+- +-

Nuorodos



+-Narystė

Welcome, Guest.
Please login or register.
 
 
 
Forgot your password?

Varžybos


REGISTRUOTIS 
»

  

+-Statistika

Members
Total Members: 1311
Latest: StephenDarge
New This Month: 4
New This Week: 4
New Today: 1
Stats
Total Posts: 182073
Total Topics: 5332
Most Online Today: 581
Most Online Ever: 581
(Šiandien 21:26:30)
Users Online
Members: 0
Guests: 525
Total: 525

Autorius Tema: LFTSA kreipimasis del D kategorijos pakeitimu  (Skaityta 67231 kartus)

Burbulas

  • Svečias
Re: LFTSA kreipimasis del D kategorijos pakeitimu
« Atsakymas #135 Įrašytas: 2010.10.25-18:40:34 »
Taip, taip ;D jau ką mokam tai mokam - burnoti ant valdžios ir pasiskųst kokia ji negera :)
Reiktu užduot sau klausimą  - ką aš padariau, kad padėtis pasikeistu taip kaip aš norių. Štai Jums pvz. konkrečioje situacijoje. Visi norim, kad šis įstatymas būtu pakeistas. Kuris iš mūsų nuėjo ir pašnekėjo su savo (tas kuris buvo išrinktas jūsų teritorijoje) seimo nariu ir paaiškino savo lūkesčius dėl šio įstatymo pakeitimo, paaiškino susiklosčiusią padėtį dėl pneumatinių ginklų sporto ir kokią tvarka kitose ES valstybėse? Visa tai paprasti veiksmai kurie gali įtakot šio įstatymo galutinį turinį (priims jį juk seimo nariai kurie apie jūsų lūkesčius nieko nežino).... O dar nevėlu, nes įstatymas dar nepriimtas  :inno:
P.S. Grafito, čia aš ne tau asmeniškai :) čia visiems pamąstymui

grafito

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1440
  • Karma: +7/-1
    • Žiūrėti profilį
    • RSSA
Re: LFTSA kreipimasis del D kategorijos pakeitimu
« Atsakymas #136 Įrašytas: 2010.10.25-19:50:04 »
galiu su Antanu pasneketi, gal prastums:inno:
Mano parašas...

Burbulas

  • Svečias
Re: LFTSA kreipimasis del D kategorijos pakeitimu
« Atsakymas #137 Įrašytas: 2010.10.25-20:04:18 »
Citata
grafito rašė:
galiu su Antanu pasneketi, gal prastums

Aš tai ir turiu galvoj - tu su Antanu, aš su Paulium ir t.t. Gal ir rezultatas bus :beer:
P.S. Tik Alytuje ne Antanas išrinktas o Zita ;D http://www3.lrs.lt/pls/inter/w5_show?p_r=6113&p_k=1&p_a=5&p_asm_id=53903&p_kade_id=6

grafito

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1440
  • Karma: +7/-1
    • Žiūrėti profilį
    • RSSA
Re: LFTSA kreipimasis del D kategorijos pakeitimu
« Atsakymas #138 Įrašytas: 2010.10.25-20:22:38 »
ne tik Antanas daznai buna Alytuje ir zmogus jis tikrai nera toks durnas kaip ji bando padaryti o sedi seime
Mano parašas...

Dainius K.

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1064
  • Karma: +2/-0
  • aš nepiktas
    • Žiūrėti profilį
Re: LFTSA kreipimasis del D kategorijos pakeitimu
« Atsakymas #139 Įrašytas: 2010.10.25-20:52:13 »
ką būtent reiktų pašnekėti (aš nesigaudau įstatymuose). Kad balsuotų už tokį ar tokį pakeitimą, dar kažką? Galbūt sugalvojau kam parašyti, tačiau nežinau ko būtent prašyti. Nerašysim gi "noru 16J, duok man 16J".
QB79 7,4J

Burbulas

  • Svečias
Re: LFTSA kreipimasis del D kategorijos pakeitimu
« Atsakymas #140 Įrašytas: 2010.10.25-20:58:59 »

Citata
Dainius K. rašė:
ką būtent reiktų pašnekėti (aš nesigaudau įstatymuose)...

Pradžiai bent perskaityk kas šioje temoje surašyta... gal ir suprasi

Dainius K.

