+- +-

+-Narystė

Welcome, Guest.
Please login or register.
 
 
 
Forgot your password?

Varžybos


REGISTRUOTIS 
»

  

+-Statistika

Members
Total Members: 1429
Latest: espan
New This Month: 0
New This Week: 0
New Today: 0
Stats
Total Posts: 176562
Total Topics: 4774
Most Online Today: 137
Most Online Ever: 208
(2018.06.27-06:19:20)
Users Online
Members: 1
Guests: 101
Total: 102

Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - mazas

Puslapiai: [1] 2 3 ... 123
1
Skelbimai Nesusiję Su Pneumatika / Ats: Prekės persiuntimas is JAV
« Įrašytas: 2018.07.18-08:25:11 »
Kreipsiuos ir aš.yra pirkinukų ateičiai. Geriau žmogus žinantis kaip siųsti...
Turiu siuntinį JAV už 200 dolerių. Jau kaip ir dingęs,nebejudinu. Susisiekiau su klasioku. Sakau gali permesti siuntinį. Viskas ok. Paaiškinu. Perpakuoji,išimi saskaitas faktūras ir rašai mano adresą UK ir siunti paštu. Net kainą sužiūrėjau. Išsiuntė. Sumokėjo už beveik 2kg 100 žalių,nors buvsu sužiūrėjęs,ksd turi kainuoti iki 50.. Laukiu. Mėnuo laiko praeina ir gaunu laišką iš prekių pardavėjo. " jūsų siunta pasimetė,paštas negalėjo rasti gavėjo ir siuntėjo adreso. T.y. siuntinys net nepaliko JAV ir rado siuntėją,t.y. pardavėją pagal viduje buvusią saskaitą... Išsiuntė parduotvė  prekes mano klasiokui iš naujo. Tik jis niekaip nebeprisruošė man persiųsti. O po kelių priminimų palaidojau siuntinį ir tiek. Na jis net nesigilino eiti į paštą ir atsiimti pinigus už siuntinį,kurio niekur nenusiuntė,aš kaip ir neturėjau jokio noro mokėti  dar 100 žalių už papildomą siuntimą.

2
Medituojam / Ats: Gerbk gyvybę :)
« Įrašytas: 2018.06.13-16:09:29 »
Arba iš tokio medžiotojas išaugs kažkada. Dauguma nuo tokių bajerių užaugę ;D Tik daugiabučio kieme nevisai vieta tam.
 Tingiu video į youtūbą kelti. Prieš 3 dienas pievoje 150x150 metrų prie ežero pusantros valandos stebėjau briedžio patelę su dviem naujagimiais, briedžio patiną,dar vieną patelę,greičiausiai pernykštukė ir elnio patelę. Gražus vaizdas ryte tik praaušus. Iš kažkur atsikraustė. Pernai nebuvo nei vieno. Tik pėdas kartais matydavau. O šiemet pastoviai sutinku. Kartais naktį. Įsigudrino mano išmintu taku vaikščioti ;D Nekoks jausmas naktį ant 50 metrų sutikti.

3
Medituojam / Ats: Trumpi, su pneumatika nesusiję, klausimai
« Įrašytas: 2018.05.29-22:47:24 »
Einhel ar kažkas tokio pas mane už ~ 60 eurų. Šlifuoja. Dirba daugiau nei pas home userį. Jau antri metai. Paskutiniu metu dirba gerokai mažiau kai atsirado kopijuojanti freza.
 Žinau,kad buvau klausęs dėl gražtų galandimo staklyčių. Neklausiau,nusipirkau už 30 eurų. Pabandžiau,numečiau į kampą :D gal metalą ir gręžtų pagalandus,bet man didesnio preciziškumo reikia. Biudžetas,sakykim, 600 eurų. Ką galima nupirkti už tiek,kad pagalastų gražtus? Nedažnai,bet aštriai.

