+- +-

+-Narystė

Welcome, Guest.
Please login or register.
 
 
 
Forgot your password?

Varžybos


REGISTRUOTIS 
»

  

+-Statistika

Members
Total Members: 1337
Latest: induse
New This Month: 0
New This Week: 0
New Today: 0
Stats
Total Posts: 176309
Total Topics: 4757
Most Online Today: 113
Most Online Ever: 156
(2018.04.23-12:21:29)
Users Online
Members: 4
Guests: 104
Total: 108

Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - mazas

Puslapiai: [1] 2 3 ... 122
1
Medituojam / Ats: Darom peili
« Įrašytas: 2018.05.04-12:06:42 »
Mane irgi visai domintų virtuvinis peilis. Žmonos mylimiausią nulaužiau,tai ji iš maximos kitą nusipirko. A galasti jį tai man. Kaži į kokį biudžetą galima tilpti su virtuviniu peiliu ~ 12cm geležtė iš kokybiško plieno ir rankena be pričiūdų?
 P.S. Ajau vakar maudytis. Linuks gamybos Jump 200 peilio dėklą nuo liepto vėjas nupūtė. Skęsta,pasirodo ;D

2
Forumo, Puslapio Darbas / Ats: airguns.lt persikele i nauja serveri !
« Įrašytas: 2018.04.30-07:56:53 »
A žalias fonas nebesugryš? Nu priekabokas aš toks prie smulkmenų,bet kai matai senąjį foną virš 10 metų,naujasis kažkoks blyškus,standartizuotas,neįdomus ;D

3
Medituojam / Ats: Trumpi, su pneumatika nesusiję, klausimai
« Įrašytas: 2018.04.14-07:58:39 »
Biškutį offtopokas,bet kas liečia tvoras,tai realiai perlipimas per tvorą turėtų būti laikomas įsibrovimu į privačią valdą.
 Aš va kaip tik su UAB Kelmės vandenys bendravau. Perėmė jie iš vietinės mokyklos kaimo nuotėkų valymo įrenginius. Vaikystėje vos ne žaidimų aikštelė ta teritorija buvo. Ėjau pro šalį,sakau užsuksiu,nebuvęs senokai. Visi šulinių dangčiai dingę. Teritorija uždaryta šlakbaumu(pasilenki ir praeini).
 Siunčiu emailą direktoriui-chebra tvarkykitės,kaime virš 20 vaikų. Sekančią darbo dieną jau matau stovi darbinis busas ir lengvoji(ofisinė mašina).
 Nueinu. Sako neturim su kuom uždengti pusantro metro pločio šulinių,čia privati teritorina Ir apskritai,čia uždara teritorija ir vaikams čia nechui delat,ale šiais laikais tėvai už vaikus atsakingi. Susimąstė po argumento,kad jei jau vaikas įkris problemos pas juos vistiek ateis,o uždengti galima kad ir mediniais dangčiais. Gaunu argumentą atgal,kad ateis 6 vaikais ir nusikels tą dangtį :lol: Na diskusiją baigiau nebeargumentuodamas,kad jei jau dangtis bus ir vaikai sugebės ten įkristi jį nukėlę,tai tada jau tikrai nebe vandenų problema.
 Nuėjau po poros dienų,sudėti mediniai dangčiai :) Vienas šulinys nebuvo uždengtas,bet gal dar uždengs.
4
Medituojam / Ats: Trumpi, su pneumatika nesusiję, klausimai
« Įrašytas: 2018.04.07-08:19:14 »
Kaip vadinasi tokio tipo jungtis? https://m.ebay.com/itm/HCO-Spartan-GoCam-6V-External-Power-Cable-Adapter-Solar-Panel-Battery-Trail-Cam-/360952560455?_mwBanner=1
 Vakar kažkaip daėjo,kad 8 duraseliai kameroje veikia pora mėnesių už 8 eurus,o 6v 12ah akumas musiau biški ilgiau už 13 eurų :)
 Iki pakraunamų nedaėjau. Bet su akumu ir pigiau biškutį.

