91
Orinukas / Re: Klubo nariai ir stojimo salygos
« Įrašytas: 2013.09.05-09:18:23 »man

|
Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose. 92
Varžybos / Re: Pasaulio 2013 metu FT cempionatas« Įrašytas: 2013.09.04-12:28:12 »Dideliausi sveikinimai snaiperiams. Valio
93
Miestų Būreliai Ir Visi Kiti Susibūrimai / Re: Klaipeda« Įrašytas: 2013.08.22-22:41:59 »Nusimato rugpjūčio 31d.(šeštadienis) arba rugsėjo 1d.(sekmadienis) kur kas kada ?
94
Orinukas / Re: Klubo nariai ir stojimo salygos« Įrašytas: 2013.07.18-12:42:45 »prašau priimti į klubas Orinukas narius. Nors kol kas sudalyvavau tik vienose varžybose - VI-asis Žemaitijos atvirasis čempionatas, tikiuosi dalyvauti ir toliau (bei daug sėkmingiau ). Kas galite prašome parašyti rekomendaciją.
95
Varžybos / Re: VI Žemaitijos atvirasis čempionatas (Liepos 13-14/Lapiuose)« Įrašytas: 2013.07.15-08:37:32 »važiavau į varžybas nosį nukabinęs, nes kiaulystės dėsnis puikiai veikia, penktadienį bandant pasitreniruoti užlinko mano vargšas senas Crosmanas, atvažiavau su kiniečiu, kurio net pavadinimo nežinau. Bet nespėjus to ,,aparato'' net ištraukti iš karto snaiperių akys nustatė pavadinimą, kokiose rungtyse dalyvauti ir ne tik, tik kad niekas nesijuokė ir nesišaipė iš tokio stebuklo. O toliau buvo dar geriau, susipažinau bent jau su dalimi dalyvių, gavau vertingų patarimų ir patirties, išbandžiau medžioklės plotus ir pavarvinau seilę į gerus šaunynkus. Visai tai atpirko mano ,,didžiulį kiekį'' surinktų taškų (net nebandykit pakartoti, 15 taškų čia jums ne juokas). Taigi, noriu pasakyti, kad pirmą kartą dalyvaujant tokiame renginyje buvo labai ir labai įdomu ir šaunu. O Mindaugui, Giedriui, Laisvei, Andriui911, bei kitiems organizatoriams bei taikinių statytojams, kurių nei vardų nei slapyvardžių dar nežinau ar neprisimenu, galiu pasakyti, kad jūs esate net ne entuziastai, o DIDELI entuziastai, todėl labai jums dėkui už varžybas, patarimus ir palaikymą. 96
Varžybos / Re: VI Žemaitijos atvirasis čempionatas (Liepos 13-14/Lapiuose)« Įrašytas: 2013.07.11-08:48:29 »Užtenka ir varžyboms Crosman. Draugiškose varžybose sportinis azartas ir rezultato siekimas paprastai būna antrame plane. Tai labiau bendraminčių susitikimas ir bendravimas. Džiaugsmas nuvertus taikinį. Pirmą kartą vistiek labiau svarbu suprasti kaip viskas vyksta, o ne pasiekti gerą rezultatą. Kategorija būtų HFT1 (daug pompuojant), arba HFT3 (mažai pompuojant). na jeigu nesijuoksit iš mano Crosman ir kad nesugadinsiu taikinių, tai užsiregistruosiu bent į HFT3. Penktadienį norėčiau prilėkti pasižiūrėti, susipažinti, bet galiu tik nuo 16.30 ar 17.00 val. ar dar tokiu laiku kas nors ten bus? 97
Varžybos / Re: VI Žemaitijos atvirasis čempionatas (Liepos 13-14/Lapiuose)« Įrašytas: 2013.07.11-08:28:32 »O tai ko ne kaip dalyvis? tai kad šiuo metu neturiu su kuo dalyvauti varžybose, namuose su šeima pašaudymui užtenka Crosman 2100 bei kinietiško, bet varžyboms jie netinkami. Neturint konkretaus šautuvo nežinau į kurią kategoriją reikėtų registruotis, svarstau gal reikia nubėgti į parduotuvę ir nusipirkti kokį Gamo cfx. 98
Varžybos / Re: VI Žemaitijos atvirasis čempionatas (Liepos 13-14/Lapiuose)« Įrašytas: 2013.07.10-19:13:02 »šaunu, kad visai netoli manęs vyks varžybos, bet jau kaip žiūrovas sudalyvausiu. ![]() Klausimas: kada ir kas renkasi penktadienį? 99
Medituojam / Re: Dėl policijai nunešto ginklo - koks jų likimas?« Įrašytas: 2013.07.10-15:28:30 »dabar galioja įteisinimas tik radus ginklą, bet būtina pranešti policijai apie rastą ginklą, o ne pačiam gabenti. Po to, kai policija paima ginklą ir atlieka visus reikiamus patikrinimus ar jis nėra naudotas kaip nusikalstamos veikos įrankis ar nėra vogtas ir t.t. policija turi raštiškai pranešti radusiajam kokios yra išvados. Jeigu yra galimybė tokį ginklą įteisinti ir jeigu yra noras įteisinti, asmuo turi pateikti tokį prašymą policijai ir, tiksliai neprisimenu ar per tris mėnesius ar per pusę metų, asmuo gali susitvarkyti leidimą toks kategorijos ginklui ir jį įsiteisinti. Priklausomai nuo ekspertų vertinimų ar ginklas yra tinkamas naudoti jis gali būti grąžinamas radusiajam, gali būti naikinamas arba parduodamas per Lietuvos ginklų fondą. Jeigu kažkada priduoto ginklo nėra pardavime LGF skyriuje Naudoti ginklai (komisas) tai to ginklo įsiteisinti nebe pavyks, net turėtų būti sunaikintas arba parduotas. Pistoletų TT galima įsigyti legaliai turint leidimą, mačiau ne vieną skelbimą apie pardavimą. Tik reikėtų pasvarstyti ar verta jį įsigyti, nes yra daug modernesnių ir pigesnių ginklų. 100
