+- +-

Nuorodos



+-Narystė

Welcome, Guest.
Please login or register.
 
 
 
Forgot your password?

Varžybos


REGISTRUOTIS 
»

  

+-Statistika

Members
Total Members: 1305
Latest: Donatas
New This Month: 1
New This Week: 0
New Today: 0
Stats
Total Posts: 182057
Total Topics: 5329
Most Online Today: 27
Most Online Ever: 566
(2023.01.14-11:40:47)
Users Online
Members: 0
Guests: 18
Total: 18

Autorius Tema: Darbiniai slėgiai po reduktoriaus (PCP)  (Skaityta 9626 kartus)

Hablicelis

  • Svečias
Darbiniai slėgiai po reduktoriaus (PCP)
« Įrašytas: 2007.07.02-12:17:55 »
Įkyriai ir dar kartą,

kolegos, kas konstravote/ardėte PCP. Kokie kaupiklių tūriai pas jus ir koks slėgis po reduktoriaus, jei teko kažkaip išmatuoti?

Vožtuvas vožtuvu, man įdomu būtų žinot koks "kaupiklio" (realiai, kameros po reduktoriaus) tūris, koks slėgis jame ir kiek džiaulių taip sukomplektuota sistema išspjauna.

Kaip suprantu, turint didelį kaupiklio tūrį reduktoriaus darbas mažiau įtakoja šūvio kokybę, bet tas turbūt aktualu tik tiek šautuvam, kurie labai staigiai persitaiso arba yra pusiau automatiniai. Gal visgi kitaip? Aštai mąstau apie moltikmopresinio krossmano perdarymą, tad realiai reikia suskaičiuoti, kokio storio turi būt vamzdžiai, kad nerizikuoti susidrąskyt pirštus.

Ačiū.

zalias7

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2620
  • Karma: +51/-20
    • Žiūrėti profilį
Re: Darbiniai slėgiai po reduktoriaus (PCP)
« Atsakymas #1 Įrašytas: 2007.07.02-15:35:07 »

Citata
Hablicelis rašė:
Įkyriai ir dar kartą,

kolegos, kas konstravote/ardėte PCP. Kokie kaupiklių tūriai pas jus ir koks slėgis po reduktoriaus, jei teko kažkaip išmatuoti?

Vožtuvas vožtuvu, man įdomu būtų žinot koks "kaupiklio" (realiai, kameros po reduktoriaus) tūris, koks slėgis jame ir kiek džiaulių taip sukomplektuota sistema išspjauna.

Kaip suprantu, turint didelį kaupiklio tūrį reduktoriaus darbas mažiau įtakoja šūvio kokybę, bet tas turbūt aktualu tik tiek šautuvam, kurie labai staigiai persitaiso arba yra pusiau automatiniai. Gal visgi kitaip? Aštai mąstau apie moltikmopresinio krossmano perdarymą, tad realiai reikia suskaičiuoti, kokio storio turi būt vamzdžiai, kad nerizikuoti susidrąskyt pirštus.

Ačiū.


Realiai pagal klausima negalima atsakyt, teorishkai kaupiklis turetu buti tiek, kiek oro ishnaudojama suvio metu, o cia priklauso nuo norimo suvio greicio kalibro ir t.t.
Apsisprendus kokio suvio noresi galima paskaiciuoti kaupikliui reikalinga turi.

Nors nustacius idelu kaupiklio turi paskui galima viska sugadint su voztuvu, kaupiklis tik viena is sudedanciu daliu .

Hablicelis

  • Svečias
Re: Darbiniai slėgiai po reduktoriaus (PCP)
« Atsakymas #2 Įrašytas: 2007.07.02-15:41:01 »
Žalias, man reikia 260 m/s su CP 10,5, .177 Pagal ką ir kaip tu skaičiuoju reikalingą tūrį? Pasidalink žiniom

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Darbiniai slėgiai po reduktoriaus (PCP)
« Atsakymas #3 Įrašytas: 2007.07.02-15:53:04 »
kiek as suprantu tai kaupiklio turis turi but proporcingas slegiui. kuo didesnis slegis tuo mazesnio turio uztenka. bet jau paskaiciuot tai cia kazkokia aukstoji matematika mano manymu :)
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

Hablicelis

  • Svečias
Re: Darbiniai slėgiai po reduktoriaus (PCP)
« Atsakymas #4 Įrašytas: 2007.07.02-16:04:38 »
Na, pagal mano kopūstėlio samprotavimus, tai svarbu yra tai, kad po daužiklio pliaukštelėjimo/vožtuvo atsidarymo slėgio ir oro būtų tiek, kad pastarasis veiktų kulką iki pat vamzdžio/faskės galo, t.y. pastoviai ją stumtų lauk. Taip presiziškai sustyguot virtuvės sąlygomis kažin ar pavyks, bet norėtūsi kažkokio reacionalaus ir išskaičiuoto sprendimo, o ne pagal mėnulio fazę...
Dėl to ir klausiu, kad gal kas matavo tūrius, slėgius, džiaulius.
http://talks.guns.ru/forummessage/3/2057.html
Kiek tie skaičiai patikimi - sunku pasakyti...
Gausiu iš Liovos chroniuką, galėsiu bandsyt užpumpuot iki norimo greičio ir jei kaupiklio tūris sutaps, gal iš to kažkokias išvadas gausis padaryti.
Kitavertus, o gal jei tūris 4 kartus didesnis (10 cm^3) tai užtenka 3 kart mažesnio slėgio, o rezultatai nekenčia ženkliai? Greičio ir džiaulių priklausomybė ne tiesinė, vakar teorinių skaičiavimų grafikus kūriau. Gal yra kaip efektyviai suskaičiuot reikiamą atlikti darbą pr tūrį ir slėgį bei laiką?
Fizikoj nesu labai stiprus, tad ir klausiu...  

