Forum > Medituojam

Pompa

<< < (2/3) > >>

paularta:
Kinijoje radau.......Du zodziai o  koks tarp ju jauciasi  didelis tarpas   -  tarp Kinijos ir  radusio ....O    skamba beveik taip  lyg Maximoje pirkau........................Platus  peizazas,jauciasi atstumas  o pompa  tik viska gadina
 ;D

Ryklys:

--- Citata iš: Mega  2018.09.15-00:43:05 ---Guli gal metai neišbandytas projektas, noris įpūsti gyvybės ir išbandyti  :D dėl pašaudymo kelis kartus per metus, bombos nenoriu pirkti, /.../

--- Baigti citatą ---

Dėl kelių kartų per metus yra apsčiai ,,chebros" galinčios pavaišinti oru iš savo ,,bombų".

Logun ( Viktoras):
Labai nesimetykit kulkomis į mano pusę,nusipirkau aš pompikę iš Ali.Atrodo visai padoriai.Kolkas tik du kartus pučiau,tai ką galiu pasakyti:iki 150 barų pompuoja nesunkiai(pas man 3 pakopų),poto jau yra ką veikti. :) Užpompavus iki 200 pompa jau sušyla,tai daugiau ir nepučiau.
Mokėjau nepilnus 40 €.Kommpektacija:atsarginės gumelės,raktas pompos ardymui,patį pompa,žarnelė su quick jungtimi ant galo.

Mega:
Naudoju beveik pusę metų, naudota kelias dešimtis kartų, nieko blogo nepastebėjau, nebent monometras pasilpo, nes ne visiškai iki 0 nukrenta. Aišku negaliu palyginti su brand'inėm pompom, bet mano reikmėms užtenka.

berazumijus:
pats kazkokia tokia turiu. viskas normaliai, turi susilti. as zemiau 150 neleidziu, nuo 0 irgi nera ka pumpuoti. pumpuot yra ka veikt, bet net mano kudam sudejimui tai ne problema. nereikia noret kaip dviracio padanga pust :) vistik 200bar. sitoj vietoj fizikos dar jokia "brandine" neapgavo. o pabandymui kiek ji gali pripust reikia uzkimsti stuceri - as turiu issitekines toki kamstuka be skyles, tai iki 350bar drasiai veikia. daugiau jau mano svoris neleidzia :) o siaip pumpuojama ne kaip dviracio padanga - daugiau rankomis, o darant "pritupkes" - per kelius. bendrai paemus gana patogus daiktas, nereikia nei balionu ieskot kur pildyt nei juos tampytis. garaze stovi 10l bandymams kai prireikia.

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

[*] Ankstesnis puslapis

Eiti į pilną versiją