5
Medituojam / Ats: Trumpi, su pneumatika nesusiję, klausimai
« Įrašytas: 2018.03.30-22:09:22 »
Tėvas žodžio žmogus. Pasakė,kad sutinka-reiškia taip bus,net jei ir supras,kad gal ne visai gerai pažadėjo.  Šitoj vietoj aš bejėgis :)

6
Skelbimai Nesusiję Su Pneumatika / Ats: vw golf 1.6TD 1991 metu.
« Įrašytas: 2018.03.30-22:06:35 »
Apsimoka ar ne,bet ant kiemo vietą užima. Atidaviau už 200.

7
Medituojam / Ats: Trumpi, su pneumatika nesusiję, klausimai
« Įrašytas: 2018.03.30-07:30:57 »
Kad galėtum parduoti reikia turėti savo pusę oficialiai sitvarkytą. O tai nevisai įmanoma. Įleisti irgi nieoo negalima į bendrą turtą. Susitvarkysim po truputi. Manęs pardavimas neliečia,man geriau,kad vasarnamis stovėtų,Palangos nepernešu ;D
 Dar pas Palangos vandenis su įgaliojimu nulėksiu. Vykdomas projektėlis kanalizacijos pajungimui į namą,reikia pasirūpinti,kad atšaka ateitų per sklypo centrą. Nes šiuo momentu ji planuojama atvesti į kitą sklypo pusę tiesiai prie tualeto. Reikia draustis ateičiai,kad špygos neatkištų vamzdyno atkasimui ir pasijungimui kitai pusei arba,kad ratais aplink namą nereiktų vamzdynų vedžiotis. Projektėlis apmokamas per pusę. Tik tvarko vėlgi ana pusė ir neaišku ar mano tėvas ir jo pinigų pusė ten išvis figūruoja  popieriuose.

8
Skelbimai Nesusiję Su Pneumatika / Ats: Ieškau ragų
« Įrašytas: 2018.03.30-07:09:25 »
Tai pas elnininkus nekondicinių paieškok.nebrangiai pardavinėja.
Aš šiemet apie 30 kilometrų elnių takais nuėjau ir nieko. Teks kitamet dvigubai daugiau eiti  :)

9
Medituojam / Ats: Trumpi, su pneumatika nesusiję, klausimai
« Įrašytas: 2018.03.29-22:19:24 »
Iš principo parduotų mūsų pusė. Nors ir skaudančia širdimi. Antri namai tiek man tiek sesei.Abu ten praleidę visas atostogas ir ankstyvus metus iki mokyklos.Visi jau įsikūrę kitur. Tėvo brolis kategiriškai prieš pardavimą. Tai pardavimo opcija atsiras tik atsiradus sekančiam paveldėtojui.

10
Medituojam / Ats: Trumpi, su pneumatika nesusiję, klausimai
« Įrašytas: 2018.03.29-21:59:06 »
:)))) tai nuo to ir reikėjo pradėti, kad trobelė prie jūros, už tai ir tokios aistros. Tu gali aiškinti tam broliui prieš, t.y. jis sako darys tą ir aną, Tu sakai ne, taip nedarysi, nes pvz. Tau taip nepatinka ir netinka. Ana pusė nenori kalbėtis ir kaip suprantu jau tvarkosi pagal save :).
Sunku kažką bepatarti, panašu kad konflikto nebus išvengta ir viskas baigsis su teisininkų įsikišimu. Manau noriai sutiks atstovauti abi puses  ;D
[/quote]

 Įgaliojimą turiu tik sutvarkyti geodeziniui ir panašiems reikalams...
Tėvas minkštas. Nusileidžia... juk brolis...  Užrašys mano sesei, pirstelti negalės savo pusėj be sesės leidimo  ;D
 Teisininkai neuždirbs. Mums per akis kaip poilsiavietė nors ir 20 ateinančių metų. Kitai pusei biški problema. Panašu,kad bus įšaldytas konfliktas,kol nepaklius į rankas vaikams ir jie draugiškai parduos bendru sutarimu. Nes realiai kitokių galimybių ten tiesiog nėra.

J2: basankė toli. 6km. Laukiniai palūdimiai Nemirsetoje. Žmonių minimaliai. Jokių parduotuvių,jokio triukšmo. Geras privažiavimas iki jūros,nemokama stovėjimo aikštelė. Paskutiniais metais poilsiautojų daugėja,bet vistiek gali prigulti prie jūros ir turėti tuščią 50 metrų iki kitų poilsiautojų. Užaugęs aš ten. Anksčiau gyvos.dvasios ten nebūdavo apart pasieniečių bokšto.