Visi Kiti Klausimai / Re: Ginklo legalizavimas« Įrašytas: 2013.05.29-09:16:31 »sveiki Policija bet kada gali paimti bet kokį ginklą išsiaiškinimui, jeigu kyla kokie nors įtarimai. Todėl nuo policininkų noro/tingėjimo išsiaiškinti situaciją priklausys ar patikės tavo žodžiais. Išėmus ginklą gali būti skirta ekspertizė. Paaiškėjus, kad ginklas yra C kategorijos gali kilti baudžiamoji arba administracinė atsakomybė. Jeigu ginklas bus neteisėtai perdarytas iš D į C kategoriją, jis bet kokiu atveju konfiskuojamas, o turėtojas patraukiamas atsakomybėn. Norint turėti ir naudoti C kategorijos pneumatinį ginklą virš 7,5 J reikia turėti: 1. ,,Neterminuotą leidimą įsigyti ir laikyti (nešiotis) ginklus'', kuriame yra parašyta ,,Leidimas suteikia teisę įsigyti ir laikyti (nešiotis) dujinius pistoletus (revolverius), senovinius, pneumatinius (virš 7,5J) ir nedidelės galios šaunamuosius ginklus''. 2. Dokumentą įrodantį priklausymą sporto organizacijai. Pagal Ginklų kontrolės įstatymą, pneumatinius ginklus virš 7,5 J galima įsigyti dviem atvejais- sportui ir medžioklei (medžioklei yra atskiri reikalavimai). Paprastai tariant ,,savo pramogai'' nėra galimybės laikyti ir naudoti C kategorijos pneumatinio ginklo. Pneumatinius C kategorijos ginklus įsigyti galima tiek iš parduotuvės, tiek iš privataus asmens, tačiau antru atveju pardavimą būtina forminti per ginklų parduotuvę teikiančią ginklų komiso paslaugas (mano žiniomis tai kainuoja 50-80 Lt), C kategorijos pneumatinių ginklų nešti registruoti į policiją nereikia, ji duomenis gaus iš parduotuvės. Dabar tiksliai nežinau vieno momento, kaip yra su tais pneumatiniais ginklais, kuriuos žmonės buvo įsigiję iki Ginklų kontrolės įstatymo pakeitimo dėl jų įsigijimo teisėtumo, man atrodo jų anksčiau neregistruodavo o ir dabar atskirai juos nešti ir registruoti nereikia, čia man reikia pasižiūrėti, bet dabar bet kokiu atveju dėl gabenimo, pirkimo/pardavimo taikoma tai ką aš aukščiau aprašiau. 101
Orinukas / Re: Klubo nariai ir stojimo salygos« Įrašytas: 2013.05.29-08:44:11 »
ką gi teks bandyti, ačiū. 102
Orinukas / Re: Klubo nariai ir stojimo salygos« Įrašytas: 2013.05.28-08:34:06 »keistai atrodo zmogau,forume uzsiregistraves pries gera pusmeti,parases esi 4 zinutes,varzybose nedalyvaves.rasai kad is klaipedos raj. aplink ta rajona buvo ir ne vienos varzybos kurias renge klaipedos saunus airguneriai forumą studijuoju daugiau nei 2 metus, čia radau daug naudingos informacijos, prisiregistravimas padėjo surasti naujausias žinutes bei suteikė galimybę rašyti asmenines žinutes, o be reikalo žinučių nerašinėju, jeigu neturiu ką rimto pasakyti ar paklausti .
103
Orinukas / Re: Klubo nariai ir stojimo salygos« Įrašytas: 2013.05.28-08:29:52 »O is kur mums zinoti kas tu per vienas jei nei varzybose nesi nei buves nei dalivaves ir profilyje jokios imfo profilyje info papildžiau, varžybose negalėjau sudalyvauti dėl darbo reikalų tikiuosi apsilankyti artimiausiose varžybose Klaipėdos krašte.
104
Miestų Būreliai Ir Visi Kiti Susibūrimai / Re: As esu ....« Įrašytas: 2013.05.27-16:25:59 »tai kad sitoj temoj save pristatinejam, ne sautuva aha, tada bandysiu pristatyti save, nors irgi nieko įspūdingo . Jokiose varžybose su pneumatika nesu dalyvavęs, net kaip žiūrovas, nors pastaruosius 5 metus pastoviai turiu pneumatinių šautuvų ar pistoletų. Šaudau savo malonumui su draugais ar šeima į popierinius taikinius arba alaus skarbonkes, šaudymą į bonkes laikau barbarišku, medžiokle nesidomiu. Nuotraukos su šautuvu kol kas neturiu. Jeigu bus kokios varžybos Klaipėdos pusėje pasistengiu sudalyvauti, pradžiai bent kaip žiūrovas, nes dar varžyboms tinkamo šaunynko neturiu.
105
Orinukas / Re: Klubo nariai ir stojimo salygos« Įrašytas: 2013.05.27-16:03:22 »prašau mane priimti į klubo narius. Nors iš esančių narių kaip ir nėra pažįstamų, bet manau, kad klubo prestižo savo persona nesugadinsiu. Nario mokestį, pašto išlaidas ir simbolinę paramą pervedžiau. Prašymas priimti į narius ir fotonuotrauka išsiųsti elektroniniu paštu. Jeigu priimsite į narius, tai pažymėjimą norėčiau gauti paštu, nes tolokai važiuoti iš Klaipėdos r. |
|