airguns.lt forumas
Prašome prisijungti arba užsiregistruoti.

Prisijungti naudojant naudotojo vardą, slaptažodį ir sesijos trukmę
Išplėstinė paieška  

Naujienos:

Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.

Žinutės - mazas

Puslapiai: [1] 2 3 ... 121
1
Medituojam / Ats: Trumpi, su pneumatika nesusiję, klausimai
« Įrašytas: 2018.02.15-21:52:43 »
Eini pas melioratorius,gražiai paprašai ,kad nukopintų tavo trobos žemėlapio dalį ir bus paprasčiau ieškoti. ten viskas pakankamai detaliai papaišyta. Jei kalba eina apie melioracijos reikalus. Nors šiaip kaime užaugęs,bet bent jau pas mus tokių kaip šulinukų niekur nėra. nebent tai yra nubėgimas iš kokios tai kūdros.
 Aš kadaise kūdrą kasiau,tai teko su melioratoriais bendrauti.

2
Medituojam / Ats: Trumpi, su pneumatika nesusiję, klausimai
« Įrašytas: 2018.02.13-11:40:16 »
Lietuvoje http://www.e-medziokle.lt/preke-zveriu_stebejimo_kameros__fotoaparatai-kamera_scoutguard_sg880mk14mhd_mmsgprs-2079-20--.html
Pas kiniečius https://m.aliexpress.com/item/32615117177.html?pid=808_0000_0109&spm=a2g0n.search-amp.list.32615117177

Išsirinkau šitą. Kuom ji gera kuom ne nepasakysiu. Pas rusus nemažai video su senesniu modeliu sg 550 berods. Logiškai mastant turėtų veikti jei lietuviai importuoja.
 Šiaip iš Amerikos būčiau siuntęsis,bet noriu su mobiliomis galimybėmis, o amerikonai nedraugauja su mūsų mobiliais tinklais.

3
Medituojam / Ats: Trumpi, su pneumatika nesusiję, klausimai
« Įrašytas: 2018.02.13-11:15:59 »
Dėl baterijų dėkui. Net perkant Lietuvoje kaina įkandama. O Imax B-6 pakrovėjas netnka? Turiu kažkur tokį.

4
Medituojam / Ats: Trumpi, su pneumatika nesusiję, klausimai
« Įrašytas: 2018.02.13-10:06:35 »


Troba medinė. Negyvenama. Regioninio parko dviračių taką ten jie skriaudžia. O dviračių takas per vidurį mano sklypo praeina. Aš oficialiai turiu leidimą ten važiuoti iki savo sodybos. Ir ženklą išsirūpinau,kad tuos katrie landžioja kur nereikia galėčiau tramdyti arba bent jau gasdinti,kad nusiūsiu foto policijai :) Šiaip ir nusiūsčiau.
 Važinėjo medžiotojai ir pro mano sodybą. Po mano pokalbio su būrelio pirmininku pravažiavo tik keliskart. Ns bent tiek vėžes mačiau. O kai pašalo važiuok kiek nori. Rudenį pirmąkart išbandė pralysti tarp dviračių tako kuolų. Beveik išvertė informacinę nuorodą ir aišku apibraižė džipą. Paskum nusuko vidurinį kuolą ir problema dingo. Pastatys pavasarį naują, bet kiek iš to naudos. O dėl kelio ženklo seniūnas sakė policiją kvies. Taip priklauso. Aš tik noriu padėti policijai sužinoti kas valstybės turtą niokoja ;D Ir pažeidinėja kelių eismo taisykles. Ir labai noriu būrelio pirmininkui nunešti nuotrauką. Nes garantavo 100% ,jog jo žmonės čia tikrai nevažiuoja.
 Išties,tai kol nebuvo ženklo draudžiančio eismą,tai vos ne masiškai buvo naikinami šlakbaumai ir važiavo link ežerų kas norėjo. Atsiradus ženklui liko tik kelios grupės. Medžiotojas/ai,kuriems legaliai pas mane žemėje nėra ką veikti ir keturratininkas. Bet šitas  pravažiuoja kartą savaitėj ramiai,tai nemaišo :)
 Lentos su storomis vinimis geras daigtas. Buvo kažkada įsisukę malkų pasirinkti su lengvaja mašina ir priekabėle. Padėjau pora lentų per kur atvažinėjo. Daugiau malkų nebeatvažiavo. Lentų irgi neberadau.