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 1064
  • Karma: +2/-0
  • aš nepiktas
    • Žiūrėti profilį
Re: LFTSA kreipimasis del D kategorijos pakeitimu
« Atsakymas #141 Įrašytas: 2010.10.25-21:59:30 »
skaičiau, suprantu, bet kas gali kažką pakeisti po to, kai komitetas būtent tą pakeitimą nubraukė aš neįsivaizduoju. Balso už įstatymo pakeitimą paprašyti nesunku, bet įstatymo pakeitimo pakeitimo prašyti sudėtingiau.
QB79 7,4J

Baltas

  • Svečias
Re: LFTSA kreipimasis del D kategorijos pakeitimu
« Atsakymas #142 Įrašytas: 2010.10.26-11:45:29 »
Rasysime ir mes, NSA "Arsenalas", kreipimasi i seima siuo klausimu. Siulau rasyti kolektyvini rasta ir daryti bendra parasu rinkimo akcija. Gal tai daugiau itakos kazkiek? Airguneriai pasklide po visa Lietuva ir gali parinkti parasus daugelyje miestu. Idekime peticijos parasu rinkimo lapa parsisiuntimui i interneta. Miestuose vienas is esancios grupeles nariu galetu pasirasytus parasu lapus persiusti koordinatoriui. Tikiuosi, sujungti bendrai jegas - bendram tikslui, palaikys ir airguns.lt bendruomenes nariai ir LFTSA. Rasykime bendra rasta ir pateikime kartu peticija, su parasais is visos Lietuvos.

Taip pat tikekimes per visa Lietuva atsiras ir daugiau airguneriu isdrystanciu pakalbeti su savo regione isrinktais seimunais ;) ju parasu ir paremimo siuo klausimu paprasyti ;)!

Pagarbiai, Baltas

Burbulas

  • Svečias
Re: LFTSA kreipimasis del D kategorijos pakeitimu
« Atsakymas #143 Įrašytas: 2010.10.26-12:33:58 »
Dainius K.>     Projektas dar bus svarstomas seimo posėdyje po pagrindinio komiteto išvadų. http://www3.lrs.lt/docs2/HDRWCJDX.PDF
Svarstymo metu jis gali būti:
153.1.3str.-grąžinti projektą pagrindiniam komitetui patobulinti
154.3str., 154.4str.-atidėti projektą taisyti
153.1.5str.-grąžinti iniciatoriams projektą tobulinti iš esmės

Jei netgi šie trys punktai nevykdomi - posėdžio (svarstymo) metu gali būti priimti pasiūlymai/pataisymai/išbraukimai (155.3str tai gali padaryti Seimo nariai, Respublikos Prezidentas,Vyriausybė). Tuomet pagrindinis komitetas iš naujo suredaguos įstatymo projektą ir bus teikiamas priėmimui.
Aš nesu tikras dėl visos šios tvarkos, bet taip supratau pagal aukščiau pateikta nuorodą.
Baltas>     parašų rinkimas dabar nieko neduos, t.y. nebus kam jų įteikt ir laiko nebėr. Jei įstatymas dabar bus priimtas nepalankus mums tuomet tokią akciją gal ir galima surengt... bet kiek pamenu reikia surinkti 50000 parašų, kad seimas peržiūrėtų iš naujo
įstatymą
P.S. dėl parašų buvau teisus
"2 straipsnis. Piliečių įstatymų leidybos iniciatyvos teisė

1. 50 tūkstančių Lietuvos Respublikos piliečių, turinčių rinkimų teisę, gali teikti Seimui įstatymo projektą ir jį Seimas privalo svarstyti"
http://www3.lrs.lt/pls/inter2/dokpaieska.showdoc_l?p_id=111993

