+- +-

Nuorodos



+-Narystė

Welcome, Guest.
Please login or register.
 
 
 
Forgot your password?

Varžybos


REGISTRUOTIS 
»

  

+-Statistika

Members
Total Members: 1366
Latest: Hatsonas40
New This Month: 1
New This Week: 0
New Today: 0
Stats
Total Posts: 182609
Total Topics: 5387
Most Online Today: 369
Most Online Ever: 4153
(2026.04.23-01:47:18)
Users Online
Members: 0
Guests: 347
Total: 347

Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - vapu

Puslapiai: [1]
1
Turiu sena Moskvic radijo imtuva veikentis

2
Medituojam / Re: KREPŠINIS !!!!
« Įrašytas: 2011.09.18-22:14:37 »
Aš sergu už Prancūzus. Norėtusi nutildyti tuos pasiputusius ispanus.

3
Medituojam / Re: KREPŠINIS !!!!
« Įrašytas: 2011.09.16-14:06:00 »
Paskaičiau komentarus ir galvoju kad sportbatis kažkiek teisus nu negali NBA žaidėjas daryti tokių kalidų.Bet ir Jasikevičius pargriuvo,nuo to momento viskas ir prasidėjo,taip kad su visa pagarba veteranam,bet labiausiai reikiamu metu jie nesužaidė taip kaip reikėjo. O rinktinė tikrai gera ta praeitu metų visi jauni plius Valančiūnas,Motiejunas,pasveiks Kleiza,Mačiulis,viskas bus gerai ir pergalių ir tų medalių,dėl kurių čia taip einam iš proto.O jei dar atrankos turinyras Lietuvoje tai visai liuks mums sirgaliams,ir komandai gera proga susižaisti.Taip kad nėra to blogo kas neišeitu į gerą.

4
Medituojam / Re: KREPŠINIS !!!!
« Įrašytas: 2011.09.15-14:57:23 »
Skandinčiau skausmą ir aš,bet darbe  esu ir dirbti dar iki 20val. Kokią taurelę už mane išlenk,lengviau gal bus.;)

5
Medituojam / Re: KREPŠINIS !!!!
« Įrašytas: 2011.09.15-14:03:15 »
Gaila, jau kiek laiko praėjo o atsigauti po tų rungtynių negaliu.Pralaimėjom laimėtas varžybas.Ne pasaulio pabaiga,bet vistiek liūdna:(

6
Medituojam / Re: KREPŠINIS !!!!
« Įrašytas: 2011.09.10-02:54:28 »
Sėkmės ši kartą ir pritrūko.:(

7
Medituojam / Re: KREPŠINIS !!!!
« Įrašytas: 2011.09.08-16:33:59 »
Jei pavyks išlaikyti tokia formą kaip dabar,bus toks užsivedimas ir sėkmė,tikrai finale busim.:super:

8
Medituojam / Re: Skaitmenine TV
« Įrašytas: 2011.09.07-16:02:13 »
Ačiu csauli pasinaudojau tavo patarimais ir garsas atsirado.

9
Medituojam / Re: Skaitmenine TV
« Įrašytas: 2011.09.04-00:53:05 »
labas,prasau jusu patarimo,pirkau skaitmenini tv imtuva naudosiu sode,pajungiau veikia gerai,kokybe tikrai gera.Bet viena problema nera garso,kas cia per velniava prasau pagalbos.

Puslapiai: [1]

+-Naujausi įrašai

Įdomesnių HFT varžybų užsienyje kalendorius 2026 metams by Aidas
2026.06.05-19:08:43

Andy kilimas šaudymui ir kojos ramstis by Darenas
2026.05.28-13:45:50

Demyan M2 by Logun ( Viktoras)
2026.05.27-21:41:24

Lietuvos FT ir LFTSA HFT čempionato 2026m. 2-as ir 3-as etapas (2026-06-20/21) by SergoT
2026.05.25-16:45:50

Lietuvos FT ir LFTSA HFT šaudymo į lauko taikinius varžybų I etapas. geguzio 24d by SergoT
2026.05.25-16:37:44

Kas atsitiko su pneumatiniu šaudymu Lietuvoje by liova
2026.05.16-09:46:06

Pasaulio HFT čempionatas 2026, Čekija by valakas
2026.05.15-10:36:13

Gal kas gali padėti su remontu by baizel
2026.05.13-14:30:05

kur taiso kaune orinius sautuvus? reikia baikal mp512 spyruokles, manzeto by stalvirsis
2026.05.07-17:30:36

BAIKAL mp512 murka iesko spyruokles ir manzeto, kitas dalis taip pat siulykite by stalvirsis
2026.05.07-17:28:52

Powered by EzPortal