4
Medituojam / Ats: Darom peili
« Įrašytas: 2018.05.04-12:06:42 »
Mane irgi visai domintų virtuvinis peilis. Žmonos mylimiausią nulaužiau,tai ji iš maximos kitą nusipirko. A galasti jį tai man. Kaži į kokį biudžetą galima tilpti su virtuviniu peiliu ~ 12cm geležtė iš kokybiško plieno ir rankena be pričiūdų?
 P.S. Ajau vakar maudytis. Linuks gamybos Jump 200 peilio dėklą nuo liepto vėjas nupūtė. Skęsta,pasirodo ;D

5
Forumo, Puslapio Darbas / Ats: airguns.lt persikele i nauja serveri !
« Įrašytas: 2018.04.30-07:56:53 »
A žalias fonas nebesugryš? Nu priekabokas aš toks prie smulkmenų,bet kai matai senąjį foną virš 10 metų,naujasis kažkoks blyškus,standartizuotas,neįdomus ;D

6
Medituojam / Ats: Trumpi, su pneumatika nesusiję, klausimai
« Įrašytas: 2018.04.14-07:58:39 »
Biškutį offtopokas,bet kas liečia tvoras,tai realiai perlipimas per tvorą turėtų būti laikomas įsibrovimu į privačią valdą.
 Aš va kaip tik su UAB Kelmės vandenys bendravau. Perėmė jie iš vietinės mokyklos kaimo nuotėkų valymo įrenginius. Vaikystėje vos ne žaidimų aikštelė ta teritorija buvo. Ėjau pro šalį,sakau užsuksiu,nebuvęs senokai. Visi šulinių dangčiai dingę. Teritorija uždaryta šlakbaumu(pasilenki ir praeini).
 Siunčiu emailą direktoriui-chebra tvarkykitės,kaime virš 20 vaikų. Sekančią darbo dieną jau matau stovi darbinis busas ir lengvoji(ofisinė mašina).
 Nueinu. Sako neturim su kuom uždengti pusantro metro pločio šulinių,čia privati teritorina Ir apskritai,čia uždara teritorija ir vaikams čia nechui delat,ale šiais laikais tėvai už vaikus atsakingi. Susimąstė po argumento,kad jei jau vaikas įkris problemos pas juos vistiek ateis,o uždengti galima kad ir mediniais dangčiais. Gaunu argumentą atgal,kad ateis 6 vaikais ir nusikels tą dangtį :lol: Na diskusiją baigiau nebeargumentuodamas,kad jei jau dangtis bus ir vaikai sugebės ten įkristi jį nukėlę,tai tada jau tikrai nebe vandenų problema.
 Nuėjau po poros dienų,sudėti mediniai dangčiai :) Vienas šulinys nebuvo uždengtas,bet gal dar uždengs.
7
Medituojam / Ats: Trumpi, su pneumatika nesusiję, klausimai
« Įrašytas: 2018.04.07-08:19:14 »
Kaip vadinasi tokio tipo jungtis? https://m.ebay.com/itm/HCO-Spartan-GoCam-6V-External-Power-Cable-Adapter-Solar-Panel-Battery-Trail-Cam-/360952560455?_mwBanner=1
 Vakar kažkaip daėjo,kad 8 duraseliai kameroje veikia pora mėnesių už 8 eurus,o 6v 12ah akumas musiau biški ilgiau už 13 eurų :)
 Iki pakraunamų nedaėjau. Bet su akumu ir pigiau biškutį.

8
Medituojam / Ats: Trumpi, su pneumatika nesusiję, klausimai
« Įrašytas: 2018.03.30-22:09:22 »
Tėvas žodžio žmogus. Pasakė,kad sutinka-reiškia taip bus,net jei ir supras,kad gal ne visai gerai pažadėjo.  Šitoj vietoj aš bejėgis :)

9
Skelbimai Nesusiję Su Pneumatika / Ats: vw golf 1.6TD 1991 metu.
« Įrašytas: 2018.03.30-22:06:35 »
Apsimoka ar ne,bet ant kiemo vietą užima. Atidaviau už 200.