5
Medituojam / Ats: Trumpi, su pneumatika nesusiję, klausimai
« Įrašytas: 2018.02.12-19:18:04 »
Parvažiuoja trail camera stebėjimui iš Aliexpreso. Reiktų informacijos apie pakraunamas baterijas. Atsilikau nuo tos informacijos daugeliu metų. Baterijos dedasi 8. AA tipo. Litis kaip ir atkrenta. Lieka.ni-mh ir ni-cad. Jei jas tebegamina... Aliexpresse yra,bet nebesigaudau koks ten jų tūris realus turi būti. kokios geresnės? Dar yra variantas daryti išorinį maitinimą nuo ličio baterijų,bet su pastarosiomis žiemą kils problemų.
 Duraselių už 8 eurus kas mėnesį pirkti nesinori. O kai kurias teritorijas norisi stebėti. Medžiotojai virš naglumo. Aišku įrodymų neturiu. Bet jų džipų vėžes vis randu. Iš pradžių dingdavo dviračių tako pertvara. Suorganizavau ženklą "eismas draudžiamas", tai ir šitas dingo su visu stulpu  ;D Nors medžiotojų būrelio pirmininkas dievagojosi,kad jo chebra į tą pusę nelenda. Tik va uazikų su purvo padangom mūsų krašte tik vienas...  Ir randu tik vėžes. Naktimis važinėja ir dar naglai per privačias pievas. Prieš 15 metų visą būrelį išgrūdau su visais 10 džipų iš savo pievos. Pėsčiomis negali 100 metrų nueiti. Būrelio pirmininkas jau amžiną atilsį. Bet panašu dar ne visi iš tos kartos išmirė.

6
Medituojam / Ats: Statybos
« Įrašytas: 2018.02.06-14:06:39 »
Tvarkomės po truputį,bet čia jau Kelmės savivaldybės lėšos. Buvau biudžeto ataskaitiniame, tai kol pats rajonas išsilaikys daug vandenėlio nubėgs. Subsidijuojamas rajonas 45% berods :)

7
Medituojam / Ats: Statybos
« Įrašytas: 2018.02.06-06:10:54 »
Visos tos energetinio efektyvumo klasės ir toks spartus kartelės kėlimas truputį keistai atrodo. Va jei renovuoti daugiabutį,tai vos ne C klasė gerai,- statai naują namą- susimokėk solidžiai. Ir pastebėjimas toks,kad valdžia deklaruoja, va biokuras gerai,naudokim,kūrenkim,o labai didelė naujos statybos dalis nueina ant dujų ar elektros šildymo variantų. Kad jau taupiai šildomės,tai galim brangesnį šildymą pasidaryti :)
 Kas apsprendžia tai rekonstrukcija ar nauja statyba? Namo kvadratūros,pamatų ploto išlaikymas ar geras dėdė architektas nusprendžia?
 Vilnius į kai kuriuos sprendimus įdomiai žiūri. Pas mus čia Tytuvėnuose kuriozinė situacija. Senai brandinta naujų kultūros namų idėja jau buvo finišo tiesiojoje. Pinigai yra,projektas yra,pastatai vietoj kurių statyti yra. Vienas jų 1920 metais statyta mokykla,po to biblioteka ir t.t. senas,supuvęs,nušiuręs medinukas beveik miesto centre. Kažkam iš paveldo skyriaus susišvietė,kad čia paveldo objektas. Išsikvietėm su mero pagalba išvažiuojamajį paveldo komisijos posėdį. Susirinko keli šimtai žmonių. Iš jų tik dvi bobulytės bivo už išsaugojimą. Ir pist, visą Tytuvėnų centrą paskelbė paveldo zona ;D Džiaugiasi gyventojai,regionis parkas ir dar paveldo zona. Pirstelti ant kiemo nebegalima  :D Gerai,kad aš biški toliau ir net regioninis parkas mane aplenkia 100 metrų pro trobą 8)
 Meras konkrečiai pasakė: sako Vilniuj joe žiūri į mane ir sako- kad jūs ten išmirti baigiat,kam jums tas kultūros centras :funny: Čia turbūt dalis vyriausybės plano susigražinti emigrantus,pritraukti jaunus gydytojus ir apskritai jaunimą į provinciją. O aktyvaus jaunimo turim pakankamai daug. Visi išsibėgiojo sulaukę 20, o sukūrę šeimas nemaža dalis gryžo.