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: LFTSA kreipimasis del D kategorijos pakeitimu
« Atsakymas #144 Įrašytas: 2010.11.01-01:58:28 »
jei ikist ta pakeitima kad niekam nekristu i akis tai lietuvoj ir 40j butu galima iteisint be jokiu leidimu. net jei susigriebtu tai ivyktu po keliu metu. dar keli metai praeitu kol vel tai islystu. negi dar kazkas galvoja kad idomu ten kazkam orinuku istatymai ? :) tu istatymu ten niekas nezino kurie jiem asmeniskai nereikalingi. saudyk tu nors i kaimyno suni su belenkiek istatymu ir niekam tai nebus idomu jusu j. tik va jei i mano suni pasaudytu is orinuko ir pareikalauciau to paimto (galbut) orinuko ekspertizes va zmogeliui labai negerai galima butu pridirbt. jei taip butu tai na pirmiau su tuo zmogum pasnekeciau ar nori to ano ... butu eiline rezonansine taip vadinama byla ir poto jau tas zmogelis ir nukentetu. bet pati esme nepasikeistu. o dabar is esmes ar 7j ar 16.1 ? galvojat kas nors del tiek knisis ? uz tokio lygio nusizengima gausi geriausiu atveju kelis metus gaut arba tiurma pusmeciui arba darbu. o ten jau ir taip sociai eiliu uz paprastesnius nusikaltimus. oficialiai visi radio megejai neturi teises konstruot nieko negave leidimo is rrt leidimo. na jei per tave puse rajono nematys tv tai jau zinos kur eit nes visi ten vienas kita zino. vel mane isvadins durnium ir pesimistu... atleiskit jei as neitema ...
nebent tai principo reikalas. bet saudydamas su vienom kulkom gausis 15j o su kitom 17. tai dabar tas pats zmogus bus nusikaltelis ?
varzybose skirtumas sioks toks butu o realiam gyvenime koks ? ar i katina saudys su 6j ar i taikini su 16 ?
kam realiai tikrino tuos j ? nebent varzybose. techniksai tai imanoma aisku ale dabar jei brakonieriausi tai ne j tikrins o kiek prisibrakonieriavai. pries tokia veikla esu zinoma kategoriskai pries. jei teoriskai leistu 16j tai jau tu brakonieriu, tiksliau zveriu zalotoju atsirastu gerokai daugiau. ginlu parduotuves i tai sureagauotu ir aisku be leidimu pardavinetu 16j.
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

Baltas

  • Svečias
Re: LFTSA kreipimasis del D kategorijos pakeitimu
« Atsakymas #145 Įrašytas: 2010.11.01-02:32:06 »
Kas cia yra? Istatymo keitimo siulyme is 17J i 16J pavirto ir Berazumijus viena juliuka pamete. Reikia siekti logisko varianto - 17J, nes paskui vaikstoma uz istatymo ribu su to 1J skirtumu. Lenkai ir juk ne 16J o 17J prieme riba.  Varzybose gi nuo 16.4J diskvalifikacija o ne atsidurimas su 16.1J uz istatymo ribu.

Pagarbiai, Baltas

grandis

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 3637
  • Karma: +26/-1
  • Aš čia ne prie ko
    • Žiūrėti profilį
Re: LFTSA kreipimasis del D kategorijos pakeitimu
« Atsakymas #146 Įrašytas: 2010.11.01-07:31:10 »
logiskai pamasčius aš prieš sita pakeitima, 16J jau ne vaikų žaidimas, o Lietuviai dar tauta nesubrendus jiems orinukas tai prisiminimas iš tarybu sajungos laiku Iž22 Iž38 ir t.t.
o kas nori sportuot ir saudyt su 16j tam bus neproblema susitvarkyt ir leidimus
Jai nepasidarysi pats, už tave niekas nepadarys, o jai padarys tai suchaltūrins ....
"grandis"

jonas_m

  • Orinukas
  • Hero Member
  • *
  • Įrašai: 1787
  • Karma: +71/-3
    • Žiūrėti profilį
Re: LFTSA kreipimasis del D kategorijos pakeitimu
« Atsakymas #147 Įrašytas: 2010.11.01-08:31:10 »
pritariu grandziui,kas saudo i gyvunus tai tam pofig i leidimus,pripazinkit jei bus laisvai pardavinejami 16j sportininku daugiau neatsiras,nes kas nores tas susitvarkys su leidimais. nemanau kad atsiras daugiau ir fatografu,nes dauguma naudoja tikrai ne 16j

Burbulas

  • Svečias
Re: LFTSA kreipimasis del D kategorijos pakeitimu
« Atsakymas #148 Įrašytas: 2010.11.01-10:10:01 »
Citata
berazumijus rašė:
.....

Visiškas "briedas" ir dar ne į temą. Susidaro įspūdis, kad rašoma tam, kad tik parašyt... be jokios aiškios minties... jau atsibodo

Baltas>   tu teisus. Mes prašėm pakelt iki 17J, bet prašėm ne mes vieni ir kažkodėl projekte jau atsirado 16J. Iš esmės tinka ir šis apribojimas, bet jei nepraeis - kitais metais sieksim 17 (tai spręs LFTSA nariai)

Grandis, jonasm>   kaip jau buvo minėta šioje temoje - čia nėra  tema skirta svarstymui gerai/blogai. Šią iniciatyvą pradėjo LFTSA ir jos nariai nusprendė, kad tokie įstatymo pakeitimai būtų jiems naudingi. Meditacijose yra tema kur galite išreikšt savo pamąstymus... šioje temoje laukiami konstruktyvūs pasiūlymai :)
P.S. Esmė šio pakeitimo yra ta, kad galėtumėm rengt varžybas netik šaudyklose.