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Darbiniai slėgiai po reduktoriaus (PCP)
« Atsakymas #5 Įrašytas: 2007.07.02-16:20:35 »
na as irgi 2100 turiu bet nieko esminio konstrukcijoj nekeiciau ir is 10 pumpavimu isgaunu 220-230 greiti. na niekaip nesiryztu skylute pragrezt kaupiklyj nes nera ir nenusimato padoraus baliono o peintbolini kazkaip neismastau kur primontuot kad neatrodytu kaip vaikiskas vandens sautuvas :) o ka ten raso 50 pumpavimu tai kazkas nerealaus. nors taigi turis gerokai padideja ... sheridane kur yra perdare i pcp tai kaupiklis biski didesnis. reduktoriui niekas nekeista - originalus peintbolinis. jo slegis isejime apie 70bar greiti isgavo apie 200. o siaip tai kulkos greiti duoda oro pletimosi greitis kuris priklauso nuo slegio. vadinas jei per didelis turis bus tai ir oro pereikvojimas bus nors greitis ir bus.
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

zalias7

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2620
  • Karma: +51/-20
    • Žiūrėti profilį
Re: Darbiniai slėgiai po reduktoriaus (PCP)
« Atsakymas #6 Įrašytas: 2007.07.02-17:37:08 »

Citata
Hablicelis rašė:
Žalias, man reikia 260 m/s su CP 10,5, .177 Pagal ką ir kaip tu skaičiuoju reikalingą tūrį? Pasidalink žiniom


Negaliu tau pasakyti konkretaus skaiciaus, jei neklystu rusai skaito, kad normalu 1J ~9kubikai oro. Pats turetum suprast, kad tuos 9 kubikus gali sukisht i 1 kubika, pagal tai ir remkis.

Dar dauk priklausys nuo voztuvo, gal jis tau net neishleis viso esamo oro.  Jei neklystu tam paciam krosmane papumpavus dauk kartu lieka oro kaupiklije.

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Darbiniai slėgiai po reduktoriaus (PCP)
« Atsakymas #7 Įrašytas: 2007.07.02-17:44:19 »
jop likdavo net ir tik 10 kartu tepumpuojant. antra karta uztaisius nebepramusdavo bet jei priverstinai isardes nuspaudi klapana tai dar visai pusetina garsa isleisdavo. issprendziau pakises 2 saibas po spyruokle. galima buvo aisku ir paciam klapane keist spyruokle i silpna, bet tingejau ardyt.
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

Hablicelis

  • Svečias
Re: Darbiniai slėgiai po reduktoriaus (PCP)
« Atsakymas #8 Įrašytas: 2007.07.02-18:29:07 »
Sutvarkius kaupiklį nebelieka. Nepatingėkit išardyt iš nupjaut tai, kas nereikalinga. ;)

berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Darbiniai slėgiai po reduktoriaus (PCP)
« Atsakymas #9 Įrašytas: 2007.07.02-18:38:18 »
o spyruokle verta i silpnesne keist ar geriau musiklio spyruokle stiprint ? turiu itarima kad poto jei kaupiklyj susilpnint spyruokle reiks uztaisinet pries pumpuojant ar ne ? ir del pacios pompos - ar verta tekint ten pagal rusu kit'a ? meistras su kuriuo snekejau tai i suns dienas isdejo tuos kitus...
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

Hablicelis

  • Svečias
Re: Darbiniai slėgiai po reduktoriaus (PCP)
« Atsakymas #10 Įrašytas: 2007.07.02-18:41:09 »
Maniškio nereikia užtaisinėt, kai pumpuoju. Visos spiruoklės orginalios, tik teflono šmotas nupjautas.