8
Medituojam / Ats: Statybos
« Įrašytas: 2018.02.05-10:47:01 »
Šiaudistų džiuginti nesiruošiu. Šiaudų gauti turiu kur, brandaus miško yra,panelių padarymas nėra kosminė technologija,rusai ir su rankiniu domkratu susipresuoja.Sklypas jau paveldėtas toks,kad yra ir smėlio ir žvyro ir molio,tiek balto tiek raudono. O ir mano specialybė tokia,kad iš kaladukų statau,tik mažesniais mastais,tai iš šono žiūrint labai elementaru namo dėžę išsiprojektuoti. Juolab kad priėjimą turiu prie formatinio pjovimo staklių,kur panelėms galima susipjauti idealius matmenis įvairiais kampais.
 Aplankau daug naujos statybos namų, "džiaugiasi" žmonės tais naujais reikalavimais ;D O man kažkaip ne prie širdies užsidaryti visiškai sandariame name su rekuperatorium ir nevisai natūralia aplinka.

9
Medituojam / Ats: Statybos
« Įrašytas: 2018.02.05-09:54:05 »
Skaitinėju apie trobos statybas. Iki statybų dar kaip iki mėnulio,bet iškart užkliuvo,kad nuo 2021 berods jau bus pasyvūs namai. Aš biškutį trenktas,iš šiaudų noriu,teisingiau iš šiaudų skydų,o ten dar neaišku ar biurokratai pripažįsta tokį reikalą pasyviam namui.
 Troba ten kaip ir stovi,tai,darant rekonstrukciją, gal nereikalauja didinti energetinio efektyvumo? Ta rekonstrukcija,tai lygu lygu sulig žeme ir vėl iš naujo tik dar ir po žeme :)
Arba, ar išsiėmus leidimus statybai,sakykim, 2020 energetinio efektyvumo klasės reikalaus pagal leidimų/projektų išdavimo datą,i ne statybos pabaigą?

10
Medituojam / Ats: Susirgo automobiliukas
« Įrašytas: 2018.02.02-21:03:03 »
Peugeot Boxer 2.2 HDI ,termostatą atidarinėja per anksti. Rodyklė stabiliai pakyla iki 3/4 iki reikalingos normos. Mašina iš Belgijos. Keisti termostatą? Mano senasis mikras identiškas,tai žinau kur turi stovėti rodyklė. Bet šildo žvėriškai.
 Kitas įtartinas dalykas- balti dūmai esant šaltam varikliui. Negausūs, nesmirdi. Važiuojant šaltu varikliu vienodu  greičiu nėra, bėgėjantis yra . Iškart išsisklaido. Tik garai ar dar gali kas nors būti?
 Kuriasi idealiai,traukia gerai,antifrizas per porą tūkstančių km nedingo. Variklio dūmingumas 0,27(pirmu bandymu tech apžiūroje).
 Senajam autobuse nepastebėdavau dūmų, bet ir duslintuvo galo nebuvo, o šitam viskas vietoj ir duslintuvą matau per šoninį veidrodėlį. Tai važiuoju ir vis traukia akį ;D