11
Medituojam / Ats: Trumpi, su pneumatika nesusiję, klausimai
« Įrašytas: 2018.03.29-20:52:56 »
  Lincas25 ten ne kartą buvęs, žino kaip ten viskas atrodo. Pailsėti ten tikrai galima :)
 
aš iš karto supratau apie ką kalba sukasi...  ::)

Namelio nebėr,gamtosauga nukėlė. Valdiškoje žemėje buvo. Teks tau ieškotis kitos vietos poilsiui  :)

12
Medituojam / Ats: Trumpi, su pneumatika nesusiję, klausimai
« Įrašytas: 2018.03.29-15:26:35 »
Tai suprasčiau jei jie norėtų kokio nors logiško sprendimo. O dabar noras yra kad va mes jamam vieną kambarį,jums duodam vieną kambarį ir visa kita bendra erdvė.
 Nu nesipaišo man niekaip toks padalinimas. Ir teisiškai nėra normalu. Jei dalinti per pusę,tai per pusę,kad kiekvienas turėtų konkrečiai savo apibrėžtą pusę namo ir galėtų ten tvarkytis. Mano tėvas netgi sutiko paimti prastesnę namo pusę,kuriai nelieka įėjimo į namą. Nebėda,padarysim.
 Aš nuvažiavęs pailsėti anei biškio nenoriu bėgioti paskui savo vaikus "bendroje erdvėje" ir žiūrėti,kad nenuverstų jų pasistatytos gėlės,nepaimtų jų šakutės virtuvėje bei eiti ginčytis kas vakare bendrame salione žiūrės kurį kanalą per bendrą teliką. Telikas juk irgi bendra nuosavybė. Tiesa,pradingo jis,bet sakė nuo drėgmės saugo pas save namie pasidėję.
 Kažkokia teisminė praktika turi būti šituo klausimu.
 Kas liečia kaimyną,tai aiškinsiuos ar negalima viso sklypo pastumti tą pusantro metro į jūros pusę. Iš priekio ir iš galo valstybinė žemė ir ji visada liks valstybinė.
 Aš visame tame reikale dabar dalyvauju atstovaudamas savo tėvą, bet realiai labiau sesę. Pas ją  gerokai silpnesni nervai. Neturės ji kantrybės kariauti. Tiesiog noras yra,kad gautų sau viską sutvarkyta. O ir man nauda. Turėsiu kur nuvažiuoti vasarą pailsėti su šeima.
 Lincas25 ten ne kartą buvęs, žino kaip ten viskas atrodo. Pailsėti ten tikrai galima :)
 P.S. Tėvo brolis skambino tėvui prieš porą mėnesių ir maldavo,kad sesei užrašytų savo dalį testamentu po savo mirties. Nes "paskui pradės čia šeimininkauti atvažiavus". Tai faktas,kad tėvas užrašys sesei yra slepiamas,nes bus daug triukšmo.
P.P.S. Sausio pradžioje nuvažiavau asmeniškai. Tėvo brolis aprodė kas planuose: va tuos medžius rausim, čia pasodinsim  naujų, čia bus aikštelė mašinoms, kaminus nugriausim,stogą pakeisim, tu padarysi va lentynas į tą kampą. Pečių nugriausim. Na,principe, aš čia šefas,o jūs džiaukitės kad leisiu kartais užsukti į svečius.

