+- +-

Nuorodos



+-Narystė

Welcome, Guest.
Please login or register.
 
 
 
Forgot your password?

Varžybos


REGISTRUOTIS 
»

  

+-Statistika

Members
Total Members: 1315
Latest: Viza_eapr
New This Month: 8
New This Week: 7
New Today: 1
Stats
Total Posts: 182070
Total Topics: 5332
Most Online Today: 140
Most Online Ever: 566
(2023.01.14-11:40:47)
Users Online
Members: 4
Guests: 100
Total: 104

Autorius Tema: Diskusija del HFT Lietuvos čempionato  (Skaityta 44907 kartus)

zalias7

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2620
  • Karma: +51/-20
    • Žiūrėti profilį
Ats: Diskusija del HFT Lietuvos čempionato
« Atsakymas #105 Įrašytas: 2016.02.15-23:03:59 »
Kolektyvas jus krypstat visai ne i ta puse, del tu ft/hft niekas nesibara, viskas aisku. Bus dauk varzybu ir sauliam nuo to tik geriau va sulaukiam hft cempionatui field target asociacijos suderinimo  :-\  ir viskas bus ore     Ko cia barates  :-\

zalias7

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2620
  • Karma: +51/-20
    • Žiūrėti profilį
Ats: Diskusija del HFT Lietuvos čempionato
« Atsakymas #106 Įrašytas: 2016.02.17-15:07:27 »
Jurijus ltfsa forume pababade pirstu, kad zemaiciai "reklamuojasi" , o jam neleidzia, ltfsa forume nebenoriu rasyt kadangi ten istraukia i virsu visa mano purvina dusia  :D
Parasysiu cia, juolabiau jis ilsisi nuo reklamos tai bus ramiau.
Jurijau  zemaiciu paskutines varzybos http://www.airguns.lt/index.php?topic=8531.0 , zmones kaip supratau is vis pinigu neme, nes tik diplomai buvo. Jei paskaitysi ka rasiau apie reklama, ten buvo starto mokestis >2 euru.
Sazines reikia turet ir prikaisiot zmonem kuri dar ka nors daro is idejos.

po vasario 25 d. sita tema istrinsiu kaip fleimo pavyzdi, jei kas paliko genealiu minciu isisaugokit, kad paskui nebutu nesusipratimu  :beer:
« Paskutinį kartą keitė: 2016.02.17-15:08:58 sukūrė zalias7 »

Neo

  • Full Member
  • ***
  • Įrašai: 100
  • Karma: +0/-0
  • 867254nulis7nulis
    • Žiūrėti profilį
Ats: Diskusija del HFT Lietuvos čempionato
« Atsakymas #107 Įrašytas: 2016.02.18-12:28:29 »
Mariau, kodėl nuspręsta apmokestinti skelbimus airguns.lt forume? Perskaičiau visa tema, ir konkretaus atsakymo ne radau. Kaip ir buvo rašyta, pasikartosiu, LFTSA ne gali priversti žmonių važioti į Orinuko organizuojamos varžybos, tai šitas punktas netenkina nei LFTSA nei RSSA. Straipsnius airguns.lt vargu ar kas rašys, kad tik skelbimą apie varžybas neištrintu. Tai parašyk, kodėl Orinukas nusprendė apmokestinti skelbimus LFTSA ir RSSA? Ir kiek Eur kainoja vienas skelbimas?
HW100 + NS 10-50x60

zalias7

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2620
  • Karma: +51/-20
    • Žiūrėti profilį
Ats: Diskusija del HFT Lietuvos čempionato
« Atsakymas #108 Įrašytas: 2016.02.18-19:44:33 »
Tai kas gi liepe verst lftsa narius kur nors vaziuoti, cia buvo tik pradinis pasiulymas ir orentuotas, kad neskaudetu i esama situacija, tas pasiteisino ir jau suveike. t,y, be jokiu prasymu ir isakymu 5 ltfsa nariai buvo orinuko varzybose.
Bet kadangi tai buvo pasiulimas aptarimui, o niekas nieko nesitare nei taip nei ne, tai jis ir liko tik pasiulimu.

Kiek kainuoja nezinau, mes gi ir siulem aptart pasneket, bet buvo isnagrineta mano asmenybe ir tuo baigesi.