Perestukinas

  • Orinukas
  • Sr. Member
  • *
  • Įrašai: 351
  • Karma: +3/-0
  • Joniškis
    • Žiūrėti profilį
Re: LFTSA kreipimasis del D kategorijos pakeitimu
« Atsakymas #149 Įrašytas: 2010.11.01-12:50:52 »
Pseprašam kolegos jeigu tai vėl bus pliurrr į vandenį kaip daro žąsytės...
Aš už iniciatyvą, kas norės nusižengti tam tie papildomų ~10J ar daugiau ir be istatymo nebus problema. Aišku pakeitimas gal norinčių sportuoti ir nepadaugins, tačiau gali būti ir žingsnis link to. Pažiūrėkite, net gi sporto šakose - religijose reikalingas nuolatinis reklaminis darbas palaikant susidomėjimą iki paskutinės sekundės. Be abejo pritariu Grandžiui - norintys rimtai sportuoti leidimą susitvarkys.
Tačiau jeigu galvojate kad vienu jūsų geru troškimu pavyks paveikti politikus... atleiskite kolegos gal jūs paskutinius 5 metus gyvenote kur nors už LT ribų. Tokiems pakeitimams prastumti, taip taip būten "prastumti" reikia daug pastangų ir kryptingo veiksmų plano. Istatymų srityje veikia kiti svertai, pagalvokit patys... tarkim, po įstatymo mūsų naudau prėmimo kur nors LT įvyksta piktybinis aktas panaudojant padidėjusius J. Taigi tie kurie buvo "prieš" panaudos visus visas leistinas ir neleistinas priemones apipilti purvais ir galimomis grėsmėmis visus kurie buvo "už". Kuri partija norės suteikti konkurentei tokį kozirį? Čia labai elementaru panašiai kaip "yra žmogus - yra problema, nėr žmogaus ir problemos nėr". Ir tai ypač prieš veikia prieš rinkimus - niekas nei pirštu nepajudins darydamas tai kas gali būti panaudota prieš juos. Jeigu mano skylėta atmintis nepaveda, kažkur diskusijose buvo kodėl stojant į LFTSA reikia rekomendacijų, didesnių pinigų kaip filtro, kad patektu tik rimtai norintys sportuoti. Tai va jie irgi užsidėjo filtrą.
Norim pakeitimo įstatyme? Aiškus kryptingas veiksmų planas - ilgas bendravimas su įstatymus priimančiais atstovais aiškinant visą tai ką žinome mes, pasikvietimas į varžybas duodant pajusti kas yra kas ir t.t ir pan. Veiksmas visos LT mastu, surandan prijaučiančiu reikalingose partijose  (nei vienas atstovas komisijoje neis prieš partijos valią) ir gal būt kitiems metams turėsime rezultatą. Dar kartą atsiprašau - daugiau tos temos nebeteršiu savo lialia.
CZ200T + Hawke 4.5-14x42 HFT3; LG110 + Hawke 8-25x42 HFT1

 

+-Naujausi įrašai

Beeman P-17 5,5 mm by Evaldas
2024.05.10-18:49:39

Lietuvos FT ir HFT šaudymo į lauko taikinius varžybos(treniruočių formatu)bal.28 by Klisas
2024.05.08-16:31:57

Optisan mid žiedai 30mm kaklui, dovetail railui by Darenas
2024.05.06-07:27:07

Optikos pirkimas iš JAV by Mazylis
2024.04.20-22:29:08

Tolimatis Leica CRF 2400 by xatabyc
2024.04.20-13:37:09

Chronografas by xatabyc
2024.04.20-13:30:26

Europos HFT čempionatas, 6-8 September 2024 / Hungary / Debrecen by Aidas
2024.04.16-22:16:19

Varžybos Lenkijoje by Andzhejka
2024.04.12-23:39:27

Gamo CFX.4,5mm.PARDUOTAS by valakas
2024.04.12-19:56:29

Ieškau laikiklio 35mm diametro by Darenas
2024.04.09-09:25:47

Powered by EzPortal