrimą siurbčiojant tau dar norisi kad kiti savo gyvenimo vertybes po kojom klotų????

Nežinai kas yra patriotas... perskaityk LR konstitucija (mažesnės apimties leidinys nei ši tema) ir pažiūrėk vardinamas Lietuvos piliečio pareigas.
Kai galėsi pasakyti, kad taip ir gyveni sukurk tema "Ką dar galiu padaryti dėl Lietuvos" padiskutuosim meditacijose...
teisingas PPP

plikis

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 529
  • Karma: +3/-0
  • 868645586 OMNI tinklas&&865770844 BITĖ tinklas
    • Žiūrėti profilį
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #475 Įrašytas: 2015.10.15-06:57:56 »
LR Konstitucija. :) Kas tai? Ar ji veikia? :-\
Norėjau kaip geriau- išėjo kaip visada......

Audrius

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2801
  • Karma: +64/-3
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #476 Įrašytas: 2015.10.15-08:32:10 »
Tai,prasau jeigu nesunku apibudinti ka reiskia patrijotas..? Nes pagal kaikuriuos esancius cia,jeigu nepasiryzes sokti su automatu y griovy ir pyskit visus is eiles kertancius siena jau esi nebepatrijotas ir kitoks visoks blogis. matyt tam patriotiskumui nebepakanka gyventi Lietuvoje is jos neisvykti,moketi kalba ir t.t. Yra zmoniu kurie gal irgi noretu gyventi Lietuvoje bet gal del susiklosciusiu aplinkybiu isvyke y uzsieni ne cia nesugeba galo su galu sudurt,bet ir tai nedrysciau tokiu zmoniu vadint nepatrijotais. Lengva pasakyt kad esi Patrijotas o prasau pateikit tamsteles jeigu nesunku ka realiai darot del tos Lietuvos? :) mnau bus visiem ydomu ir gal prisijunksim prie jusu darbu! :beer:

Ką darau? Kaip ir Lala auklėju savo vaikus, kad jie gerbtų ir mylėtų tėtį, mamą, senelius, mokytojus, savo namus ir šalį, kurioje gyvena, auklėju taip, kad suprastų - viską reikia užsidirbti, iš dangaus gėriai nenukris, rodau, kokia graži mūsų šalis... Kas dieną dirbu, kad įstatymus pažeidę žmonės sulauktų atsakomybės, o įstatymus gerbiantys- jaustųsi saugiai. Tai 100 procentų nepasiekiama, tačiau siekti ir dirbti verta. Maži darbai, bet jie ne prieš Tėvynę, ne pačiam pasipuikuoti savo esamu ar tariamu išmanymu.  Kaip ir daugelis iš mūsų, įstatymų nepriiminėju, juos vykdau. Ir nekeikiu kasdien- "durna valdžia, durni įstatymai, viskas čia blogai". Lengva būti patriotu, reikia pradžiai tik  nedaryti pastarųjų veiksmų. Būtų gera pradžia. O ne vapalioti apie valstybinę propagandą. Ir aš nesakau, kad VISKAS gerai mūsų valstybėje. Toli gražu. Bet yra labai daug gėrio. Niekada nesvajojau kur nors kitur gyventi. Taip, man patiko Vokietijoje, Austrijoje, Norvegijoje. Bet aš ten gyventi nenoriu. Mano  noras - gyventi  bent kiek panašiai čia, Lietuvoje, tik turime stengtis. Visi.

Fedia, pagal tave, privalomosios karinės tarnybos atlikimas yra gulėjimas griovyje ir šaudymas į visus, kas bando pereiti sieną? Patikinu, tave labai stipriai suklaidino, žmonių šaudyti tikrai nereikės. 

 
Kartais šaudau, kartais meistrauju. Audrius (Murka)

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #477 Įrašytas: 2015.10.15-08:44:03 »
o kaip vaikui aiskinat kodel dar uz moksla reikia damoket, daug kas manau ir pas privacius gydytojus vedat (kodel - gi nemokamai gydo) ir kodel uzklasiniai bureliai kainuoja, ir ne kiekvienas tai gali sau leist ?
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

Audrius

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2801
  • Karma: +64/-3
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #478 Įrašytas: 2015.10.15-09:14:09 »

Kaip ir minėjau - aiškinu, kad iš dangaus niekas nenukrenta, viską reikia uždirbti, nieko nemokamo nėra; kad jūs vaikai turėtumėt kompiuterį, mobiliaką, tą ar aną, tėveliai turi kasdien dirbti. Būna, kad mano paaugliukė pareiškia, kad kitų namas didesnis, kiti turi tą... Sakau- mūsų pajamos tokios ir mes turi tai , ką įperkam, o tu pati mokykis, užaugsi, daug uždirbsi, vyras bus turtingas ir galėsi sau leisti daugiau.. Būna užsimano su draugėm į kavinę- vaikeli, čia ne mūsų gyvenimo būdas, mes taupome, o ne švaistome.

Bet suprantu, berozumijau, kad norėtum komunizmo, kur viskas ir visiems veltui? Pabusk, tas bajeris neišdegė!  Realybė kitokia- už viską reikia mokėti, o jei neturi pinigų- juos uždirbk arba keisk norus! Pala, o kurioje tavo manymu idealioje šalyje taip yra, viskas nemokamai? 

o kaip vaikui aiskinat kodel dar uz moksla reikia damoket, daug kas manau ir pas privacius gydytojus vedat (kodel - gi nemokamai gydo) ir kodel uzklasiniai bureliai kainuoja, ir ne kiekvienas tai gali sau leist ?
Kartais šaudau, kartais meistrauju. Audrius (Murka)

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: Šauktiniai
« Atsakymas #479 Įrašytas: 2015.10.15-09:49:48 »
gal vaikas ir nesupras, bet palygint kokia svedija (tik nereikia lialia, kad mum toli iki ju) mokesciai tokie pat, jei ne mazesni, bet ten uz gydyma lyg ir nereikia damoket, elektra berods fiksuotas mokestis - naudok kiek telpa. kodel pensininkas gali sau leist pakeliaut po pasauli, o ne dantimis isikabines i dar koki nors darba ? sodra ne milijardus skoloj dar ir su palukanom, kodel koks ispanas dirba iki pietu o atlyginimas didesnis, cia per 2 darbus tiek negausi. gal ir ne komunizmas, bet beveik isdeges :) ir tam paciam vaikui paaiskink, kad vien jau uz tai kad jis gime jis jau skolingas valstybei.
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

 

+-Naujausi įrašai

Beeman P-17 5,5 mm by Evaldas
2024.05.10-18:49:39

Lietuvos FT ir HFT šaudymo į lauko taikinius varžybos(treniruočių formatu)bal.28 by Klisas
2024.05.08-16:31:57

Optisan mid žiedai 30mm kaklui, dovetail railui by Darenas
2024.05.06-07:27:07

Optikos pirkimas iš JAV by Mazylis
2024.04.20-22:29:08

Tolimatis Leica CRF 2400 by xatabyc
2024.04.20-13:37:09

Chronografas by xatabyc
2024.04.20-13:30:26

Europos HFT čempionatas, 6-8 September 2024 / Hungary / Debrecen by Aidas
2024.04.16-22:16:19

Varžybos Lenkijoje by Andzhejka
2024.04.12-23:39:27

Gamo CFX.4,5mm.PARDUOTAS by valakas
2024.04.12-19:56:29

Ieškau laikiklio 35mm diametro by Darenas
2024.04.09-09:25:47

Powered by EzPortal