Forum > Naujokų Klausimai

Optika

(1/3) > >>

Nafgon:
Chebra, gavos taip kad teko optika remontuoti, ir netyčia sugadinau tinkliuka(angl. Scope reticle).. dabar ta optika kaip žiūronai.. Ar yra pirkt tų tinkliukų ar pačiam gamintis?

berazumijus:
senas klausimas kaip ir pati optika :) pirkt jei yra kur nors tai ir man butu idomu. o gamintis na hmmm hmmm jei optika x4 tai dar kazkoki kryziuka gal ir iseis pagaminti, bet jei daugiau - praminti keliai net su preciziniu graviravimo lazeriu. rezultatas visiskai netenkinamas. na isivaizduok arba pamegink paziureti savo darba padintina per gera padidinimo stikla. praeis noras gaisti laika :)

liova:
Galima nuo kitos, donorinės optikos išlupti arba įdėti lazeriu graviruotą stikliuką.
Lazerinio graviravimo kainos nėra kosminės.

liova:
Jei lazerinis graviravimas ant stiklo neduotų pageidaujamo kontūrų tikslumo - yra ir kitų būdų, pvz. metalo užgarinimas. Kažkada man reikėjo aukštos raiškos tikslaus piešinuko ant stiklo - radau, kas užsiima skalių gamyba preciziniams prietaisams ir man padarė, metalizavo. Technologijos skiriamoji geba tikrai viršija 1200dpi. Po mikroskopu labai nenagrinėjau, bet jokių matomų defektų, kreivumų ar nelygumų visai nebuvo. Manau, kad panašiai gali gaminti stiklinius tinkliukus ir serijinėje gamyboje.

berazumijus:
na jei kinietis padaro, vadinas imanoma :) bet jei optika uz 20$ tai ar verta tiek darbo ir jei dar pats neturi supratimo kur prie tokiu technologiju prieiti. O jei kas turi priejima - manau gautusi ir sioks toks "versliukas" perdarant tu 20$ optiku tinkliukus, tik greiciausiai paaisketu, kad nera viskas taip paprasta. Is patirties zinau, kad menka plika akim nematoma dulkele ziurint per optika atrodo kaip dramblys.

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

Eiti į pilną versiją