Forum > Visi Kiti Klausimai

FILMAVIMO KAMERA ANT OPTIKOS

<< < (6/6)

jonas_m:
Pernai naudojau 9× šiemet 7× to pilnai pakanka, nedgi gal geiau su mažesniu didinimu , mažesnės paklaidos  :funny: kaip treniruojus galėsiu varžybose papasakoti  :beer:

paularta:
O as   tave ismokinsiu  shaiba su lazda metyti i taikinius......kad nuvirstu pilnai....taip sakant  pataikyti  be kompromiso ...Dar   kadangi biski audiofilinu ir melomaninu tai dabar prisiminiau daina   Bix   -Akli Kariai  ......Tik super seseliai tavo galvoje...ir nezinia del ko kas nakt sapnuoji kara.....uz lango kriminalas ir akis stulpu....ir tas besparnis   angelas girtas kampe............o jam
  .taip norisi skryst   ,,auksciau ir auksciau  taip no
risi skryst 
  ,,,,su seseliais galvoje   auksciau ir auksciau ............. :beer:

Aidas:

--- Citata iš: jonas_m  2019.05.07-07:51:59 --- nedgi gal geiau su mažesniu didinimu , mažesnės paklaidos  :funny:

--- Baigti citatą ---

O kuo geriau mažesnis didinimas ? Gal galėtum smulkiau, nes man kol kas  atvirkščiai gaunasi  :-[  didesnis didinimas geriau  :-\ Pradėjau nuo x6 po to buvo x8 dar vėliau bandžiau x10, dabar x12 ir kuo didesnis didinimas tuo daugiau pataikau  :-X
Mažesnis didinimas, mažesnės paklaidos - mažesnis tikslumas. Mažesnis didinimas - didesnė ryškumo zona, sunkiau nustatyti atstumą. Mažesnis didinimas - platesnis matymo laukas, didesnė praralkso paklaidos galimybė  :-\ . Tai man kažkaip taip kol kas gaunasi :-[

paularta:
Saleje man x6 buvo pats tas   del to ir krokodila matydavau.Su x10   jau ne

jonas_m:
Pabendrausim varžybose, labai daug rašyti,  :type:ū

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[*] Ankstesnis puslapis

Eiti į pilną versiją