O kodel apmokestinta viskas irgi rasiau, jei atsakysi i klausima kuo paskutinius 5 metus lftsa prisidejo prie airguns, rasi atsakyma , kad niekuo. O kai  0+0 ir lygu gaunasi 0  ar ne taip ? :)  . Ir jei tema skaitei i konkrecius klausimus apie airganeriu veikla niekas neatsakinejo ir net nepasiunte, jei sitaip dzin, ko taip pergyvent ?
« Paskutinį kartą keitė: 2016.02.18-19:47:00 sukūrė zalias7 »

Neo

  • Full Member
  • ***
  • Įrašai: 100
  • Karma: +0/-0
  • 867254nulis7nulis
    • Žiūrėti profilį
Ats: Diskusija del HFT Lietuvos čempionato
« Atsakymas #109 Įrašytas: 2016.02.18-23:04:05 »
Ar tai pasiūlymas:
http://www.airguns.lt/index.php?topic=8880.0
Atsiprašau, bet man į pasiūlymą visai nepanašu. Taip skaičiau šią temą, ir ne norėjau spėlioti kokios tavo mintis ir planai. Taip ir ne supratau, arba praleidau, kaip gi populiarinti ft Lietuvoje. Ir šio atveju, paklausiau kaina, gavau klausimų vietoj konkretaus atsakymo. Ko Lftsa nariai padėjo airguns.lt, jau buvo rašyta. Jeigu reikėjo Lftsa pagalbos, reikėjo kreiptis, paskambinti. Mano nuomone, parinktas ne tinkamas būdas spresti airguns.lt - Orinukas problemos.
HW100 + NS 10-50x60

zalias7

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2620
  • Karma: +51/-20
    • Žiūrėti profilį
Ats: Diskusija del HFT Lietuvos čempionato
« Atsakymas #110 Įrašytas: 2016.02.18-23:18:23 »
Trukt uz vadziu vel is pradziu, as visa savaite aiskinausi, pasakojau ir t.t.  O tu islendi ir vel man viska is naujo ? lftsa foruma paskaityk sia tema paskaityk.
 ltfsa pagalbos lyk ir nereikejo paskutiniu metu tai ir nebuvo del ko skambint, apie ka tu aplamai ? Ir kodel tu manes klausi, kaip populiarinti ft ? kai as "populiarinau" (taip cia mano zodis) teko iseiti is ltfsa, dabar as tuo neusiimu. As tik konstatavau fakta, kad ft sauliu mazeja.   Tai biski skirtingi dalykai. 
Dima tu kaip atsibudes veliausiai, geriau pasiulyk kazka konkreciai, is tuscio i kiaura papilstyt as irgi moku, tik labai tingiu ir atsibodo, naudos is to kaip kirpti parsiuka: triuksmo dauk, o naudos jokios :)

Neo

  • Full Member
  • ***
  • Įrašai: 100
  • Karma: +0/-0
  • 867254nulis7nulis
    • Žiūrėti profilį
Ats: Diskusija del HFT Lietuvos čempionato
« Atsakymas #111 Įrašytas: 2016.02.19-00:04:58 »
Aš ir paklausiau tavęs, kiek kainuoja skelbimas? Gal kalba eina apie 5eurus, ar apie 50? Gal būtų paprasčiau sumokėt už skelbimą, ir baigti šią temą? Atsakymą ne gavau. Kodėl apmokestino, kaip supratau, dėl to kad lftsa ne prisidėjo prie airguns.lt veiklos. Jeigu airguns.lt forumui reikia pinigų, hostingui ar administravimui, taip ir reikia rašyti. Kas ten žino, gal ir rastume išeiti. Dėl populiarinimo, tai ne buvo klausimas tau. Ir nereikia man visko iš naujo pasokot. Bus tų Lftsa šaulių jūsų varžybose, net ir po tokių diskusijų. :)
« Paskutinį kartą keitė: 2016.02.19-00:26:00 sukūrė Neo »
HW100 + NS 10-50x60

zalias7

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2620
  • Karma: +51/-20
    • Žiūrėti profilį
Ats: Diskusija del HFT Lietuvos čempionato
« Atsakymas #112 Įrašytas: 2016.02.19-08:17:05 »
Dima man dabar tau pasakyt kaina ? jei tu mokesi is savu prasom, galim paderint. Jei as sutarsiu su tavim lftsa vardu, ka nuspres lftsa vadovybe ? as bandziau derint niekas apie tai nesneka, jie tave igaliojo ar tu savo iniciatyva ?.   Nenoriu bereikalingu sneku atsibodo. As tau ir sakau, konkreciai prasau.