Hablicelis

  • Svečias
Re: Darbiniai slėgiai po reduktoriaus (PCP)
« Atsakymas #11 Įrašytas: 2007.07.02-19:47:29 »
Na, jei iš tiesų 1j ~ 9 cm^3, kas iš principo neprieštarauja esamai mano padėčiai (jei tikėt tais rusų bandymais), tai 5 cm^3 talpa po reduktoriaus ir 80 atm joje turėtų leist 40+ J, kuo kažkaip sunkiai tikisi... Ne tiesinė čia priklausomybė...
Deja literatūros turiu tik gerb. Tamašausko ir kitų 3 bei 4 tomus "Fizikos", kurie iš principo leidžia geriau pažint puslaidininkius ir kvantinę mechaniką. Gal dar kokios kitos skaitytinos literatūros ta tema yra? Kaip ne kaip kol tas 80 atm išpūs iki galo, man atrodo, kad kulka jau ir dalį kelio iki taikinio bus nulėkus.
Kas svarbu - vožtuvo atidarymo momentas ir kiek laiko jis bus atviras, bet tas, kaip įsivaizduoju, tik eksperimento pagalba atidirbama...

zalias7

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 2620
  • Karma: +51/-20
    • Žiūrėti profilį
Re: Darbiniai slėgiai po reduktoriaus (PCP)
« Atsakymas #12 Įrašytas: 2007.07.02-20:26:00 »
Citata
Hablicelis rašė:
Na, jei iš tiesų 1j ~ 9 cm^3, kas iš principo neprieštarauja esamai mano padėčiai (jei tikėt tais rusų bandymais), tai 5 cm^3 talpa po reduktoriaus ir 80 atm joje turėtų leist 40+ J, kuo kažkaip sunkiai tikisi... Ne tiesinė čia priklausomybė...
Deja literatūros turiu tik gerb. Tamašausko ir kitų 3 bei 4 tomus "Fizikos", kurie iš principo leidžia geriau pažint puslaidininkius ir kvantinę mechaniką. Gal dar kokios kitos skaitytinos literatūros ta tema yra? Kaip ne kaip kol tas 80 atm išpūs iki galo, man atrodo, kad kulka jau ir dalį kelio iki taikinio bus nulėkus.
Kas svarbu - vožtuvo atidarymo momentas ir kiek laiko jis bus atviras, bet tas, kaip įsivaizduoju, tik eksperimento pagalba atidirbama...


Na teorijoi ash tikrai neraukiu ir gincytis nenoriu del tavo virsuje esanciu skaiciavimu, as tik zinau ir ant savo sautuvelio galiu irodyt, kad palikdamas tuos pacius 80 bar nelysdamas i klapano vidu ir tik zaisdamas su spyruokle/udarniku galiu keisiti greiti labai placiose ribose. Man rodos tu ta kaupikli isivaizduoji pagal crosmana,  kur isovei liko 0 vel uspildei.

Paimk kaip pavyzdi ir pagalvok, kad ir apie FX Monsoon:: reduktorine pusiau automatine pcp, greitoshauda tiek kiek spesi spaust gaiduka.  Kaip manai kokia itaka turi kaupiklis tokioi sistemoi ?


berazumijus

  • Hero Member
  • *****
  • Įrašai: 10271
  • Karma: +22/-4
  • Me
    • Žiūrėti profilį
Re: Darbiniai slėgiai po reduktoriaus (PCP)
« Atsakymas #13 Įrašytas: 2007.07.02-20:33:58 »
bet dar yra variantas ir is vis be jokio kaupiklio - s-16 pvz ir keletas klonu,cz200. kur udarnikas dauzia tiesiai reduktoriaus voztuva. jei aisku ten reduktorius yra. peintbolinis kazi ar toki sposa suprastu :) bet mano manymu tai visai gera paprasta konstrukcija.
mano nuomone yra asmenine ir ji gali but neteisinga

Hablicelis

  • Svečias
Re: Darbiniai slėgiai po reduktoriaus (PCP)
« Atsakymas #14 Įrašytas: 2007.07.02-23:19:52 »
Ne nuostabu žalias7, žaidi per vožtuvo atidarymo trukmę. Vienok, puikiai žinai, kaip atrodo krosas ir įdėt/išimt šaibą - velnioniškai užknisantis darbas, tad būtų gerai žinot koks tūris yra teisingas ir žaist su reduktorium, kuris bus reguliuojamas. Mano galva taip paprasčiau duotuoju atveju...
Prie vožtuvo/udarniko lyst norėčiau tik tada, kai bus aišku, kad keičiant slėgį keitimo ribos pasiektos.

 

+-Naujausi įrašai

Europos HFT čempionatas, 6-8 September 2024 / Hungary / Debrecen by Aidas
2024.04.16-22:16:19

Optikos pirkimas iš JAV by Kalibrgun.
2024.04.14-08:41:26

Varžybos Lenkijoje by Andzhejka
2024.04.12-23:39:27

Gamo CFX.4,5mm.REZERVUOTAS by valakas
2024.04.12-19:56:29

Ieškau laikiklio 35mm diametro by Darenas
2024.04.09-09:25:47

Šaudykla Kaišiadoryse by www.vaidodazasvydis.lt
2024.04.07-19:00:50

Weihrauch 97k su Leapers 8-32 56 optika by liova
2024.04.05-11:51:32

HW 97K by Nikas
2024.04.04-11:05:52

Kova su kenkėjais by liova
2024.04.03-04:38:34

Lietuvos FT ir HFT šaudymo į lauko taikinius varžybos(treniruočių formatu)bal.28 by SergoT
2024.03.31-20:04:47

Powered by EzPortal