10
Medituojam / Ats: Trumpi, su pneumatika nesusiję, klausimai
« Įrašytas: 2018.03.30-07:30:57 »
Kad galėtum parduoti reikia turėti savo pusę oficialiai sitvarkytą. O tai nevisai įmanoma. Įleisti irgi nieoo negalima į bendrą turtą. Susitvarkysim po truputi. Manęs pardavimas neliečia,man geriau,kad vasarnamis stovėtų,Palangos nepernešu ;D
 Dar pas Palangos vandenis su įgaliojimu nulėksiu. Vykdomas projektėlis kanalizacijos pajungimui į namą,reikia pasirūpinti,kad atšaka ateitų per sklypo centrą. Nes šiuo momentu ji planuojama atvesti į kitą sklypo pusę tiesiai prie tualeto. Reikia draustis ateičiai,kad špygos neatkištų vamzdyno atkasimui ir pasijungimui kitai pusei arba,kad ratais aplink namą nereiktų vamzdynų vedžiotis. Projektėlis apmokamas per pusę. Tik tvarko vėlgi ana pusė ir neaišku ar mano tėvas ir jo pinigų pusė ten išvis figūruoja  popieriuose.

11
Skelbimai Nesusiję Su Pneumatika / Ats: Ieškau ragų
« Įrašytas: 2018.03.30-07:09:25 »
Tai pas elnininkus nekondicinių paieškok.nebrangiai pardavinėja.
Aš šiemet apie 30 kilometrų elnių takais nuėjau ir nieko. Teks kitamet dvigubai daugiau eiti  :)

12
Medituojam / Ats: Trumpi, su pneumatika nesusiję, klausimai
« Įrašytas: 2018.03.29-22:19:24 »
Iš principo parduotų mūsų pusė. Nors ir skaudančia širdimi. Antri namai tiek man tiek sesei.Abu ten praleidę visas atostogas ir ankstyvus metus iki mokyklos.Visi jau įsikūrę kitur. Tėvo brolis kategiriškai prieš pardavimą. Tai pardavimo opcija atsiras tik atsiradus sekančiam paveldėtojui.

13
Medituojam / Ats: Trumpi, su pneumatika nesusiję, klausimai
« Įrašytas: 2018.03.29-21:59:06 »
:)))) tai nuo to ir reikėjo pradėti, kad trobelė prie jūros, už tai ir tokios aistros. Tu gali aiškinti tam broliui prieš, t.y. jis sako darys tą ir aną, Tu sakai ne, taip nedarysi, nes pvz. Tau taip nepatinka ir netinka. Ana pusė nenori kalbėtis ir kaip suprantu jau tvarkosi pagal save :).
Sunku kažką bepatarti, panašu kad konflikto nebus išvengta ir viskas baigsis su teisininkų įsikišimu. Manau noriai sutiks atstovauti abi puses  ;D
[/quote]

 Įgaliojimą turiu tik sutvarkyti geodeziniui ir panašiems reikalams...
Tėvas minkštas. Nusileidžia... juk brolis...  Užrašys mano sesei, pirstelti negalės savo pusėj be sesės leidimo  ;D
 Teisininkai neuždirbs. Mums per akis kaip poilsiavietė nors ir 20 ateinančių metų. Kitai pusei biški problema. Panašu,kad bus įšaldytas konfliktas,kol nepaklius į rankas vaikams ir jie draugiškai parduos bendru sutarimu. Nes realiai kitokių galimybių ten tiesiog nėra.

J2: basankė toli. 6km. Laukiniai palūdimiai Nemirsetoje. Žmonių minimaliai. Jokių parduotuvių,jokio triukšmo. Geras privažiavimas iki jūros,nemokama stovėjimo aikštelė. Paskutiniais metais poilsiautojų daugėja,bet vistiek gali prigulti prie jūros ir turėti tuščią 50 metrų iki kitų poilsiautojų. Užaugęs aš ten. Anksčiau gyvos.dvasios ten nebūdavo apart pasieniečių bokšto.