Tai as ir rasiau, kad airguns.lt reikia ir hostingui ir viskam kitam pinigu, bet svarbiausia , kad bendras reikalas, o cia  net aptart pvz. ka daryt/kodel zmoniu mazeja tam bendram reikale, nera su kuo. O va skelbimus sumest, tai sventas reikalas ...
« Paskutinį kartą keitė: 2016.02.19-08:20:41 sukūrė zalias7 »

Neo

  • Full Member
  • ***
  • Įrašai: 100
  • Karma: +0/-0
  • 867254nulis7nulis
    • Žiūrėti profilį
Ats: Diskusija del HFT Lietuvos čempionato
« Atsakymas #113 Įrašytas: 2016.02.19-10:12:59 »
Mariau, parašyk kiek man asmeniškai kainuotu skelbimas arba žinutė(reklama) airguns.lt. Jeigu ieškosiu bendrakeleiviu i LFTSA arba RSSA varžybos, kiek kainos man tokia žinutė? Manau visiems LFTSA ir RSSA klubu nariams butu įdomu sužinoti. 

Ar LFTSA prisidejo prie „orinuko – airguns“ veiklos?:

2013m Orinuko varzybos

1 etapas – 11 LFTSA nariu is 26 dayviu

2etapas – 11 LFTSA nariu is 29 dalyviu

3etapas – 7 LFTS nariai is 35 dalyviu

4etapas  - 11 LFTSA narius is 24 dalyviu

 

2014m Orinuko varzybos

1 etapas – 6 LFTSA nariu is 36 dayviu

2etapas – 7 LFTSA nariu is 32 dalyviu

3etapas – 5 LFTS nariai is 18 dalyviu

4etapas  - 3 LFTSA narius is  21 dalyviu

5etapas  - 4 LFTSA narius is 23 dalyviu

 

2015m. Orinuko varzybos

1 etapas – 11 LFTSA nariu is 50 dayviu

2etapas –7 LFTSA nariai is 33 dalyviu

3etapas – 8 LFTS nariai is 40 dalyviu

4etapas  - 4 LFTSA nariu is 30 dalyviu

5etapas  - 11 LFTSA nariu is 40 dalyviu
HW100 + NS 10-50x60

Alpha

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 3334
  • Karma: +59/-1
  • ZPSC
    • Žiūrėti profilį
    • ZPSC
Ats: Diskusija del HFT Lietuvos čempionato
« Atsakymas #114 Įrašytas: 2016.02.19-10:25:01 »
Įsiterpsiu jei nieko prieš...
Neo, baik išvedžiojimai užsiiminėti. Negi nesupranti kad ne pinigai čia didžiausia problema.
Tiesiog truksta forume iniciatyvos iš tokių  kaip LFTSA daug patyrusių šaulių."Apmokestinimas" šiuo atveju skirtas atlikti amonjako funkciją.
Kaip Marijus minėjo, airguns.lt yra skirta visiems airguneriams.Taip jau susiklostė kad jau keletą metų jį prižiūri,puoselėja, tik Orinukas.Žinau kodėl taip įvyko,bet nenagrinėsiu. Užsikurs bereikalingas fleimas.
Dėl neaktyvų apmokestinimo, ankščiau ar vėliau turėjo tai įvykti, nes kam laikyt užtrūkusią karvę kuri žolę ėda bet pieno neduoda.O žolė kainuoja.
Situacijos sprendimui matau  vieną metodą.Reiktų sukurt kažką panašaus į uniją.Klubas, organizacija,būrelis norintis dalyvauti bendroje airguns.lt veikloje, reklamuoti savo klubo renginius, turi galimybę įstoti į airguns.lt uniją.
Istojęs įgauna lygiateisias privilegijas,pareigas ir atsakomybes pagal nustatytas taisykles. Pvz.: Dalinasi visais airguns.lt kaštais su kitais unijos nariais,užsiėma švietėjiška veikla forume,kartu sprendžia aktualius klausimus,kur nukreipti likusias lėšas ir pan. Taippat gauna administratoriaus prieigas prie forumo. ir.t.t.
Trumpai tariat- reikia eiti solidarumo keliu. Kitaip nieko nebus.....
« Paskutinį kartą keitė: 2016.02.19-10:31:20 sukūrė AlphaGSM »
FT2 ▄︻̷̿┻̿═━一
FieldTargetShop.com

zalias7

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2620
  • Karma: +51/-20
    • Žiūrėti profilį
Ats: Diskusija del HFT Lietuvos čempionato
« Atsakymas #115 Įrašytas: 2016.02.19-10:32:00 »
Neo sita statistika as puikiai zinau, todel ir pasiuliau 5 nariai varzybose, uzkaitom kaip palaikyma ir prasom dekit skelbimus, man pasake, kad cia ne armija ir negali isakyt (matyt tavo sarase visiems buvo isakyta .. :) )

