Forum > PCP

Snaiperio pcp ginklas

<< < (6/6)

inge:
Sutinku ir nesiginciju, kuo toliau sausim tuo reciau pataikysim :type: todel dar kiaules neskraido  :beer: linkiu taikliu šūvių ir geros nuotaikos visiems palatos ligoniams  :)

Romas:
Sveiki,ginklo broliai.Noriu šiek tiek įsiterpt ir aš šioj temoj.Noras iš toli pataikyt visiems turbūt yra kilęs ir ne vieną kartą.Kas tas yra toli?Mano supratimu 100 metrų jau toli.Didesniems atstumams šaudyti yra parakiniai šautuvai,orinis sunkiai pritaikomas,nors labai norint galima pataikyt ir iki 200metrų,bet klausimas į kokio dydžio taikinį?Dabar apie šautuvą.Jis turi būt bereduktorinis su poligonaliniu vamzdžiu,tinkančiu pilnavidurėm kulkom,dažniausiai naudojamas kalibras-6,35.Šautuvas pagal humanišką kaina-Jeger,rusiškas.Sakykim Rusijoj yra fimos atsovai,pas kuriuos perki šautuvą,jos tau atreguliuoja viską,jei rekia šlifuoja vamzdį ir t.t.,o svarbiausiai-parenka kulkas tavo šaudymui.Neretai kulkas tenka liet pačiam formos pagalba.Aš daug maš viską parašiau,kad tu suprastum koks tai gimarojus.Kaip kolegos rašė,50 metrų per akis taikliam šaudymui,o kai gerai išmoksi šaudyt,tada ir galėsi saudyt į 100metrų ir tai viskas.Prašau nepykt už mano subjektyvią nuomonę!

berazumijus:

--- Citata iš: paularta  2018.11.17-18:40:10 ---reiketu vietoj rezervuaro 300 baru baliona deti :)

--- Baigti citatą ---
tai youtubej paziurekit kaip is kokio kilometro su orinuku saudo - salia balionas padetas. rezervuaro ten gal 2-3 suviam teuztektu. kam jungineet pildynet jei paprasciau baliona pajungt tiesiai :)

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[*] Ankstesnis puslapis

Eiti į pilną versiją