14
Medituojam / Ats: Trumpi, su pneumatika nesusiję, klausimai
« Įrašytas: 2018.03.29-20:52:56 »
  Lincas25 ten ne kartą buvęs, žino kaip ten viskas atrodo. Pailsėti ten tikrai galima :)
 
aš iš karto supratau apie ką kalba sukasi...  ::)

Namelio nebėr,gamtosauga nukėlė. Valdiškoje žemėje buvo. Teks tau ieškotis kitos vietos poilsiui  :)

15
Medituojam / Ats: Trumpi, su pneumatika nesusiję, klausimai
« Įrašytas: 2018.03.29-15:26:35 »
Tai suprasčiau jei jie norėtų kokio nors logiško sprendimo. O dabar noras yra kad va mes jamam vieną kambarį,jums duodam vieną kambarį ir visa kita bendra erdvė.
 Nu nesipaišo man niekaip toks padalinimas. Ir teisiškai nėra normalu. Jei dalinti per pusę,tai per pusę,kad kiekvienas turėtų konkrečiai savo apibrėžtą pusę namo ir galėtų ten tvarkytis. Mano tėvas netgi sutiko paimti prastesnę namo pusę,kuriai nelieka įėjimo į namą. Nebėda,padarysim.
 Aš nuvažiavęs pailsėti anei biškio nenoriu bėgioti paskui savo vaikus "bendroje erdvėje" ir žiūrėti,kad nenuverstų jų pasistatytos gėlės,nepaimtų jų šakutės virtuvėje bei eiti ginčytis kas vakare bendrame salione žiūrės kurį kanalą per bendrą teliką. Telikas juk irgi bendra nuosavybė. Tiesa,pradingo jis,bet sakė nuo drėgmės saugo pas save namie pasidėję.
 Kažkokia teisminė praktika turi būti šituo klausimu.
 Kas liečia kaimyną,tai aiškinsiuos ar negalima viso sklypo pastumti tą pusantro metro į jūros pusę. Iš priekio ir iš galo valstybinė žemė ir ji visada liks valstybinė.
 Aš visame tame reikale dabar dalyvauju atstovaudamas savo tėvą, bet realiai labiau sesę. Pas ją  gerokai silpnesni nervai. Neturės ji kantrybės kariauti. Tiesiog noras yra,kad gautų sau viską sutvarkyta. O ir man nauda. Turėsiu kur nuvažiuoti vasarą pailsėti su šeima.
 Lincas25 ten ne kartą buvęs, žino kaip ten viskas atrodo. Pailsėti ten tikrai galima :)
 P.S. Tėvo brolis skambino tėvui prieš porą mėnesių ir maldavo,kad sesei užrašytų savo dalį testamentu po savo mirties. Nes "paskui pradės čia šeimininkauti atvažiavus". Tai faktas,kad tėvas užrašys sesei yra slepiamas,nes bus daug triukšmo.
P.P.S. Sausio pradžioje nuvažiavau asmeniškai. Tėvo brolis aprodė kas planuose: va tuos medžius rausim, čia pasodinsim  naujų, čia bus aikštelė mašinoms, kaminus nugriausim,stogą pakeisim, tu padarysi va lentynas į tą kampą. Pečių nugriausim. Na,principe, aš čia šefas,o jūs džiaukitės kad leisiu kartais užsukti į svečius.

Puslapiai: [1] 2 3 ... 123

+-Naujausi įrašai

QB79 PCP, 4.5mm kaina derinama, galimi mainai by Olvis
2018.08.15-16:51:06

Klubo nariai ir stojimo sąlygos 2018 m. by Ramsis
2018.08.14-18:28:21

Vilnius by Lala
2018.08.14-15:18:19

Pirkciau QB 57 by elmaras
2018.08.14-12:53:37

senukas IZH 22 by plikis
2018.08.14-11:03:55

jsb by Salvador386
2018.08.10-08:14:18

Buožės by Audrius Tu
2018.08.04-22:12:46

Weichrauch hw100 4,5 vamzdis by paularta
2018.08.03-08:38:58

TRANSPORTAS by valakas
2018.07.28-23:17:41

Kaip reikia tepti ir valyti pneumatinį ginklą! by Ikaras
2018.07.27-17:16:54

Powered by EzPortal