Jei asmeniskai nori, galim paderint, bet tada gal irgi asmeniskai ? :) Sunku asmenishkai ir viesai is kart.  Nenori del tokio reikalo atlekt ?, arba as antradieni plnauoju vilniui but, galim susibegt.

AlphaGSM pas mus tu asociaciju ne viena ir gaunasi kaip yra, jei dar viena daryt as asmeniskai nieko pries, bet asmeniskai neuziimsiu su laiku problemos jei kas padarys ka nors, su mielu noru apsvarstysim prisijungsim del gero reikalo.

Audrius

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2801
  • Karma: +64/-3
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Ats: Diskusija del HFT Lietuvos čempionato
« Atsakymas #116 Įrašytas: 2016.02.20-01:35:28 »
Čia kažkokia diskusija... Leisiuosi į prisiminimus. Jau nežinau, kada tai buvo- varžybos Kačerginėje aš pamačiau vėliavą "Airguns.lt". Kiek dar čia esančių tai pamena? Tikrai žinau- daugelis griežtai pasisakančių nežino apie ką aš kalbu, nes susidomėjo ft ar hft kur kas vėliau. Tą vėliavą iškėlė, neatspėsit kas.. Kažkoks Žalias, kuris šaudė su kiniečiu qb.  O gal klystu, juk taip seniai buvo... Kas mums visiems yra airguns.lt? O kas jį sukūrė ir aukojo savo laiką ir lėšas? Man tai yra interneto adresas, kurį vos ne kasdien aplankau vędinas savo pomėgio. Man tai yra virtuali vieta vienijanti orinukų mylėtojus, netgi išeinant už konkrečių sporto šakų ribų. Taip, manęs atmintis neapgauna- ft proveržis  buvo lftsa narių Vaido ir Ugniaus kelionė į pakaunę, kur tai iki airguns.lt atsiradimo. To nuopelno niekas nenuginčys.  Tas pats pasakytina ir apie vėlesnį etapą- airguns.lt atsiradimą, kuris pritraukė naujų šaulių, puikių veiklių žmonių.

... o dabar pykstamės. Nors mūsų, deja, tiek mažai..
Kaip lftsa narys apgailestauju, kad yra kažkoks susipriešinimas, konkurencija, nelabai sveika, tarp klubų ( kuriuose po saują narių)..
Nes puikiai žinau- visuose klubuose yra puikių ir labai nusipelniusių žmonių.
Pats esu pasyvus narys, nieko gero nenuveikiau, todėl niekam ir nesakiau savo nuomonės, kad reiktų viską daryti, kad LIETUVAI (ne kuriam nors klubui) atstovautų pasaulio čempionate patys geriausi šauliai, net jeigu jie iki čempionato ir formaliai nepriklausė mūsų klubui.  Nes mūsų tikslai aukštesni už asmeninius nesutarimus.
 
     
Kartais šaudau, kartais meistrauju. Audrius (Murka)

 

+-Naujausi įrašai

Lietuvos FT ir HFT šaudymo į lauko taikinius varžybos(treniruočių formatu)bal.28 by www.vaidodazasvydis.lt
2024.05.07-23:31:25

Optisan mid žiedai 30mm kaklui, dovetail railui by Darenas
2024.05.06-07:27:07

Beeman P-17 5,5 mm by Evaldas
2024.05.04-15:16:09

Optikos pirkimas iš JAV by Mazylis
2024.04.20-22:29:08

Tolimatis Leica CRF 2400 by xatabyc
2024.04.20-13:37:09

Chronografas by xatabyc
2024.04.20-13:30:26

Europos HFT čempionatas, 6-8 September 2024 / Hungary / Debrecen by Aidas
2024.04.16-22:16:19

Varžybos Lenkijoje by Andzhejka
2024.04.12-23:39:27

Gamo CFX.4,5mm.PARDUOTAS by valakas
2024.04.12-19:56:29

Ieškau laikiklio 35mm diametro by Darenas
2024.04.09-09:25:47

Powered by EzPortal