11
Medituojam / Ats: Ar galim buti geresni.........
« Įrašytas: 2018.01.24-06:04:33 »
Nu nežinau,pas mane kaime viskas nuvalyta. Druskos nepila niekada,bet ir nereikia. Nuvažiuojam tuos 500-700 metrų iki pagrindinio kelio. Po paties pagrindinio sniego penktadieni jau 3:00 ryte kelias Radviliškis-Tytuvėnai jau buvo nuvalytas.Šeštadienį reikėjo į Šiaulius-persikėliau į sekmadienį. Ko man ten murdytis po sniegą. Dar sekančią dieną Tytuvėnai- Šiauliai nuvalytas,bet nebarstyta arba pabarstyta minimaliai.Provėžuota.įvažiavus į Šiaulių rajoną-šlapias asfaltas,sniego nerasta. Mieste sutvarkyta. Per patį sniegą nereikia tikėtis stebuklo. Drebia ir matosi,kad dar snigs. O vairuotojai lekia kaip vasarą :funny: Šiauliuose Pramonės gatvėje vienas po fūra palindęs. O nuo Serbentų sankryžos gerą 100 metrų nuvažiavęs ir tiesiai į priešingą eismo juostą. Link Tytuvėnų stovėjo Beetlas berods,sumaltu priekiu. Riedu sau 60-70km/h. Sniego ant kelio tikrai daug ir labai nestabilus. Bet skubančių kokį 10 vairuotojų 40kilometrų ruože atsirado. Supila mašinas lėkdami,o paskui šaukia,kad kelių nevalo. Tiesa,kaip tik tą vakarą kelyje Šiauliai -Kelmė buvo tragiška avarija. Lenkimo metu lengvasis pylėsi į mikroautobusą. Krūva sužeistų,vienas žuvęs.

12
Medituojam / Ats: Trumpi, su pneumatika nesusiję, klausimai
« Įrašytas: 2018.01.14-14:37:01 »
Vaikas užsimanė riedžio gimtadieniui. Žiūrinėjuos po truputį. Gal kas esat bandę padidinti baterijų talpą šitems daiktams? Ir apskritai į ką žiūrėti perkant?

13
Medituojam / Ats: Zvejyba
« Įrašytas: 2018.01.06-08:35:40 »
Čia jau medžiotojams labiau klausimas. Žvejai pagrinde su guminiais vaikšto. Sakykim Norfin Klondike. Tokiomis žiemomis retai kada iki kai kurių ežerų su trumpais batais užeisi.
 Su tokiais ant betono nešąla. Tik mano bandyta su kažkokiais pigesniais,kur padas iš eva medžagos buvo. Su jais tik minusas,kad nelabai kvėpuoja. Po kiekvieno naudojimo vailokus reikia džiovinti.
 P.S. Gruodžio 31 su vaiku išldindom su skritulių paganyti. Po kelių praktiškai tuščių žvejybų pagaliau nuskilo. 1,2 2,8 3,2 ir 3,5 kg lydekaitės. :)

14
Medituojam / Ats: Statybos
« Įrašytas: 2017.11.15-21:55:52 »
Dirbu tiea galimybe pasididinti savo dirbtuves. Ar įmanoma pagal šitą brėžinį pasakyti kur yra nešančios sienos apart išorinių ir kolonų matomų bręžinyje? Domiuosi tik preliminariai, konkrečiai gaudysiu architektą prieš galvodamas apie bet kokius griovimus :)

15
Medituojam / Ats: Alkoholio gurmanai
« Įrašytas: 2017.11.03-21:43:37 »
Iš gyvenimo etapo patirties- Advokat kiaušinių likeris- vienintelis likeris vieno X Maximos tinkle,turintis galiojimo ribą. Ir pakankamai neilgą. Perkant reiktų žiūrėti,nes greičiausiai besibaigiantis visada stovės pirmas lentynoje,o populiarumu šitas likeris nepasižymi, tai lentynos turinys atsinaujina retai  :)

Puslapiai: [1] 2 3 ... 121