13
Medituojam / Ats: Trumpi, su pneumatika nesusiję, klausimai
« Įrašytas: 2018.03.29-12:11:43 »
Na jei viena pusė nori pasidalinti gražiai per pusę lygiomis dalimis ,kaip parašyta testamente,o kita pusė nesutinka,tai logiškai mąstant teismo išlaidas galima prisiteisinėti iš tos pusės,kuri kelia bangas ;D
 Skambinau geodezininkui. Po 10 minučių tėvui skambina brolis :D O aš tik pasiklausinėjau kas ten ir kaip ir bendru sutarimu su geodezininku sutariau,kad reikia susitikti ir realiai susėdus prie plano viską išsiaiškinti. Ten kur foto sklypas įstrižai nueina,tai čia tik dėl to,kad tokiu atveju sklypas užstoja pusę kaimyno įvažiavimo į kaimyno kiemą. Principe kaimynas turėtų paslinkti savo vartus pusantro metro į šoną.patraukti turi kur,tai dėl kaimyno komforto tikrai nedarysiu skerso sklypo juolab kai sklypo proporcijos išsikreipia ir namas nebesigauna sklypo centre.
 Nusipirkti mūsų pusę norėjo. Pasiūlė 7000 eurų. Kai tam gale parsidavinėja po 150000-200000 eurų :funny:
 Kalbėjau ir aš su tėvo broliu. Tai sako negi namą per pusę pjausim.juk negalima namo padalinti. Kiek aš žinau galima ir padalinama. Ypač kai namas turi pertvarą per namo vidurį. Vienoje pusėje lieka koridorius virtuvė vonia ir vienas kambarys,o kitoje pusėje du didesni kambariai. Pasidarai atskirą įėjimą ir valio. Bet jie taip nenori.

14
Medituojam / Ats: Trumpi, su pneumatika nesusiję, klausimai
« Įrašytas: 2018.03.29-08:53:15 »
Na pasiūlymo nepateikė,o paprašė geodezininko,kad taip nupieštų neinformavęs kito savininko apie tai. Geodezininko padėjėjas važiuodamas į Vilnių užbėgo bėgom labai skubėdamas, pasirašykit čia pasirašykit ten ir išlėkė. O paskui tėvams pradėjo kilti klausimai o kodėl ten taip ar anaip. Tėvas nori perrašyti mano sesei,tai norisi,kad būtų sutvarkyta tvarkingai.
 Pas notarą be šansų tartis. Jau bandyta. Idėja ten dabar tokia. Tegul būna bendra erdvė name ir gražiai dalinamės,bet jie ten šiltuoju sezonu gyvens,o mūsų pusė irgi galės gyventi tokiomis pačiomis sąlygomis. Tik tiek,kad jų gyvenamoji vieta 6 kilometrai nuo minimo sklypo ,o mūsų atveju 170 ir 250km. Tai užsukti pas kažką svečio teisėmis ir dar palydimi kreivais žvilgsniais visiškai nenorim. Idėja buvo padalinti namą per pusę ir pasidaryti atskirą įėjimą ir turėti vasarnamį ir ne tik. Bet kita pusė eina link to,kad nebūtų galima nieko daryti.

15
Medituojam / Ats: Trumpi, su pneumatika nesusiję, klausimai
« Įrašytas: 2018.03.28-22:17:57 »
Senelis jau miręs. Dabar dalinasi tėvas su broliu lugiomis dalimis pagal testamentą. Sudėtinga ten. Kad jau įgaliojo mane už tėvą autvarkyti,tai dasiskaičiau,kad šitas geodezinis sklypo nepadalins... kaip ir atskirs puses,bet be atskirų kadastrinių numerių. Realiai bendrasavininkai ir pas save kiemo pusėj negalėsi pirstelt neatsiklausęs bendrasavininko  ;D Bus ten reikalų... Geodezininkai manes nemylės. Nes su mūsų puse buvo nulis derinimo. Va dabar galės perderinti visą planą. Tik toli man iki Palangos. Tuom ir naudojasi kita pusė. Daugmaž mes viską sutvarkysim,jūs tik parašiukus sudėliokit.

Puslapiai: [1] 2 3 ... 122

+-Naujausi įrašai

Orinuko 2018 m varžybų I etapas + Snaiperio rungtis by tonis
2018.05.21-17:48:55

Sanyo M9998lu vinažinis boomboxas by Pokst
2018.05.21-16:04:58

Klubo nariai ir stojimo sąlygos 2018 m. by Michail
2018.05.20-20:45:48

Koki ginkla patartumete pasirinkti? by berazumijus
2018.05.20-12:23:23

Hawke SR6 3-12x44 by Ramsis
2018.05.19-22:33:57

Susirgo automobiliukas by liova
2018.05.19-17:32:57

Parduodu_Anschutz Mod 220 su optika by J2
2018.05.18-15:44:42

weichrauch hw 100 4,5 mm 16j by paularta
2018.05.15-21:21:37

Trumpi, su pneumatika nesusiję, klausimai by plikis
2018.05.14-10:53:04

Buožės by Audrius Tu
2018.05.13-08:55:36

Powered by EzPortal